RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
438 427 10 1 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5177LAURA GIMENO NOGUERC.T. S.J. ABADESSESCDF01:17:3432200:24:5634400:40:3426.6201:05:3029600:12:0400:00:0000:00:00
2 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOCDF01:26:3140600:28:2039100:43:5224.6201:12:1240300:14:1900:00:0000:00:00
3 124ONA PUGIBET I COMINGAVA TRIATLOCDF01:53:3442300:35:5942300:59:3618.1201:35:3542400:17:5900:00:0000:00:00
4 5149JUDIT MAGRIÑÀ FERNÁC.E. WHERE IS THE LIMIT ?CDF01:57:2042600:38:3242200:57:2918.7901:36:0142700:21:1900:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1939MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON CLUBJNF01:06:1515800:21:5517000:34:0231.7300:55:5711900:10:1800:00:0000:00:00
2 4040LAIA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANACDF01:11:1518700:22:2926900:37:1528.9900:59:4423900:11:3100:00:0000:00:00
3 4021LUCIA OSCOZ MACAYAC.E. INEF LLEIDAJNF01:13:0226200:23:3430500:38:1428.2501:01:4820800:11:1400:00:0000:00:00
4 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOJNF01:17:4432800:25:0833900:40:1526.8301:05:2331400:12:2100:00:0000:00:00
5 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOCDF01:20:3737100:26:4435200:40:5926.3501:07:4334400:12:5400:00:0000:00:00
6 4018LAIA MATEO AGUILARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:20:3737200:26:4536200:41:1826.1501:08:0332900:12:3400:00:0000:00:00
7 3535CARLA DE SÁRRAGA PUGAVA TRIATLOJNF01:53:3542400:35:5942400:59:4018.101:35:3942300:17:5600:00:0000:00:00
8 3537LARA JURADO AGUILERGAVA TRIATLOJNF02:01:3242500:36:0042501:06:2716.2501:42:2742500:19:0500:00:0000:00:00
9 3549CAMILA CASALMIGLIA GAVA TRIATLOJNF02:01:3242200:35:5742601:06:3016.2401:42:2742600:19:0500:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:12:0927800:23:5125900:36:5829.2201:00:4921800:11:2000:00:0000:00:00
2 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:13:1925300:23:3130900:38:2728.0901:01:5822000:11:2100:00:0000:00:00
3 4049NEUS LLADO GUITARTC.A. IGUALADAABF01:15:1430900:24:4230800:38:2428.1301:03:0630000:12:0800:00:0000:00:00
4 3597BLANCA CARTANYÀ GUTC.E. INEF LLEIDASUB23F01:21:0636600:26:3536100:41:1226.2101:07:4736300:13:1900:00:0000:00:00
5 4010MIREIA AYALA DEFAUSCLUB NÀUTIC MASNOUABF01:28:5336200:26:2341900:50:0521.5601:16:2831800:12:2500:00:0000:00:00
6 3589MARIA PLAZA CHACÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:29:3839000:27:2641400:48:3622.2201:16:0237800:13:3600:00:0000:00:00
7 5090LAIA BALLESTERO SABC.E. INEF LLEIDAABF01:29:4838900:27:2040700:47:2422.7801:14:4440900:15:0400:00:0000:00:00
8 3592ANDREA VICTORIA SANGAVA TRIATLOSUB23F01:36:0941100:29:1042000:51:3220.9601:20:4241400:15:2700:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:06:1415500:21:5416200:33:5431.8600:55:4812600:10:2600:00:0000:00:00
2 5181LEONOR FONT BALDUQUC.E. PICORNELLABF01:10:1116000:21:5626600:37:0729.100:59:0319800:11:0800:00:0000:00:00
3 4005LORENA LLAMAS GARCICERRR IGUALADAABF01:10:4618300:22:2726700:37:1229.0300:59:3919700:11:0700:00:0000:00:00
4 72ELENA PADILLA GONZAC.E. TRIATHLONBCNABF01:11:0317800:22:2228300:37:4228.6501:00:0417900:10:5900:00:0000:00:00
5 1822CRISTINA PRAT DOTC.N. PRAT-TRIATLOABF01:12:0825700:23:3327100:37:1828.9501:00:5121500:11:1700:00:0000:00:00
6 4051CLARA SEGUES VIDALC.N. CATALUNYAABF01:13:1226800:23:4330000:38:0328.3801:01:4623100:11:2600:00:0000:00:00
7 123IMMA VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABF01:14:3132000:24:5428600:37:4328.6301:02:3728400:11:5400:00:0000:00:00
8 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF01:14:5127600:23:4932600:39:2027.4601:03:0926100:11:4200:00:0000:00:00
9 5182MÒNICA SARDÀ CIVILTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABF01:18:3433000:25:1535700:41:0426.301:06:1930500:12:1500:00:0000:00:00
10 3528JOANA PASCUAL   NICC.N. PRAT-TRIATLOABF01:18:3935800:26:1932500:39:1227.5501:05:3135400:13:0800:00:0000:00:00
11 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:19:2135500:26:1233800:40:0726.9201:06:1935000:13:0200:00:0000:00:00
12 56ANNA PLANAS GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:22:0138100:27:1035400:41:0126.3301:08:1138800:13:5000:00:0000:00:00
13 5176ANNA MONCADA ARANDATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:22:0138200:27:1135300:41:0026.3401:08:1138700:13:5000:00:0000:00:00
14 5137AITANA DOMÈNECH MARDISTANCE LA SALLEABF01:24:2228900:24:1141300:48:2922.2801:12:4026000:11:4200:00:0000:00:00
15 1943ALBA GRACIATG TRIATLO SITGESABF01:27:3241200:29:1139200:44:0424.5101:13:1540100:14:1700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:06:2315600:21:5417400:34:0631.6700:56:0012500:10:2300:00:0000:00:00
2 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF01:11:5922800:23:0629700:37:5528.4801:01:0117700:10:5800:00:0000:00:00
3 5018LETICIA BARRIO LOREC.N. TARRACOABF01:13:1227400:23:4830100:38:0428.3701:01:5221700:11:2000:00:0000:00:00
4 4045IRENE RODRIGUEZ GUEC.N. PRAT-TRIATLOABF01:13:1329100:24:1328100:37:3528.7401:01:4822700:11:2500:00:0000:00:00
5 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:3230600:24:4130600:38:1428.2501:02:5524900:11:3700:00:0000:00:00
6 4008JANETTE SOLSONA NOVP.C. CERVERA-TRIATLOABF01:19:0435300:26:0233300:39:4127.2201:05:4336400:13:2100:00:0000:00:00
7 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:21:3035700:26:1537300:42:0125.701:08:1635900:13:1400:00:0000:00:00
8 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:25:3439200:27:2939400:44:3324.2401:12:0237400:13:3200:00:0000:00:00
9 4015MARTA MUÑOZ DOMINGOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:28:2339700:27:5740500:45:5323.5401:13:5040500:14:3300:00:0000:00:00
10 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF01:28:5440500:28:1940400:45:3223.7201:13:5140800:15:0300:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 76ELENA BARLABE BERNAC.A. IGUALADAABF01:14:1932100:24:5528000:37:3428.7501:02:2927900:11:5000:00:0000:00:00
2 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF01:18:1136100:26:2331800:39:0027.6901:05:2334000:12:4800:00:0000:00:00
3 3542EVA PEREZ TRUJILLOCLUB ATLETISME SANT BOIABF01:20:3634000:25:2837800:42:2325.4801:07:5133700:12:4500:00:0000:00:00
4 4009NURIA RIVAS SAMANIECAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:20:5435600:26:1337500:42:0825.6301:08:2132700:12:3300:00:0000:00:00
5 1929NEREIDA PUJOL ARIASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF01:21:2338300:27:1234300:40:3426.6201:07:4638000:13:3700:00:0000:00:00
6 6047LOLI MELLADO SANCESLLICENCIA DE DIAABF01:21:5138500:27:1634200:40:3426.6201:07:5039400:14:0100:00:0000:00:00
7 7015LOLA ESPINOSA RAYALLICENCIA DE DIAABF01:25:4937900:27:0240200:45:2023.8201:12:2237200:13:2700:00:0000:00:00
8 4062GEMMA GOTOR NAVARRAC.N. CATALUNYAABF01:31:1140800:28:2441500:48:4522.1501:17:0939600:14:0200:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5048MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F01:09:3815700:21:5525600:36:5229.2900:58:4716100:10:5100:00:0000:00:00
2 5109LAURENCE LESTANGCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1F01:14:0825800:23:3331700:38:5427.7601:02:2725700:11:4100:00:0000:00:00
3 1818MARTA CUSIDO USTRELC.T. S.J. ABADESSESV1F01:14:2731500:24:4628200:37:3928.6901:02:2529200:12:0200:00:0000:00:00
4 109EVA RIBALTA FERRERC.A. IGUALADAV1F01:14:3318400:22:2735900:41:0526.2901:03:3218300:11:0100:00:0000:00:00
5 1912MERCE ASENSIO MIGUEC.N. CATALUNYAV1F01:17:4133200:25:1933700:40:0326.9701:05:2231000:12:1900:00:0000:00:00
6 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:20:0634100:25:3136800:41:3425.9801:07:0534900:13:0100:00:0000:00:00
7 3590TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:20:3836400:26:3136700:41:3425.9801:08:0532800:12:3300:00:0000:00:00
8 5040BERYL BARBER MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:24:3440400:28:1637600:42:1125.601:10:2739700:14:0700:00:0000:00:00
9 5002CLARA RUIZ RADIGALEC.A. IGUALADAV1F01:34:4841800:29:5341200:48:2322.3201:18:1642000:16:3200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 114LIDIA URBAN MURILLOGAVA TRIATLOV1F01:22:5537300:26:4738300:42:5925.1301:09:4635600:13:0900:00:0000:00:00
2 32LOURDES TORRES BAUMGAVA TRIATLOV1F01:39:2942100:33:1241800:49:4321.7201:22:5542100:16:3400:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F01:32:1441500:29:1540900:47:4522.6201:17:0041100:15:1400:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:26:2940300:28:1539700:44:5024.0901:13:0536700:13:2400:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 16ROSA MARIA MOR ABATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV3F01:37:4642000:31:0541600:48:4622.1501:19:5142200:17:5500:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:01:118100:20:282700:30:4235.1800:51:108600:10:0100:00:0000:00:00
2 2910BERNAT COROMINAS OLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:01:358200:20:293300:30:5234.9900:51:2110700:10:1400:00:0000:00:00
3 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:03:307800:20:2513600:33:1732.4500:53:426300:09:4800:00:0000:00:00
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:07:2419600:22:4314200:33:2532.3200:56:0821200:11:1600:00:0000:00:00
5 1777MARC DEL VALLE RIUSC.E. PENEDES MARITIMCDM01:15:1933600:25:2224900:36:2429.6701:01:4637500:13:3300:00:0000:00:00
6 558RUBEN GARCIA TALLANC.N. SABADELLCDM01:15:3530500:24:4030200:38:0628.3501:02:4634200:12:4900:00:0000:00:00
7 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOCDM01:15:3919500:22:4234500:40:3626.601:03:1831500:12:2100:00:0000:00:00
8 3448JOEL CASTELLA ROVIRP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:15:3931200:24:4428800:37:4428.6201:02:2835800:13:1100:00:0000:00:00
9 3103MARC LLONCH BLANQUEGAVA TRIATLOCDM01:15:5724900:23:2933600:39:5427.0701:03:2333000:12:3400:00:0000:00:00
10 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESCDM01:16:2925200:23:3034800:40:3926.5701:04:0931200:12:2000:00:0000:00:00
11 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:17:2531400:24:4635000:40:5026.4501:05:3627700:11:4900:00:0000:00:00
12 2915DANIEL MOLÉS SÁNCHECLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:19:1931600:24:4635500:41:0226.3201:05:4837300:13:3100:00:0000:00:00
13 700JAN CASAS COMPTECLUB NATACIO SITGESCDM01:20:0929800:24:2938800:43:4724.6701:08:1628200:11:5300:00:0000:00:00
14 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM01:36:3741300:29:1342100:52:0120.7601:21:1441200:15:2300:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2775ROGER SELLES OLOMIC.N. VIC-ETBJNM00:57:291400:18:40200:29:5836.0400:48:38900:08:5100:00:0000:00:00
2 2896ORIOL BARBANY BOFILCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:59:121300:18:407200:31:3634.1800:50:161300:08:5600:00:0000:00:00
3 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:59:462800:19:055300:31:1434.5800:50:194600:09:2700:00:0000:00:00
4 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM00:59:483900:19:155100:31:1134.6300:50:264200:09:2200:00:0000:00:00
5 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:034700:19:256400:31:2534.3800:50:503300:09:1300:00:0000:00:00
6 3250VÍCTOR AGUILERA REVFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:083100:19:079000:32:0133.7300:51:081600:09:0000:00:0000:00:00
7 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLJNM01:01:074400:19:199200:32:0433.6800:51:236100:09:4400:00:0000:00:00
8 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBJNM01:01:256500:20:092900:30:4535.1200:50:5413100:10:3100:00:0000:00:00
9 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOJNM01:01:5510400:20:501700:30:2335.5500:51:1314900:10:4200:00:0000:00:00
10 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB TRIATLO BERGACDM01:01:595100:19:3713200:33:1232.5300:52:492600:09:1000:00:0000:00:00
11 1206JOAQUIM GARCIA ROMEC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:02:474900:19:3114300:33:2632.300:52:576600:09:5000:00:0000:00:00
12 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTCDM01:03:547900:20:2515200:33:3632.1400:54:017200:09:5300:00:0000:00:00
13 3374DANIEL LUCENA BUSTOFASTTRIATLON CLUBJNM01:04:2212000:21:0511000:32:4233.0300:53:4713600:10:3500:00:0000:00:00
14 2873QUIM PEREIRA BURGADFASTTRIATLON CLUBJNM01:05:0313400:21:2310600:32:2533.3200:53:4820900:11:1500:00:0000:00:00
15 4703GERARD JOSEP ALCALDC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:06:0616400:21:5812600:33:0732.6100:55:0518500:11:0100:00:0000:00:00
16 4753XAVI GOMEZ PALLARESC.E. TRIATHLONBCNJNM01:08:0018100:22:2316700:33:5931.7800:56:2225100:11:3800:00:0000:00:00
17 620PAU PALLÀS NAVARROCLUB ESPORTIU SHISSEJNM01:09:0723900:23:1820200:34:4031.1500:57:5820000:11:0900:00:0000:00:00
18 3178POL FERNÁNDEZ LOSADC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:10:1727700:23:5021400:35:1130.700:59:0121300:11:1600:00:0000:00:00
19 547ALEX MARTÍNEZ AVILAVILADECANS TRIATLOJNM01:10:3324100:23:2423600:35:5730.0400:59:2120400:11:1200:00:0000:00:00
20 5221IGNACIO FERNANDEZ JC.N. TARRACOJNM01:11:132100:18:5535600:41:0226.3200:59:5721100:11:1600:00:0000:00:00
21 3080DAVID ROVELLADA BALGAVA TRIATLOJNM01:14:1430300:24:3825800:36:5629.2401:01:3433300:12:4000:00:0000:00:00
22 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:14:2834500:25:3824700:36:2329.6801:02:0132100:12:2700:00:0000:00:00
23 1616JORDI JIMENEZ OLMEDGAVA TRIATLOJNM01:21:4632400:24:5838900:43:4924.6501:08:4734800:12:5900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRÀCIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:57:04500:18:31400:30:0235.9600:48:33200:08:3100:00:0000:00:00
2 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M00:57:171000:18:33500:30:0335.9400:48:36600:08:4100:00:0000:00:00
3 5408JUANJO AGÜERO RUIZFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:59:444500:19:231100:30:1035.800:49:339900:10:1100:00:0000:00:00
4 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:554000:19:154100:31:0034.8400:50:155700:09:4000:00:0000:00:00
5 2198JAVIER RODRÍGUEZ MICLUB ESPORTIU SHISSESUB23M01:00:233400:19:108500:31:5533.8400:51:053600:09:1800:00:0000:00:00
6 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:00:265600:19:506600:31:2534.3800:51:153000:09:1100:00:0000:00:00
7 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:446800:20:142400:30:3935.2400:50:536700:09:5100:00:0000:00:00
8 1019DAVID CANO IRANZOC. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23M01:00:465900:19:556700:31:2534.3800:51:204400:09:2600:00:0000:00:00
9 3673MARC CUNYAT CARBALLC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:00:574100:19:168200:31:4933.9400:51:057000:09:5200:00:0000:00:00
10 6040GUILLEM SOLER BUADEXTREMCALVIÀSUB23M01:00:586200:20:073600:30:5434.9500:51:017800:09:5700:00:0000:00:00
11 3998JUAN BILBAO URIARTEDISTANCE LA SALLESUB23M01:01:0611200:21:01900:30:0835.8400:51:098000:09:5700:00:0000:00:00
12 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:146700:20:113900:30:5634.9100:51:079500:10:0700:00:0000:00:00
13 3979JOAQUIN MARTINEZ GACERRR IGUALADASUB23M01:02:436000:20:0012900:33:0832.600:53:085300:09:3500:00:0000:00:00
14 4104ADRIA FUENTE CERVERC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:3714300:21:378800:31:5833.7900:53:3519000:11:0200:00:0000:00:00
15 1577FERRAN GARCIA CASADC.T. TRIOMF TEAMSUB23M01:04:3710300:20:4912100:33:0332.6800:53:5215200:10:4500:00:0000:00:00
16 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:04:4112600:21:1611500:32:4932.9100:54:0513800:10:3600:00:0000:00:00
17 1586OSCAR GONZALEZ GARCSBR OPEN TEAMSUB23M01:05:1910200:20:4918900:34:2231.4300:55:119600:10:0800:00:0000:00:00
18 1480JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESSUB23M01:06:1713800:21:2919300:34:3031.300:55:5912000:10:1800:00:0000:00:00
19 2879ESTEVE GONZALEZ CUXCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:06:2112100:21:0920900:34:5330.9600:56:0212100:10:1900:00:0000:00:00
20 1141MARC CLÈRIES ARANC.E. INEF LLEIDASUB23M01:06:5016900:22:0615800:33:4831.9500:55:5417300:10:5600:00:0000:00:00
21 3996CARLES SALA PIQUÉCERRR IGUALADASUB23M01:08:2019100:22:3519600:34:3531.2300:57:1020200:11:1000:00:0000:00:00
22 1017CARLOS SALGADO PIZACLUB TRIATLO CASTELLBISBASUB23M01:08:3614700:21:4124600:36:2329.6800:58:0413300:10:3200:00:0000:00:00
23 7030SERGI RUBIO GARRIDOLLICENCIA DE DIAABM01:09:0315100:21:4724500:36:2129.7100:58:0817100:10:5500:00:0000:00:00
24 184FERRAN CALERO GONZACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:09:4816100:21:5624800:36:2429.6700:58:2023500:11:2800:00:0000:00:00
25 715XEVI PASCUET GONFAUC.N. VIC-ETBSUB23M01:12:1820500:22:5223700:36:0329.9600:58:5536500:13:2300:00:0000:00:00
26 5360CRISTIAN VIVERO SIEC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:12:5926600:23:3929600:37:5328.5101:01:3223300:11:2700:00:0000:00:00
27 3995PAU JORNET RIBAC.E. INEF LLEIDASUB23M01:17:1615200:21:5038700:43:2524.8801:05:1529100:12:0100:00:0000:00:00
28 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM01:17:1738400:27:1423300:35:5130.1301:03:0539900:14:1200:00:0000:00:00
29 5940ALBERT DE LA TORRE C.T. PARETS DEL VALLESSUB23M01:19:0235100:25:5933000:39:3827.2501:05:3737000:13:2500:00:0000:00:00
30 3042ERIK FERNANDEZ ARRACERDANYOLA CHSUB23M01:21:0534200:25:3338600:43:1524.9701:08:4830600:12:1700:00:0000:00:00
31 2706JORDI ESTRADA TANYAC.N. VIC-ETBSUB23M01:31:0841000:29:0240600:46:3023.2301:15:3241600:15:3600:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM00:57:24600:18:31700:30:0735.8600:48:38800:08:4600:00:0000:00:00
2 692EDUARD QUERALT RADUC.N. REUS PLOMSABM00:57:35100:18:281300:30:1135.7800:48:391200:08:5600:00:0000:00:00
3 2433VICTOR ALVAREZ DE LCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:57:39400:18:311600:30:1535.700:48:461100:08:5300:00:0000:00:00
4 5297QUIM SANCHEZ ORDUÑAFASTTRIATLON CLUBABM00:59:033000:19:064500:31:0534.7500:50:111000:08:5200:00:0000:00:00
5 5502XAVI TOMASA SERRANCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM00:59:04800:18:328300:31:5433.8600:50:26300:08:3800:00:0000:00:00
6 4870ISAM MOUNIR EL MRABCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:59:162000:18:546300:31:2434.3900:50:181400:08:5800:00:0000:00:00
7 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM00:59:21700:18:328100:31:4933.9400:50:211500:09:0000:00:0000:00:00
8 329GERARD MOLIST PALOMINDEPENDENTABM00:59:231200:18:397800:31:4334.0500:50:221700:09:0100:00:0000:00:00
9 1176POL RECOBER PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM00:59:262500:19:005500:31:1634.5400:50:162800:09:1000:00:0000:00:00
10 5523JOAN CUCURELL RAVETCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:59:402300:18:576200:31:2334.4100:50:203700:09:2000:00:0000:00:00
11 4429JORDI VIDAL VILASECC.A. IGUALADAABM01:00:204800:19:307700:31:4034.1100:51:102500:09:1000:00:0000:00:00
12 1235JAUME ROY VICENTEC.N. MOLINS DE REIABM01:00:409500:20:431500:30:1335.7400:50:566000:09:4400:00:0000:00:00
13 5593ADRIA NAVARRO PUIGDFASTTRIATLON CLUBABM01:00:532600:19:0310200:32:2033.400:51:235000:09:3000:00:0000:00:00
14 3471CARLOS DELGADO GARCINDEPENDENTABM01:01:096400:20:093800:30:5634.9100:51:058900:10:0400:00:0000:00:00
15 7019ERIC MONASTERIO BONLLICENCIA DE DIAABM01:02:057000:20:165200:31:1334.600:51:2914000:10:3600:00:0000:00:00
16 3792JORDI ALBERT RAMOS CLUB NATACIÓ SITGESABM01:02:1611100:21:011400:30:1335.7400:51:1418600:11:0200:00:0000:00:00
17 4825ARNAU PERICAS FIGUEFASTTRIATLON CLUBABM01:02:304600:19:233000:30:4935.0500:50:1230800:12:1800:00:0000:00:00
18 5205PEP LAFONT BOLDUCLUB ESPORTIU BONASPORTABM01:02:538000:20:2610700:32:2633.300:52:528700:10:0100:00:0000:00:00
19 750ANDRES JOSE SUAREZ C.N. CATALUNYAABM01:02:5311900:21:047600:31:4034.1100:52:449800:10:0900:00:0000:00:00
20 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:03:126900:20:1511300:32:4532.9800:53:0010400:10:1200:00:0000:00:00
21 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:03:2010600:20:538900:32:0033.7500:52:5312700:10:2700:00:0000:00:00
22 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:03:3912500:21:1510500:32:2333.3500:53:388400:10:0100:00:0000:00:00
23 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM01:03:478600:20:3212000:33:0232.6900:53:3410500:10:1300:00:0000:00:00
24 2194SERGIO BURON DE LA CERRR IGUALADAABM01:04:1511500:21:038600:31:5733.800:53:0021000:11:1500:00:0000:00:00
25 3060XAVIER ROCA GOMEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:04:5610900:20:5512400:33:0632.6300:54:0116900:10:5500:00:0000:00:00
26 617DANIEL ALBALAT ARGÜC.N. MOLINS DE REIABM01:05:1813900:21:3014800:33:3332.1900:55:0310900:10:1500:00:0000:00:00
27 5581ALBERTO CARRASCO GACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:05:1813300:21:2215600:33:4032.0800:55:0211300:10:1600:00:0000:00:00
28 1033DANIEL RIVERA LINARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:3417700:22:1910900:32:3333.1800:54:5214600:10:4200:00:0000:00:00
29 4488XAVIER GRÀCIA JOVELCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:05:5416600:21:5912700:33:0732.6100:55:0615500:10:4800:00:0000:00:00
30 5995FRANCESC ALBUERA RECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:06:4916700:22:0417700:34:0731.6600:56:1114100:10:3800:00:0000:00:00
31 2409MARC CUADRENCH FRANC.N. VIC-ETBABM01:08:3521400:22:5713000:33:0932.5800:56:0632200:12:2900:00:0000:00:00
32 1785GABRIEL CAMPISTOL PCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:08:5423000:23:0720800:34:5330.9600:58:0016700:10:5400:00:0000:00:00
33 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:09:3317000:22:1424000:36:0929.8800:58:2320300:11:1000:00:0000:00:00
34 7026EDUARDO ALARCON FERLLICENCIA DE DIAABM01:10:2521500:22:5824200:36:1829.7500:59:1619900:11:0900:00:0000:00:00
35 3757SERGI LLAGOSTERA MAC.N. VIC-ETBABM01:10:2629400:24:1919500:34:3431.2400:58:5324300:11:3300:00:0000:00:00
36 3820EMILIO LINCOLN VILADISTANCE LA SALLEABM01:10:4830700:24:4217900:34:1131.5900:58:5328600:11:5500:00:0000:00:00
37 5963RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:15:4532500:24:5929900:37:5828.4501:02:5734100:12:4800:00:0000:00:00
38 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:17:1425600:23:3135100:40:5226.4301:04:2334300:12:5100:00:0000:00:00
39 3210ALBERT LOPEZ PEREZINDEPENDENTABM01:17:2934300:25:3632800:39:2827.3601:05:0431700:12:2500:00:0000:00:00
40 5971FERMIN BELLIDO MELC.T. PARETS DEL VALLESABM01:20:1237700:26:5533100:39:4027.2301:06:3537900:13:3700:00:0000:00:00
41 2940SERGI ROYO COLOMATRIDIRABM01:23:1336700:26:3638000:42:4925.2201:09:2538500:13:4800:00:0000:00:00
42 5761MARC JIMÉNEZ RIBASPINNINGDELBUENOABM01:23:2539300:27:4137700:42:2025.5101:10:0136800:13:2400:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM00:56:15000:00:00000:00:00000:47:35400:08:4000:00:0000:00:00
2 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM00:56:401900:18:52100:28:4437.5900:47:362100:09:0400:00:0000:00:00
3 1436IVAN LIMIA BOOC. ATLETISME MONTORNESABM00:57:05900:18:321000:30:0835.8400:48:40100:08:2500:00:0000:00:00
4 280RODRIGO TORRES HERNFASTTRIATLON CLUBABM00:57:16300:18:31600:30:0535.900:48:36500:08:4000:00:0000:00:00
5 4427DANIEL BARALDÉS DÍAC.A. IGUALADAABM00:57:25200:18:311200:30:1135.7800:48:42700:08:4300:00:0000:00:00
6 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM00:59:173500:19:114000:30:5734.8900:50:082400:09:0900:00:0000:00:00
7 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM00:59:191700:18:515600:31:1734.5200:50:082900:09:1100:00:0000:00:00
8 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:213200:19:084800:31:0934.6700:50:172200:09:0400:00:0000:00:00
9 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:59:222900:19:054400:31:0434.7600:50:093200:09:1300:00:0000:00:00
10 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:59:322200:18:566800:31:2834.3200:50:242300:09:0800:00:0000:00:00
11 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:354300:19:193100:30:4935.0500:50:084500:09:2700:00:0000:00:00
12 4290RAMON NICOLAS SANCHCERRR IGUALADAABM00:59:453300:19:095000:31:1034.6500:50:194300:09:2600:00:0000:00:00
13 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM00:59:552700:19:045400:31:1634.5400:50:205200:09:3500:00:0000:00:00
14 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:00:386300:20:082300:30:3935.2400:50:476800:09:5100:00:0000:00:00
15 6045JOSEP ROVIRA DACHSLLICENCIA DE DIAABM01:00:425400:19:497000:31:3134.2700:51:204100:09:2200:00:0000:00:00
16 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:00:475700:19:506000:31:1934.4900:51:095600:09:3800:00:0000:00:00
17 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM01:00:557400:20:223200:30:5035.0300:51:125900:09:4300:00:0000:00:00
18 1503DAVID ALONSO VAZQUEC.E. PENEDES MARITIMABM01:00:579000:20:402000:30:2835.4500:51:086500:09:4900:00:0000:00:00
19 1564ISMAEL CHARRO RODRC. ATLETISME MONTORNESABM01:01:033800:19:1410000:32:1933.4200:51:334900:09:3000:00:0000:00:00
20 3775MARC CASADEVALL GAYCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:01:069700:20:461900:30:2835.4500:51:147100:09:5200:00:0000:00:00
21 2844CARLOS FERNANDEZ DOCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:01:079300:20:431800:30:2735.4700:51:107900:09:5700:00:0000:00:00
22 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:01:339600:20:442200:30:3735.2700:51:2110200:10:1200:00:0000:00:00
23 5966LUIS SALA-BELLSOLELDISTANCE LA SALLEABM01:02:087300:20:224200:31:0134.8200:51:2315400:10:4500:00:0000:00:00
24 1557DÍDAC DOMINGO CARRAINDEPENDENTABM01:02:177500:20:223500:30:5334.9700:51:1518800:11:0200:00:0000:00:00
25 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:416600:20:1011600:32:5532.8100:53:055500:09:3600:00:0000:00:00
26 4414ALBERTO DIAZ LOPEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:03:038500:20:3210100:32:2033.400:52:5210000:10:1100:00:0000:00:00
27 2625ALBERT CASAS MEYADISTANCE LA SALLEABM01:03:2111800:21:048700:31:5733.800:53:0112300:10:2000:00:0000:00:00
28 5524SERGI RIO MIRATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:03:358400:20:3112800:33:0832.600:53:397400:09:5600:00:0000:00:00
29 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:03:5011300:21:0211200:32:4333.0100:53:459000:10:0500:00:0000:00:00
30 3648SANTI CHINCHILLA CACLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:04:2713700:21:289500:32:0733.6300:53:3516300:10:5200:00:0000:00:00
31 5964XAVIER VALERO GONZADISTANCE LA SALLEABM01:05:0911700:21:0416600:33:5831.800:55:029100:10:0700:00:0000:00:00
32 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:05:1810100:20:4917600:34:0731.6600:54:5612400:10:2200:00:0000:00:00
33 1412CRISTIAN PEREZ LATRCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:2116800:22:0512300:33:0532.6400:55:1010100:10:1100:00:0000:00:00
34 2764SANTIAGO CEINOS SALCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:05:3312700:21:1716900:34:0231.7300:55:1910800:10:1400:00:0000:00:00
35 531XAVIER HERENCIA SANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:05:3814200:21:3613700:33:2032.400:54:5614800:10:4200:00:0000:00:00
36 333XAVIER BERNAUS ALDOP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:05:4714900:21:4513800:33:2032.400:55:0514500:10:4200:00:0000:00:00
37 4500FREDERIC CORDERAS ITG TRIATLO SITGESABM01:06:2017600:22:1915700:33:453200:56:0411200:10:1600:00:0000:00:00
38 603CARLOS AZNAR SABADC. ATLETISME MONTORNESABM01:06:4413600:21:2720400:34:4231.1200:56:0913700:10:3500:00:0000:00:00
39 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:07:3423200:23:0811700:32:5732.7800:56:0523600:11:2900:00:0000:00:00
40 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:07:4116300:21:5821300:35:0730.7500:57:0513900:10:3600:00:0000:00:00
41 2966PABLO LAPREA BARROST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:08:0317400:22:1721000:34:5430.9500:57:1116400:10:5200:00:0000:00:00
42 4270JAVIER MORALES MATAC.E. RAYOTEAMABM01:08:2421900:23:0019100:34:2531.3800:57:2518000:10:5900:00:0000:00:00
43 3411JESÚS MANZANO MARTÍGAVA TRIATLOABM01:08:4220300:22:5018200:34:1331.5600:57:0325600:11:3900:00:0000:00:00
44 7025CARLOS FERNÁNDEZ GULLICENCIA DE DIAABM01:08:5116200:21:5723900:36:0629.9200:58:0315600:10:4800:00:0000:00:00
45 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:09:0222300:23:0320100:34:3931.1700:57:4221900:11:2000:00:0000:00:00
46 3772JOAN FONTBERNAT MACCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:09:1918000:22:2323200:35:4930.1500:58:1219500:11:0700:00:0000:00:00
47 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:09:3123400:23:1018100:34:1331.5600:57:2330100:12:0800:00:0000:00:00
48 483JOSÉ MARÍA CASTROCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:3322600:23:0521700:35:1930.5800:58:2420100:11:0900:00:0000:00:00
49 742JORDI COSTA SUBIRANC.A. IGUALADAABM01:10:1825900:23:3422900:35:4730.1800:59:2117500:10:5700:00:0000:00:00
50 2460XAVIER RIERA MARGARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:10:3028800:24:0916000:33:5231.8900:58:0132300:12:2900:00:0000:00:00
51 2694ORIOL PONS MARQUESA.E. EVASION RUNNING ABM01:10:5626700:23:4222500:35:4330.2400:59:2524000:11:3100:00:0000:00:00
52 5451JOSEP MARIA ALCALA C.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:11:1020200:22:4924400:36:2129.7100:59:1029000:12:0000:00:0000:00:00
53 3067JUAN LUIS FERNANDEZGAVA TRIATLOABM01:12:4730400:24:3926500:37:0629.1101:01:4518900:11:0200:00:0000:00:00
54 5398FRAN RUIZ ROMANTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:13:0426000:23:3427500:37:2328.8901:00:5729900:12:0700:00:0000:00:00
55 1488RAUL REY GEMARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:13:1327500:23:4827200:37:1928.9401:01:0729800:12:0600:00:0000:00:00
56 4512ADOLFO AREVALO DELGFASTTRIATLON CLUBABM01:13:5721200:22:5629800:37:5728.4601:00:5335200:13:0400:00:0000:00:00
57 2113RAFAEL ÁNGEL CORONATG TRIATLO SITGESABM01:15:2529500:24:1931600:38:4927.8201:03:0830700:12:1700:00:0000:00:00
58 5506JOAN PUJOL DUARRIINDEPENDENTABM01:15:3332700:25:0329100:37:4728.5801:02:5033600:12:4300:00:0000:00:00
59 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM01:18:0418800:22:3239000:43:5024.6401:06:2225900:11:4200:00:0000:00:00
60 6044CARLOS LOPEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:20:4034700:25:4434600:40:3726.5901:06:2140200:14:1900:00:0000:00:00
61 2841IVAN HIDALGO CABALLFASTTRIATLON CLUBABM01:21:0537400:26:4736000:41:0726.2701:07:5435700:13:1100:00:0000:00:00
62 5994DANIEL GARCIA ORTIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:25:0136300:26:3039900:44:5324.0601:11:2338100:13:3800:00:0000:00:00
63 7032ROGER MARTIN FLOREZLLICENCIA DE DIAABM01:26:5741700:29:5136900:41:3425.9801:11:2541500:15:3200:00:0000:00:00
64 2878RUBEN BENITEZ PEREZFASTTRIATLON CLUBABM01:28:2940200:28:1039800:44:5324.0601:13:0341300:15:2600:00:0000:00:00
65 5808JORDI VIDAL VAZQUEZINDEPENDENTABM01:30:3539100:27:2741000:48:1522.3801:15:4240700:14:5300:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:021500:18:47300:29:5936.0200:48:463400:09:1600:00:0000:00:00
2 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:59:081600:18:485700:31:1734.5200:50:052000:09:0300:00:0000:00:00
3 2193FERRAN BOSCH MASOLICLUB NATACIO OLOTABM00:59:182400:18:595800:31:1734.5200:50:161900:09:0200:00:0000:00:00
4 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM00:59:243600:19:114300:31:0334.7800:50:142700:09:1000:00:0000:00:00
5 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:00:194200:19:197500:31:3934.1200:50:583900:09:2100:00:0000:00:00
6 3299MANEL TORRES VELASCCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:00:235000:19:337300:31:3834.1400:51:113100:09:1200:00:0000:00:00
7 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFAABM01:00:255300:19:445900:31:1934.4900:51:034000:09:2200:00:0000:00:00
8 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:00:465800:19:526500:31:2534.3800:51:174800:09:2900:00:0000:00:00
9 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:00:508800:20:372500:30:4035.2200:51:175100:09:3300:00:0000:00:00
10 4342JAUME GONZALEZ INSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:577700:20:243400:30:5234.9900:51:165800:09:4100:00:0000:00:00
11 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:01:138300:20:312800:30:4235.1800:51:138300:10:0000:00:0000:00:00
12 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:258700:20:352100:30:3535.3100:51:1011000:10:1500:00:0000:00:00
13 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:5310500:20:529300:32:0533.6600:52:577500:09:5600:00:0000:00:00
14 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB BE HEALTHY NOVARTISABM01:02:579900:20:479600:32:1033.5800:52:578200:10:0000:00:0000:00:00
15 5635RICARD ALVAREZ HERMCERRR IGUALADAABM01:03:0910000:20:489400:32:0633.6400:52:5411100:10:1500:00:0000:00:00
16 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:03:1812300:21:148000:31:4833.9600:53:0211400:10:1600:00:0000:00:00
17 817ORIOL GOMEZ PARECLUB NAUTIC MASNOUABM01:03:2810800:20:549100:32:0233.7100:52:5613200:10:3200:00:0000:00:00
18 3147SERGI PRADOS SANCHETRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:03:519400:20:4313100:33:1232.5300:53:557600:09:5600:00:0000:00:00
19 7031DAVID MENDEZ DURANLLICENCIA DE DIAABM01:03:527200:20:1814100:33:2232.3700:53:4010300:10:1200:00:0000:00:00
20 5618OSCAR PASTOR IGLESIC.E. RAYOTEAMABM01:03:5311400:21:0311100:32:4333.0100:53:469300:10:0700:00:0000:00:00
21 2244MARC MAJOS CULLELLC.N. CATALUNYAABM01:05:0715000:21:4712200:33:0332.6800:54:5011500:10:1700:00:0000:00:00
22 1479DANIEL ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:0814100:21:3515900:33:4931.9400:55:2415100:10:4400:00:0000:00:00
23 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:06:2417100:22:1516100:33:5231.8900:56:0711800:10:1700:00:0000:00:00
24 4363RUBEN TOLEDANO MARTCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:2614500:21:3718600:34:1831.4900:55:5513000:10:3100:00:0000:00:00
25 4356FERNANDO VAQUERO VACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:5019700:22:4413300:33:1332.5100:55:5716500:10:5300:00:0000:00:00
26 4195DAVID PASTOR CAMPANCEMEABM01:06:5117900:22:2215000:33:3432.1700:55:5617000:10:5500:00:0000:00:00
27 655XAVIER MARTINEZ MUÑCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:1417200:22:1618400:34:1731.500:56:3314300:10:4100:00:0000:00:00
28 330RAÚL CARRIZOSA PEDRINDEPENDENTABM01:07:2515400:21:5219200:34:2631.3600:56:1819600:11:0700:00:0000:00:00
29 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM01:07:3020400:22:5212500:33:0732.6100:55:5924200:11:3100:00:0000:00:00
30 5222SERGIO LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:07:3410700:20:5326400:37:0629.1100:57:595400:09:3500:00:0000:00:00
31 1081GERARD PONS RODRIGUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:07:5322000:23:0016500:33:5831.800:56:5817200:10:5500:00:0000:00:00
32 7034XAVI PARADELL CANOLLICENCIA DE DIAABM01:07:5621100:22:5517200:34:0431.700:56:5917400:10:5700:00:0000:00:00
33 1089ALEX ALTES DURANCLUB NATACIO SITGESABM01:08:0821000:22:5418300:34:1531.5300:57:0917800:10:5900:00:0000:00:00
34 5373JAVIER MIMOSO MORENCERDANYOLA CHABM01:08:1921600:22:5917100:34:0331.7200:57:0221600:11:1700:00:0000:00:00
35 5217ALBERT PARRA MARTINCLUB NATACIO MINORISAABM01:08:2822700:23:0616300:33:5631.8300:57:0222800:11:2600:00:0000:00:00
36 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:09:0126400:23:3714700:33:3232.2100:57:0928100:11:5200:00:0000:00:00
37 3469JOSEP Mª VIDAL VIDAC.N. REUS PLOMSABM01:09:1023700:23:1517300:34:0631.6700:57:2127600:11:4900:00:0000:00:00
38 5359SERGIO NAVARRO REDOCLUB ATLETISME SANT BOIABM01:09:1127200:23:4619000:34:2431.400:58:1018200:11:0100:00:0000:00:00
39 1554AMADOR DEL RIO ANDRC.N. VIC-ETBABM01:09:1920600:22:5318000:34:1331.5600:57:0630400:12:1300:00:0000:00:00
40 3307SEBASTIÀ JUSTICIA RCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:09:2816500:21:5923500:35:5230.1100:57:5124800:11:3700:00:0000:00:00
41 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:09:4826300:23:3520600:34:4531.0800:58:2023400:11:2800:00:0000:00:00
42 1636CARMELO COLACIOS GAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:09:5028200:23:5718700:34:1931.4700:58:1624500:11:3400:00:0000:00:00
43 7024MIQUEL PUY ALMAGROLLICENCIA DE DIAABM01:10:0417500:22:1825400:36:4529.3900:59:0318100:11:0100:00:0000:00:00
44 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:10:1023100:23:0721800:35:2230.5400:58:2925800:11:4100:00:0000:00:00
45 5374JOSÉ GINÉS ZAMORA BC.N. MOLINS DE REIABM01:10:1124000:23:2422700:35:4530.2100:59:0918700:11:0200:00:0000:00:00
46 571MIGUEL MEJIAS VALDETRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:10:4026500:23:3922000:35:3430.3700:59:1323200:11:2700:00:0000:00:00
47 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM01:10:4529000:24:1121100:34:5630.9200:59:0725000:11:3800:00:0000:00:00
48 2947DIEGO RODRIGUEZ CATCERDANYOLA CHABM01:10:5921700:22:5925200:36:3429.5400:59:3322900:11:2600:00:0000:00:00
49 2212DOMINGO LÓPEZ MARIC.N. REUS PLOMSABM01:10:5928300:24:0121500:35:1530.6400:59:1626500:11:4300:00:0000:00:00
50 5806DAVID JORQUES BACETFASTTRIATLON CLUBABM01:11:1420800:22:5325300:36:3829.4800:59:3126600:11:4300:00:0000:00:00
51 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:12:4024200:23:2529500:37:5328.5101:01:1822200:11:2200:00:0000:00:00
52 1095IVAN HERRUZO FERNANGAVA TRIATLOABM01:12:5940000:28:0819400:34:3131.2901:02:3912200:10:2000:00:0000:00:00
53 1614MIGUEL GORDON CAÑIZGAVA TRIATLOABM01:12:5937000:26:4220300:34:4131.1401:01:2324600:11:3600:00:0000:00:00
54 5998VICENT DOMÈNECH FERC.E. NO TE PARESABM01:13:0031900:24:5422800:35:4630.201:00:4031100:12:2000:00:0000:00:00
55 1786MARC RUBIO DIAZINDEPENDENTABM01:13:0431100:24:4326000:36:5829.2201:01:4122300:11:2300:00:0000:00:00
56 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAABM01:13:0527000:23:4429200:37:5128.5301:01:3523800:11:3000:00:0000:00:00
57 3695FRANCESC CABEZA REIINDEPENDENTABM01:13:0828400:24:0328400:37:4228.6501:01:4522400:11:2300:00:0000:00:00
58 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:13:1125500:23:3129000:37:4528.6101:01:1628500:11:5500:00:0000:00:00
59 4150HECTOR HERRERO FRANINDEPENDENTABM01:13:1731300:24:4525500:36:4829.3501:01:3326900:11:4400:00:0000:00:00
60 3694RAUL CHAVARRI CABEZINDEPENDENTABM01:13:1928500:24:0327900:37:3328.7601:01:3626300:11:4300:00:0000:00:00
61 5573JESÚS ÁNGEL GALVÁN GAVA TRIATLOABM01:13:2829200:24:1526800:37:1429.0101:01:2928700:11:5900:00:0000:00:00
62 7035JUANJO CONSTANS VALLLICENCIA DE DIAABM01:13:3223500:23:1231400:38:4627.8601:01:5824400:11:3400:00:0000:00:00
63 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIABM01:14:3032300:24:5626300:37:0329.1501:01:5932600:12:3100:00:0000:00:00
64 3491XAVIER RIBERA SABATCLUB TRITRAININGABM01:14:3932600:25:0027800:37:2728.8401:02:2730300:12:1200:00:0000:00:00
65 7023JAUME FELIU CASASLLICENCIA DE DIAABM01:14:3927900:23:5232200:39:0427.6501:02:5626700:11:4300:00:0000:00:00
66 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAABM01:14:4033500:25:2225100:36:3129.5801:01:5333900:12:4700:00:0000:00:00
67 3066MANUEL MOLINA MARINC.N. PRAT-TRIATLOABM01:15:1630200:24:3531300:38:4127.9201:03:1628900:12:0000:00:0000:00:00
68 2626ORIOL SICART CASAINC.N. MOLINS DE REIABM01:16:1031800:24:5130700:38:2328.1401:03:1434600:12:5600:00:0000:00:00
69 5492JOSÉ MA. RODRÍGUEZ CLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:16:5124300:23:2536400:41:2426.0901:04:4929300:12:0200:00:0000:00:00
70 5859RAFAEL ARAGÓN BORREGAVA TRIATLOABM01:17:1837600:26:5225000:36:2929.601:03:2139300:13:5700:00:0000:00:00
71 6041RAMON CONESA TEJEROLLICENCIA DE DIAABM01:17:3735200:25:5930400:38:1228.2701:04:1137100:13:2600:00:0000:00:00
72 5429JORDI MAYMO JIMÉNEZINDEPENDENTABM01:17:5931000:24:4234700:40:3826.5801:05:2033200:12:3900:00:0000:00:00
73 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:18:0335400:26:1232900:39:2827.3601:05:4031600:12:2300:00:0000:00:00
74 1697SERGI LOPEZ SILVAINDEPENDENTABM01:20:0134900:25:4935800:41:0526.2901:06:5435300:13:0700:00:0000:00:00
75 2248JEROEN MEIJSCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:21:0336900:26:3834000:40:2426.7301:07:0239500:14:0100:00:0000:00:00
76 6042MARC NAVAL EGEALLICENCIA DE DIAABM01:21:3433700:25:2338100:42:5225.1901:08:1536200:13:1900:00:0000:00:00
77 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:23:5239400:27:4537200:41:5525.7701:09:4040000:14:1200:00:0000:00:00
78 4854DAVID LAPEÑA BOUC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:24:0039600:27:5536600:41:3325.9901:09:2840400:14:3200:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4387LLUIS VILLARO CAPDECLUB NATACIO MINORISAV1M00:58:131100:18:37800:30:0735.8600:48:444700:09:2900:00:0000:00:00
2 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M00:59:353700:19:124600:31:0534.7500:50:173500:09:1800:00:0000:00:00
3 1595JOSEP VILADOMS BELLC.N. REUS PLOMSV1M01:00:021800:18:524900:31:0934.6700:50:018500:10:0100:00:0000:00:00
4 2923MARC TORO GARCIACLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M01:00:205200:19:407400:31:3834.1400:51:181800:09:0200:00:0000:00:00
5 346XAVI PADROS FRANQUC.N. VIC-ETBV1M01:00:335500:19:496100:31:2334.4100:51:123800:09:2100:00:0000:00:00
6 2001SANTI COLLELL LLEONB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M01:00:596100:20:064700:31:0534.7500:51:116400:09:4800:00:0000:00:00
7 2908FÈIX PERDOMO PRATSCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:01:157600:20:233700:30:5534.9300:51:188100:09:5700:00:0000:00:00
8 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:02:3811600:21:037900:31:4434.0300:52:476900:09:5100:00:0000:00:00
9 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:03:058900:20:3810400:32:2333.3500:53:018800:10:0400:00:0000:00:00
10 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:2511000:21:008400:31:5533.8400:52:5512900:10:3000:00:0000:00:00
11 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:03:3113000:21:199800:32:1833.4400:53:377300:09:5400:00:0000:00:00
12 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:03:339800:20:4611900:33:0032.7300:53:466200:09:4700:00:0000:00:00
13 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:03:5113100:21:199700:32:1833.4400:53:3710600:10:1400:00:0000:00:00
14 2962LUIS JAVIER SANCHEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:04:2912400:21:1510800:32:3233.200:53:4714700:10:4200:00:0000:00:00
15 5627XAVIER FARRÉ RIUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:04:489200:20:4213400:33:1632.4600:53:5815900:10:5000:00:0000:00:00
16 3808MARTÍN TORRES GALVÁC.E. TRIATHLONBCNV1M01:05:3714800:21:4214000:33:2232.3700:55:0413400:10:3300:00:0000:00:00
17 2288ANGEL SANCHEZ ILLANGAVA TRIATLOV1M01:06:127100:20:1723100:35:4830.1700:56:059200:10:0700:00:0000:00:00
18 878SERGIO GUZMAN ARROYCERDANYOLA CHV1M01:06:2314000:21:3015500:33:4032.0800:55:1020600:11:1300:00:0000:00:00
19 5773TONI GARRIDO CASTILC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:06:2913500:21:2419800:34:3631.2100:56:0012800:10:2900:00:0000:00:00
20 629FERNANDO MAHAMUD MACLUB NATACIO MINORISAV1M01:07:0215300:21:5218800:34:2231.4300:56:1415700:10:4800:00:0000:00:00
21 5637ANDREU MARSAL FORTUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:1119800:22:4513900:33:2132.3800:56:0619300:11:0500:00:0000:00:00
22 1506DAVID LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:07:2722900:23:0711400:32:4932.9100:55:5624100:11:3100:00:0000:00:00
23 1755JOANJO RIVERA MARTIC.N. VIC-ETBV1M01:07:2815900:21:5617500:34:0631.6700:56:0223000:11:2600:00:0000:00:00
24 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M01:07:3219200:22:3614900:33:3332.1900:56:0922500:11:2300:00:0000:00:00
25 1481AITOR IRIGOYEN BAUZDISTANCE LA SALLEV1M01:09:3722100:23:0120500:34:4231.1200:57:4328300:11:5400:00:0000:00:00
26 607RAMON RICARD COMELLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:09:4520100:22:4721600:35:1930.5800:58:0625500:11:3900:00:0000:00:00
27 5962FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:5521800:23:0023800:36:0429.9400:59:0416000:10:5100:00:0000:00:00
28 2499DAVID SOLIVA RODRIGCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:0824700:23:2821200:35:0430.800:58:3224700:11:3600:00:0000:00:00
29 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:10:1724600:23:2822300:35:3730.3200:59:0520500:11:1200:00:0000:00:00
30 3151FRANCISCO JAVIER PEC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:10:2226100:23:3422200:35:3530.3500:59:0920700:11:1300:00:0000:00:00
31 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:10:3322200:23:0223000:35:4830.1700:58:5026400:11:4300:00:0000:00:00
32 3886TONI TIENDA MARTINEUNIO ATLETICA RUBIV1M01:10:3725000:23:2923400:35:5130.1300:59:2021400:11:1700:00:0000:00:00
33 219ALFONSO GALEANO GODINDEPENDENTV1M01:10:5829300:24:1620000:34:3931.1700:58:5529400:12:0300:00:0000:00:00
34 5871ALVARO LECHUGA SAPIC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M01:11:0124800:23:2922600:35:4530.2100:59:1427500:11:4700:00:0000:00:00
35 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:11:0327100:23:4522400:35:3930.2900:59:2425400:11:3900:00:0000:00:00
36 4485EMILIANO PARDO CESPCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:11:2018900:22:3424300:36:2029.7200:58:5431900:12:2600:00:0000:00:00
37 5762FRANCISCO MARIN PALCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:12:0523800:23:1827300:37:2328.8901:00:4122600:11:2400:00:0000:00:00
38 635DANI CANADELL PICARCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:2129700:24:2124100:36:1129.8501:00:3227800:11:4900:00:0000:00:00
39 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M01:13:1828700:24:0726200:37:0229.1601:01:0930200:12:0900:00:0000:00:00
40 5246ALBERT GANDARILLAS CLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:15:0430000:24:3231500:38:4627.8601:03:1827400:11:4600:00:0000:00:00
41 5939JOAN ANTONI MARTÍNECLUB ATLETISME SANT BOIV1M01:15:4230100:24:3432100:39:0427.6501:03:3829700:12:0400:00:0000:00:00
42 2832ISMAEL VILLAR EGUSKCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:18:0334800:25:4732000:39:0227.6701:04:4936000:13:1400:00:0000:00:00
43 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M01:18:2435900:26:2131200:38:3927.9401:05:0036900:13:2400:00:0000:00:00
44 955JOSÉ LUIS CID GARCIINDEPENDENTV1M01:20:0936500:26:3433400:39:4627.1601:06:2038600:13:4900:00:0000:00:00
45 3981ANDRES BARRON BASTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:22:5140700:28:2334100:40:3326.6301:08:5639200:13:5500:00:0000:00:00
46 694IGNASI VILLAMAYOR RCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:22:5433100:25:1839600:44:4224.1601:10:0034500:12:5400:00:0000:00:00
47 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:24:4739900:28:0538200:42:5425.1701:10:5938400:13:4800:00:0000:00:00
48 1418PERE RAMONEDA BONASINDEPENDENTV1M01:26:3441600:29:3337100:41:5125.8101:11:2441000:15:1000:00:0000:00:00
49 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:27:1339500:27:5540300:45:2523.7801:13:2039100:13:5300:00:0000:00:00
50 1461DAVID FERNANDEZ CORC.E. SISTRELLSV1M01:28:2638000:27:0640100:45:1423.8801:12:2041800:16:0600:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:01:289100:20:402600:30:4135.200:51:219400:10:0700:00:0000:00:00
2 1302RUBEN CAMINAL SALLECLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:03:0112200:21:097100:31:3534.200:52:4411700:10:1700:00:0000:00:00
3 5214ALBERT FELIP SEGURAC.A. IGUALADAV1M01:03:4814400:21:376900:31:3034.2900:53:0714400:10:4100:00:0000:00:00
4 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:05:0413200:21:1914500:33:2832.2700:54:4711600:10:1700:00:0000:00:00
5 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV1M01:06:0414600:21:3914400:33:2732.2900:55:0617600:10:5800:00:0000:00:00
6 1201PERE PORTA SANUYC.A. IGUALADAV1M01:07:1218600:22:2915400:33:3832.1100:56:0719200:11:0500:00:0000:00:00
7 1205JOSEP QUEVEDO REYESCLUB TRIATLO BERGAV1M01:07:5422500:23:0416400:33:5731.8100:57:0116600:10:5300:00:0000:00:00
8 426FRANCISCO GARCIA LAINDEPENDENTV1M01:07:5520900:22:5418500:34:1831.4900:57:1215000:10:4300:00:0000:00:00
9 7027EDUARD NAFRÍA MITJALLICENCIA DE DIAV1M01:08:4720700:22:5317800:34:1131.5900:57:0426800:11:4300:00:0000:00:00
10 680JOSÉ ANTONIO GALLARTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:10:1025100:23:3022100:35:3430.3700:59:0419400:11:0600:00:0000:00:00
11 3051LLUÍS MIQUEL PLA ARC.E. INEF LLEIDAV1M01:12:3225400:23:3127000:37:1628.9801:00:4727000:11:4500:00:0000:00:00
12 915JOSEP MARIA MORENO TRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:12:5624400:23:2628900:37:4428.6201:01:1027300:11:4600:00:0000:00:00
13 462RAFAEL GIMENO GARCIC.T. S.J. ABADESSESV1M01:13:0628000:23:5428700:37:4328.6301:01:3723700:11:2900:00:0000:00:00
14 355RAFAEL DE LA VEGA GSBR OPEN TEAMV1M01:13:3523600:23:1431900:39:0027.6901:02:1422100:11:2100:00:0000:00:00
15 4817LLUIS GENE TORRANDEINDEPENDENTV1M01:13:3526900:23:4330300:38:1028.301:01:5326200:11:4200:00:0000:00:00
16 308JORDI COROMINES PAGINDEPENDENTV1M01:13:3924500:23:2732300:39:0827.601:02:3519100:11:0400:00:0000:00:00
17 949ALFONSO CID GARCIAINDEPENDENTV1M01:13:4028100:23:5629400:37:5328.5101:01:4928000:11:5100:00:0000:00:00
18 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:13:4130800:24:4225700:36:5529.2601:01:3729500:12:0400:00:0000:00:00
19 3093MIGUEL ANGEL BAÑOS TG TRIATLO SITGESV1M01:14:2329600:24:2028500:37:4228.6501:02:0231300:12:2100:00:0000:00:00
20 3938MIQUEL SANROMA COMEC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:15:3834600:25:3926100:37:0129.1801:02:4034700:12:5800:00:0000:00:00
21 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:15:4129900:24:3031100:38:342801:03:0433100:12:3700:00:0000:00:00
22 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:15:4232900:25:0927700:37:2528.8601:02:3435500:13:0800:00:0000:00:00
23 2519DAVID ROMANCE VILARCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:5928600:24:0632700:39:2427.4101:03:3032400:12:2900:00:0000:00:00
24 2180SEBASTIA PI PUIGC.N. MOLINS DE REIV1M01:19:3936000:26:2233200:39:4127.2201:06:0337700:13:3600:00:0000:00:00
25 6048JOAN CONILL PIJUANLLICENCIA DE DIAV1M01:20:4633900:25:2637400:42:0525.6601:07:3136100:13:1500:00:0000:00:00
26 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:20:5634400:25:3736500:41:2826.0501:07:0538900:13:5100:00:0000:00:00
27 6046JOSEP BISBAL ALTÉSLLICENCIA DE DIAV1M01:22:4333800:25:2339500:44:3724.2101:10:0033500:12:4300:00:0000:00:00
28 3743JAVIER NICOLAS GARCCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:27:5140100:28:1040000:45:0723.9401:13:1740600:14:3400:00:0000:00:00
29 7018JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:30:4340900:28:3141100:48:1922.3501:16:5039000:13:5300:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M01:03:3412900:21:199900:32:1933.4200:53:387700:09:5600:00:0000:00:00
2 1203XAVIER GARCIA MONELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:03:4812800:21:1810300:32:2233.3700:53:409700:10:0800:00:0000:00:00
3 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:06:1820000:22:4611800:32:5832.7600:55:4413500:10:3400:00:0000:00:00
4 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M01:06:4018200:22:2315300:33:3832.1100:56:0114200:10:3900:00:0000:00:00
5 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:5518500:22:2914600:33:3132.2200:56:0016800:10:5500:00:0000:00:00
6 654ANTONIO GORDUN QUILC.A. RIBAGORÇANAV2M01:07:0119000:22:3415100:33:3632.1400:56:1016200:10:5100:00:0000:00:00
7 815ALBERT LOPEZ CABALLCLUB NATACIO MINORISAV2M01:08:1117300:22:1720700:34:5330.9600:57:1018400:11:0100:00:0000:00:00
8 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:08:1219300:22:3613500:33:1732.4500:55:5330900:12:1900:00:0000:00:00
9 2869PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLOV2M01:08:1319900:22:4619900:34:3831.1800:57:2415800:10:4900:00:0000:00:00
10 7017XAVIER NAFRÍA MITJALLICENCIA DE DIAV2M01:09:1721300:22:5619700:34:3631.2100:57:3227200:11:4500:00:0000:00:00
11 3651RAMON COLOM I SALLACERDANYOLA CHV2M01:12:3219400:22:3732400:39:1027.5701:01:4715300:10:4500:00:0000:00:00
12 2166MANOLO DEL VALLE CAC.E. PENEDES MARITIMV2M01:13:1322400:23:0331000:38:3228.0301:01:3525200:11:3800:00:0000:00:00
13 3305MANUEL MORENO CADENCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:13:4931700:24:4727600:37:2428.8801:02:1125300:11:3800:00:0000:00:00
14 3882JOSE JOAQUIN PINHEIUNIO ATLETICA RUBIV2M01:17:2127300:23:4737000:41:4925.8301:05:3627100:11:4500:00:0000:00:00
15 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M01:17:3933400:25:2133500:39:5127.101:05:1232000:12:2700:00:0000:00:00
16 4385JOSÉ MARIA GUILLEN C.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:22:1638800:27:2036300:41:2326.101:08:4337600:13:3300:00:0000:00:00
17 3343QUIQUE HERNÁNDEZ MUGAVA TRIATLOV2M01:24:0838700:27:1938500:43:0625.0601:10:2538200:13:4300:00:0000:00:00
18 7036XAVIER VICENTE ALEMLLICENCIA DE DIAV2M01:31:4439800:28:0241700:49:3421.7901:17:3639800:14:0800:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6043ENRIQUE MONASTERIO LLICENCIA DE DIAV2M01:15:1233300:25:2027400:37:2328.8901:02:4332500:12:2900:00:0000:00:00
2 3182ANTONI ISASI-ISASMEDISTANCE LA SALLEV2M01:19:1835000:25:5534900:40:4126.5501:06:3633400:12:4200:00:0000:00:00
3 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:23:3038600:27:1937900:42:2525.4601:09:4438300:13:4600:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 891MIQUEL PUJOL CASADETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:09:1123300:23:1016800:34:0131.7500:57:1128800:12:0000:00:0000:00:00
2 4562FRANCISCO PEREZ PERI3 TRIATHLONV3M01:23:2237800:26:5738400:43:0125.1101:09:5836600:13:2400:00:0000:00:00
3 6049ANGEL SALGADO GARZOLLICENCIA DE DIAV3M01:34:0341900:30:3740800:47:2922.7401:18:0641700:15:5700:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:15:1337500:26:4821900:35:2230.5401:02:1035100:13:0300:00:0000:00:00
2 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M01:17:1536800:26:3729300:37:5328.5101:04:3033800:12:4500:00:0000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:29:4241400:29:1439300:44:1124.4401:13:2541900:16:1700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32