RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
149 146 3 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5177LAURA GIMENO NOGUERINDEPENDENTCDF01:24:4812100:24:1012600:45:5426.1401:10:0411300:14:440:00:000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:08:064100:20:241600:36:1333.1300:56:371700:11:290:00:000:00:00
2 783JORDI GORJÓN VIVÓCLUB NATACIO SITGESCDM01:14:124700:20:539000:40:4129.501:01:345000:12:380:00:000:00:00
3 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESCDM01:15:327300:21:417500:39:5230.101:01:339300:13:590:00:000:00:00
4 700JAN CASAS COMPTECLUB NATACIO SITGESCDM01:28:3710700:22:3914300:51:2323.3501:14:0211000:14:350:00:000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040LAIA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANACDF01:15:327700:21:497200:39:3830.2801:01:279800:14:050:00:000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON CLUBJNM01:04:401200:18:45200:35:0834.1600:53:53600:10:470:00:000:00:00
2 3374DANIEL LUCENA BUSTOFASTTRIATLON CLUBJNM01:07:312100:19:281700:36:1733.0700:55:452400:11:460:00:000:00:00
3 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOJNM01:07:562400:19:422400:36:3832.7600:56:202000:11:360:00:000:00:00
4 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTCDM01:08:212500:19:453900:37:0032.4300:56:451900:11:360:00:000:00:00
5 5976ALEX MATESANZ SALVATRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:11:254500:20:494600:37:5931.5900:58:484900:12:370:00:000:00:00
6 274XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADJNM01:14:018400:22:014400:37:4531.7900:59:4610300:14:150:00:000:00:00
7 760ALBERT DE LA ROCHAINDEPENDENTJNM01:16:305100:21:039700:41:2029.0301:02:2310000:14:070:00:000:00:00
8 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:16:3611600:23:424500:37:5831.6101:01:4011600:14:560:00:000:00:00
9 3178POL FERNÁNDEZ LOSADC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:17:579300:22:1810300:41:5028.6901:04:088700:13:490:00:000:00:00
10 620PAU PALLÀS NAVARROCLUB ESPORTIU SHISSEJNM01:26:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 6004ENRIC FIGUERES GARCLLICENCIA DE DIACDM01:29:3813500:26:5612700:45:5626.1201:12:5213600:16:460:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2014POL SAMSO JOVESC.N. MATAROSUB23M01:03:51700:18:201000:35:3433.7400:53:54100:09:570:00:000:00:00
2 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:05:05600:17:551200:35:4733.5400:53:421500:11:230:00:000:00:00
3 665CARLOS GONZALEZ-TARC.N. CATALUNYASUB23M01:05:111400:18:46300:35:1434.0600:54:001200:11:110:00:000:00:00
4 3254DAVID LASCORZ MORENA.E. EVASION RUNNING SUB23M01:08:353800:20:212200:36:3032.8800:56:512300:11:440:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5181LEONOR FONT BALDUQUC.E. PICORNELLABF01:15:043600:20:0811000:42:4728.0501:02:553500:12:090:00:000:00:00
2 1943ALBA GRACIATG TRIATLO SITGESABF01:31:3914100:28:0013000:46:5025.6201:14:5013700:16:490:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2433VICTOR ALVAREZ DE LCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:03:17100:17:32500:35:2533.8800:52:57300:10:200:00:000:00:00
2 5297QUIM SANCHEZ ORDUÑAFASTTRIATLON CLUBABM01:04:33800:18:231100:35:3933.6600:54:02400:10:310:00:000:00:00
3 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM01:06:081300:18:45900:35:3233.7700:54:172700:11:510:00:000:00:00
4 3684ENRIC PULIDO ESCRUEC.E. TRIATHLONBCNABM01:07:261900:19:222000:36:2532.9500:55:472100:11:390:00:000:00:00
5 419LLUIS BORRÁS CONTRECLUB TRITRAININGABM01:21:5611400:23:2411200:43:3827.501:07:0211500:14:540:00:000:00:00
6 6006JOEL ESCALERA PONCELLICENCIA DE DIAABM01:24:3511300:23:2412200:45:3626.3201:09:0012200:15:350:00:000:00:00
7 5979ALEJANDRO CAROL CAMTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:26:0013000:25:4911500:44:272701:10:1612300:15:440:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4063ALESSANDRA HUERTA DTG TRIATLO SITGESABF01:26:1012900:25:2912100:45:2526.4201:10:5411900:15:160:00:000:00:00
2 6012ELISABET ARRIBAS DOLLICENCIA DE DIAABF01:27:3312300:24:2113200:47:0325.501:11:2412900:16:090:00:000:00:00
3 5189MARLENE OVEJERO LAIC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:32:1213900:27:2513700:48:2124.8201:15:4613300:16:260:00:000:00:00
4 5180ESTHER LARROSA MONTTG TRIATLO SITGESABF01:36:1713800:27:1214400:52:3922.7901:19:5113200:16:260:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 639ALBERT FERNANDEZ CACERDANYOLA CHABM01:04:16400:17:371400:36:0833.2100:53:45500:10:310:00:000:00:00
2 7022ORIOL VILAPLANA VILLLICENCIA DE DIAABM01:04:42300:17:373700:36:5532.5100:54:32200:10:100:00:000:00:00
3 3089IVAN SANCHEZ ALCARATG TRIATLO SITGESABM01:05:06900:18:38600:35:2533.8800:54:03900:11:030:00:000:00:00
4 1503DAVID ALONSO VAZQUEC.E. PENEDES MARITIMABM01:05:101500:18:58100:35:0334.2400:54:011100:11:090:00:000:00:00
5 5463RUBEN MORACHO FERNAFASTTRIATLON CLUBABM01:07:272300:19:382800:36:4432.6700:56:221000:11:050:00:000:00:00
6 328JAUME AGUILERA LOPECLUB TRIATLO SPARTRIANSABM01:07:471700:19:033600:36:5532.5100:55:582600:11:490:00:000:00:00
7 3643EDUARDO GARCIA RUIC.E. PENEDES MARITIMABM01:08:171600:18:593400:36:5232.5500:55:514200:12:260:00:000:00:00
8 4500FREDERIC CORDERAS ITG TRIATLO SITGESABM01:08:494000:20:232100:36:2732.9200:56:503000:11:590:00:000:00:00
9 5766LLUIS MARIA BORREROC.N. TARRACOABM01:09:073000:19:522600:36:4232.700:56:344600:12:330:00:000:00:00
10 7001JAVIER DE SAN JOSÉ LINEA DE METAABM01:09:204600:20:521300:35:5633.400:56:484400:12:320:00:000:00:00
11 7015XAVI ALMELA MARTINELLICENCIA DE DIAABM01:11:438300:22:001500:36:0833.2100:58:087900:13:350:00:000:00:00
12 5298PAU FONT VENDRELLCLUB TRIATLO MIOSTAFABM01:11:454200:20:255500:38:3931.0500:59:045100:12:410:00:000:00:00
13 2966PABLO LAPREA BARROST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:12:435200:21:045900:38:4830.9300:59:526000:12:510:00:000:00:00
14 7017DAVID SANCHEZ PAREDLLICENCIA DE DIAABM01:13:056300:21:224900:38:0831.4700:59:307800:13:350:00:000:00:00
15 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM01:13:144900:20:545400:38:3331.1300:59:278500:13:470:00:000:00:00
16 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:13:258500:22:015300:38:3131.1601:00:326100:12:530:00:000:00:00
17 748IVÁN BERDUSÁN VEGAINDEPENDENTABM01:13:543900:20:229400:41:0729.1901:01:294100:12:250:00:000:00:00
18 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM01:14:395400:21:155000:38:1331.400:59:2811800:15:110:00:000:00:00
19 1531JOSE MANUEL MARTIN C.E. PENEDES MARITIMABM01:15:119800:22:246300:38:5930.7801:01:238600:13:480:00:000:00:00
20 6013MANUEL LARA PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:15:248600:22:088400:40:2729.6701:02:355800:12:490:00:000:00:00
21 7027ALEJANDRO GONZALEZ LLICENCIA DE DIAABM01:15:4710200:22:328100:40:1629.801:02:486300:12:590:00:000:00:00
22 1157IVAN FORNS LANDETETG TRIATLO SITGESABM01:16:339500:22:228600:40:2829.6501:02:508200:13:430:00:000:00:00
23 1307ALEXANDRE SALDES BACLUB TRIATLO SPARTRIANSABM01:16:377000:21:358500:40:2729.6701:02:0210900:14:350:00:000:00:00
24 1532MARIO SEBASTIÁN SÁNC.E. PENEDES MARITIMABM01:17:438700:22:104800:38:0731.4801:00:1713900:17:260:00:000:00:00
25 1779ORIOL GARCÍA FERNÁNC.E. PENEDES MARITIMABM01:18:3710500:22:3810600:42:0128.5601:04:399200:13:580:00:000:00:00
26 7021MIGUEL CALDERÓN SILLLICENCIA DE DIAABM01:27:1810100:22:3214000:50:3523.7201:13:0710200:14:110:00:000:00:00
27 1156EDUARD GALLARDO ARATG TRIATLO SITGESABM01:29:5213300:26:3511900:45:1626.5101:11:5114200:18:010:00:000:00:00
28 7028JORGE GONZALEZ BARTLLICENCIA DE DIAABM01:33:1914300:28:5712300:45:3726.3101:14:3414400:18:450:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 76ELENA BARLABE BERNAC.A. IGUALADAABF01:16:5411200:23:236600:39:0730.6801:02:3010600:14:240:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3166SERGIO GONZALEZ SANTRIENJOY TEAMABM01:05:091100:18:44700:35:2633.8700:54:10800:10:590:00:000:00:00
2 716ROBERT CANADELL PEÑCLUB NATACIO MINORISAABM01:07:402200:19:373100:36:4832.6100:56:251300:11:150:00:000:00:00
3 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB BE HEALTHY NOVARTISABM01:07:552700:19:492700:36:4232.700:56:311600:11:240:00:000:00:00
4 1526GIL LOPEZ DOMENECHC.E. PENEDES MARITIMABM01:08:473200:20:013000:36:4532.6500:56:463100:12:010:00:000:00:00
5 3827ANTONI NAVAS MONTERUNIO ATLETICA RUBIABM01:11:463100:19:527400:39:4830.1500:59:403200:12:060:00:000:00:00
6 5217ALBERT PARRA MARTINCLUB NATACIO MINORISAABM01:11:485000:21:004300:37:4331.8200:58:436700:13:050:00:000:00:00
7 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:12:034400:20:466200:38:5730.8100:59:434000:12:200:00:000:00:00
8 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:12:397400:21:424700:38:0231.5500:59:446200:12:550:00:000:00:00
9 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESABM01:14:129200:22:174100:37:1532.2100:59:3211200:14:400:00:000:00:00
10 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:14:239700:22:235100:38:1731.3501:00:408300:13:430:00:000:00:00
11 3654DAVID DOLZ FERRIZC.E. TRIATLO.CATABM01:15:348800:22:137800:40:1029.8801:02:237100:13:110:00:000:00:00
12 4329ANTONIO CABALLERO CC.E. TRIATLO.CATABM01:15:346800:21:318200:40:2029.7501:01:518100:13:430:00:000:00:00
13 6009OSCAR TORRES SOTOLLICENCIA DE DIAABM01:15:486400:21:259500:41:1229.1301:02:377000:13:110:00:000:00:00
14 5963MARIO PERALTA CALDETG TRIATLO SITGESABM01:15:516200:21:218700:40:3029.6301:01:519400:14:000:00:000:00:00
15 571MIGUEL MEJIAS VALDETRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:16:2210300:22:358000:40:1229.8501:02:477700:13:350:00:000:00:00
16 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAABM01:16:319400:22:218300:40:2529.6901:02:468400:13:450:00:000:00:00
17 5678TONI NEBRERA JIMENETG TRIATLO SITGESABM01:16:5510000:22:297700:40:1029.8801:02:3910400:14:160:00:000:00:00
18 4195DAVID PASTOR CAMPANCEMEABM01:16:55000:00:00000:00:00001:02:519700:14:040:00:000:00:00
19 3694RAUL CHAVARRI CABEZINDEPENDENTABM01:17:229000:22:159200:41:0629.201:03:219500:14:010:00:000:00:00
20 1540TONI SANCHEZ REGOC.E. PENEDES MARITIMABM01:18:315700:21:1811300:43:4027.4801:04:587600:13:330:00:000:00:00
21 397TONI MARTOS CAMPOSC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:18:3111100:23:049800:41:3528.8601:04:398800:13:520:00:000:00:00
22 7020XAVI DE BUSTOS MAÑÉLLICENCIA DE DIAABM01:19:0110600:22:3910900:42:4228.101:05:218000:13:400:00:000:00:00
23 3695FRANCESC CABEZA REIINDEPENDENTABM01:19:179100:22:1611100:42:5427.9701:05:109900:14:070:00:000:00:00
24 2947DIEGO RODRIGUEZ CATCERDANYOLA CHABM01:20:016900:21:3212400:45:4426.2401:07:165500:12:450:00:000:00:00
25 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:21:4811900:23:5210200:41:4928.701:05:4112700:16:070:00:000:00:00
26 6014PAU DURAN VILALLICENCIA DE DIAABM01:22:2412500:25:179900:41:3828.8201:06:5512100:15:290:00:000:00:00
27 7029RICARD GARCIA ORCERLLICENCIA DE DIAABM01:23:4011500:23:3911400:44:1527.1201:07:5412400:15:460:00:000:00:00
28 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:25:2110900:22:5812900:46:0326.0601:09:0113100:16:200:00:000:00:00
29 5859RAFAEL ARAGÓN BORREGAVA TRIATLOABM01:26:1613200:26:2510800:42:3528.1801:09:0013800:17:160:00:000:00:00
30 2116JUAN LUIS RODRIGUEZC.E. NO TE PARESABM01:28:1712700:25:2413100:47:0125.5201:12:2512600:15:520:00:000:00:00
31 5927LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTABM01:31:3313100:26:0014200:50:4323.6601:16:4311400:14:500:00:000:00:00
32 6010JORDI RAVELL CARBOLLICENCIA DE DIAABM01:34:0214000:27:3713600:47:5325.0601:15:3014300:18:320:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5048MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F01:09:133500:20:063800:36:5732.4800:57:033700:12:100:00:000:00:00
2 6008ALESSIA BERTOLINOLLICENCIA DE DIAV1F01:15:5710800:22:447900:40:1129.8601:02:556400:13:020:00:000:00:00
3 5144MONTSE NAFRIA MITJATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F01:36:2514200:28:2913800:49:0924.4201:17:3814500:18:470:00:000:00:00
4 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:39:5314400:31:1414100:50:3823.701:21:5214100:18:010:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:03:54500:17:38400:35:2333.9100:53:01700:10:530:00:000:00:00
2 686SERGI MIRÓ PUIGVENTC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:05:331000:18:44800:35:3033.800:54:141400:11:190:00:000:00:00
3 5203JORGE DE ANDRES SANC.N. TARRACOV1M01:07:10200:17:374200:37:3931.8700:55:162900:11:540:00:000:00:00
4 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHECLUB NATACIO MINORISAV1M01:07:281800:19:033300:36:5032.5800:55:531800:11:350:00:000:00:00
5 1760JOAN NEBLEZA MIRABECLUB NATACIO SITGESV1M01:07:302000:19:261800:36:1733.0700:55:432500:11:470:00:000:00:00
6 722XAVIER FARRÉ RIUCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:08:582800:19:503500:36:5532.5100:56:453800:12:130:00:000:00:00
7 569DAVID ORPI FERNANDEINDEPENDENTV1M01:09:092600:19:494000:37:0432.3700:56:533900:12:160:00:000:00:00
8 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:11:176000:21:193200:36:5032.5800:58:096800:13:080:00:000:00:00
9 1506DAVID LOPEZ PIÑOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:11:327100:21:372500:36:4232.700:58:197400:13:130:00:000:00:00
10 5320MANUEL TORTOSA MARC.N. TARRACOV1M01:12:225300:21:046700:39:1130.6301:00:153400:12:070:00:000:00:00
11 7026SALVA LAO SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:12:326100:21:205600:38:4031.0301:00:004500:12:320:00:000:00:00
12 3381JUAN PABLO VALLE GAVILADECANS TRIATLOV1M01:12:453400:20:048800:40:3429.5801:00:383300:12:070:00:000:00:00
13 3241ARTURO GIL JOHANSSOC.N. TARRACOV1M01:12:485800:21:186500:39:0230.7401:00:204300:12:280:00:000:00:00
14 3883JOSÉ MANUEL SANTAMAUNIO ATLETICA RUBIV1M01:13:164300:20:377100:39:3630.301:00:136600:13:030:00:000:00:00
15 229MANEL LÓPEZ SAMPIETINDEPENDENTV1M01:13:206600:21:275800:38:4430.9801:00:116900:13:090:00:000:00:00
16 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:13:506500:21:267300:39:4030.2501:01:065400:12:440:00:000:00:00
17 2204ALEXANDRE CATALA I CLUB NATACIO SITGESV1M01:14:599600:22:235200:38:2731.2101:00:5010100:14:090:00:000:00:00
18 4226BERNAT CAÑELLAS SOLC.N. TARRACOV1M01:15:135600:21:179100:41:0529.2101:02:225900:12:510:00:000:00:00
19 6001JAVIER SEGURA RIBERCLUB ESPORTIU VINARÒSV1M01:15:577200:21:4010000:41:4228.7801:03:224800:12:350:00:000:00:00
20 3886TONI TIENDA MARTINEUNIO ATLETICA RUBIV1M01:16:067600:21:489300:41:0629.201:02:547200:13:120:00:000:00:00
21 6003MAARTEN VAN DAMLLICENCIA DE DIAV1M01:17:485500:21:1610400:41:5828.5901:03:1410800:14:340:00:000:00:00
22 7016ALBERT TRIUS CODESLLICENCIA DE DIAV1M01:21:058900:22:1311700:44:5726.701:07:109000:13:550:00:000:00:00
23 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:24:5411700:23:4413300:47:0725.4701:10:519600:14:030:00:000:00:00
24 694IGNASI VILLAMAYOR RCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:27:3411800:23:4813900:49:2524.2801:13:1310500:14:210:00:000:00:00
25 6011XAVIER ARRUFAT SOLÉLLICENCIA DE DIAV1M01:29:4013700:27:0812500:45:5326.1501:13:0113500:16:390:00:000:00:00
26 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:29:5713400:26:4113500:47:2925.2701:14:1012500:15:470:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:26:1812800:25:2612000:45:2426.4301:10:5012000:15:280:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1444VINCENT SCHMITTCLUB NATACIO SITGESV1M01:12:274800:20:546400:38:5930.7800:59:534700:12:340:00:000:00:00
2 173JORDI OLIVELLA PUJOTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:13:046700:21:296100:38:5130.8901:00:205300:12:440:00:000:00:00
3 915JOSEP MARIA MORENO TRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:13:338000:21:546000:38:5030.901:00:445700:12:490:00:000:00:00
4 680JOSÉ ANTONIO GALLARTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:14:067500:21:466900:39:1830.5301:01:046500:13:020:00:000:00:00
5 174JUAN CARLOS DEL ESTTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:15:338100:21:566800:39:1230.6101:01:0810700:14:250:00:000:00:00
6 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV1M01:16:569900:22:248900:40:3929.5201:03:038900:13:530:00:000:00:00
7 2622RAFAEL CHUECA BLASCABSOLUT SPORTV1M01:19:238200:21:5811600:44:4026.8701:06:385600:12:450:00:000:00:00
8 462RAFAEL GIMENO GARCIINDEPENDENTV1M01:24:4812200:24:1112800:46:0126.0801:10:1211100:14:360:00:000:00:00
9 7024JOSE ANTONIO FLORESLLICENCIA DE DIAV1M01:28:5312600:25:1813400:47:1825.3701:12:3613000:16:170:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:08:152900:19:512300:36:3232.8500:56:232800:11:520:00:000:00:00
2 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M01:08:283300:20:032900:36:4432.6700:56:472200:11:410:00:000:00:00
3 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:08:533700:20:191900:36:2532.9500:56:443600:12:090:00:000:00:00
4 3305MANUEL MORENO CADENCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:14:2810400:22:365700:38:4031.0301:01:167300:13:120:00:000:00:00
5 2166MANOLO DEL VALLE CAC.E. PENEDES MARITIMV2M01:15:127800:21:517000:39:2630.4301:01:179100:13:550:00:000:00:00
6 4161ANGEL MANCEBO ALVARTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:15:195900:21:199600:41:1729.0701:02:365200:12:430:00:000:00:00
7 401JOSEP VALENCIA MACHC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:20:1511000:23:0010700:42:1328.4201:05:1311700:15:020:00:000:00:00
8 3882JOSE JOAQUIN PINHEIUNIO ATLETICA RUBIV2M01:20:267900:21:5211800:45:0526.6201:06:577500:13:290:00:000:00:00
9 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:23:0612400:24:3910500:41:5828.5901:06:3713400:16:290:00:000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 961ANTONIO PAREJA MOCHTRIATLO OLESAV3M01:21:4712000:23:5210100:41:4728.7201:05:3912800:16:080:00:000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:24:3013600:26:567600:40:0329.9601:06:5914000:17:310:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32