RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
403 394 5 4 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5177LAURA GIMENO NOGUERC.T. S.J. ABADESSESCDF01:14:2033600:23:2132000:39:5228.601:03:1323400:11:070:00:000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROJNF01:01:145500:17:5718900:34:1733.2500:52:143400:09:000:00:000:00:00
2 4040LAIA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANACDF01:08:1517000:19:4926000:36:4830.9800:56:3728800:11:380:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYASUB23F01:03:4218900:20:0514700:33:2134.1800:53:2614900:10:160:00:000:00:00
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:04:2520300:20:1913500:33:0234.5100:53:2122900:11:040:00:000:00:00
3 1829HELIA ROCHA IÑIGOC.N. MATAROABF01:16:5633500:23:1734700:41:1827.601:04:3532500:12:210:00:000:00:00
4 3589MARIA PLAZA CHACÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:23:4536000:24:0938400:46:1324.6701:10:2236500:13:230:00:000:00:00
5 4086NADEIA AVELLANA QUICLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23F01:42:1138800:29:1538900:57:3619.7901:26:5138400:15:200:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:03:1514400:19:2917000:33:5233.6600:53:2111700:09:540:00:000:00:00
2 4005LORENA LLAMAS GARCICERRR IGUALADAABF01:03:5118200:19:5617200:33:5533.6100:53:5112500:10:000:00:000:00:00
3 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. REUS PLOMSABF01:04:1116400:19:4416700:33:4933.7100:53:3319000:10:380:00:000:00:00
4 4038JUDIT ZARAGOZA RODRC.N. MATAROABF01:11:2631200:22:4126700:37:0630.7300:59:4728900:11:390:00:000:00:00
5 1815BELÉN SALOMONI SCHWTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:11:3128900:22:0528400:38:003001:00:0526500:11:260:00:000:00:00
6 1941CRISTINA MARTINEZ RTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:15:0333300:23:1531600:39:3228.8401:02:4732000:12:160:00:000:00:00
7 3588ESTHER VIDAL PAJARECLUB ATLETIC VAL D´ARANABF01:16:2434800:23:4832600:40:1028.3801:03:5833000:12:260:00:000:00:00
8 3591LARA GUTIERREZ MORETRIATLO PALLEJAABF01:18:1637100:24:4233500:40:4627.9601:05:2835000:12:480:00:000:00:00
9 99MARIA JOSE PEREZ SACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:40:5839000:30:5238700:53:2221.3601:24:1438800:16:440:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1940ANNA ROVIRA GARRIDOCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF00:58:575700:17:587300:31:4835.8500:49:465000:09:110:00:000:00:00
2 33SARA LOEHR MUÑOZFASTTRIATLON CLUBABF01:01:3710600:18:4914800:33:2934.0500:52:186400:09:190:00:000:00:00
3 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:01:5210400:18:4715300:33:3333.9800:52:208000:09:320:00:000:00:00
4 1985LAURA GARCIA VILACLUB NATACIÓ BANYOLESABF01:05:3022100:20:4815800:33:3833.8900:54:2623000:11:040:00:000:00:00
5 5062ANA FUENTES GONZÀLECLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF01:13:2936300:24:1624600:36:2131.3601:00:3735100:12:520:00:000:00:00
6 1896ESTER VALLEJO I COSC.N. VIC-ETBABF01:15:4832900:23:1131800:39:4228.7201:02:5335300:12:550:00:000:00:00
7 26EMILIE THEROLLETRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:19:5536200:24:1536200:43:0426.4701:07:1934000:12:360:00:000:00:00
8 5060ESTHER PRADOS ROIGTRIATLO PALLEJAABF01:20:2434900:23:4836700:43:4126.101:07:2935200:12:550:00:000:00:00
9 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:21:5137500:25:0536800:43:4326.0801:08:4835800:13:030:00:000:00:00
10 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:22:0437000:24:3537200:44:1825.7301:08:5335900:13:110:00:000:00:00
11 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF01:25:2438100:26:0637700:45:0925.2501:11:1538000:14:090:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1859VERÓNICA ANDREA AVEC.N. VIC-ETBABF01:02:1913700:19:2012900:32:5634.6200:52:1612700:10:030:00:000:00:00
2 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF01:10:4625600:21:2828100:37:5330.0900:59:2126300:11:250:00:000:00:00
3 6015MARTA LORALLICENCIA DE DIAABF01:15:4129100:22:0735400:42:2226.9101:04:2924100:11:120:00:000:00:00
4 7028LAURA SOTO OLIVERASLLICENCIA DE DIAABF01:19:1130400:22:2937400:44:3725.5501:07:0631100:12:050:00:000:00:00
5 1951GEMMA LÓPEZ FERRÉCERRR IGUALADAABF01:31:3138900:29:5338100:45:5724.8101:15:5038700:15:410:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5048MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F01:01:5110700:18:4915200:33:3034.0300:52:197900:09:320:00:000:00:00
2 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:02:0811100:18:5515000:33:2934.0500:52:2410000:09:440:00:000:00:00
3 5190ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F01:04:5420700:20:3317300:33:5533.6100:54:2816800:10:260:00:000:00:00
4 1818MARTA CUSIDO USTRELC.T. S.J. ABADESSESV1F01:10:1125800:21:3127300:37:2630.4500:58:5724500:11:140:00:000:00:00
5 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:11:3120000:20:1433900:40:5527.8601:01:0915900:10:220:00:000:00:00
6 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:13:4630600:22:3131400:39:3128.8501:02:0229400:11:440:00:000:00:00
7 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:14:4430800:22:3632700:40:1128.3701:02:4730500:11:570:00:000:00:00
8 3590TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:16:1132400:23:0134300:41:0527.7501:04:0631200:12:050:00:000:00:00
9 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:21:2337400:25:0336600:43:4026.1101:08:4334600:12:400:00:000:00:00
10 4087JACQUELINE CAMÓS WITRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F01:48:0839100:33:5838800:56:3920.1201:30:3738900:17:310:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1937MONTSERRAT CINCA PAC.N. REUS PLOMSV1F01:09:5229000:22:0624400:36:1331.4800:58:1927900:11:330:00:000:00:00
2 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:19:0335900:24:0735300:42:2026.9301:06:2734100:12:360:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F01:21:3236900:24:3436900:43:5825.9301:08:3235500:13:000:00:000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:19:3436500:24:2036000:42:5326.5801:07:1332300:12:210:00:000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONSERRAT CLAVERO SC.N. REUS PLOMSV3F01:26:4738600:27:4037600:44:5925.3401:12:3937900:14:080:00:000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5646RAUL LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROCDM00:57:387500:18:16000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 756SERGI FUENTES SALASC.N. MATAROCDM00:58:147800:18:163800:30:5736.8300:49:133800:09:010:00:000:00:00
3 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROCDM00:58:187900:18:162600:30:4837.0100:49:045500:09:140:00:000:00:00
4 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:01:034500:17:3918200:34:0733.4100:51:465700:09:170:00:000:00:00
5 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:02:2517800:19:559900:32:2435.1900:52:1913200:10:060:00:000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3250VÍCTOR AGUILERA REVFASTTRIATLON CLUBJNM00:56:302100:16:584700:31:0636.6600:48:04900:08:260:00:000:00:00
2 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBJNM00:56:522800:17:092800:30:5136.9500:48:002900:08:520:00:000:00:00
3 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:57:031700:16:386700:31:3636.0800:48:142600:08:490:00:000:00:00
4 5941ERIK GUILLEM STENINCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:57:113100:17:204600:31:0336.7100:48:232300:08:480:00:000:00:00
5 3729ORIOL PICON VILAC.N. MATAROCDM00:58:227600:18:164300:31:0136.7500:49:174400:09:050:00:000:00:00
6 3374DANIEL LUCENA BUSTOFASTTRIATLON CLUBJNM00:58:285300:17:554400:31:0236.7300:48:577800:09:310:00:000:00:00
7 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:00:084400:17:3914200:33:1334.3200:50:525600:09:160:00:000:00:00
8 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTCDM01:00:348600:18:1811000:32:3634.9700:50:549600:09:400:00:000:00:00
9 514TOMAS CALDAS CASAÑAC.N. MATAROJNM01:04:0010900:18:5220500:34:4832.7600:53:4015600:10:200:00:000:00:00
10 2809ARNAU ORRIOLS NUÑOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:08:4725700:21:2923400:35:5331.7700:57:2226200:11:250:00:000:00:00
11 2862POL COMPANY COLOMERCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:10:0226100:21:3322900:35:4631.8700:57:1934800:12:430:00:000:00:00
12 4505DIEGO SANCHEZ OCALEUROPA SPORTS CENTRECDM01:12:1913600:19:1935500:42:2426.8901:01:4318300:10:360:00:000:00:00
13 5617PABLO SELVA VILLALBC. BCN TRIATHLON TOTAL3JNM01:13:0020600:20:2534200:41:0427.7601:01:2927500:11:310:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRÀCIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:53:02200:15:491300:29:2838.6900:45:17100:07:450:00:000:00:00
2 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSSUB23M00:53:13300:15:50000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM00:54:132400:17:01100:28:2440.1400:45:252200:08:480:00:000:00:00
4 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M00:54:181500:16:36700:28:5539.4200:45:312000:08:470:00:000:00:00
5 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M00:56:401800:16:416100:31:2136.3600:48:021400:08:380:00:000:00:00
6 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M00:57:093000:17:123600:30:5636.8500:48:083600:09:010:00:000:00:00
7 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:57:193900:17:332000:30:2837.4200:48:016200:09:180:00:000:00:00
8 1517MARC MARTINEZ MIRALDISTANCE LA SALLESUB23M00:57:373200:17:216800:31:403600:49:011300:08:360:00:000:00:00
9 258JORDI CARRASCO BALDFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:57:392900:17:112700:30:5136.9500:48:028800:09:370:00:000:00:00
10 180SERGIO SANTERVAS NUCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM00:58:387400:18:153400:30:5436.8900:49:097600:09:290:00:000:00:00
11 4104ADRIA FUENTE CERVERC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:148300:18:173500:30:5436.8900:49:1112800:10:030:00:000:00:00
12 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCSUB23M01:00:3813500:19:196600:31:3436.1100:50:5310200:09:450:00:000:00:00
13 715XEVI PASCUET GONFAUC.N. VIC-ETBSUB23M01:03:3114000:19:2114000:33:0734.4200:52:2822600:11:030:00:000:00:00
14 5559NAHUM DOÑA GOMEZCLUB TRIATLO MALGRATABM01:04:3612200:19:0724000:36:0531.5900:55:127200:09:240:00:000:00:00
15 926AGUSTIN BERTI BLANCCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:04:4421200:20:4116200:33:4033.8600:54:2116100:10:230:00:000:00:00
16 184FERRAN CALERO GONZACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:05:2417500:19:5320400:34:4732.7700:54:4020000:10:440:00:000:00:00
17 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. ATLETISME MONTORNESSUB23M01:07:3219400:20:0923800:36:0031.6700:56:0926000:11:230:00:000:00:00
18 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM01:12:1935700:24:0417500:33:5633.600:58:0038100:14:190:00:000:00:00
19 5940ALBERT DE LA TORRE C.T. PARETS DEL VALLESSUB23M01:13:4327400:21:4930600:39:1029.1101:00:5934900:12:440:00:000:00:00
20 3108ENRIC GÓMEZ AIXAABSOLUT SPORTABM01:17:1234700:23:4834100:40:5827.8301:04:4632900:12:260:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1782CRISTIAN BAIZAN DIATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM00:53:531000:16:26800:28:5839.3600:45:241000:08:290:00:000:00:00
2 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM00:54:192000:16:56300:28:3539.8800:45:312400:08:480:00:000:00:00
3 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM00:57:205100:17:471800:30:2337.5200:48:104800:09:100:00:000:00:00
4 5593ADRIA NAVARRO PUIGDFASTTRIATLON CLUBABM00:57:352300:17:016200:31:2236.3400:48:235200:09:120:00:000:00:00
5 2817DAVID BUSQUETS MASSCLUB NATACIO BANYOLESABM00:57:383700:17:286300:31:2736.2500:48:551700:08:430:00:000:00:00
6 4117CARLES SOLÀ BARDERACLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:58:128700:18:202200:30:4037.1700:49:005300:09:120:00:000:00:00
7 1580ANTOLI FAURIA TORREC.N. PRAT-TRIATLOABM00:58:174700:17:425500:31:1636.4600:48:586300:09:190:00:000:00:00
8 6006ORIOL FAURIA TORRENLLICENCIA DE DIAABM00:58:174800:17:425700:31:1836.4200:49:006000:09:170:00:000:00:00
9 7029SERGI SANCES AYALALLICENCIA DE DIAABM00:58:236100:18:045300:31:1436.500:49:184500:09:050:00:000:00:00
10 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLOABM00:58:428100:18:172400:30:4637.0500:49:039500:09:390:00:000:00:00
11 1106JAVIER CAVERO SAEZCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM00:58:506400:18:084800:31:0836.6200:49:168300:09:340:00:000:00:00
12 3778DAVID BADOSA GONZÁLC.N. VIC-ETBABM00:58:575900:18:025900:31:2036.3800:49:228400:09:350:00:000:00:00
13 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM00:59:003400:17:237100:31:4735.8700:49:1011300:09:500:00:000:00:00
14 7030ERIC MONASTERIO BONLLICENCIA DE DIAABM00:59:274200:17:375800:31:1836.4200:48:5518000:10:320:00:000:00:00
15 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:00:0111500:18:597200:31:4835.8500:50:475400:09:140:00:000:00:00
16 2294BERNAT VALLS MATEUDISTANCE LA SALLEABM01:00:2311600:18:597900:31:5535.7200:50:547700:09:290:00:000:00:00
17 3060XAVIER ROCA GOMEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:00:329800:18:328500:32:1035.4400:50:4211200:09:500:00:000:00:00
18 1033DANIEL RIVERA LINARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:01:1813800:19:219400:32:2035.2600:51:418900:09:370:00:000:00:00
19 3633RUBEN ARIAS MUÑOZCLUB TRIATLO BERGAABM01:02:2616300:19:4311200:32:3934.9200:52:2212900:10:040:00:000:00:00
20 1003VICTOR LOPEZ ESPINOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:0516100:19:4217400:33:5533.6100:53:3717000:10:280:00:000:00:00
21 5886ALEXANDRE MARTINEZ TRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:04:0814900:19:3513100:32:5834.5800:52:3328200:11:350:00:000:00:00
22 5972MARC RIGUILLO BUTJC.T. PARETS DEL VALLESABM01:04:1418700:20:0119800:34:3233.0100:54:339700:09:410:00:000:00:00
23 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:04:4219200:20:0817700:33:5733.5800:54:0518500:10:370:00:000:00:00
24 1785GABRIEL CAMPISTOL PCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:04:5816900:19:4919600:34:3133.0300:54:2018900:10:380:00:000:00:00
25 4697JORDI AUBERT RIBASCLUB NATACIO OLOTABM01:05:1818000:19:5619500:34:2933.0600:54:2521400:10:530:00:000:00:00
26 3757SERGI LLAGOSTERA MAC.N. VIC-ETBABM01:05:2325300:21:2412500:32:5334.6700:54:1723100:11:060:00:000:00:00
27 2130FERRAN COLL LOPEZINDEPENDENTABM01:06:1825900:21:3216500:33:4533.7800:55:1722400:11:010:00:000:00:00
28 2615XAVIER MIRANDA GARCCLUB TRIATLO BLANESABM01:07:3216700:19:4726900:37:0830.700:56:5518600:10:370:00:000:00:00
29 7021CARLOS RODA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:4822500:20:5225000:36:2531.300:57:1717700:10:310:00:000:00:00
30 2925MARC GONZÁLEZ MARIMTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:08:0223400:21:0622500:35:3532.0400:56:4125700:11:210:00:000:00:00
31 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. ATLETISME MONTORNESABM01:09:1525000:21:2316400:33:4533.7800:55:0837800:14:070:00:000:00:00
32 3762ALBERT ESCURA SEBASCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:09:5426500:21:3627600:37:3030.400:59:0620600:10:480:00:000:00:00
33 3764ORIOL GILI CORBACHOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:11:1622700:20:5429800:38:5429.3100:59:4827100:11:280:00:000:00:00
34 1613SAÚL CORDERO CASASINDEPENDENTABM01:11:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
35 622DANI NAFRIA CORTADEFASTTRIATLON CLUBABM01:12:3330700:22:3628300:37:5930.0101:00:3530700:11:580:00:000:00:00
36 3994ROBERT MALE PASCUALCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:12:3932300:23:0028600:38:0529.9301:01:0528000:11:340:00:000:00:00
37 3820EMILIO LINCOLN VILADISTANCE LA SALLEABM01:13:0723900:21:1033200:40:4028.0301:01:5024900:11:170:00:000:00:00
38 5792SERGIO MORENO LOPEZINDEPENDENTABM01:14:1031500:22:4331200:39:3028.8601:02:1330600:11:570:00:000:00:00
39 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM01:14:2732200:22:5831700:39:3528.801:02:3330200:11:540:00:000:00:00
40 5356JOEL GARCIA PERELLOCLUB VO2ABM01:15:1532100:22:5533000:40:2928.1601:03:2429900:11:510:00:000:00:00
41 7002JOSEP MARIA GÜERA MLLICENCIA DE DIAABM01:24:5824500:21:1838600:50:5822.3701:12:1634700:12:420:00:000:00:00
42 3219RICARDO DIAZ LERMACLUB TRIATLO IRWLABM01:29:3738000:25:4438500:48:4423.3901:14:2838300:15:090:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM00:53:06100:15:491400:29:2938.6700:45:18200:07:480:00:000:00:00
2 280RODRIGO TORRES HERNFASTTRIATLON CLUBABM00:53:31400:15:501500:29:3138.6200:45:21300:08:100:00:000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:53:45500:15:591200:29:2738.7100:45:26700:08:190:00:000:00:00
4 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM00:54:051100:16:26900:28:5939.3300:45:251500:08:400:00:000:00:00
5 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM00:54:091900:16:46500:28:4939.5600:45:351100:08:340:00:000:00:00
6 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:54:37600:16:061700:30:1337.7300:46:19600:08:180:00:000:00:00
7 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:56:081200:16:311900:30:2537.4800:46:565100:09:120:00:000:00:00
8 3877ANDREU GARCIA QUINTCLUB FIT GYMABM00:57:192500:17:035200:31:1436.500:48:173900:09:020:00:000:00:00
9 2453OSCAR MARTINEZ LARIC.T. S.J. ABADESSESABM00:57:333500:17:272300:30:4237.1300:48:097100:09:240:00:000:00:00
10 5687ALEX LOPEZ CALAHORRCLUB FIT GYMABM00:57:394100:17:356500:31:2936.2100:49:041200:08:350:00:000:00:00
11 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM00:57:574000:17:355600:31:1636.4600:48:514600:09:060:00:000:00:00
12 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:043300:17:227800:31:5435.7400:49:162100:08:480:00:000:00:00
13 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM00:58:296500:18:093900:30:5836.8100:49:076800:09:220:00:000:00:00
14 3372JORDI ARGUISUELAS MCLUB TRIATLO IRWLABM00:58:398000:18:176000:31:2136.3600:49:383700:09:010:00:000:00:00
15 3717ROMÁN IGLESIAS VERNC.N. REUS PLOMSABM00:59:096200:18:065400:31:1536.4800:49:2110900:09:480:00:000:00:00
16 5766LLUIS MARIA BORREROC.N. TARRACOABM00:59:548800:18:202500:30:4737.0300:49:0720400:10:470:00:000:00:00
17 6018JORGE VALIÑO SOLANAS.CICLISTA BARAKALDESAABM00:59:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.N. PRAT-TRIATLOABM01:00:1410000:18:348300:32:0735.500:50:418100:09:330:00:000:00:00
19 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:00:1810800:18:516900:31:4235.9600:50:3310300:09:450:00:000:00:00
20 2833DAVID QUINTANAS SANCLUB NATACIO BANYOLESABM01:00:209000:18:2111100:32:3634.9700:50:576900:09:230:00:000:00:00
21 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:00:3410300:18:469200:32:2035.2600:51:067400:09:280:00:000:00:00
22 3461ÀNGEL HERNÀNDEZ MARC.A. XALOCABM01:00:4311000:18:538700:32:1235.400:51:059000:09:380:00:000:00:00
23 2169RAUL CONSENTINO GARC. ATLETISME MONTORNESABM01:00:538900:18:219300:32:2035.2600:50:4114200:10:120:00:000:00:00
24 333XAVIER BERNAUS ALDOP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:00:5411400:18:578400:32:0835.4800:51:0511100:09:490:00:000:00:00
25 6017CARLOS PULIDO MARTILLICENCIA DE DIAABM01:01:169400:18:2910700:32:3235.0400:51:0114400:10:150:00:000:00:00
26 352ISMAEL VICENTE JOYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:4010500:18:4810300:32:2835.1100:51:1616200:10:240:00:000:00:00
27 5923ENRIC PORTET LOZANOCLUB FIT GYMABM01:01:476000:18:0318100:34:0533.4500:52:089400:09:390:00:000:00:00
28 5989ALBERT SOLA COLOMERC.N. PRAT-TRIATLOABM01:01:5414500:19:298600:32:1035.4400:51:3914500:10:150:00:000:00:00
29 5587MARCOS MUELAS MORENC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:0114300:19:2812600:32:5534.6300:52:239200:09:380:00:000:00:00
30 4806CARLOS ROMERA PAJARCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM01:02:2517400:19:528900:32:1835.2900:52:1014600:10:150:00:000:00:00
31 1578IVAN ENRIQUE PLAINDEPENDENTABM01:02:2715800:19:4012100:32:4534.8100:52:2512600:10:020:00:000:00:00
32 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:02:318200:18:1719000:34:1733.2500:52:3412000:09:570:00:000:00:00
33 4167SANTIAGO NOVELLON AC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:03:1114700:19:3212300:32:5134.700:52:2320500:10:480:00:000:00:00
34 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM01:03:3612900:19:1217900:34:0233.500:53:1415800:10:220:00:000:00:00
35 3126MANUEL BROTO SALGUECLUB ATLETIC VAL D´ARANABM01:03:4017200:19:5110600:32:3235.0400:52:2324700:11:170:00:000:00:00
36 3772JOAN FONTBERNAT MACCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:03:4812500:19:0819700:34:3233.0100:53:4013700:10:080:00:000:00:00
37 742JORDI COSTA SUBIRANC.A. IGUALADAABM01:03:5117100:19:5018300:34:0733.4100:53:5711800:09:540:00:000:00:00
38 1496ALBERTO LOPEZ ESPINCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:03:5614200:19:2313900:33:0634.4400:52:2926700:11:270:00:000:00:00
39 1608IVÁN REDONDO VALERAINDEPENDENTABM01:04:1920900:20:3713200:33:0034.5500:53:3719500:10:420:00:000:00:00
40 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:05:0919000:20:0718600:34:1133.3500:54:1820800:10:510:00:000:00:00
41 5478MARCOS LOPEZ RUBIOTRIATLO PALLEJAABM01:05:0925400:21:2513700:33:0534.4600:54:3019100:10:390:00:000:00:00
42 5227VICTOR MARCO SURROCTRIATLO PALLEJAABM01:05:1018100:19:5620800:34:5832.600:54:5415000:10:160:00:000:00:00
43 3628DAVID CASTILLO TAMAC.A. LES TORTUGUESABM01:05:1420200:20:1817800:34:0233.500:54:2021700:10:540:00:000:00:00
44 3749ORIOL GONZÁLEZ MISEINDEPENDENTABM01:05:2521600:20:4617600:33:5733.5800:54:4319700:10:420:00:000:00:00
45 7018DAVID BALLESTEROS CLLICENCIA DE DIAABM01:05:5024600:21:1914500:33:1834.2300:54:3724200:11:130:00:000:00:00
46 2460XAVIER RIERA MARGARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:05:5421500:20:4515700:33:3733.9100:54:2227700:11:320:00:000:00:00
47 3900LUIS DIAZ LOPEZTRIATLO PALLEJAABM01:07:0431900:22:5410100:32:2635.1500:55:2029500:11:440:00:000:00:00
48 684GERARD FRANCH MARGATRIATLO OLESAABM01:07:0622200:20:4923200:35:5231.7800:56:4116700:10:250:00:000:00:00
49 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:08:1724400:21:1623700:35:5931.6800:57:1522500:11:020:00:000:00:00
50 2624MARIO SERRANO LAZARC.N. MOLINS DE REIABM01:08:4521100:20:4026600:37:0230.7800:57:4222700:11:030:00:000:00:00
51 4152ELOI MARTINEZ SADURINDEPENDENTABM01:09:5026900:21:4226300:36:5130.9400:58:3324600:11:170:00:000:00:00
52 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:10:2421700:20:4629300:38:2929.6200:59:1523800:11:090:00:000:00:00
53 6019MARC PIJOANLLICENCIA DE DIAABM01:10:3533000:23:1225100:36:2631.2900:59:3821900:10:570:00:000:00:00
54 5925ROGER BELTRAN ARCALCLUB FIT GYMABM01:11:0523600:21:0919900:34:3432.9800:55:4338500:15:220:00:000:00:00
55 2125ALEX FERRER MARTINEC. ATLETISME MONTORNESABM01:13:3931400:22:4129100:38:2629.6601:01:0733700:12:320:00:000:00:00
56 2386ISMAEL BARCELO SERRTRIATLO L´HOSPITALETABM01:14:2833900:23:2529600:38:5029.3601:02:1531700:12:130:00:000:00:00
57 703JAVI GUERRERO PALACINDEPENDENTABM01:14:3131000:22:3931100:39:2928.8701:02:0832800:12:230:00:000:00:00
58 228OSCAR POZO MOLINACLUB TRIATLO SABADELLABM01:15:2034000:23:3130700:39:1329.0701:02:4433900:12:360:00:000:00:00
59 6001ALEJANDRO SÁNCHEZ RLLICENCIA DE DIAABM01:17:2130300:22:2536500:43:2626.2501:05:5127400:11:300:00:000:00:00
60 3225XAVIER ESTRADERA MAC.N. SANTA PERPETUAABM01:18:5929900:22:2037000:44:0125.901:06:2134300:12:380:00:000:00:00
61 6014JORDI HEREDIA POVEDLLICENCIA DE DIAABM01:21:5935500:24:0138000:45:3225.0401:09:3333100:12:260:00:000:00:00
62 6021XAVI PELLICER BATLLLLICENCIA DE DIAABM01:23:5836600:24:2437800:45:2925.0601:09:5337700:14:050:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:53:441300:16:31400:28:4839.5800:45:19800:08:250:00:000:00:00
2 366JOAQUIM JORDI SOLERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:54:342200:17:01200:28:2840.0500:45:294300:09:050:00:000:00:00
3 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM00:56:512700:17:084500:31:0236.7300:48:101600:08:410:00:000:00:00
4 430HECTOR NADAL PEREZC.N. REUS PLOMSABM00:56:582600:17:044900:31:0936.600:48:131800:08:450:00:000:00:00
5 2612ABEL ALMODOVAR MORATRIATLO PALLEJAABM00:57:043600:17:282100:30:3637.2500:48:043500:09:000:00:000:00:00
6 651JUAN VALSERA  ROBLECLUB CICLISTA BANYOLESABM00:57:241600:16:387400:31:4835.8500:48:263300:08:580:00:000:00:00
7 270JAVIER CIRCUJANO VAC.N. MATAROABM00:58:014900:17:466400:31:2736.2500:49:132500:08:480:00:000:00:00
8 5795CLARET ROSSET HIDALC.T. PARETS DEL VALLESABM00:58:085800:18:025000:31:1136.5600:49:133000:08:550:00:000:00:00
9 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:153800:17:327000:31:4535.9100:49:173200:08:580:00:000:00:00
10 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:58:256700:18:113700:30:5736.8300:49:085900:09:170:00:000:00:00
11 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:466300:18:084200:30:5936.7900:49:079300:09:390:00:000:00:00
12 3734VÍCTOR APARICIO PALC.N. PRAT-TRIATLOABM00:59:206900:18:135100:31:1136.5600:49:2411900:09:560:00:000:00:00
13 379SALVADOR TORRENTE MCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:59:408400:18:183000:30:5236.9300:49:1017300:10:300:00:000:00:00
14 1773FERRAN GIONES VALLSDISTANCE LA SALLEABM01:00:099100:18:2113600:33:0334.4900:51:241900:08:450:00:000:00:00
15 5635RICARD ALVAREZ HERMCERRR IGUALADAABM01:00:105000:17:4713300:33:0134.5300:50:486700:09:220:00:000:00:00
16 1456JAUME DE DIAGO CALLTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:00:3012400:19:077600:31:5035.8100:50:578200:09:330:00:000:00:00
17 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:00:455400:17:5517100:33:5433.6300:51:493100:08:560:00:000:00:00
18 5785JESUS SORROCHE GOMECLUB NATACIO MINORISAABM01:00:5512800:19:127700:31:5135.7900:51:0311600:09:520:00:000:00:00
19 4586RAÚL ALVARADO LOBATC.N. PRAT-TRIATLOABM01:01:054300:17:3918500:34:0933.3800:51:485800:09:170:00:000:00:00
20 4358JESUS RODRIGUEZ CHAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:01:096600:18:1016000:33:3833.8900:51:486500:09:210:00:000:00:00
21 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM01:01:1311800:19:0511700:32:4434.8300:51:497000:09:240:00:000:00:00
22 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:01:169500:18:3110400:32:2835.1100:50:5915200:10:170:00:000:00:00
23 4653JORGE RODRIGUEZ JIMCLUB ATLETIC VAL D´ARANABM01:01:5113200:19:1510200:32:2735.1300:51:4214000:10:090:00:000:00:00
24 5270ROBERT HUGAS PASCUACLUB TRIATLO BLANESABM01:02:0916200:19:4311500:32:4134.8800:52:2410100:09:450:00:000:00:00
25 4965ESTEBAN ANTEQUERA GC. ATLETISME MONTORNESABM01:02:129700:18:3218000:34:0233.500:52:349100:09:380:00:000:00:00
26 3403FELIPE RECIO VALCARC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:1615900:19:418000:31:5635.700:51:3719200:10:390:00:000:00:00
27 655XAVIER MARTINEZ MUÑCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:1713900:19:2113000:32:5734.600:52:1812200:09:590:00:000:00:00
28 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOABM01:02:3115500:19:3712200:32:4934.7400:52:2613000:10:050:00:000:00:00
29 1646RAFEL PLANAS MAYOLACLUB NATACIO BANYOLESABM01:02:3317700:19:549700:32:2335.200:52:1714800:10:160:00:000:00:00
30 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:02:4617900:19:569800:32:2435.1900:52:2016900:10:260:00:000:00:00
31 5924JOSE MIGUEL RODRIGUCLUB FIT GYMABM01:02:4712000:19:0515400:33:3533.9500:52:4013600:10:070:00:000:00:00
32 7019RAUL PEREZ LIMONCHILLICENCIA DE DIAABM01:02:5117300:19:5211400:32:4034.900:52:3215300:10:190:00:000:00:00
33 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 3780TONI LAPUENTE SALABC.T. PARETS DEL VALLESABM01:03:1315000:19:3514400:33:1534.2900:52:5016000:10:230:00:000:00:00
35 3875FREDERIC RABASA REGCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:03:3418400:19:579000:32:1835.2900:52:1525300:11:190:00:000:00:00
36 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:03:4621900:20:4710500:32:3035.0800:53:1717100:10:290:00:000:00:00
37 4363RUBEN TOLEDANO MARTCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:547300:18:1522000:35:3032.1100:53:4513900:10:090:00:000:00:00
38 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROABM01:04:0619900:20:1318700:34:1133.3500:54:249800:09:420:00:000:00:00
39 5373JAVIER MIMOSO MORENCERDANYOLA CHABM01:04:2218600:19:5914900:33:2934.0500:53:2821600:10:540:00:000:00:00
40 1675FERRAN MITJANS I SAINDEPENDENTABM01:04:3810100:18:3725200:36:3431.1800:55:117300:09:270:00:000:00:00
41 236FERRAN HEREDIA POVEC.E. PICORNELLABM01:04:4111900:19:0521500:35:1632.3300:54:2115500:10:200:00:000:00:00
42 1794JOSEP MARIA DELLUNDCLUB NATACIO BANYOLESABM01:04:5512600:19:0921900:35:2232.2300:54:3116400:10:240:00:000:00:00
43 5391JOSE CARLOS ARREBOLTRIATLO PALLEJAABM01:04:5515700:19:3822300:35:3332.0700:55:119900:09:440:00:000:00:00
44 2947DIEGO RODRIGUEZ CATCERDANYOLA CHABM01:05:1615300:19:3622200:35:3332.0700:55:0913500:10:070:00:000:00:00
45 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:05:4219500:20:1020200:34:4332.8400:54:5320700:10:490:00:000:00:00
46 365JERO FERRER MARQUEZINDEPENDENTABM01:06:1914800:19:3323300:35:5231.7800:55:2521500:10:540:00:000:00:00
47 2592ISAAC GARCIA TOROTRIATLO RUNNING VIGIAABM01:06:2726000:21:3216300:33:4433.7900:55:1623900:11:110:00:000:00:00
48 7017JOSE LUIS HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:0128000:21:5414300:33:1534.2900:55:0930000:11:520:00:000:00:00
49 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM01:07:3223100:21:0223100:35:4931.8300:56:5119400:10:410:00:000:00:00
50 2716SERGI GORDON NAVARRCLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:4628300:21:5521000:34:5832.600:56:5321200:10:530:00:000:00:00
51 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:07:4718500:19:5825600:36:4231.0600:56:4023200:11:070:00:000:00:00
52 7020XAVIER PERICH HERRELLICENCIA DE DIAABM01:07:5521000:20:3825500:36:4131.0800:57:1918200:10:360:00:000:00:00
53 4150HECTOR HERRERO FRANINDEPENDENTABM01:08:0026300:21:3321100:35:0432.5100:56:3725900:11:230:00:000:00:00
54 2526JORDI LOBATO TORREÑCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:0521800:20:4625300:36:3531.1600:57:2119900:10:440:00:000:00:00
55 6002PROSPER RIGOTLLICENCIA DE DIAABM01:08:4127900:21:5320100:34:4032.8800:56:3331400:12:080:00:000:00:00
56 3038ALBERT CAROZ SEGURATRIATLO RUNNING VIGIAABM01:09:3127700:21:5124100:36:0631.5800:57:5728100:11:340:00:000:00:00
57 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:09:3423300:21:0528200:37:5830.0300:59:0317800:10:310:00:000:00:00
58 1455ALEJANDRO MARTINEZ C. ATLETISME MONTORNESABM01:09:3524300:21:1526500:37:0030.8100:58:1525500:11:200:00:000:00:00
59 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAABM01:09:5529800:22:1923000:35:4831.8400:58:0729700:11:480:00:000:00:00
60 2517JOSÉ ANTONIO MEDINATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:1024100:21:1126100:36:4830.9800:57:5931600:12:110:00:000:00:00
61 3601JORDI FARELL ANTONECLUB TRIATLO SABADELLABM01:10:2228200:21:5525700:36:4431.0300:58:3929300:11:430:00:000:00:00
62 2661JESUS VICENTE BALBAINDEPENDENTABM01:10:5032700:23:0422100:35:3132.100:58:3531800:12:150:00:000:00:00
63 5913GUIFRE CORTES RIBERC.T. PARETS DEL VALLESABM01:11:0527800:21:5228500:38:003000:59:5224400:11:130:00:000:00:00
64 3692ERIK TORNER ALTIMIRCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:0822600:20:5328900:38:2129.7300:59:1430100:11:540:00:000:00:00
65 5916ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESABM01:11:1629600:22:1827500:37:2930.4100:59:4727200:11:290:00:000:00:00
66 841ALEJANDRO ENRIQUE ACERDANYOLA CHABM01:11:1926600:21:3829000:38:2429.6901:00:0224800:11:170:00:000:00:00
67 3664ESTEVE MENENDEZ BARCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:11:3016500:19:4634500:41:1227.6701:00:5817900:10:320:00:000:00:00
68 1029RAMON LUIS GOMEZ PLCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:11:5929300:22:1028700:38:0929.8801:00:1929100:11:400:00:000:00:00
69 2458OSCAR DIAZ FERNANDECLUB GASSS TRIATLOABM01:12:1531700:22:5226400:36:5430.8900:59:4633500:12:290:00:000:00:00
70 2290FRANCISCO MANUEL AGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:12:2028600:22:0130300:38:5829.2601:00:5925800:11:210:00:000:00:00
71 7016JORDI MARTINEZ ABELLLICENCIA DE DIAABM01:12:3027200:21:4632300:40:0028.501:01:4619800:10:440:00:000:00:00
72 7033ALEX GÓMEZ BALLESTALLICENCIA DE DIAABM01:12:5227600:21:5132100:39:5328.5801:01:4423700:11:080:00:000:00:00
73 2230JUAN MANUEL HERNÁNDC.A. RIBAGORÇANAABM01:12:5223200:21:0432900:40:2928.1601:01:3325400:11:190:00:000:00:00
74 7015ANTORNIO GARCIA NIELLICENCIA DE DIAABM01:13:0433400:23:1627400:37:2930.4101:00:4532200:12:190:00:000:00:00
75 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM01:13:5435200:23:5327800:37:3330.3601:01:2633200:12:280:00:000:00:00
76 3704CARLES GARCIA ALMANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:14:3727500:21:5034400:41:0827.7101:02:5829000:11:390:00:000:00:00
77 2697DANIEL TOMÀS SOLERTRIENJOY TEAMABM01:15:0135600:24:0232200:39:5528.5601:03:5722800:11:040:00:000:00:00
78 7024CAMILO ALBERTO PLAZLLICENCIA DE DIAABM01:15:0133800:23:2233600:40:4827.9401:04:1020900:10:510:00:000:00:00
79 7034BERNAT FERNANDEZ PILLICENCIA DE DIAABM01:15:2030200:22:2333800:40:5027.9201:03:1331300:12:070:00:000:00:00
80 6010IBAN CAVERO RAFARTLLICENCIA DE DIAABM01:16:5831800:22:5334900:41:4927.2601:04:4231900:12:160:00:000:00:00
81 3700IVAN SANCHO GONZALEINDEPENDENTABM01:17:2836700:24:3030400:39:0729.1401:03:3737300:13:510:00:000:00:00
82 5743JOAQUIN ALVAREZ INGINDEPENDENTABM01:17:3830000:22:2136300:43:2226.2901:05:4330300:11:550:00:000:00:00
83 1744SERGI MUÑOZ BLASCOINDEPENDENTABM01:19:5136800:24:3335900:42:4726.6501:07:2033600:12:310:00:000:00:00
84 5598RAFA FORNÓS CABALLECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:20:0334400:23:3935100:41:5427.2101:05:3338200:14:300:00:000:00:00
85 226SERGI MARTINEZ PEÑAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:20:1535400:23:5436400:43:2526.2601:07:1935400:12:560:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4387LLUIS VILLARO CAPDECLUB NATACIO MINORISAV1M00:53:36700:16:231000:29:0239.2700:45:25400:08:110:00:000:00:00
2 1595JOSEP VILADOMS BELLC.N. REUS PLOMSV1M00:53:37900:16:25600:28:5539.4200:45:20500:08:170:00:000:00:00
3 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M00:54:271400:16:311100:29:0639.1800:45:372700:08:500:00:000:00:00
4 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M00:55:09800:16:251600:29:5238.1700:46:172800:08:520:00:000:00:00
5 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M00:58:025600:17:574100:30:5936.7900:48:564700:09:060:00:000:00:00
6 2692JOSE MARIA VELEZ ROTRIATLO PALLEJAV1M00:58:277700:18:163300:30:5336.9100:49:096100:09:180:00:000:00:00
7 2962LUIS JAVIER SANCHEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:58:468500:18:183200:30:5236.9300:49:108600:09:360:00:000:00:00
8 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:59:495200:17:5512400:32:5134.700:50:464200:09:030:00:000:00:00
9 2541XAVI BERÉ ARDANAZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:00:139300:18:2512000:32:4534.8100:51:104100:09:030:00:000:00:00
10 3794TONI SERRANO BARREICLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:00:179200:18:248800:32:1735.3100:50:418500:09:360:00:000:00:00
11 2892SERGI MINGOTE MORENC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:00:3910200:18:449100:32:1835.2900:51:028700:09:370:00:000:00:00
12 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M01:00:4911700:19:047500:31:4835.8500:50:5212100:09:570:00:000:00:00
13 2177FRANCISCO AYASO MONC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:01:2013000:19:139500:32:2135.2400:51:3410500:09:460:00:000:00:00
14 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:01:369900:18:3214600:33:1834.2300:51:5010400:09:460:00:000:00:00
15 2616JOSE MANUEL SÁNCHEZEUROPA SPORTS CENTREV1M01:02:2015200:19:3611800:32:4434.8300:52:2012300:10:000:00:000:00:00
16 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:02:3513100:19:1315100:33:3034.0300:52:4311500:09:520:00:000:00:00
17 1394DAVID BUSQUETS MARTCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:02:4117600:19:549600:32:2335.200:52:1716300:10:240:00:000:00:00
18 229MANEL LÓPEZ SAMPIETINDEPENDENTV1M01:02:4916800:19:4711600:32:4234.8600:52:2915700:10:200:00:000:00:00
19 6005XAVI TERUEL PLADEVLLICENCIA DE DIAV1M01:03:0116600:19:4611900:32:4534.8100:52:3117400:10:300:00:000:00:00
20 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:03:5919100:20:0715600:33:3733.9100:53:4414700:10:150:00:000:00:00
21 3420SEBASTIA MONCUSI ROTRITEAM GIRONAV1M01:04:2121300:20:4411300:32:3934.9200:53:2322000:10:580:00:000:00:00
22 4212MIGUEL MORILLO POLECERDANYOLA CHV1M01:04:4112700:19:1021800:35:2132.2500:54:3114100:10:100:00:000:00:00
23 2507CARLOS DAPENA GONZACERDANYOLA CHV1M01:04:4223800:21:1013400:33:0134.5300:54:1117600:10:310:00:000:00:00
24 275DAVID CAMPOS CUCAREC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:05:0822800:20:5416100:33:4033.8600:54:3418100:10:340:00:000:00:00
25 3760JOAN LLUÍS SOLANS PCERRR IGUALADAV1M01:05:1620100:20:1520000:34:3632.9500:54:5116600:10:250:00:000:00:00
26 486JAUME ANGELATS DE LTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M01:05:1819600:20:1018400:34:0833.400:54:1822200:11:000:00:000:00:00
27 2111MANUEL FERNANDEZ COINDEPENDENTV1M01:05:1820800:20:3516900:33:5133.6800:54:2621100:10:520:00:000:00:00
28 2343XAVIER ACOSTA JULIACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:05:2011300:18:5714100:33:1134.3500:52:0836000:13:120:00:000:00:00
29 3997CARLES GARCIA PANTRCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:05:3023000:20:5715900:33:3833.8900:54:3521800:10:550:00:000:00:00
30 5493DAVID RUBIO PEÑAEUROPA SPORTS CENTREV1M01:05:3619800:20:1221300:35:0832.4500:55:2015100:10:160:00:000:00:00
31 6027JESUS SALAZAR LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:05:394600:17:4029500:38:3129.600:56:117500:09:280:00:000:00:00
32 3173DAVID NEIRA PLATRIATLO RUNNING VIGIAV1M01:05:5915100:19:3622600:35:3732.0100:55:1320200:10:460:00:000:00:00
33 301LLUIS FIGUERAS CASACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:06:0525200:21:2413800:33:0534.4600:54:2928500:11:360:00:000:00:00
34 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:06:0822900:20:5619400:34:2533.1200:55:2120300:10:470:00:000:00:00
35 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:06:1221400:20:4520300:34:4532.8100:55:3019600:10:420:00:000:00:00
36 1077FERRAN LASTRA GINÉCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:2119700:20:1122700:35:3931.9800:55:5017500:10:310:00:000:00:00
37 4226BERNAT CAÑELLAS SOLC.N. TARRACOV1M01:06:2114100:19:2326200:36:5030.9500:56:1313800:10:080:00:000:00:00
38 2039ALFRED FAYOS BUENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:4426400:21:3618800:34:1533.2800:55:5121300:10:530:00:000:00:00
39 3151FRANCISCO JAVIER PEC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:07:2518300:19:5725900:36:4830.9800:56:4519300:10:400:00:000:00:00
40 3750DANIEL AUTET GUBIERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:07:4527300:21:4820600:34:4932.7400:56:3723500:11:080:00:000:00:00
41 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M01:07:5122300:20:4924900:36:2431.3200:57:1318700:10:380:00:000:00:00
42 5982AGUSTÍ BARTRA YLLATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:08:0224800:21:2221700:35:2132.2500:56:4325200:11:190:00:000:00:00
43 5519OSCAR MUÑOZ ABELLANSBR OPEN TEAMV1M01:08:1813300:19:1530200:38:5829.2600:58:1313100:10:050:00:000:00:00
44 2427JORDI GONZALEZ BAROCEMEV1M01:08:3223500:21:0924800:36:2331.3300:57:3222300:11:000:00:000:00:00
45 781RAFAEL LORA JURADOCLUB  BTT TRI-BIKEFORNERSV1M01:08:3320500:20:2327000:37:1230.6500:57:3522100:10:580:00:000:00:00
46 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:08:5424000:21:1024700:36:2131.3600:57:3126100:11:230:00:000:00:00
47 2287MIGUEL ANGEL DOMINGCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:5728800:22:0421600:35:1832.2900:57:2228300:11:350:00:000:00:00
48 2705DAVID MONTERO POYATI3 TRIATHLONV1M01:09:0525100:21:2324500:36:1531.4500:57:3827000:11:270:00:000:00:00
49 2066DAVID ARTES DIAZINDEPENDENTV1M01:09:2329400:22:1520700:34:5132.7100:57:0632100:12:170:00:000:00:00
50 869MARIANO CARMONA SANTRIATLO PALLEJAV1M01:11:1826800:21:4129400:38:2929.6201:00:1023600:11:080:00:000:00:00
51 1355XAVIER GARCIA TOSCACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:11:2229200:22:1027900:37:4530.200:59:5526800:11:270:00:000:00:00
52 764JAVIER JIMENEZ PUEYINDEPENDENTV1M01:11:5331100:22:4027700:37:3230.3701:00:1229200:11:410:00:000:00:00
53 7026JUAN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:12:3430100:22:2228800:38:1729.7801:00:3930400:11:550:00:000:00:00
54 3687PEDRO BORGEO MATC.E. PICORNELLV1M01:12:4028400:21:5730800:39:1729.0201:01:1426600:11:260:00:000:00:00
55 5892JORDI GAMBIN GARCIATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:13:1324900:21:2233100:40:3028.1501:01:5225600:11:210:00:000:00:00
56 823DANIEL GARCIA NIETOCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:13:2633100:23:1228000:37:5330.0901:01:0532400:12:210:00:000:00:00
57 2806DIEGO DE LA TORRE MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:13:3731300:22:4129900:38:5429.3101:01:3531000:12:020:00:000:00:00
58 4271JAVIER VILLAR VILLAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M01:13:5327000:21:4333400:40:432801:02:2626900:11:270:00:000:00:00
59 1594JAVIER BELVIS ROMERCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:14:5229500:22:1730500:39:0829.1301:01:2536700:13:270:00:000:00:00
60 6028VICTOR FERNANDEZ MALLICENCIA DE DIAV1M01:15:2935300:23:5330000:38:5629.2801:02:4934400:12:400:00:000:00:00
61 141LLUIS FABRE DOLSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:16:1031600:22:4433700:40:5027.9201:03:3434200:12:360:00:000:00:00
62 1418PERE RAMONEDA BONASINDEPENDENTV1M01:20:3438500:26:4332800:40:2328.2301:07:0636800:13:280:00:000:00:00
63 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:21:4435100:23:5037500:44:4225.501:08:3236100:13:120:00:000:00:00
64 985JOAN PALLÀS GARCIAINDEPENDENTV1M01:22:0036100:24:1437300:44:2925.6301:08:4336200:13:170:00:000:00:00
65 4902MANEL MORENOINDEPENDENTV1M01:25:2637900:25:3238200:46:0724.7201:11:3937100:13:470:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2871JOSE MIGUEL HERRERAC.T. PARETS DEL VALLESV1M00:58:227000:18:144000:30:5836.8100:49:124900:09:100:00:000:00:00
2 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:00:367100:18:1410900:32:3534.9900:50:4910800:09:470:00:000:00:00
3 6003XEVI GARCIA GILLLICENCIA DE DIAV1M01:02:099600:18:3116800:33:5133.6800:52:2210700:09:470:00:000:00:00
4 5921MANEL ASTALS DINARÉCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:3815600:19:3712800:32:5534.6300:52:3213300:10:060:00:000:00:00
5 1205JOSEP QUEVEDO REYESCLUB TRIATLO BERGAV1M01:03:3818800:20:0215500:33:3633.9300:53:3812400:10:000:00:000:00:00
6 5456ALEJANDRO CARRILLOTRIATLO PALLEJAV1M01:05:2812300:19:0722800:35:4431.900:54:5118400:10:370:00:000:00:00
7 1008MIQUEL PASCUAL FARRINDEPENDENTV1M01:06:3322400:20:5219200:34:2333.1600:55:1525000:11:180:00:000:00:00
8 2007VICENS OMS LANZACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:07:4422000:20:4725400:36:3731.1300:57:2415400:10:200:00:000:00:00
9 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV1M01:08:0424700:21:2223500:35:5731.7100:57:1920100:10:450:00:000:00:00
10 174JUAN CARLOS DEL ESTTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:09:0224200:21:1424300:36:1131.5100:57:2528700:11:370:00:000:00:00
11 2622RAFAEL CHUECA BLASCABSOLUT SPORTV1M01:09:2520400:20:2129700:38:5029.3600:59:1114300:10:140:00:000:00:00
12 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:09:2726700:21:3823600:35:5931.6800:57:3729800:11:500:00:000:00:00
13 880ELISEO REDON REDONCEMEV1M01:10:2632800:23:0723900:36:0131.6500:59:0825100:11:180:00:000:00:00
14 3706JORDI BATLLÓ FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:12:0223700:21:0931900:39:4628.6701:00:5523300:11:070:00:000:00:00
15 462RAFAEL GIMENO GARCIC.T. S.J. ABADESSESV1M01:14:2133700:23:2132500:40:0828.4101:03:2921000:10:520:00:000:00:00
16 7031PABLO PLUVINET JOADLLICENCIA DE DIAV1M01:14:3234200:23:3429200:38:2629.6601:02:0033800:12:320:00:000:00:00
17 6026JORDI FERRER FABREGLLICENCIA DE DIAV1M01:14:3328700:22:0433300:40:432801:02:4729600:11:460:00:000:00:00
18 768DAVID PENAS BORRELLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:0132600:23:0331300:39:3028.8601:02:3333300:12:280:00:000:00:00
19 1566EDUARDO RATERA APARINDEPENDENTV1M01:15:5937300:24:5927200:37:1430.6201:02:1337000:13:460:00:000:00:00
20 2597FRANCISCO DAMASO GOTRIATLO RUNNING VIGIAV1M01:16:4433200:23:1432400:40:0628.4301:03:2036600:13:240:00:000:00:00
21 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:16:4832000:22:5434600:41:1427.6501:04:0834500:12:400:00:000:00:00
22 735FRANCESC  XAVIER AVINDEPENDENTV1M01:17:4434600:23:4035700:42:2726.8601:06:0728600:11:370:00:000:00:00
23 6022LUIS MORENO GUTIERRLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1038300:26:1831500:39:3228.8401:05:5036300:13:200:00:000:00:00
24 7022IVAN TORRECILLA RUILLICENCIA DE DIAV1M01:19:5437200:24:4435000:41:4927.2601:06:3336400:13:210:00:000:00:00
25 7035COLIN EARLLLICENCIA DE DIAV1M01:20:3538200:26:0834000:40:5627.8501:07:0436900:13:310:00:000:00:00
26 2350JOAN ALSINA JIMÉNEZEUROPA SPORTS CENTREV1M01:25:3937700:25:2838300:46:1024.6901:11:3837600:14:010:00:000:00:00
27 1334JULIO MEROÑO SALVATABSOLUT SPORTV1M01:25:4738400:26:2837900:45:2925.0601:11:5737200:13:500:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M00:58:266800:18:132900:30:5136.9500:49:046600:09:220:00:000:00:00
2 654ANTONIO GORDUN QUILC.A. RIBAGORÇANAV2M01:00:5012100:19:058100:31:5935.6400:51:0410600:09:460:00:000:00:00
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:00:5211200:18:568200:32:0535.5300:51:0111400:09:510:00:000:00:00
4 1340ALEX ALDOMA BRUFAUTRIATLO PALLEJAV2M01:01:3213400:19:1810000:32:2535.1700:51:4311000:09:490:00:000:00:00
5 2869PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLOV2M01:04:2515400:19:3619300:34:2533.1200:54:0116500:10:240:00:000:00:00
6 5948XAVIER SALA PUJOLC.T. S.J. ABADESSESV2M01:04:2519300:20:0816600:33:4833.7300:53:5617200:10:290:00:000:00:00
7 3651RAMON COLOM I SALLACERDANYOLA CHV2M01:05:4614600:19:3124200:36:0931.5400:55:4013400:10:060:00:000:00:00
8 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:08:2430500:22:3019100:34:2233.1700:56:5227800:11:320:00:000:00:00
9 3616JOSE VEGA MARTINEZCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV2M01:09:0229700:22:1921400:35:1432.3600:57:3327300:11:290:00:000:00:00
10 6007JORDI COROMINAS JULLLICENCIA DE DIAV2M01:09:0627100:21:4520900:34:5832.600:56:4332700:12:230:00:000:00:00
11 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:09:2325500:21:2525800:36:4531.0200:58:1024300:11:130:00:000:00:00
12 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M01:13:0630900:22:3730900:39:1829.0101:01:5524000:11:110:00:000:00:00
13 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:13:1132500:23:0226800:37:0830.701:00:1035600:13:010:00:000:00:00
14 6004DIEGO PEREZ VEGALLICENCIA DE DIAV2M01:15:1726200:21:3334800:41:2127.5701:02:5432600:12:230:00:000:00:00
15 5981FRANCISCO MARTORELLINDEPENDENTV2M01:15:3236400:24:1927100:37:1230.6501:01:3137500:14:010:00:000:00:00
16 5828MIGUEL PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:18:1735800:24:0535200:42:0227.1201:06:0731500:12:100:00:000:00:00
17 6029ALFONSO DOMINGUEZ CLLICENCIA DE DIAV2M01:21:3437600:25:1335800:42:2926.8301:07:4237400:13:520:00:000:00:00
18 6008JOHN ESCOTTLLICENCIA DE DIAV2M01:27:3538700:28:5836100:43:0226.4901:12:0038600:15:350:00:000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M00:58:097200:18:143100:30:5236.9300:49:064000:09:030:00:000:00:00
2 6013ENRIQUE MONASTERIO LLICENCIA DE DIAV2M01:09:0128100:21:5521200:35:0632.4800:57:0130800:12:000:00:000:00:00
3 1114JOSEP LLUIS FRANCH TRIATLO OLESAV2M01:14:0634100:23:3330100:38:5829.2601:02:3128400:11:350:00:000:00:00
4 2411AGUSTI QUINTILLA RIC.N. SABADELLV2M01:20:5637800:25:2935600:42:2526.8801:07:5435700:13:020:00:000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 891MIQUEL PUJOL CASADETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:02:5316000:19:4210800:32:3335.0200:52:1518800:10:380:00:000:00:00
2 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:09:0028500:22:0022400:35:3532.0400:57:3526400:11:250:00:000:00:00
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:15:2534300:23:3831000:39:192901:02:5733400:12:280:00:000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:08:3534500:23:3912700:32:5534.6300:56:3430900:12:010:00:000:00:00
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7001JULIO SANCHEZ SENDICLUB TRIATLÓ BASILISCUSV3M01:19:2635000:23:4937100:44:0625.8501:07:5527600:11:310:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32