RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
259 232 21 6 5 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF01:45:588800:26:478001:02:4420.0901:29:3110100:16:270:00:000:00:00
2 6109JULIA BLANCH DANIELLLICENCIA DE DIASUB23F01:55:5518100:30:5910701:06:3418.9301:37:3315700:18:220:00:000:00:00
3 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYASUB23F02:17:3610900:27:4021301:33:3613.4602:01:169100:16:200:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:55:0714000:28:4712201:10:1217.9501:38:598400:16:080:00:000:00:00
2 6112SANDRA CASELLAS ROMLLICENCIA DE DIAABF02:00:4917000:30:1613301:11:5617.5201:42:1216700:18:370:00:000:00:00
3 4051CLARA SEGUES VIDALC.N. CATALUNYAABF02:17:3611100:27:4121201:33:3513.4602:01:169200:16:200:00:000:00:00
4 7036EDURNE ARRONDO VILAFEECABF02:18:2919800:32:1920201:27:3514.3901:59:5416400:18:350:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1903MARIA DEL MAR FRANCC.A. IGUALADAABF01:51:5017300:30:307901:02:3420.1401:33:0417100:18:460:00:000:00:00
2 1957BARBARA GINER HINTEC.N. PRAT-TRIATLOABF01:52:2216000:29:389901:05:1819.301:34:5613400:17:260:00:000:00:00
3 1969SANDRA VICENTE MORECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF01:58:2515600:29:2413101:11:3817.5901:41:0213200:17:230:00:000:00:00
4 5185ERICA CALATRAVA ZOMCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF02:03:0016900:30:1514901:14:1416.9701:44:2916200:18:310:00:000:00:00
5 5158MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:05:0220300:32:2714701:13:5917.0301:46:2616600:18:360:00:000:00:00
6 4033ONDITZ PORTABELLA CC.N. MOLINS DE REIABF02:07:2216700:30:0117701:19:2515.8701:49:2614400:17:560:00:000:00:00
7 5155FRANCESCA PONS BENAC.T. S.J. ABADESSESABF02:11:0816600:29:5319201:23:0515.1701:52:5815100:18:100:00:000:00:00
8 1965OLGA FERNANDEZ-VALLCLUB NATACIO BANYOLESABF02:16:1115900:29:3719901:24:3814.8901:54:1521000:21:560:00:000:00:00
9 3580ANA HERNANDEZ ROLDTRIATLO L´HOSPITALETABF02:25:0520200:32:2721101:33:0213.5402:05:2918300:19:360:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF01:52:0112600:28:1010601:06:3018.9501:34:4013000:17:210:00:000:00:00
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:3915200:29:0917501:18:2816.0601:47:3712300:17:020:00:000:00:00
3 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:08:2620100:32:2616101:16:5116.401:49:1717700:19:090:00:000:00:00
4 7043MONICA GUILERA SALAFEECABF02:34:0122000:34:4622001:38:5612.7402:13:4219500:20:190:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLDISTANCE LA SALLEV1F01:43:029100:26:516201:00:1620.9101:27:077400:15:550:00:000:00:00
2 1905CAROLINA VALMAÑA PIC.N. CATALUNYAV1F01:55:3413300:28:3111901:09:4718.0601:38:1812700:17:160:00:000:00:00
3 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:09:0417100:30:2418101:20:3715.6301:51:0114800:18:030:00:000:00:00
4 5172MONICA OLIVER HERREC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:16:1221600:33:4618801:22:1715.3101:56:0319000:20:090:00:000:00:00
5 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F02:44:0023000:39:4122201:41:4712.3802:21:2821700:22:320:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5147NURIA LAUCO MARTÍNECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:44:078600:26:396301:00:2720.8401:27:0612100:17:010:00:000:00:00
2 1884MONICA CORNUDELLA QC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:29:5022700:37:0320701:30:2313.9402:07:2621600:22:240:00:000:00:00
3 7033AZUCENA VILLADA BARFEECV1F02:29:5221300:33:3721701:36:0013.1302:09:3719200:20:150:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SÍLVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:16:5717600:30:4220101:27:1814.4301:58:0017400:18:570:00:000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:36:0621900:34:2522101:41:1612.4402:15:4119600:20:250:00:000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:40:308400:26:384500:58:3321.5201:25:115600:15:190:00:000:00:00
2 2092ELOI CABEZAS GARCIACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:42:01900:22:228801:03:4119.7901:26:037500:15:580:00:000:00:00
3 6110GERARD BLANCH DANIELLICENCIA DE DIACDM01:48:1712200:28:016801:01:0920.6101:29:1017600:19:070:00:000:00:00
4 274XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADJNM01:49:1613000:28:218701:03:3019.8401:31:5113300:17:250:00:000:00:00
5 4703GERARD JOSEP ALCALDC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:52:417600:26:2411501:09:0118.2601:35:2512800:17:160:00:000:00:00
6 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM02:10:1418800:31:1413601:12:2417.401:43:3822300:26:360:00:000:00:00
7 6153DAVID INVERNON GARRLLICENCIA DE DIAJNM02:18:2920000:32:2119601:24:1514.9601:56:3620900:21:530:00:000:00:00
8 6156MARTÍ CÀLIX I TARRILLICENCIA DE DIAJNM02:25:1918700:31:1020601:30:1113.9702:01:2122000:23:580:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2245JOSEP ORIOL ABANTE TOT VICI EN BICI CLUB ESPSUB23M01:37:204400:24:44000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:37:233000:23:435200:59:1621.2601:22:593000:14:240:00:000:00:00
3 421OSCAR RODRIGUEZ JIMC.N. CATALUNYASUB23M01:38:014800:24:504600:58:3821.4901:23:283700:14:330:00:000:00:00
4 5404AMÓS VIEDMA ALONSOCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:38:275700:25:114300:58:2321.5801:23:344500:14:530:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5897ERIK DIAZ MARTÍN C.N. REUS PLOMSABM01:25:23100:20:50600:51:5124.301:12:41100:12:420:00:000:00:00
2 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:26:372100:23:15200:48:5425.7701:12:093300:14:280:00:000:00:00
3 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:09700:22:22000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 6121JORDI REYES ARNABATLLICENCIA DE DIAABM01:28:511500:22:48000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 4191GERARD PETIT QUERALCLUB TRIATLO MIOSTAFABM01:33:152900:23:392300:55:5622.5301:19:35900:13:400:00:000:00:00
6 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:34:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 357LLUÍS BORRÀS RIERATRIATLO PALLEJAABM01:35:012000:23:043600:58:1021.6601:21:141100:13:470:00:000:00:00
8 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉCLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:156700:25:351800:55:0922.8501:20:446200:15:310:00:000:00:00
9 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:37:143200:23:55000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 3792JORDI ALBERT RAMOS CLUB NATACIÓ SITGESABM01:37:143600:24:004400:58:3321.5201:22:334300:14:410:00:000:00:00
11 4488XAVIER GRÀCIA JOVELCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:40:015900:25:134900:58:4421.4501:23:578000:16:040:00:000:00:00
12 7032RUBEN ESTRADERA CABFEECABM01:40:328000:26:304100:58:2121.5901:24:516600:15:410:00:000:00:00
13 750ANDRES JOSE SUAREZ C.N. CATALUNYAABM01:41:223800:24:307701:02:2220.201:26:523500:14:300:00:000:00:00
14 6113XAVIER CASELLAS ROMLLICENCIA DE DIAABM01:46:5111900:27:556901:01:1420.5801:29:0914000:17:420:00:000:00:00
15 1033DANIEL RIVERA LINARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:47:058300:26:379401:05:0719.3501:31:445700:15:210:00:000:00:00
16 1003VICTOR LOPEZ ESPINOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:49:069600:27:0310001:05:2519.2601:32:2810800:16:380:00:000:00:00
17 197XAVI PEÑA ROYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:49:4910600:27:2810501:06:3018.9501:33:587200:15:510:00:000:00:00
18 6120LLUÍS ULLDEMOLINS CLLICENCIA DE DIAABM01:56:1215100:29:0412301:10:2717.8901:39:3111100:16:410:00:000:00:00
19 356MIGUEL ÁNGEL CASTRC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:58:1413200:28:3014101:13:1117.2201:41:4110500:16:330:00:000:00:00
20 6122SEBASTIÀ GALIMANYLLICENCIA DE DIAABM01:59:4511300:27:4514301:13:4317.0901:41:2815600:18:170:00:000:00:00
21 6140AITOR FERRERLLICENCIA DE DIAABM02:05:0017800:30:5415401:14:4216.8701:45:3618000:19:240:00:000:00:00
22 338ELIAS DAPENA GONZAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:14:1920700:33:1217801:19:4715.7901:52:5920500:21:200:00:000:00:00
23 6119NIL SALDANYA LLOVERLLICENCIA DE DIAABM02:19:4620600:33:1020301:28:3814.2202:01:4814500:17:580:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:27:44300:21:55700:51:5424.2801:13:491500:13:550:00:000:00:00
2 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:28:451300:22:46800:52:4023.9201:15:26500:13:190:00:000:00:00
3 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:30:291400:22:461300:54:3223.1101:17:18300:13:110:00:000:00:00
4 416RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:061000:22:391000:53:2923.5601:16:084700:14:580:00:000:00:00
5 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:32:072200:23:16000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM01:32:26400:22:002900:57:1921.9801:19:19200:13:070:00:000:00:00
7 3878ANTONI NICUESA CASTCLUB FIT GYMABM01:33:302600:23:312200:55:5222.5501:19:232300:14:070:00:000:00:00
8 1681CRISTIAN NAVARRO MAC.T. S.J. ABADESSESABM01:34:123700:24:012400:55:5822.5101:19:592600:14:130:00:000:00:00
9 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:34:474100:24:431500:54:3223.1101:19:156300:15:320:00:000:00:00
10 3877ANDREU GARCIA QUINTINABM01:35:181900:23:034200:58:2121.5901:21:241400:13:540:00:000:00:00
11 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:35:187500:26:121400:54:3223.1101:20:443800:14:340:00:000:00:00
12 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM01:36:302700:23:335000:58:5821.3701:22:311700:13:590:00:000:00:00
13 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:39:551700:22:548101:03:1419.9301:26:081200:13:470:00:000:00:00
14 3089IVAN SANCHEZ ALCARATG TRIATLO SITGESABM01:40:492800:23:388401:03:2019.8901:26:581300:13:510:00:000:00:00
15 3799JORDI RANGEL MORATAUNIO ATLETICA RUBIABM01:41:175800:25:126501:00:4120.7601:25:536000:15:240:00:000:00:00
16 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:42:197300:26:036001:00:1320.9201:26:167700:16:030:00:000:00:00
17 2478XAVI OLIVARES MENDEC.T. S.J. ABADESSESABM01:42:4610500:27:215100:59:0121.3501:26:229600:16:240:00:000:00:00
18 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:42:474300:24:448501:03:2219.8801:28:064200:14:410:00:000:00:00
19 7029XAVI ALMELA MARTINELLICENCIA DE DIAABM01:43:378200:26:345901:00:1220.9301:26:4611500:16:510:00:000:00:00
20 352ISMAEL VICENTE JOYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:085300:24:587501:02:0420.301:27:0212600:17:060:00:000:00:00
21 6124MARC PALACIOS CANALLLICENCIA DE DIAABM01:46:567900:26:309201:04:3819.4901:31:086900:15:480:00:000:00:00
22 6148OSCAR PEREZ FERRANDLLICENCIA DE DIAABM01:47:2513400:28:335801:00:0320.9801:28:3617200:18:490:00:000:00:00
23 6107TONI TRUJILLOLLICENCIA DE DIAABM01:47:5514200:28:507601:02:2020.2101:31:1011200:16:450:00:000:00:00
24 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:49:1612800:28:158601:03:2519.8701:31:4013800:17:360:00:000:00:00
25 6103JAVIER MELERO FERNÁLLICENCIA DE DIAABM01:49:1718400:31:065500:59:4421.0901:30:5015900:18:270:00:000:00:00
26 5906DANIEL AMEZCUA SOLEINDEPENDENTABM01:51:4515800:29:318901:03:4519.7601:33:1616100:18:290:00:000:00:00
27 5451JOSEP MARIA ALCALA C.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:51:559900:27:0512001:09:4918.0501:36:544800:15:010:00:000:00:00
28 1496ALBERTO LOPEZ ESPINCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:52:019500:27:0211401:08:4918.3101:35:518600:16:100:00:000:00:00
29 3207ISMAEL CALLEJAS MAYCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:54:366900:25:4212901:11:3317.6101:37:1513100:17:210:00:000:00:00
30 6131XAVI RETAMAL ROVIRALLICENCIA DE DIAABM01:54:3811800:27:5412401:10:3117.8701:38:258700:16:130:00:000:00:00
31 483JOSÉ MARÍA CASTROCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:56:199800:27:0414601:13:5317.0501:40:575800:15:220:00:000:00:00
32 4192JUAN JAVIER GOMEZ GCERDANYOLA CHABM01:58:3813900:28:4313701:12:5017.301:41:3312500:17:050:00:000:00:00
33 742JORDI COSTA SUBIRANC.A. IGUALADAABM01:59:4310300:27:1615901:16:3316.4601:43:497300:15:540:00:000:00:00
34 6128JORDI RODERO SERRANLLICENCIA DE DIAABM02:00:1815400:29:1714001:13:0817.2301:42:2514300:17:530:00:000:00:00
35 6101JOSEP BOVÉ ROSLLICENCIA DE DIAABM02:02:0515300:29:1015601:15:5316.601:45:0312200:17:020:00:000:00:00
36 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM02:03:0314800:28:5915301:14:3916.8801:43:3818100:19:250:00:000:00:00
37 5957JAVIER CASTAN ROMERINDEPENDENTABM02:04:5215700:29:2416001:16:4816.4101:46:1217000:18:400:00:000:00:00
38 7031JAVIER BERTOS GONZÁLLICENCIA DE DIAABM02:12:0517400:30:3918201:20:4515.601:51:2419900:20:410:00:000:00:00
39 4332IURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM02:15:1118500:31:0719301:23:4715.0401:54:5419300:20:170:00:000:00:00
40 6134JOSEP MATA RAFECASLLICENCIA DE DIAABM02:17:3418300:31:0020001:24:5114.8501:55:5120800:21:430:00:000:00:00
41 6145JORDI QUINTANA CASALLICENCIA DE DIAABM02:19:0422300:34:5419101:22:4615.2201:57:4020600:21:240:00:000:00:00
42 6115JAVIER FERNÁNDEZ GALLICENCIA DE DIAABM02:20:0522100:34:4919801:24:1914.9401:59:0820300:20:570:00:000:00:00
43 6116JORDI DÍAZ FIGUEROALLICENCIA DE DIAABM02:20:0522200:34:5119701:24:1814.9501:59:0920200:20:560:00:000:00:00
44 6137MANUEL MESTRE DEL RLLICENCIA DE DIAABM02:21:0522600:35:2219001:22:3315.2601:57:5521800:23:100:00:000:00:00
45 6117JORGE GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM02:21:2522800:37:2618701:21:5015.401:59:1621400:22:090:00:000:00:00
46 6114ALFREDO MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM02:38:2522900:37:4121801:36:2913.0602:14:1022100:24:150:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:24:39200:21:52300:49:2525.501:11:17700:13:220:00:000:00:00
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:24:47500:22:07100:48:5325.7801:11:001000:13:470:00:000:00:00
3 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:27:13800:22:22500:51:3124.4601:13:53600:13:200:00:000:00:00
4 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:561800:22:58000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:29:45600:22:17900:53:2423.601:15:411900:14:040:00:000:00:00
6 6159OSCAR CARRASCO ORRILLICENCIA DE DIAABM01:31:551100:22:422100:55:4222.6201:18:24800:13:310:00:000:00:00
7 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:32:352300:23:18000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:32:512400:23:241700:54:5822.9201:18:223400:14:290:00:000:00:00
9 1377MARTI BIGORDA VILLAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:33:094700:24:491100:54:1023.2601:18:592400:14:100:00:000:00:00
10 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:34:362500:23:313300:57:5221.7701:21:23400:13:130:00:000:00:00
11 5924JOSE MIGUEL RODRIGUCLUB FIT GYMABM01:37:244600:24:482700:56:5622.1301:21:446500:15:400:00:000:00:00
12 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM01:37:325100:24:563200:57:4921.7901:22:454400:14:470:00:000:00:00
13 774LUIS ESTRELLA PASTOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:38:046300:25:263700:58:1221.6501:23:383200:14:260:00:000:00:00
14 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:38:055500:24:593000:57:4321.8301:22:425900:15:230:00:000:00:00
15 5353JOAQUIN CALVO SERRACLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:39:056000:25:154800:58:4221.4701:23:575100:15:080:00:000:00:00
16 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:39:145600:25:046101:00:1420.9201:25:181600:13:560:00:000:00:00
17 3730ANTONIO ESPINOLA HICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:40:5010400:27:193100:57:4621.8101:25:056800:15:450:00:000:00:00
18 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:41:316400:25:307201:01:2920.4901:26:593600:14:320:00:000:00:00
19 800VICTOR DELGADO ARAGCLUB TRIATLO MIOSTAFABM01:42:191600:22:489801:05:1719.301:28:052800:14:140:00:000:00:00
20 330RAÚL CARRIZOSA PEDRINDEPENDENTABM01:42:377200:25:576601:00:5020.7101:26:477000:15:500:00:000:00:00
21 7034LLUIS QUEMADA MASANFEECABM01:43:397800:26:277801:02:3320.1401:29:004100:14:390:00:000:00:00
22 3139RAUL CASTRO MARTINCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:44:137100:25:488301:03:2019.8901:29:084900:15:050:00:000:00:00
23 3934FAUSTINO LORENZO ZAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:44:49000:00:00000:00:00001:30:252900:14:240:00:000:00:00
24 6133MARCEL SOLER ESTEVELLICENCIA DE DIAABM01:46:2112400:28:04000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 6125RAFEL RAVENTOS MESTLLICENCIA DE DIAABM01:47:387700:26:279301:05:0319.3701:31:308300:16:080:00:000:00:00
26 3184TONI GONZALEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:49:227400:26:0511301:08:4218.3401:34:473900:14:350:00:000:00:00
27 6152RAMON ALBAREDA PLANLLICENCIA DE DIAABM01:51:046600:25:3411601:09:0518.2401:34:399700:16:250:00:000:00:00
28 5374JOSÉ GINÉS ZAMORA BC.N. MOLINS DE REIABM01:52:4613600:28:3811001:07:4318.6101:36:219800:16:250:00:000:00:00
29 7045DANIEL GIL ALCÁZARLLICENCIA DE DIAABM01:53:4312000:27:5711701:09:1018.2201:37:0710700:16:360:00:000:00:00
30 7027DANIEL ARROYO FOLCHLLICENCIA DE DIAABM01:54:2711600:27:5312101:10:0717.9701:38:009900:16:270:00:000:00:00
31 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM01:56:4712100:27:5913901:12:5817.2701:40:577100:15:500:00:000:00:00
32 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:59:0213500:28:3614201:13:2717.1501:42:0311900:16:590:00:000:00:00
33 395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM02:01:2714900:29:0014401:13:4817.0701:42:4816900:18:390:00:000:00:00
34 7037EDGAR SEGUÉS AGUASCFEECABM02:01:4212900:28:1915801:16:3116.4701:44:5011800:16:520:00:000:00:00
35 397TONI MARTOS CAMPOSC.E. PENEDES COSTA DAURADABM02:02:5814400:28:5414801:14:0517.0101:42:5918700:19:590:00:000:00:00
36 3306RUBEN GRANÉ SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:03:0016800:30:0515201:14:2816.9201:44:3315800:18:270:00:000:00:00
37 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIABM02:03:2514700:28:5716701:17:2816.2701:46:2512000:17:000:00:000:00:00
38 6106MARTÍ CEREZO GRÀCIALLICENCIA DE DIAABM02:03:4911200:27:4416801:17:3216.2501:45:1616300:18:330:00:000:00:00
39 7016JORDI BERTRAN GILILLICENCIA DE DIAABM02:03:5916400:29:4915701:15:5816.5901:45:4715400:18:120:00:000:00:00
40 4955RUBEN DEL POZO CARICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:05:4919000:31:3115101:14:2316.9401:45:5418600:19:550:00:000:00:00
41 6155JORDI RAVELL CARBOLLICENCIA DE DIAABM02:05:5221800:34:1712501:11:0717.7201:45:2419700:20:280:00:000:00:00
42 5958JORDI AMAYA BARBEINDEPENDENTABM02:06:1613700:28:3918001:20:0815.7201:48:4713500:17:290:00:000:00:00
43 7042XAVIER VARIAS FERNAFEECABM02:06:5511400:27:5019501:23:5615.0101:51:465200:15:090:00:000:00:00
44 7030XAVIER PERA CORALLLICENCIA DE DIAABM02:07:2414600:28:5618501:21:3615.4401:50:3211600:16:520:00:000:00:00
45 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOABM02:08:1417700:30:4917601:19:1415.901:50:0315200:18:110:00:000:00:00
46 6135SERGI MUÑOZ MARTIN LLICENCIA DE DIAABM02:08:3218200:30:5917401:18:2316.0701:49:2217800:19:100:00:000:00:00
47 6149JORDI COLOME OLIVERLLICENCIA DE DIAABM02:10:2919700:32:1817101:18:1016.1201:50:2818800:20:010:00:000:00:00
48 6130EUGENI LLAVE ESLAVAFEECABM02:12:5521700:34:0817001:17:5216.1801:52:0020000:20:550:00:000:00:00
49 6136LLORENÇ VENDRELL BALLICENCIA DE DIAABM02:17:2022400:35:1718901:22:1815.3101:57:3518400:19:450:00:000:00:00
50 6150DANI VENTOSA ALBÀLLICENCIA DE DIAABM02:17:3514500:28:5521001:32:3613.6102:01:317900:16:040:00:000:00:00
51 7024ORIOL HUGUET BRIVAFEECABM02:23:5519600:32:1620901:31:4913.7202:04:0518500:19:500:00:000:00:00
52 6143DIEGO MUÑOZ RAMIREZLLICENCIA DE DIAABM02:35:2722500:35:2121901:36:3413.0502:11:5521900:23:320:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 244JOSEP A. PEREZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:28:211200:22:43400:51:2824.4801:14:112500:14:100:00:000:00:00
2 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M01:33:233400:23:581900:55:1122.8301:19:092700:14:140:00:000:00:00
3 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:294500:24:451600:54:3823.0601:19:232000:14:060:00:000:00:00
4 1758ANTONIO JIMENEZ ESTSOC ATLETICA CORBERAV1M01:33:364900:24:531200:54:1923.201:19:123100:14:240:00:000:00:00
5 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:36:003100:23:453500:58:0821.6701:21:532200:14:070:00:000:00:00
6 6146LLUIS GRAU SOGASLLICENCIA DE DIAV1M01:38:063500:23:594700:58:4021.4801:22:396100:15:270:00:000:00:00
7 5899JOSEP LLEONART SUBIDISTANCE LA SALLEV1M01:38:546200:25:243900:58:1521.6301:23:395300:15:150:00:000:00:00
8 2692JOSE MARIA VELEZ ROTRIATLO PALLEJAV1M01:40:125400:24:596701:01:0620.6201:26:052100:14:070:00:000:00:00
9 5922CESAR SORIA SEVILLACLUB FIT GYMV1M01:41:078500:26:383800:58:1321.6401:24:519000:16:160:00:000:00:00
10 6108TONI ONORATO DAZALLICENCIA DE DIAV1M01:41:377000:25:435300:59:2121.2301:25:0410400:16:330:00:000:00:00
11 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:42:2411700:27:534000:58:1621.6201:26:098800:16:150:00:000:00:00
12 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:43:1512700:28:123400:58:0021.7201:26:1212400:17:030:00:000:00:00
13 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:44:209300:27:007101:01:1720.5601:28:177800:16:030:00:000:00:00
14 7021MARC MOLERO CAMPOYLLICENCIA DE DIAV1M01:44:378100:26:307301:01:4020.4301:28:1010000:16:270:00:000:00:00
15 6138SANTI MESTRES OLIVELLICENCIA DE DIAV1M01:45:159400:27:017401:01:5420.3601:28:559300:16:200:00:000:00:00
16 7039XAVIER REQUENA BLASFEECV1M01:46:008700:26:448201:03:1619.9201:30:007600:16:000:00:000:00:00
17 569DAVID ORPI FERNANDEINDEPENDENTV1M01:46:296500:25:349601:05:1219.3301:30:466700:15:430:00:000:00:00
18 6158JUAN CARLOS LÓPEZ EFEECV1M01:46:313900:24:3110101:05:5319.1201:30:248200:16:070:00:000:00:00
19 7015ISRAEL PRIETO ARTIGFEECV1M01:51:1510800:27:3910901:07:2718.6801:35:068500:16:090:00:000:00:00
20 4334BENJAMÍ GUIXENS NINC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:52:1410700:27:3111101:08:2118.4301:35:529400:16:220:00:000:00:00
21 6151JULIO ASENSIO FERRALLICENCIA DE DIAV1M01:54:2916100:29:4010801:07:0918.7601:36:4913900:17:400:00:000:00:00
22 6123ELISEO HERNANDO GULLICENCIA DE DIAV1M01:55:2418900:31:1810401:06:181901:37:3614200:17:480:00:000:00:00
23 7038ALBERTO MARTÍN COSTLLICENCIA DE DIAV1M01:55:4811500:27:5112701:11:2517.6401:39:1610300:16:320:00:000:00:00
24 3886TONI TIENDA MARTINEUNIO ATLETICA RUBIV1M01:57:3912300:28:0213801:12:5717.2701:40:5910900:16:400:00:000:00:00
25 7023JORDI CAMPS RIBALLICENCIA DE DIAV1M01:59:1413800:28:4214501:13:5117.0601:42:3311000:16:410:00:000:00:00
26 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:02:3414100:28:4915501:14:5416.8201:43:4317300:18:510:00:000:00:00
27 7040MARCOS ANTONIO DE GFEECV1M02:05:3516300:29:4816901:17:4916.1901:47:3714600:17:580:00:000:00:00
28 6129JOSEP LLUÍS ARBÓS ALLICENCIA DE DIAV1M02:06:249700:27:0318401:21:1015.5201:48:1315300:18:110:00:000:00:00
29 6105PERE MORERA PLANASLLICENCIA DE DIAV1M02:07:2519400:32:0615001:14:1716.9601:46:2320400:21:020:00:000:00:00
30 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:10:4719900:32:2017901:19:5115.7801:52:1116500:18:360:00:000:00:00
31 6142DANIEL SOLÀ SOLÉLLICENCIA DE DIAV1M02:28:3319200:31:4021501:34:5513.2702:06:3521100:21:580:00:000:00:00
32 6161ÒSCAR FERNÁNDEZ MAÑLLICENCIA DE DIAV1M02:33:2321100:33:2321601:35:3813.1802:09:0122200:24:220:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:35:303300:23:572500:56:2622.3301:20:235000:15:070:00:000:00:00
2 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M01:43:4610000:27:075600:59:5121.0501:26:5811400:16:480:00:000:00:00
3 6157JOSE MARIA CARTAÑA FEECV1M01:46:525200:24:5710301:06:1619.0101:31:136400:15:390:00:000:00:00
4 6154JORDI ROCA MARLÈSLLICENCIA DE DIAV1M01:47:159200:26:549101:03:5919.6901:30:539500:16:220:00:000:00:00
5 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:49:399000:26:4910201:06:0419.0701:32:5311300:16:460:00:000:00:00
6 7044DIONIS FERNANDEZ RULLICENCIA DE DIAV1M01:53:0516500:29:529501:05:1219.3301:35:0414700:18:010:00:000:00:00
7 3093MIGUEL ANGEL BAÑOS TG TRIATLO SITGESV1M01:56:0715500:29:2311801:09:1218.2101:38:3513600:17:320:00:000:00:00
8 6139CARLES BARRO LABRADLLICENCIA DE DIAV1M01:57:2712500:28:0713201:11:4417.5701:39:5113700:17:360:00:000:00:00
9 7022JOAN CARLES HERNANDLLICENCIA DE DIAV1M02:02:5120400:32:2812601:11:0917.7101:43:3717900:19:140:00:000:00:00
10 6132JUAN ANTONIO BUIL SLLICENCIA DE DIAV1M02:03:0018600:31:0813501:12:2217.4101:43:3018200:19:300:00:000:00:00
11 6111JORDI OYONARTE RAVELLICENCIA DE DIAV1M02:04:2614300:28:5116601:17:2116.2901:46:1215500:18:140:00:000:00:00
12 5968DAVID DOMINGUEZ CASTG TRIATLO SITGESV1M02:05:5021200:33:2712801:11:2817.6301:44:5520100:20:550:00:000:00:00
13 4368DANIEL PEREZ CRESPOINDEPENDENTV1M02:07:5318000:30:5817301:18:1816.0901:49:1616800:18:370:00:000:00:00
14 6147SALVA CAZORLA GUILELLICENCIA DE DIAV1M02:10:0917200:30:2718601:21:3815.4301:52:0514900:18:040:00:000:00:00
15 1189GERARD VALENTINES PCLUB TRIATLO LLEIDA V1M02:14:4517500:30:4119401:23:5515.0101:54:3618900:20:090:00:000:00:00
16 7035JORDI DELGADO SERRALLICENCIA DE DIAV1M02:24:2719300:32:0620501:30:0813.9802:02:1421500:22:130:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:35:044200:24:432000:55:2322.7501:20:064600:14:580:00:000:00:00
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:36:375000:24:542800:57:0822.0501:22:024000:14:350:00:000:00:00
3 6141JOSEP JUNCÀ SOLÀFEECV2M01:39:368900:26:472600:56:4422.2101:23:318100:16:050:00:000:00:00
4 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:40:216800:25:415400:59:2121.2301:25:025500:15:190:00:000:00:00
5 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M01:43:514000:24:359701:05:1319.3201:29:481800:14:030:00:000:00:00
6 5948XAVIER SALA PUJOLC.T. S.J. ABADESSESV2M01:43:5910100:27:075701:00:002101:27:0711700:16:520:00:000:00:00
7 6104ANTONI SEGURA SEGURLLICENCIA DE DIAV2M01:51:2216200:29:469001:03:5219.7301:33:3814100:17:440:00:000:00:00
8 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:51:5220900:33:157001:01:1620.5701:34:3112900:17:210:00:000:00:00
9 1042JOAN RECASENS ROSELC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV2M01:52:1410200:27:1011201:08:2818.401:35:3810600:16:360:00:000:00:00
10 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:56:5613100:28:2513401:12:1617.4401:40:418900:16:150:00:000:00:00
11 401JOSEP VALENCIA MACHC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:58:4515000:29:0113001:11:3617.601:40:3715000:18:080:00:000:00:00
12 7020XAVIER VICENTE ALEMFEECV2M02:08:2319100:31:4017201:18:1416.1101:49:5416000:18:290:00:000:00:00
13 7017PERE BERTRAN GILILLICENCIA DE DIAV2M02:12:1621400:33:3916401:17:1116.3201:50:5020700:21:260:00:000:00:00
14 6126XAVI FELIU SALALLICENCIA DE DIAV2M02:12:2721000:33:1516201:17:0516.3501:50:2021200:22:070:00:000:00:00
15 6127ANTONI FELIU SALALLICENCIA DE DIAV2M02:12:2820800:33:1416301:17:0616.3401:50:2021300:22:080:00:000:00:00
16 3882JOSE JOAQUIN PINHEIUNIO ATLETICA RUBIV2M02:17:4911000:27:4121401:33:3913.4502:01:2010200:16:290:00:000:00:00
17 5915MIGUEL DEL AMO LOZATRIATLO L´HOSPITALETV2M02:25:0921500:33:4520801:30:5313.8602:04:3819800:20:310:00:000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:41:106100:25:166401:00:3820.7801:25:545400:15:160:00:000:00:00
2 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV2M02:12:1417900:30:5718301:20:5915.5601:51:5619400:20:180:00:000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7019FRANCESC DORADO HONFEECV3M02:09:1420500:33:0116501:17:1616.3101:50:1717500:18:570:00:000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7028JOAN MORATÓ TORRENILLICENCIA DE DIAV3M02:21:2119500:32:0720401:29:0114.1502:01:0819100:20:130:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32