RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
139 127 2 10 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4703GERARD JOSEP ALCALDC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:54:158700:27:059701:16:0415.7801:43:098900:11:060:00:000:00:00
2 6009DAVID INVERNON GARRLLICENCIA DE DIAJNM01:54:1712100:32:53300:54:1922.0901:27:1212700:27:050:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF02:08:2710300:28:5311901:29:0613.4701:57:597400:10:280:00:000:00:00
2 5171AINA CASES ESPUGACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:35:4912700:41:5412201:35:5312.5202:17:4712600:18:020:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:37:234000:24:074701:03:3818.8601:27:454300:09:380:00:000:00:00
2 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:37:313100:23:395101:04:2818.6101:28:073400:09:240:00:000:00:00
3 3254DAVID LASCORZ MORENA.E. EVASION RUNNING SUB23M01:37:526600:25:384201:02:3419.1801:28:124600:09:400:00:000:00:00
4 2245JOSEP ORIOL ABANTE TOT VICI EN BICI CLUB ESPSUB23M01:42:357200:25:496201:06:4817.9601:32:376000:09:580:00:000:00:00
5 921PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:43:014900:24:516701:08:1117.601:33:026100:09:590:00:000:00:00
6 5893XAVI ROMERO RUIZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:45:184500:24:387701:10:5816.9101:35:364900:09:420:00:000:00:00
7 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM01:49:245300:24:569101:14:0916.1801:39:057000:10:190:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5003SUSANNA MOLAS CASACC.N. PRAT-TRIATLOABF01:56:418000:26:3110401:19:5515.0201:46:266800:10:150:00:000:00:00
2 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:56:5610200:28:519901:17:0815.5601:45:598500:10:570:00:000:00:00
3 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF02:08:0910800:29:4911601:26:1013.9301:55:5911100:12:100:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:32400:21:37100:53:3022.4301:15:07100:08:250:00:000:00:00
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:29600:21:50400:54:4721.901:16:371300:08:520:00:000:00:00
3 5908ALBERT MENDOZA SILLCLUB TRI-BUABM01:27:342000:22:58600:55:2021.6901:18:182600:09:160:00:000:00:00
4 3471CARLOS DELGADO GARCINDEPENDENTABM01:27:571300:22:32800:56:3821.1901:19:10700:08:470:00:000:00:00
5 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:32900:22:161400:57:4420.7901:20:00300:08:320:00:000:00:00
6 3870RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:29:341100:22:291800:58:1320.6101:20:421400:08:520:00:000:00:00
7 4392OSCAR RECUENCO SALACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:32:232300:23:092801:00:2419.8701:23:331100:08:500:00:000:00:00
8 937SERGI DURBAU JULIACLUB TRI-BUABM01:32:452900:23:282601:00:0719.9601:23:352400:09:100:00:000:00:00
9 3447FERRAN BALCELLS PICC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:33:023400:23:462300:59:4220.101:23:284100:09:340:00:000:00:00
10 5909MARC PUIG AMIELCLUB TRI-BUABM01:34:191800:22:423801:01:5119.401:24:335300:09:460:00:000:00:00
11 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM01:35:404400:24:343701:01:4419.4401:26:183100:09:220:00:000:00:00
12 3249ALBERT SUBIRATS CALT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:42:077600:26:045501:05:0918.4201:31:138300:10:540:00:000:00:00
13 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:43:094200:24:157001:09:1317.3401:33:284700:09:410:00:000:00:00
14 1033DANIEL RIVERA LINARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:44:357700:26:116901:08:5417.4201:35:053800:09:300:00:000:00:00
15 5995FRANCESC ALBUERA RECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:44:445700:25:107201:09:4017.2201:34:505800:09:540:00:000:00:00
16 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:46:006100:25:237401:10:1617.0801:35:397100:10:210:00:000:00:00
17 4248EDUARDO JUNYENT ROMINDEPENDENTABM01:46:307800:26:207101:09:2017.3101:35:408100:10:500:00:000:00:00
18 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:50:568300:26:449401:14:2816.1101:41:125100:09:440:00:000:00:00
19 6004RAFA GARCIA MENDEZLLICENCIA DE DIAABM01:53:2410000:28:448401:12:3416.5401:41:1811000:12:060:00:000:00:00
20 6001JUAN CARLOS VICENTELLICENCIA DE DIAABM01:59:125800:25:1410801:22:0414.6201:47:1810700:11:540:00:000:00:00
21 4111JAUME VALLS CURSELLINDEPENDENTABM02:04:0111600:31:0210701:21:4814.6701:52:509000:11:110:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1957BARBARA GINER HINTEC.N. PRAT-TRIATLOABF01:54:1611000:29:558501:13:0816.4101:43:039200:11:130:00:000:00:00
2 1896ESTER VALLEJO I COSC.N. VIC-ETBABF02:14:0711900:32:2811701:28:1313.602:00:4112000:13:260:00:000:00:00
3 6005DIANA GARCÍA SOGORBFEECABF02:20:1512300:35:1812001:30:5413.202:06:1212300:14:030:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 416RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:111200:22:301600:57:4920.7601:20:191500:08:520:00:000:00:00
2 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:29:17700:21:572000:58:3320.501:20:30900:08:470:00:000:00:00
3 5714GERARD ANTÓN LÓPEZC.N. REUS PLOMSABM01:30:25300:21:352501:00:0419.9801:21:39600:08:460:00:000:00:00
4 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:32:182100:23:032901:00:2819.8501:23:311000:08:470:00:000:00:00
5 3903MARC CIRERA CASELLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:32:373800:24:002100:59:1020.2801:23:103500:09:270:00:000:00:00
6 847JORDI ARTAU PLENACOCLUB TRI-BUABM01:33:013900:24:052200:59:2920.1701:23:343600:09:270:00:000:00:00
7 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:33:502700:23:213301:01:1219.6101:24:332700:09:170:00:000:00:00
8 6007JORDI RAFART RIBERAFEECABM01:36:203300:23:434401:02:4719.1101:26:305400:09:500:00:000:00:00
9 3878ANTONI NICUESA CASTCLUB FIT GYMABM01:36:323000:23:384601:03:3018.901:27:083300:09:240:00:000:00:00
10 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:36:415500:25:063101:01:0819.6301:26:147300:10:270:00:000:00:00
11 3877ANDREU GARCIA QUINTCLUB FIT GYMABM01:38:422400:23:126001:06:2918.0501:29:412000:09:010:00:000:00:00
12 1702JAUME CANELA MATEUCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:40:406700:25:405001:04:1418.6801:29:547900:10:460:00:000:00:00
13 352ISMAEL VICENTE JOYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:177100:25:486601:07:3717.7501:33:255600:09:520:00:000:00:00
14 5989ALBERT SOLA COLOMERC.N. PRAT-TRIATLOABM01:47:276900:25:467601:10:4316.9701:36:298600:10:580:00:000:00:00
15 1780JOAN RAMON PUJOL BACLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:50:289200:27:448101:11:3216.7801:39:169100:11:120:00:000:00:00
16 4464JORDI FONTSECA SAÑEC.N. VIC-ETBABM01:51:409500:27:588601:13:1716.3701:41:157200:10:250:00:000:00:00
17 742JORDI COSTA SUBIRANC.A. IGUALADAABM01:52:248600:27:028701:13:4816.2601:40:5010500:11:340:00:000:00:00
18 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM01:55:399800:28:139601:15:5515.8101:44:0810300:11:310:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77MARIONA CATEDRA FERC.T. S.J. ABADESSESABF01:50:469100:27:438301:12:1116.6201:39:548200:10:520:00:000:00:00
2 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF01:54:4010500:29:238901:13:5616.2301:43:199700:11:210:00:000:00:00
3 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:07:2411800:32:0811001:22:4614.501:54:5411400:12:300:00:000:00:00
4 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF02:09:3811500:30:5811501:25:4713.9901:56:4511700:12:530:00:000:00:00
5 1947PATRICIA ARAMBURU ZCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:22:5612400:35:2112101:33:1312.8702:08:3412400:14:220:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:24:01200:21:31200:53:3722.3801:15:081600:08:530:00:000:00:00
2 5392DANI BORDALLO ROVIRCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:08100:21:20500:55:1521.7201:16:35400:08:330:00:000:00:00
3 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:33800:22:10700:55:5821.4401:18:08200:08:250:00:000:00:00
4 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:28:27500:21:411700:57:5920.701:19:40800:08:470:00:000:00:00
5 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:021000:22:281000:57:1120.9901:19:393200:09:230:00:000:00:00
6 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:021500:22:371300:57:2320.9101:20:002200:09:020:00:000:00:00
7 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:252200:23:051200:57:2120.9201:20:261800:08:590:00:000:00:00
8 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:31:592500:23:142400:59:5520.0301:23:091200:08:500:00:000:00:00
9 1054MARCELO ESTEBAN REYCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:522800:23:253501:01:2619.5301:24:511900:09:010:00:000:00:00
10 589HERMIES BUSQUE CALC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:34:092600:23:163901:01:5219.401:25:082100:09:010:00:000:00:00
11 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:324300:24:343401:01:1619.5901:25:504800:09:420:00:000:00:00
12 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSABM01:36:006800:25:412701:00:1619.9101:25:576300:10:030:00:000:00:00
13 4943JORDI MARTINEZ MOLICLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:38:295100:24:544801:03:3918.8501:28:335900:09:560:00:000:00:00
14 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:38:443600:23:515801:05:5618.201:29:471700:08:570:00:000:00:00
15 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:38:466200:25:304501:03:0319.0301:28:336700:10:130:00:000:00:00
16 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM01:40:084600:24:485701:05:3618.2901:30:245000:09:440:00:000:00:00
17 5924JOSE MIGUEL RODRIGUCLUB FIT GYMABM01:40:467900:26:204901:03:5418.7801:30:147500:10:320:00:000:00:00
18 5917DAVID ARAGON HERNAEC.A. IGUALADAABM01:40:477300:25:505601:05:1818.3801:31:084500:09:390:00:000:00:00
19 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRIBUABM01:42:016000:25:206301:07:0717.8801:32:274000:09:340:00:000:00:00
20 2087NESTOR NICOLAU RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:42:215900:25:196401:07:1117.8601:32:305500:09:510:00:000:00:00
21 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:48:198100:26:387501:10:2417.0501:37:029400:11:170:00:000:00:00
22 1284JOSEP TORRAS MASC.A. IGUALADAABM01:50:507500:26:049001:14:0516.201:40:097700:10:410:00:000:00:00
23 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM01:53:589700:28:099301:14:2216.1401:42:3110000:11:270:00:000:00:00
24 1029RAMON LUIS GOMEZ PLCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:59:5310400:29:2110301:19:0515.1701:48:2610100:11:270:00:000:00:00
25 4353ALBERTO DIANA HERREC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:00:409300:27:5610501:21:1114.7801:49:0710400:11:330:00:000:00:00
26 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:04:0611100:30:0110601:21:3614.7101:51:3711300:12:290:00:000:00:00
27 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM02:11:1911400:30:4711801:28:5013.5101:59:3710600:11:420:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1848CRISTINA ROTXES AMBCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:54:079000:27:429501:15:3615.8701:43:188000:10:490:00:000:00:00
2 1818MARTA CUSIDO USTRELC.T. S.J. ABADESSESV1F02:01:249600:27:5910901:22:0614.6201:50:059600:11:190:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 261ALBERTO JIMENEZ HERCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:28:401600:22:411100:57:1820.9401:19:59500:08:410:00:000:00:00
2 776MARC REAL GARCIAC.E. TRIBIKE CABRILSV1M01:28:481900:22:54900:56:5121.1101:19:452300:09:030:00:000:00:00
3 244JOSEP A. PEREZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:29:461700:22:421500:57:4620.7701:20:282900:09:180:00:000:00:00
4 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:30:201400:22:351900:58:3120.5101:21:062500:09:140:00:000:00:00
5 1758ANTONIO JIMENEZ ESTSOC ATLETICA CORBERAV1M01:35:084700:24:493001:00:4119.7701:25:304400:09:380:00:000:00:00
6 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:35:233500:23:474001:02:0619.3201:25:533700:09:300:00:000:00:00
7 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M01:35:543200:23:424301:02:3619.1701:26:184200:09:360:00:000:00:00
8 4686FERRAN FRANQUESA SC.N. VIC-ETBV1M01:37:105000:24:524101:02:1419.2801:27:066500:10:040:00:000:00:00
9 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:45:255400:25:057301:10:1117.101:35:166600:10:090:00:000:00:00
10 1755JOANJO RIVERA MARTIC.N. VIC-ETBV1M01:46:025600:25:087801:11:0116.901:36:095700:09:530:00:000:00:00
11 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:46:149900:28:166101:06:3318.0301:34:499900:11:250:00:000:00:00
12 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:50:289400:27:578001:11:1416.8501:39:119500:11:170:00:000:00:00
13 7017XAVIER REQUENA BLASFEECV1M01:54:108200:26:439801:16:2315.7101:43:068800:11:040:00:000:00:00
14 3948MARIO LOBERA VIZCAISOC ATLETICA CORBERAV1M02:00:276400:25:3411201:24:4914.1501:50:236400:10:040:00:000:00:00
15 7016TXABIER BAQUEDANO LFEECV1M02:08:2110900:29:5311301:25:431401:55:3611500:12:450:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:00:3711200:30:3510101:18:0215.3801:48:3710800:12:000:00:000:00:00
2 1958LOLA BRUSAU ALÓSC.A. IGUALADAV1F02:03:308800:27:1211401:25:431401:52:557600:10:350:00:000:00:00
3 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV1F02:27:0212000:32:4612501:41:0611.8702:13:5211900:13:100:00:000:00:00
4 1884MONICA CORNUDELLA QC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:30:2912600:38:5512301:36:5512.3802:15:5012500:14:390:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 153JOSEP MARIA ALSINASOC ATLETICA CORBERAV1M01:34:394100:24:093201:01:1219.6101:25:213000:09:180:00:000:00:00
2 867SANTI BARRERA MARTTC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:34:443700:23:583601:01:2819.5201:25:262800:09:180:00:000:00:00
3 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:40:527000:25:465401:05:0518.4401:30:516200:10:010:00:000:00:00
4 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:46:218500:27:026801:08:2017.5601:35:228700:10:590:00:000:00:00
5 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M01:53:278900:27:358801:13:4916.2601:41:2410900:12:030:00:000:00:00
6 5977XAVIER VILALTA ISANCLUB NATACIO MINORISAV1M01:54:0410100:28:499201:14:1916.1501:43:088400:10:560:00:000:00:00
7 540JOAN JUNCAROL REGUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:55:478400:26:5710201:18:0815.3601:45:057800:10:420:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SÍLVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:22:0211700:31:5412401:37:0812.3502:09:0211800:13:000:00:000:00:00
2 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F02:30:5912200:33:5212701:43:2511.602:17:1712200:13:420:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:39:144800:24:505201:04:5118.501:29:413900:09:330:00:000:00:00
2 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:44:307400:26:026501:07:1317.8501:33:159300:11:150:00:000:00:00
3 5949JOSEP ALCALDE GARCIC.N. PRAT-TRIATLOV2M02:31:1612500:35:4512601:41:5111.7802:17:3612100:13:400:00:000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:39:425200:24:555301:05:0218.4501:29:575200:09:450:00:000:00:00
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:41:526500:25:355901:06:0118.1801:31:366900:10:160:00:000:00:00
3 1159MIGUEL ANGEL MARTINC.N. PRAT-TRIATLOV2M01:48:006300:25:327901:11:0516.8801:36:379800:11:230:00:000:00:00
4 6006RICARDO ZUÑIGA CARRLLICENCIA DE DIAV2M01:52:5310700:29:338201:11:5116.701:41:2410200:11:290:00:000:00:00
5 3182ANTONI ISASI-ISASMEDISTANCE LA SALLEV2M01:59:3710600:29:2910001:17:2115.5101:46:5011600:12:470:00:000:00:00
6 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV2M02:07:2411300:30:3811101:24:2314.2201:55:0111200:12:230:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32