RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
180 171 171 0 0 2 1000 2 24 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTFLOR DE TRIATLOABM00:31:29200:07:29300:15:513785.4900:23:20200:08:0900:00:0000:00:00
2 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:31:51100:07:28500:16:163688.5200:23:44100:08:0700:00:0000:00:00
3 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:31:55700:07:52100:15:423821.6600:23:34300:08:2100:00:0000:00:00
4 851ALBERT BERROCAL CABALLEROFLOR DE TRIATLOSUB23M00:32:06800:07:53200:15:453809.5200:23:38400:08:2800:00:0000:00:00
5 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:32:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:32:35300:07:37400:16:133699.9000:23:501200:08:4500:00:0000:00:00
7 3609MIQUEL ANTUNEZ TIRADOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:33:181600:08:05600:16:173684.7500:24:221600:08:5600:00:0000:00:00
8 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAV1M00:33:401500:08:051000:16:523557.3100:24:571100:08:4300:00:0000:00:00
9 3018ALEX PEREZ GOMEZC.N. BADALONAJNM00:33:551400:08:021200:17:113491.7600:25:131000:08:4200:00:0000:00:00
10 8007RAUL TORTAJADA OBRADÓLLICENCIA DE DIAV1M00:34:052100:08:22800:16:483571.4300:25:101400:08:5500:00:0000:00:00
11 37SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:34:103200:08:42700:16:283643.7200:25:101900:09:0000:00:0000:00:00
12 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM00:34:251000:07:581400:17:243448.2800:25:222000:09:0300:00:0000:00:00
13 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:34:42900:07:553400:18:153287.6700:26:10500:08:3200:00:0000:00:00
14 5346ORLANDO AGUILERA MAESTROPRAT TRIATLO 1994ABM00:34:533500:08:431100:17:033519.0600:25:462100:09:0700:00:0000:00:00
15 852VICTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:34:572200:08:231500:17:253444.9800:25:482200:09:0900:00:0000:00:00
16 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:35:06400:07:454900:18:453200.0000:26:30600:08:3600:00:0000:00:00
17 4678POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:35:081200:08:012300:17:573342.6200:25:582300:09:1000:00:0000:00:00
18 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF00:35:173400:08:421300:17:203461.5400:26:022800:09:1500:00:0000:00:00
19 3906IGNASI FIBLA FIGUEROLAC.N. BADALONAJNM00:35:324800:09:01900:16:493567.8900:25:504200:09:4200:00:0000:00:00
20 4581POL FERNANDEZ HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:35:34500:07:495100:18:493188.6600:26:381500:08:5600:00:0000:00:00
21 4846MARTI MORENO PRATS CCT SALOU COSTA DAURADASUB23M00:35:391800:08:075300:18:523180.2100:26:59900:08:4000:00:0000:00:00
22 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:35:513100:08:421700:17:263441.6800:26:084300:09:4300:00:0000:00:00
23 787JULIO CESAR CERVANTES BLACLUB TRIATLO SABADELLV2M00:35:523900:08:471600:17:263441.6800:26:134000:09:3900:00:0000:00:00
24 4829SERGI CINCA MORROSCLUB NATACIO SALLENTV1M00:35:572000:08:175600:19:013155.1300:27:18800:08:3900:00:0000:00:00
25 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:013600:08:463600:18:173281.6800:27:031700:08:5800:00:0000:00:00
26 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:36:102800:08:383800:18:193275.7100:26:572500:09:1300:00:0000:00:00
27 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:36:152600:08:314500:18:343231.6000:27:052400:09:1000:00:0000:00:00
28 7135EDUARDO BURGUETELLICENCIA DE DIAV2M00:36:164000:08:472500:18:063314.9200:26:533100:09:2300:00:0000:00:00
29 937EDUARDO CAMPANARIO GALANCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:36:25600:07:506000:19:153116.8800:27:053000:09:2000:00:0000:00:00
30 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:36:292400:08:263100:18:123296.7000:26:384900:09:5100:00:0000:00:00
31 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M00:36:325600:09:033200:18:133293.6900:27:162900:09:1600:00:0000:00:00
32 7133JOSE ANTÚNEZ TIRADOLLICENCIA DE DIAABM00:36:344600:09:001900:17:363409.0900:26:366000:09:5800:00:0000:00:00
33 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM00:36:353300:08:422700:18:093305.7900:26:514400:09:4400:00:0000:00:00
34 3615GERARD FLORIACH BIGORRAINDEPENDIENTEABM00:36:365100:09:022600:18:073311.8700:27:093200:09:2700:00:0000:00:00
35 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:36:385900:09:091800:17:353412.3200:26:445200:09:5400:00:0000:00:00
36 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:403700:08:463500:18:163284.6700:27:023900:09:3800:00:0000:00:00
37 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M00:36:551700:08:067400:19:593002.5000:28:051300:08:5000:00:0000:00:00
38 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAV1M00:37:075800:09:052400:18:033324.1000:27:086100:09:5900:00:0000:00:00
39 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:37:081900:08:157900:20:142965.4000:28:29700:08:3900:00:0000:00:00
40 3837PEDRO HARO ORTEGAPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:154100:08:505000:18:473194.3200:27:373800:09:3800:00:0000:00:00
41 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM00:37:194200:08:554200:18:293246.1700:27:245400:09:5500:00:0000:00:00
42 1988BELEN HIDALGO VALLSC.E. CERDANYOLA A.T.V1F00:37:348000:09:382200:17:493367.6300:27:276600:10:0700:00:0000:00:00
43 1034IGNACIO MUÑOZ MENACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:37:464500:09:004600:18:363225.8100:27:367200:10:1000:00:0000:00:00
44 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M00:37:585200:09:026300:19:223098.1100:28:243600:09:3400:00:0000:00:00
45 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:38:035700:09:045700:19:023152.3600:28:065800:09:5700:00:0000:00:00
46 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:38:069200:09:532100:17:483370.7900:27:417700:10:2500:00:0000:00:00
47 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSV1M00:38:086200:09:115500:18:573166.2300:28:086300:10:0000:00:0000:00:00
48 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:38:095300:09:026800:19:363061.2200:28:383500:09:3100:00:0000:00:00
49 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:38:137500:09:344800:18:423208.5600:28:165700:09:5700:00:0000:00:00
50 5217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZTRANSTRIATLONCDM00:38:182700:08:368500:20:292929.2100:29:052600:09:1300:00:0000:00:00
51 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:38:201300:08:0110100:21:212810.3000:29:221800:08:5800:00:0000:00:00
52 5122ISAAC SANCHEZ DELGADOC.E. PENEDES MARITIMABM00:38:226400:09:195900:19:133122.2900:28:324800:09:5000:00:0000:00:00
53 8011ALBERTO FERNANDEZ CARRASCLLICENCIA DE DIAV1M00:38:265500:09:036500:19:283082.1900:28:315300:09:5500:00:0000:00:00
54 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB ESPORTIU Z5ABF00:38:266800:09:304100:18:273252.0300:27:577900:10:2900:00:0000:00:00
55 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F00:38:307300:09:334300:18:333234.5000:28:067500:10:2400:00:0000:00:00
56 3146JORDI JOU OLIVERASC.T. TRICALAVERA 3.0V1M00:38:337000:09:315800:19:063141.3600:28:375600:09:5600:00:0000:00:00
57 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:38:357900:09:375400:18:533177.4100:28:306500:10:0500:00:0000:00:00
58 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:38:387700:09:354700:18:383220.0400:28:137800:10:2500:00:0000:00:00
59 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM00:38:402500:08:279100:20:452891.5700:29:123300:09:2800:00:0000:00:00
60 89EMMANUELLE GRANDINC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:38:529400:09:574400:18:333234.5000:28:307400:10:2200:00:0000:00:00
61 2439MARC MOLINA ROIGCCT SALOU COSTA DAURADAABM00:38:533000:08:419600:20:572863.9600:29:382700:09:1500:00:0000:00:00
62 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM00:38:594900:09:017000:19:513022.6700:28:526700:10:0700:00:0000:00:00
63 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:037400:09:335200:18:503185.8400:28:238700:10:4000:00:0000:00:00
64 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:39:066500:09:236900:19:503025.2100:29:135000:09:5300:00:0000:00:00
65 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM00:39:074700:09:017700:20:062985.0700:29:076400:10:0000:00:0000:00:00
66 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAV1M00:39:115400:09:038000:20:182955.6700:29:214700:09:5000:00:0000:00:00
67 5365ERNEST LARA SANCHEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM00:39:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM00:39:199300:09:563700:18:183278.6900:28:1410000:11:0500:00:0000:00:00
69 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF00:39:216600:09:287300:19:583005.0100:29:265500:09:5500:00:0000:00:00
70 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M00:39:271100:07:5910900:21:572733.4900:29:563400:09:3100:00:0000:00:00
71 5388GEORGINA DELGADO NOEC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:39:349500:10:006400:19:233095.4400:29:237300:10:1100:00:0000:00:00
72 879ALEIX CARBONELL GARCIAC.A. IGUALADAV1M00:39:394300:08:569400:20:552868.5300:29:514500:09:4800:00:0000:00:00
73 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F00:39:489100:09:536700:19:313074.3000:29:247600:10:2400:00:0000:00:00
74 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM00:39:528200:09:446100:19:173111.5000:29:019400:10:5100:00:0000:00:00
75 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM00:39:562900:08:397600:20:032992.5200:28:4210600:11:1400:00:0000:00:00
76 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M00:39:576300:09:149700:21:022852.6100:30:164100:09:4100:00:0000:00:00
77 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M00:40:018500:09:497500:20:022995.0100:29:517100:10:1000:00:0000:00:00
78 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:40:026700:09:287200:19:583005.0100:29:268400:10:3600:00:0000:00:00
79 8021JACOB ROMAN DURANLLICENCIA DE DIAV1M00:40:104400:08:5710000:21:132827.9700:30:106200:10:0000:00:0000:00:00
80 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:40:1212200:10:373900:18:213269.7500:28:5810500:11:1400:00:0000:00:00
81 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M00:40:1412600:10:483300:18:153287.6700:29:0310300:11:1100:00:0000:00:00
82 5079ESTHER MARTINEZ GARCIACLUB ESPORTIU Z5ABF00:40:1813100:10:552000:17:453380.2800:28:4011700:11:3800:00:0000:00:00
83 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:40:1810400:10:176200:19:203103.4500:29:378900:10:4100:00:0000:00:00
84 5258SARA LATORRE NAVARROC.N. BADALONASUB23F00:40:2212000:10:353000:18:123296.7000:28:4711500:11:3500:00:0000:00:00
85 8020AGUSTIN PUIGDOMENECH ALCALLICENCIA DE DIAV1M00:40:287200:09:337800:20:072982.6000:29:409200:10:4800:00:0000:00:00
86 424PABLO GUTIERREZ BUENOC.E. CERDANYOLA A.T.JNM00:40:312300:08:2611400:22:292668.6400:30:553700:09:3600:00:0000:00:00
87 4697MARCOS PEREZ GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM00:40:335000:09:0110300:21:242803.7400:30:256800:10:0800:00:0000:00:00
88 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM00:40:346000:09:1010500:21:352779.9200:30:454600:09:4900:00:0000:00:00
89 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:40:397600:09:348200:20:252938.7800:29:598800:10:4000:00:0000:00:00
90 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:40:528300:09:479500:20:562866.2400:30:437000:10:0900:00:0000:00:00
91 1820ELISABET COLOMER GALLARDOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF00:41:007800:09:368900:20:402903.2300:30:169000:10:4400:00:0000:00:00
92 5361RAÜL EXPÓSITO GUZMANC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:41:013800:08:4711200:22:202686.5700:31:075100:09:5400:00:0000:00:00
93 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M00:41:129000:09:529900:21:112832.4200:31:036900:10:0900:00:0000:00:00
94 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:41:1710000:10:158100:20:242941.1800:30:398500:10:3800:00:0000:00:00
95 475PAULA MALLADO DIEGUEZC.N. BADALONACDF00:41:2612400:10:396600:19:293079.5600:30:0810700:11:1800:00:0000:00:00
96 8019GERARD ROS ARAGÓLLICENCIA DE DIAV1M00:41:4010500:10:188700:20:362912.6200:30:549100:10:4600:00:0000:00:00
97 5091MIREIA GOTZENS VIVESC.N. BADALONACDF00:41:4214100:11:462900:18:113299.7300:29:5712000:11:4500:00:0000:00:00
98 3869MARIA JESUS SANTOS BLANCHGOO SPORT CLUBV2F00:41:4212700:10:527100:19:513022.6700:30:439700:10:5900:00:0000:00:00
99 5356BLANCA SANROMA DALMAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:41:469900:10:148800:20:362912.6200:30:509500:10:5600:00:0000:00:00
100 5362MERCE FEU MARTITRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF00:41:5510100:10:169200:20:482884.6200:31:049300:10:5100:00:0000:00:00
101 3767JOAN FREGINALS FERRERC.E. CERDANYOLA A.T.V2M00:42:017100:09:3210800:21:532741.8100:31:258300:10:3600:00:0000:00:00
102 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF00:42:1111800:10:348300:20:262936.3800:31:0010400:11:1100:00:0000:00:00
103 7136ISABEL CASA ALVAREZLLICENCIA DE DIAV2F00:42:1711700:10:339300:20:482884.6200:31:219600:10:5600:00:0000:00:00
104 8018GUILLERMO ESCUDERO VALVERLLICENCIA DE DIAV1M00:42:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
105 3952JULIA GARCIA SERRAC.N. BADALONACDF00:42:2813300:11:172800:18:103302.7500:29:2713800:13:0100:00:0000:00:00
106 4247EMMA COTONAT DONATFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF00:42:3810900:10:2610400:21:332784.2200:31:598600:10:3900:00:0000:00:00
107 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF00:42:388400:09:4811300:22:202686.5700:32:088000:10:3000:00:0000:00:00
108 5410AINA MÉNDEZ RODRÍGUEZC.A. IGUALADACDF00:42:3913900:11:374000:18:253257.9200:30:0213400:12:3700:00:0000:00:00
109 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:42:436100:09:1112500:23:352544.1700:32:465900:09:5700:00:0000:00:00
110 3950FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLABM00:42:539800:10:139800:21:052845.8500:31:1811600:11:3500:00:0000:00:00
111 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM00:43:078900:09:5110600:21:352779.9200:31:2611900:11:4100:00:0000:00:00
112 3487MERITXELL LARRED FERRASC.E. CERDANYOLA A.T.ABF00:43:4510700:10:2411000:21:592729.3400:32:2311000:11:2200:00:0000:00:00
113 7131JOSEP MARIA BUIZA GRILLOLLICENCIA DE DIAV1M00:43:5611500:10:3310200:21:222808.1100:31:5512700:12:0100:00:0000:00:00
114 3309JUAN JOSE MUÑOZ JIMENEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:44:0911200:10:3111500:22:312664.6900:33:0210200:11:0700:00:0000:00:00
115 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F00:44:1313500:11:268600:20:342917.3400:32:0013200:12:1300:00:0000:00:00
116 8022ALEX FUNEZ GARCIALLICENCIA DE DIASUB23M00:44:169700:10:138400:20:282931.6000:30:4114700:13:3500:00:0000:00:00
117 8003LLUÍS ALBERT SANCHEZ MANELLICENCIA DE DIAV1M00:44:2914200:11:569000:20:422898.5500:32:3812400:11:5100:00:0000:00:00
118 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCCT SALOU COSTA DAURADAV1M00:44:3812500:10:4011700:22:392649.0100:33:1910800:11:1900:00:0000:00:00
119 4809AIDA PADILLA GONZALEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF00:44:4210200:10:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
120 8012ANTONIO BUIZA GRILLOLLICENCIA DE DIAV1M00:44:5311100:10:3011600:22:362654.8700:33:0612100:11:4700:00:0000:00:00
121 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:45:128800:09:5113100:24:192467.4400:34:109800:11:0200:00:0000:00:00
122 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF00:45:1412300:10:3912000:23:102589.9300:33:4911100:11:2500:00:0000:00:00
123 7126LEANDRO ROSA SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:1810600:10:1812300:23:302553.1900:33:4811400:11:3000:00:0000:00:00
124 8017ESMERALDA ZARAGOZA SÁEZ LLICENCIA DE DIAV1F00:45:3012900:10:5312400:23:322549.5800:34:2510100:11:0500:00:0000:00:00
125 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M00:45:3810300:10:1712800:23:542510.4600:34:1111300:11:2700:00:0000:00:00
126 7127XAVI BORRELL CANALSLLICENCIA DE DIAV1M00:45:4610800:10:2512100:23:232565.9300:33:4812600:11:5800:00:0000:00:00
127 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:45:4611300:10:3212700:23:532512.2100:34:2510900:11:2100:00:0000:00:00
128 162CRISTINA BAREAS EGEACLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:45:5313700:11:3411100:22:002727.2700:33:3413300:12:1900:00:0000:00:00
129 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:45:5913200:10:5512200:23:232565.9300:34:1811800:11:4100:00:0000:00:00
130 839JOSEP M ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:46:1114000:11:4111800:22:412645.1100:34:2212300:11:4900:00:0000:00:00
131 2738JORDI SUNYER PUJOLC.E. CERDANYOLA A.T.V1M00:46:2312100:10:3613200:24:202465.7500:34:5611200:11:2700:00:0000:00:00
132 7137CHRISTIAN ARRIAGA MATEOLLICENCIA DE DIAABM00:46:2511900:10:3512900:23:542510.4600:34:2912500:11:5600:00:0000:00:00
133 7132TOMÁS COBO MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:46:2813800:11:3410700:21:472754.4000:33:2113900:13:0700:00:0000:00:00
134 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF00:46:326900:09:3114400:26:302264.1500:36:018100:10:3100:00:0000:00:00
135 6043ALICIA CONDE LOPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:46:408100:09:3814300:26:292265.5800:36:078200:10:3300:00:0000:00:00
136 8009PEDRO FERNÁNDEZ LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M00:46:5111600:10:3311900:23:042601.1600:33:3714000:13:1400:00:0000:00:00
137 3698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:48:0611400:10:3213600:25:232363.7600:35:5513000:12:1100:00:0000:00:00
138 3179SALVADOR MAS CAPDEVILAINDEPENDIENTEV1M00:48:159600:10:1113800:25:532318.0900:36:0413100:12:1100:00:0000:00:00
139 7134JAVIER ORTEGA ORTEGALLICENCIA DE DIAABM00:48:2214300:12:0212600:23:392537.0000:35:4113500:12:4100:00:0000:00:00
140 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:48:3013400:11:1913400:25:012398.4000:36:2012900:12:1000:00:0000:00:00
141 3994TOBIA BORDONICLUB NATACIO SITGESABM00:48:508700:09:5015100:27:562147.9700:37:469900:11:0400:00:0000:00:00
142 4530DUNA SAENZ DIAZTRANSTRIATLONCDF00:49:5614400:12:1013000:24:192467.4400:36:2914500:13:2700:00:0000:00:00
143 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:50:0113000:10:5414500:27:042216.7500:37:5812800:12:0300:00:0000:00:00
144 7138ENRIC COROMINAS I BOSCHLLICENCIA DE DIAV2M00:50:018600:09:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
145 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M00:51:0411000:10:2815500:28:482083.3300:39:1612200:11:4800:00:0000:00:00
146 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV3F00:51:0614600:12:2813700:25:392339.1800:38:0713600:12:5900:00:0000:00:00
147 7130BÁRBARA OCAÑA ORTIZLLICENCIA DE DIAABF00:51:4015400:12:5513500:25:212366.8600:38:1614400:13:2400:00:0000:00:00
148 8015YOLANDA TUDELA TUDELALLICENCIA DE DIAV1F00:52:0614900:12:3713900:25:592309.1700:38:3614600:13:3000:00:0000:00:00
149 8001PEPE ESPINOSA MORALLICENCIA DE DIAABM00:52:3013600:11:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
150 8014EVA PAYÀ RINCÓNLLICENCIA DE DIAV1F00:53:0515700:12:5914000:26:182281.3700:39:1714900:13:4800:00:0000:00:00
151 8005RAQUEL LAG LAGELLICENCIA DE DIAABF00:53:4115100:12:5014200:26:222275.6000:39:1215200:14:2900:00:0000:00:00
152 8006MARC FERRE CAMPOSLLICENCIA DE DIAABM00:53:4115200:12:5014100:26:212277.0400:39:1115400:14:3000:00:0000:00:00
153 8013OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:53:5716000:13:1313300:24:512414.4900:38:0416100:15:5300:00:0000:00:00
154 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV2F00:54:0614800:12:3015400:28:362097.9000:41:0613700:13:0000:00:0000:00:00
155 2547YAIZA RUIZ GROSGOO SPORT CLUBCDF00:54:1515800:13:0315000:27:522153.1100:40:5514200:13:2000:00:0000:00:00
156 4492ESTEBAN PEÑA PITARCHINDEPENDIENTEV2M00:54:3615500:12:5815300:28:182120.1400:41:1614300:13:2000:00:0000:00:00
157 8010DAVID LUNA TORRADOLLICENCIA DE DIAV1M00:54:5612800:10:5315600:30:481948.0500:41:4114100:13:1500:00:0000:00:00
158 8008VERONICA BAREA CANCHOLLICENCIA DE DIAV1F00:55:0215900:13:0415200:28:132126.4000:41:1714800:13:4500:00:0000:00:00
159 8004MIREIA GARCÍA NEBOTLLICENCIA DE DIAV1F00:55:5216100:13:1514900:27:442163.4600:40:5915600:14:5300:00:0000:00:00
160 2697DANIEL TOMAS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M00:56:4416200:14:0014700:27:352175.2300:41:3515800:15:0900:00:0000:00:00
161 5212MONTSE SABATER BAUDETCLUB TRIATLO MALGRATV1F00:56:4416300:14:0114800:27:362173.9100:41:3715700:15:0700:00:0000:00:00
162 1920ESTER LAFITA SANCHEZC.E. CERDANYOLA A.T.V2F00:57:1816700:14:3214600:27:062214.0200:41:3816000:15:4000:00:0000:00:00
163 6137M ROSARIO CAÑETE JIMENEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F00:58:5514700:12:2915900:32:141861.4300:44:4315000:14:1200:00:0000:00:00
164 8016JORDI GARCIA I VICENTELLICENCIA DE DIAV2M00:59:3614500:12:2216100:32:561821.8600:45:1815100:14:1800:00:0000:00:00
165 7129JUDITH ALMONACID VICTORIALLICENCIA DE DIAV1F00:59:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
166 7128MAR CLAPERSLLICENCIA DE DIAV1F01:00:1915300:12:5216000:32:371839.5500:45:2915500:14:5000:00:0000:00:00
167 7121AINA ANDREU HAYLESLLICENCIA DE DIAABF01:01:1816500:14:1115700:31:091926.1600:45:2016200:15:5800:00:0000:00:00
168 1020RAFAEL PERNIA MARTINC.N. SABADELLV2M01:01:4116400:14:0915800:32:081867.2200:46:1715900:15:2400:00:0000:00:00
169 8002MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:02:1015600:12:5816300:34:421729.1100:47:4015300:14:3000:00:0000:00:00
170 7124MARIA DEL CARMEN DOMÍNGUELLICENCIA DE DIAV1F01:03:1715000:12:4016200:34:391731.6000:47:1916300:15:5800:00:0000:00:00
171 7123ELISABET GARCÍA MÉNDEZLLICENCIA DE DIAV1F01:14:1016600:14:2116400:41:331444.0400:55:5416400:18:1600:00:0000:00:00






NP 4009NATALIA MINGORANCE MBANG TRIATHLON VILARENC AQUA CCDF
NP 4240ANTONIO POLO LOPEZINDEPENDIENTEABM
NP 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF
NP 7125VERONICA OLLE SESELLICENCIA DE DIAV1F
NP 4775ALEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM
NP 4860NURIA HERNANDO BALDOC.E.T. DISTANCEV2F
NP 5238VICTORIA YEDRA LOPEZTRANSTRIATLONCDF
NP 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 7122ANDRES ALCANTARALLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32