RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
48 44 43 1 0 750 20 5 32 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 85ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:37:502600:13:48101:05:0718.4301:18:55200:18:5500:01:2400:00:49
2 118ALBERT TORRES CARLESC.N. REUS PLOMSV1M01:39:36600:11:40201:07:5917.6501:19:39600:19:5700:01:1200:00:47
3 94SEBASTIÀ CATLLÀ FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:41:442300:13:13401:09:1417.3301:22:27500:19:1700:01:1400:00:58
4 42RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:43:04100:10:22701:12:3816.5201:23:00800:20:0400:01:0200:00:44
5 35MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:43:183500:14:46301:08:1717.5701:23:031000:20:1500:01:2600:00:45
6 84JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:43:23500:11:23901:12:5816.4501:24:21300:19:0200:01:1800:00:50
7 37ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM01:44:07400:11:171101:15:0615.9801:26:23100:17:4400:01:2100:00:55
8 31PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:46:221700:12:58601:12:3416.5401:25:321200:20:5000:01:1800:00:45
9 83JACOB SANCHEZ PAREJAINDEPENDENTSUB23M01:47:36700:11:41801:12:4016.5101:24:212800:23:1500:01:1800:00:53
10 22RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:48:06300:10:51501:11:4816.7101:22:393500:25:2700:01:0700:00:49
11 29EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:49:331500:12:541001:13:5116.2501:26:452500:22:4800:01:3400:01:05
12 13CARLOS ANTONES POYCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:49:452100:13:061201:16:0615.7701:29:121100:20:3300:01:0700:00:57
13 91ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:51:001600:12:581301:16:4715.6301:29:451400:21:1500:01:4000:01:24
14 133SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:51:132800:13:521401:17:1715.5301:31:09700:20:0400:01:4700:01:05
15 47FRANCESC LOPEZ MARISCALINDEPENDENTABM01:51:521000:12:191501:17:5115.4101:30:101500:21:4200:00:5900:01:00
16 19ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:52:343000:14:091601:19:1915.1301:33:28400:19:0600:01:0800:00:59
17 1MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:53:441300:12:381701:19:5515.0201:32:331300:21:1100:01:5200:00:57
18 40FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:55:322200:13:071901:20:2214.9301:33:291800:22:0300:01:3500:00:55
19 135SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:55:481100:12:321801:20:0914.9701:32:412700:23:0700:01:1800:01:01
20 43AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:56:39900:12:142401:24:1614.2401:36:30900:20:0900:01:1400:00:53
21 27ADRIA RIERA GOMEZTRICBMABM01:57:582000:13:052001:22:1614.5901:35:212400:22:3700:02:4200:00:56
22 8MAYALEN NORIEGA BELAUSTEGC.N. MATAROABF01:59:04800:12:092101:23:1814.4101:35:273000:23:3700:01:2300:00:59
23 6AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:59:572700:13:492201:24:1114.2501:38:001600:21:5700:01:3700:00:57
24 106TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M02:00:222500:13:442301:24:1514.2401:37:592300:22:2300:01:4100:01:08
25 117JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:01:411400:12:452601:25:1214.0801:37:573100:23:4400:02:1100:01:15
26 4EMMA ANDERSON CRYNSITRIATLETES SOLIDARISABF02:01:483300:14:272701:25:2014.0601:39:471700:22:0100:02:0100:01:20
27 82HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:03:051800:12:592801:27:4513.6801:40:442200:22:2100:01:4100:01:02
28 74SERGI DEL BARRIO AGUILARINDEPENDENTJNM02:04:143700:15:422501:25:0114.1101:40:432900:23:3100:01:2400:01:26
29 48ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM02:07:051200:12:373201:32:0713.0301:44:442100:22:2100:01:3900:01:10
30 132JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:07:332400:13:322901:29:2013.4301:42:523300:24:4100:01:1500:01:10
31 39ADRIÀ DALMAU GÓMEZINDEPENDENTABM02:08:133100:14:123101:31:4213.0901:45:542000:22:1900:01:5100:01:15
32 113JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZINDEPENDENTV1M02:11:243800:16:003001:30:5013.2101:46:503200:24:3400:01:5800:01:16
33 111GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:11:363900:16:253301:32:1013.0201:48:352600:23:0100:02:4200:01:26
34 92GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M02:16:093200:14:163401:39:4212.0401:53:581900:22:1100:02:1000:01:09
35 73MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESJNM02:22:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 36JUAN JAVIER GÓMEZ GARCIAINDEPENDENTABM02:25:172900:14:063601:45:2511.3801:59:313600:25:4600:01:3200:01:49
37 112FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:25:463600:15:123501:45:0811.4102:00:203400:25:2600:01:4600:01:19
38 16CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM02:42:113400:14:343702:01:149.9002:15:483700:26:2300:02:0400:01:25
39 11SONIA RODRIGUEZ FRAMISCLUB TRIATLO BLANESV1F02:46:464200:17:143802:01:179.8902:18:314000:28:1500:01:5700:02:00
40 7ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:51:231900:13:013902:11:119.1502:24:123800:27:1100:01:3100:01:23
41 12GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F02:56:454000:17:004002:12:189.0702:29:183900:27:2700:02:0900:01:37
42 97TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M03:17:514100:17:024102:27:348.1302:44:364100:33:1500:02:4500:02:46
43 72ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM03:18:12200:10:404202:30:077.9902:40:474200:37:2500:01:2600:00:59


NF 33CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM00:00:00000:21:24000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:3200:00:00




NP 45XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM
NP 75DANI BLANCHART LÓPEZTRICBMJNM
NP 79SAMUEL HARO CHAVANELTRICBMSUB23M
NP 80MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M
NP 81ALEXIS DUPUYTRICBMSUB23M
NP 86SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M
NP 14LLUIS VILA AGUILARTRICBMABM
NP 15ALBERT TORRENT MARTINEZTRICBMABM
NP 20JURANDIR GENUINOTRICBMABM
NP 21JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM
NP 23PAUL CAILTRICBMABM
NP 24KEVIN GÓMEZ MARTINEZ TRICBMABM
NP 99MARC TORO GARCIATRICBMV1M
NP 100JORDI POU CAMPSTRICBMV1M
NP 101JOAN RAMON PRÓFUMO VENTURTRICBMV1M
NP 102JOAN MANUEL ROVIRA MELEROTRICBMV1M
NP 103DAVID MARQUEZ VERDETRICBMV1M
NP 104XAVIER TURON MIRANDATRICBMV1M
NP 108XAVIER CASTILLO MCMAHONTRICBMV1M
NP 116JORDI GUZMANCERRR IGUALADAV1M
NP 134JOSÉ MANUEL HARO ONIEVATRICBMV2M
NP 137ENRIC MUDARRA HERRERATRICBMV2M
NP 25ALFREDO CARO HUESOTRICBMABM
NP 26ALAN SÁNCHEZ ORDOÑEZTRICBMABM
NP 30BORJA MARTÍ PÉREZTRICBMABM
NP 32CARLOS GALINDO ROONEYTRICBMABM
NP 34ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM
NP 41MARC MORELL DOLSTRICBMABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32