RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 195 195 0 0 2 1000 2 23 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:27:48100:07:19500:13:574301.0800:21:16200:06:3200:00:0000:00:00
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:27:50300:07:41400:13:374406.3600:21:18100:06:3200:00:0000:00:00
3 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:27:53800:07:56200:13:154528.3000:21:11300:06:4200:00:0000:00:00
4 7016POL GILLLICENCIA DE DIASUB23M00:28:03700:07:52100:13:014609.4800:20:53400:07:1000:00:0000:00:00
5 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:28:31200:07:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:30:07400:07:48700:14:364109.5900:22:242500:07:4300:00:0000:00:00
7 8021RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:22900:07:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:30:33000:00:00000:00:000.0000:23:17600:07:1600:00:0000:00:00
9 7014RAUL SANTIAGOLLICENCIA DE DIASUB23M00:30:436300:09:24300:13:344422.6000:22:582800:07:4500:00:0000:00:00
10 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:47600:07:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:31:091000:07:571300:15:363846.1500:23:331800:07:3600:00:0000:00:00
12 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOINDEPENDENTCDM00:31:261700:08:181000:15:243896.1000:23:422600:07:4400:00:0000:00:00
13 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:31:313100:08:411100:15:253891.8900:24:06900:07:2500:00:0000:00:00
14 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:31:371800:08:201500:15:463805.5000:24:061300:07:3100:00:0000:00:00
15 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM00:31:501100:07:582100:16:363614.4600:24:34500:07:1600:00:0000:00:00
16 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:32:024000:08:59800:15:053977.9000:24:043700:07:5800:00:0000:00:00
17 7015MIGUEL DURALLLICENCIA DE DIASUB23M00:32:048200:09:41600:14:044265.4000:23:455500:08:1900:00:0000:00:00
18 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:32:061400:08:161900:16:173684.7500:24:331500:07:3300:00:0000:00:00
19 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:32:073700:08:511400:15:433817.6000:24:341400:07:3300:00:0000:00:00
20 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:32:102000:08:231700:16:113707.5200:24:341900:07:3600:00:0000:00:00
21 1283EVA WUTTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:32:211900:08:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:32:30500:07:483900:17:183468.2100:25:06800:07:2400:00:0000:00:00
23 7005ALEX PÉREZ GÓMEZLLICENCIA DE DIACDM00:32:481600:08:182800:16:483571.4300:25:062400:07:4200:00:0000:00:00
24 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:32:543800:08:561600:15:513785.4900:24:474400:08:0700:00:0000:00:00
25 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M00:32:552400:08:302500:16:443585.6600:25:142100:07:4100:00:0000:00:00
26 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:32:564300:09:031800:16:133699.9000:25:162000:07:4000:00:0000:00:00
27 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:32:595000:09:071200:15:313866.8100:24:385800:08:2100:00:0000:00:00
28 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:001500:08:164000:17:233451.5800:25:39700:07:2100:00:0000:00:00
29 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:012300:08:292300:16:393603.6000:25:083500:07:5300:00:0000:00:00
30 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:33:062700:08:373000:16:553546.8000:25:321700:07:3400:00:0000:00:00
31 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:33:212500:08:333300:17:043515.6300:25:372700:07:4400:00:0000:00:00
32 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:33:313200:08:433400:17:063508.7700:25:492300:07:4200:00:0000:00:00
33 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:33:424700:09:062600:16:453582.0900:25:513300:07:5100:00:0000:00:00
34 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:33:473400:08:482000:16:293640.0400:25:177200:08:3000:00:0000:00:00
35 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:33:551300:08:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:34:074400:09:054400:17:353412.3200:26:401000:07:2700:00:0000:00:00
37 7001MANUEL GONZALEZ SANTOSLLICENCIA DE DIAABM00:34:072800:08:385300:17:563345.7200:26:341600:07:3300:00:0000:00:00
38 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:34:083600:08:514300:17:323422.0500:26:232900:07:4500:00:0000:00:00
39 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:34:171200:08:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM00:34:18000:00:00000:00:000.0000:26:213600:07:5700:00:0000:00:00
41 7029MIREIA BELMONTELLICENCIA DE DIAABF00:34:2412900:10:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:34:334800:09:063800:17:153478.2600:26:214900:08:1200:00:0000:00:00
43 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:34:352200:08:277000:18:413211.4200:27:081100:07:2700:00:0000:00:00
44 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:34:394200:09:024800:17:453380.2800:26:473400:07:5200:00:0000:00:00
45 623PEDRO ROLDÁN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM00:34:406000:09:222400:16:413596.4000:26:037900:08:3700:00:0000:00:00
46 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM00:34:424500:09:054900:17:463377.1100:26:513200:07:5100:00:0000:00:00
47 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:34:423300:08:445000:17:463377.1100:26:304800:08:1200:00:0000:00:00
48 7012MARIA CASALS MOJICALLICENCIA DE DIACDF00:34:436200:09:233200:16:573539.8200:26:206300:08:2300:00:0000:00:00
49 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:34:494900:09:074600:17:393399.4300:26:464200:08:0300:00:0000:00:00
50 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:35:097600:09:372900:16:493567.8900:26:268400:08:4300:00:0000:00:00
51 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:35:099900:09:592700:16:473574.9800:26:466200:08:2300:00:0000:00:00
52 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:35:099100:09:493100:16:563543.3100:26:456400:08:2400:00:0000:00:00
53 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:35:137200:09:343500:17:103495.1500:26:447100:08:2900:00:0000:00:00
54 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:35:156100:09:224200:17:283435.1100:26:506600:08:2500:00:0000:00:00
55 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M00:35:349400:09:503600:17:103495.1500:27:007500:08:3400:00:0000:00:00
56 2865TONI SOLA SANCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:35:474100:09:026200:18:193275.7100:27:216800:08:2600:00:0000:00:00
57 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:35:562600:08:348100:19:223098.1100:27:563800:08:0000:00:0000:00:00
58 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM00:35:593000:08:388600:19:353063.8300:28:133000:07:4600:00:0000:00:00
59 7017JIMENA PEREZLLICENCIA DE DIASUB23F00:36:0515000:11:12900:15:113951.7000:26:2313500:09:4200:00:0000:00:00
60 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:36:062900:08:388800:19:413048.2600:28:193100:07:4700:00:0000:00:00
61 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:36:085200:09:097100:18:493188.6600:27:584600:08:1000:00:0000:00:00
62 7007DAVID CAMPS I RUSSINÉSLLICENCIA DE DIAV2M00:36:09000:00:00000:00:000.0000:27:0510800:09:0400:00:0000:00:00
63 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:36:126500:09:245500:18:003333.3300:27:249000:08:4800:00:0000:00:00
64 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:36:145800:09:186800:18:383220.0400:27:565400:08:1800:00:0000:00:00
65 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF00:36:185700:09:175600:18:003333.3300:27:1710100:09:0100:00:0000:00:00
66 5906RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:36:255100:09:087400:19:013155.1300:28:095300:08:1600:00:0000:00:00
67 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:315400:09:119000:19:523020.1300:29:031200:07:2800:00:0000:00:00
68 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M00:36:338700:09:465800:18:083308.8200:27:548100:08:3900:00:0000:00:00
69 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:36:338500:09:434500:17:363409.0900:27:1911600:09:1400:00:0000:00:00
70 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:36:373900:08:568700:19:393053.4400:28:354100:08:0200:00:0000:00:00
71 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:36:445900:09:227200:19:003157.8900:28:226000:08:2200:00:0000:00:00
72 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:36:4910900:10:115400:17:563345.7200:28:078300:08:4200:00:0000:00:00
73 166FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M00:36:539500:09:526700:18:353228.7000:28:276700:08:2600:00:0000:00:00
74 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:36:5312600:10:373700:17:133485.0000:27:5010400:09:0300:00:0000:00:00
75 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:37:018400:09:437700:19:043146.8500:28:475100:08:1400:00:0000:00:00
76 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:37:028600:09:447600:19:043146.8500:28:485000:08:1400:00:0000:00:00
77 7002NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIASUB23F00:37:059700:09:565900:18:083308.8200:28:0410000:09:0100:00:0000:00:00
78 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:37:108900:09:497500:19:013155.1300:28:505600:08:2000:00:0000:00:00
79 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:37:173500:08:499800:20:272933.9900:29:164000:08:0100:00:0000:00:00
80 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:37:254600:09:068200:19:233095.4400:28:299500:08:5600:00:0000:00:00
81 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:37:269600:09:526500:18:263254.9700:28:1811100:09:0800:00:0000:00:00
82 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:37:269800:09:586400:18:233263.8300:28:2110900:09:0500:00:0000:00:00
83 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:37:3114400:11:042200:16:393603.6000:27:4313700:09:4800:00:0000:00:00
84 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M00:37:327900:09:388000:19:203103.4500:28:587600:08:3400:00:0000:00:00
85 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:339300:09:507300:19:003157.8900:28:508500:08:4300:00:0000:00:00
86 7026MARC DÒNIGA MARTINEZLLICENCIA DE DIACDM00:37:338100:09:397800:19:083135.8900:28:478600:08:4600:00:0000:00:00
87 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCOSTRI2WINV1M00:37:3411200:10:196300:18:223266.7900:28:419400:08:5300:00:0000:00:00
88 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM00:37:395500:09:139700:20:232943.5800:29:364300:08:0300:00:0000:00:00
89 8006GERARD FARRÀ PORCELLLICENCIA DE DIAABM00:37:4011500:10:206000:18:083308.8200:28:2811400:09:1200:00:0000:00:00
90 6066MARIA FONTANALS I COLLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F00:37:4110300:10:056600:18:333234.5000:28:3810600:09:0300:00:0000:00:00
91 8002NATALIA GIMENEZ PASTORLLICENCIA DE DIASUB23F00:37:5510400:10:066900:18:403214.2900:28:4611200:09:0900:00:0000:00:00
92 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:592100:08:2711900:21:512746.0000:30:182200:07:4100:00:0000:00:00
93 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:38:0011900:10:285700:18:033324.1000:28:3112700:09:2900:00:0000:00:00
94 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:38:0013000:10:385100:17:533355.0800:28:3112600:09:2900:00:0000:00:00
95 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:38:016800:09:298300:19:293079.5600:28:5810300:09:0300:00:0000:00:00
96 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:38:086400:09:249600:20:222945.9900:29:466100:08:2200:00:0000:00:00
97 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:38:148300:09:438400:19:323071.6700:29:159600:08:5900:00:0000:00:00
98 768GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTV1M00:38:2411800:10:236100:18:083308.8200:28:3114200:09:5300:00:0000:00:00
99 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:38:2510800:10:117900:19:113127.7200:29:2210500:09:0300:00:0000:00:00
100 4347FRANCISCO JOSÉ JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:38:497000:09:3310300:20:482884.6200:30:216900:08:2800:00:0000:00:00
101 5790OSCAR TORRES FALOMIRC.A. IGUALADAABM00:38:529200:09:509300:20:022995.0100:29:529800:09:0000:00:0000:00:00
102 1033ADRIÀ MIQUEL ROCAC.N. SABADELLCDM00:38:578000:09:389500:20:062985.0700:29:4411500:09:1300:00:0000:00:00
103 7027ALEX HURTADO ESPINOLALLICENCIA DE DIACDM00:38:5714000:10:585200:17:533355.0800:28:5115300:10:0600:00:0000:00:00
104 1144MARTI GRACIA LLAURADOPRAT TRIATLO 1994ABM00:39:057500:09:3510700:20:572863.9600:30:327400:08:3300:00:0000:00:00
105 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F00:39:0513300:10:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
106 7025ARNAU CASTRO GARCIALLICENCIA DE DIACDM00:39:1110000:10:0210200:20:442893.8900:30:466500:08:2500:00:0000:00:00
107 2214POLINA KUZYAKINA ALEXANDFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:39:1515700:11:264100:17:243448.2800:28:5016300:10:2500:00:0000:00:00
108 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:39:237800:09:3811300:21:232805.9200:31:015900:08:2200:00:0000:00:00
109 3683ALEX ZAHINO PEREZGAVA TRIATLOCDM00:39:2515900:11:304700:17:393399.4300:29:0916000:10:1600:00:0000:00:00
110 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:39:3011600:10:209200:19:593002.5000:30:1911300:09:1100:00:0000:00:00
111 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZTRI2WINABM00:39:335300:09:1012100:21:542739.7300:31:047000:08:2900:00:0000:00:00
112 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM00:39:356600:09:2512300:22:092708.8000:31:343900:08:0100:00:0000:00:00
113 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:39000:00:00000:00:000.0000:31:314500:08:0800:00:0000:00:00
114 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:39:567700:09:3811700:21:422764.9800:31:207700:08:3600:00:0000:00:00
115 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:39:5611700:10:229900:20:342917.3400:30:569900:09:0000:00:0000:00:00
116 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F00:40:1414500:11:069100:19:543015.0800:31:0011700:09:1400:00:0000:00:00
117 8017JAVIER SÁNCHEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM00:40:277300:09:3412500:22:172692.6000:31:517800:08:3600:00:0000:00:00
118 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM00:40:3313900:10:578500:19:343066.4400:30:3115000:10:0200:00:0000:00:00
119 7023RAMÓN ESTRADA GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:40:406900:09:3312600:22:192688.5700:31:528800:08:4800:00:0000:00:00
120 8018IVAN RUIZ MONJOLLICENCIA DE DIAABM00:40:4210200:10:0511800:21:492750.1900:31:548700:08:4800:00:0000:00:00
121 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV1M00:40:5311400:10:2012000:21:532741.8100:32:138200:08:4000:00:0000:00:00
122 1699SERGIO DÍAZ GONZÁLEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM00:41:035600:09:1513200:23:172576.9500:32:327300:08:3100:00:0000:00:00
123 7006ISAAC RUIZ GUIRAOLLICENCIA DE DIACDM00:41:1812100:10:2910100:20:422898.5500:31:1115400:10:0700:00:0000:00:00
124 8013ELISABET SANZ GALLARDOLLICENCIA DE DIAV1F00:41:2113800:10:5610400:20:502880.0000:31:4612900:09:3500:00:0000:00:00
125 1614ALEJO ANDRE RIOS IGLESIATRI+9 EL MASNOUABM00:41:2913100:10:4112400:22:102706.7700:32:518000:08:3800:00:0000:00:00
126 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM00:41:3111000:10:1511100:21:132827.9700:31:2815100:10:0300:00:0000:00:00
127 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:41:33000:00:00000:00:000.0000:32:1212400:09:2100:00:0000:00:00
128 7009AVEL.LÍ MARTORELL ESTRENJLLICENCIA DE DIAV2M00:41:3510600:10:0712200:22:082710.8400:32:1512300:09:2000:00:0000:00:00
129 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:3612400:10:3510900:21:122830.1900:31:4714100:09:4900:00:0000:00:00
130 8012DAVID ANDREU CAPÓLLICENCIA DE DIAABM00:41:368800:09:4713800:23:332547.7700:33:205200:08:1600:00:0000:00:00
131 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:41:3814100:11:0011200:21:192814.7000:32:1912200:09:1900:00:0000:00:00
132 7004ADRIÀ MATEOS RIBERALLICENCIA DE DIASUB23M00:41:5213200:10:4411500:21:342782.0700:32:1812800:09:3400:00:0000:00:00
133 158JUAN LOPEZ CHAVESW3TRIBCNV2M00:42:009000:09:4914200:24:002500.0000:33:494700:08:1100:00:0000:00:00
134 7018RAFAEL LUIS CORTECERO MONLLICENCIA DE DIAV1M00:42:036700:09:2814800:24:152474.2300:33:435700:08:2000:00:0000:00:00
135 8005EMMA COTONAT DONATLLICENCIA DE DIACDF00:42:2814200:11:0013000:22:402647.0600:33:408900:08:4800:00:0000:00:00
136 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO OLOTABM00:42:2814700:11:0810000:20:382907.9200:31:4616900:10:4200:00:0000:00:00
137 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAABM00:42:2915600:11:2211600:21:382773.5000:33:0012500:09:2900:00:0000:00:00
138 7003LÚA BUSTOS PEDRAGOSALLICENCIA DE DIASUB23F00:42:4616400:11:349400:20:052987.5500:31:3917400:11:0700:00:0000:00:00
139 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF00:42:5817400:11:5711000:21:132827.9700:33:1013800:09:4800:00:0000:00:00
140 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M00:43:1112200:10:3113500:23:232565.9300:33:5412000:09:1700:00:0000:00:00
141 7010FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:43:1417000:11:5210800:21:082839.1200:33:0015900:10:1400:00:0000:00:00
142 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:43:1717100:11:5410600:20:512877.7000:32:4516700:10:3200:00:0000:00:00
143 3966RUBÉN CAMPOS BLANCOCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM00:43:207100:09:3415900:24:552408.0300:34:299200:08:5100:00:0000:00:00
144 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM00:43:207400:09:3516000:24:552408.0300:34:309100:08:5000:00:0000:00:00
145 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:43:2210700:10:1014700:24:112481.0500:34:2110200:09:0100:00:0000:00:00
146 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M00:43:3211100:10:1814900:24:212464.0700:34:399300:08:5300:00:0000:00:00
147 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:43:3318000:12:338900:19:483030.3000:32:2117600:11:1200:00:0000:00:00
148 8015XAVIER GUAMIS SERRALLICENCIA DE DIAV2M00:43:5513700:10:5512800:22:342658.7900:33:2916400:10:2600:00:0000:00:00
149 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M00:43:5515400:11:2212900:22:392649.0100:34:0114300:09:5400:00:0000:00:00
150 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M00:44:0414300:11:0413100:23:122586.2100:34:1613900:09:4800:00:0000:00:00
151 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:1212000:10:2814300:24:032494.8000:34:3113400:09:4100:00:0000:00:00
152 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:44:2116800:11:4711400:21:272797.2000:33:1417300:11:0700:00:0000:00:00
153 2597FRANCISCO DAMASO GOMERAA.D. RUNNING VIGIAV2M00:44:2314600:11:0613400:23:212569.5900:34:2714400:09:5600:00:0000:00:00
154 3066MANUEL MOLINA MARINPRAT TRIATLO 1994ABM00:44:2913500:10:4614000:23:552508.7100:34:4114000:09:4800:00:0000:00:00
155 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:44:3212300:10:3215300:24:452424.2400:35:1711900:09:1500:00:0000:00:00
156 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:44:3810500:10:0616200:25:252360.6600:35:3111000:09:0700:00:0000:00:00
157 2848JULIÁN MARTÍNEZ FRÍASINDEPENDENTABM00:44:4112700:10:3715600:24:502416.1100:35:2711800:09:1400:00:0000:00:00
158 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M00:44:5115300:11:2013300:23:202571.4300:34:4015600:10:1100:00:0000:00:00
159 1262ANGEL CANO AUÑONCLUB BTT MONTBIKEABM00:44:5410100:10:0215800:24:552408.0300:34:5714500:09:5700:00:0000:00:00
160 859JOAQUIN ALVAREZ INGLESINDEPENDENTABM00:44:5915800:11:2615100:24:292450.6500:35:5510700:09:0400:00:0000:00:00
161 8011ROBERT FERRI MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M00:45:0116200:11:3313700:23:282556.8200:35:0114700:10:0000:00:0000:00:00
162 8010JOSE LUCAS SENDER AYUDALLICENCIA DE DIAV2M00:45:0216500:11:3513600:23:272558.6400:35:0214800:10:0000:00:0000:00:00
163 8008JAUME HUGAS CANELALLICENCIA DE DIAV1M00:45:0213600:10:4614500:24:052491.3500:34:5115500:10:1100:00:0000:00:00
164 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONAABF00:45:0517500:12:0310500:20:502880.0000:32:5318200:12:1200:00:0000:00:00
165 8004OSKAR NEIRA PLALLICENCIA DE DIAV1M00:45:2415200:11:1514600:24:102482.7600:35:2514600:09:5900:00:0000:00:00
166 5376DANIEL GIL GARCIATRI+9 EL MASNOUABM00:45:3213400:10:4415200:24:362439.0200:35:2015700:10:1200:00:0000:00:00
167 2173JORDI RICART ARIÑOINDEPENDENTV1M00:46:0016000:11:3115500:24:502416.1100:36:2113200:09:3900:00:0000:00:00
168 1681JAVIER LOSADA CARBALLOINDEPENDENTV1M00:46:2415500:11:2216100:25:022396.8000:36:2414900:10:0000:00:0000:00:00
169 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM00:46:3112500:10:3617100:26:372254.2300:37:1312100:09:1800:00:0000:00:00
170 7021MIRIAM JUAREZLLICENCIA DE DIAV1F00:46:3711300:10:2017200:27:172199.1400:37:379700:09:0000:00:0000:00:00
171 8009EVA CASTRO RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1F00:46:5717600:12:0815000:24:262455.6600:36:3416200:10:2300:00:0000:00:00
172 7022DAVID CEBALLOS PERAMAULLICENCIA DE DIAV1M00:47:0417800:12:1914100:23:572505.2200:36:1617000:10:4800:00:0000:00:00
173 8001DAVID PASTOR COMALLICENCIA DE DIAABM00:47:1512800:10:3816900:26:232274.1600:37:0115800:10:1400:00:0000:00:00
174 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:47:1814800:11:0917000:26:262269.8600:37:3513600:09:4300:00:0000:00:00
175 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:47:23000:00:00000:00:000.0000:36:5516600:10:2800:00:0000:00:00
176 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF00:47:3917700:12:0915700:24:542409.6400:37:0316800:10:3600:00:0000:00:00
177 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:47:5316900:11:5216300:25:332348.3400:37:2516500:10:2800:00:0000:00:00
178 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M00:47:5515100:11:1416800:26:192279.9200:37:3316100:10:2200:00:0000:00:00
179 7024MAR FONT DEL POZOLLICENCIA DE DIACDF00:47:5917900:12:3313900:23:542510.4600:36:2717800:11:3200:00:0000:00:00
180 8003JOAQUIM ESCOBAR PRATSLLICENCIA DE DIAV2M00:48:4116600:11:3816500:26:102292.9900:37:4817100:10:5300:00:0000:00:00
181 7020XAVIER MANSILLA EROLESLLICENCIA DE DIAABM00:49:0716700:11:4017300:27:222192.4500:39:0215200:10:0500:00:0000:00:00
182 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMÉNEZPRAT TRIATLO 1994ABM00:49:1417200:11:5516600:26:112291.5300:38:0617500:11:0800:00:0000:00:00
183 7028FRANCESC GARCIA MASANETLLICENCIA DE DIAABM00:49:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
184 7019TOMÁS COBO MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABM00:49:3718100:12:4014400:24:042493.0700:36:4418500:12:5300:00:0000:00:00
185 7008JUAN REMÓN MAYAYOLLICENCIA DE DIAV1M00:50:0416100:11:3217800:28:542076.1200:40:2613100:09:3800:00:0000:00:00
186 8016RUBEN VENTURA MASIPLLICENCIA DE DIAV1M00:50:0416300:11:3317700:28:522078.5200:40:2513300:09:3900:00:0000:00:00
187 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M00:50:1014900:11:0917900:29:242040.8200:40:3313000:09:3700:00:0000:00:00
188 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:50:2418600:14:5812700:22:342658.7900:37:3218400:12:5200:00:0000:00:00
189 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:51:02000:00:00000:00:000.0000:39:1418000:11:4800:00:0000:00:00
190 7013RICARDO CABALLEROLLICENCIA DE DIAABM00:51:3317300:11:5517400:27:402168.6700:39:3518100:11:5800:00:0000:00:00
191 8019L CORREDERA FLOTATSLLICENCIA DE DIAV1M00:51:3418400:13:3716700:26:162284.2600:39:5317900:11:4100:00:0000:00:00
192 8007OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:51:5518500:13:5016400:25:392339.1800:39:2918300:12:2600:00:0000:00:00
193 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F00:52:3018200:13:1017600:28:202117.6500:41:3017200:11:0000:00:0000:00:00
194 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV2F00:52:4018300:13:3117500:27:512154.4000:41:2217700:11:1800:00:0000:00:00
195 1803SHEILA GOMEZ PEREZCERDANYOLA CHCDF00:59:0318700:18:3215400:24:452424.2400:43:1718600:15:4600:00:0000:00:00






NP 7011ALEIX PETIT CUADRADOLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F
NP 473ENRIC TORRALLARDONA LOBATC.N. SABADELLCDM
NP 5654MICHELE SARZILLAPRAT TRIATLO 1994ABM
NP 1113ISIDRE GUITART PERERACLUB NATACIO MINORISAV2M
NP 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M
NP 1569DANIEL MARIN SÁNCHEZCLUB TRIASME TRIATLOABM
NP 8014MARIA JESUS SANTOS BLANCHLLICENCIA DE DIAV1F
NP 8020DAVID OLIVEIRA RODRIGUEZCLUB ATLETISMO PORRIÑOABM
NP 6271JÚLIA BENITO COBEÑACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32