RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
224 211 13 0 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:34:14700:19:23101:04:3119.5301:23:544400:10:200:00:000:00:00
2 1525ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:37:041000:19:33201:07:1318.7501:26:464000:10:180:00:000:00:00
3 1674MARIO SINUES MICOC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:38:092000:20:03301:08:1518.4601:28:182600:09:510:00:000:00:00
4 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:18600:19:19901:10:0317.9901:29:22200:08:560:00:000:00:00
5 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:401100:19:36701:09:5418.0301:29:30500:09:100:00:000:00:00
6 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:38:49800:19:27801:09:5518.0201:29:221300:09:270:00:000:00:00
7 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:38:582100:20:11501:09:2318.1601:29:341100:09:240:00:000:00:00
8 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:101800:19:57401:09:2218.1601:29:192500:09:510:00:000:00:00
9 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:33400:19:181101:10:5817.7501:30:16600:09:170:00:000:00:00
10 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:452200:20:13601:09:5118.0401:30:042100:09:410:00:000:00:00
11 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:39:54500:19:191201:11:0417.7301:30:231600:09:310:00:000:00:00
12 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:40:321900:19:591001:10:5417.7701:30:532000:09:390:00:000:00:00
13 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:40:44300:19:131501:12:3617.3601:31:49100:08:550:00:000:00:00
14 2033JAN MARGARIT SOLEC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:42:25100:18:472601:14:3716.8901:33:24400:09:010:00:000:00:00
15 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:331300:19:531701:13:0517.2401:32:581800:09:350:00:000:00:00
16 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:42:431700:19:571901:13:2417.1701:33:21900:09:220:00:000:00:00
17 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:42:54900:19:292101:14:0417.0101:33:33800:09:210:00:000:00:00
18 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:43:273800:21:121301:12:1917.4201:33:312800:09:560:00:000:00:00
19 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:43:421200:19:472201:14:1016.9901:33:572400:09:450:00:000:00:00
20 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:44:081400:19:532701:14:4616.8501:34:391400:09:290:00:000:00:00
21 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:44:251600:19:562801:14:5916.8001:34:551500:09:300:00:000:00:00
22 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:44:314200:21:171801:13:1917.1901:34:362700:09:550:00:000:00:00
23 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:44:322600:20:322501:14:2916.9201:35:011700:09:310:00:000:00:00
24 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:44:332500:20:302401:14:2816.9201:34:581900:09:350:00:000:00:00
25 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:44:435000:21:331601:13:0117.2601:34:343400:10:090:00:000:00:00
26 5880DAVID MALAGON LOPEZC.T. S.J. ABADESSESABM01:45:153700:21:112001:14:0217.0201:35:133000:10:020:00:000:00:00
27 3471CARLOS DELGADO GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:45:382300:20:182301:14:2816.9201:34:467300:10:520:00:000:00:00
28 2172XAVI ROCA CANALSC.N. REUS PLOMSABM01:46:167100:22:131401:12:3217.3701:34:4510500:11:310:00:000:00:00
29 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:47:073900:21:142901:15:2016.7301:36:345200:10:330:00:000:00:00
30 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:48:32200:19:073801:20:2615.6701:39:33300:08:590:00:000:00:00
31 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:48:584700:21:303001:16:3716.4501:38:077200:10:510:00:000:00:00
32 1534SERGI PESARRODONA ROVIRAVEC CYCLING & RUNABM01:49:084800:21:303101:17:0016.3601:38:305900:10:380:00:000:00:00
33 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:49:364100:21:163301:17:3716.2301:38:536500:10:430:00:000:00:00
34 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:50:135500:21:453201:17:2516.2801:39:108300:11:030:00:000:00:00
35 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:50:404000:21:153401:18:5815.9601:40:134600:10:270:00:000:00:00
36 244JOSEP A. PEREZ MARINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:51:053500:21:083601:19:2415.8701:40:325400:10:330:00:000:00:00
37 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:51:132800:20:514001:20:5615.5701:41:471200:09:260:00:000:00:00
38 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:51:476100:21:593501:19:0915.9201:41:086100:10:390:00:000:00:00
39 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM01:52:336500:22:013701:19:4115.8101:41:427100:10:510:00:000:00:00
40 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:52:593400:21:074201:21:4515.4101:42:523200:10:070:00:000:00:00
41 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:53:162700:20:454601:22:2715.2801:43:123100:10:040:00:000:00:00
42 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:53:272400:20:215201:23:4515.0401:44:06700:09:210:00:000:00:00
43 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:53:331500:19:555501:24:1514.9601:44:101000:09:230:00:000:00:00
44 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:53:338000:22:293901:20:2715.6601:42:565600:10:370:00:000:00:00
45 1299ROGER GOMEZ PIEDRACLUB TRI-BUABM01:53:583200:21:014501:22:2015.3001:43:215800:10:370:00:000:00:00
46 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:54:025200:21:414101:21:3515.4401:43:166900:10:460:00:000:00:00
47 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:54:094400:21:184701:22:3015.2701:43:484500:10:210:00:000:00:00
48 1765JOAN SERRA RODRIGUEZCLUB TRI-BUABM01:54:134500:21:254301:21:4915.4001:43:148100:10:590:00:000:00:00
49 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:54:313100:21:004901:22:4815.2201:43:486600:10:430:00:000:00:00
50 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:54:565900:21:525101:22:5615.1901:44:483300:10:080:00:000:00:00
51 7024XAVI MARÍN MORALLICENCIA DE DIAABM01:54:577600:22:224401:22:0715.3401:44:294700:10:280:00:000:00:00
52 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:55:426800:22:085001:22:5115.2101:44:596400:10:430:00:000:00:00
53 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:56:337000:22:095701:24:4114.8801:46:502300:09:430:00:000:00:00
54 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:56:473600:21:096101:25:2914.7401:46:383500:10:090:00:000:00:00
55 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:56:534600:21:305801:24:4414.8701:46:146000:10:390:00:000:00:00
56 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:57:226000:21:575601:24:3014.9101:46:277600:10:550:00:000:00:00
57 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:57:325400:21:446301:25:3614.7201:47:203700:10:120:00:000:00:00
58 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:57:366300:22:005301:24:0115.0001:46:0110800:11:350:00:000:00:00
59 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:58:2710300:23:055401:24:1214.9601:47:179100:11:100:00:000:00:00
60 2271JAIRO GARCIA ALONSOA. C. PARETS RAVET BIKEJNM01:58:527900:22:254801:22:3415.2601:44:5918400:13:530:00:000:00:00
61 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:59:327800:22:246201:25:2914.7401:47:5311100:11:390:00:000:00:00
62 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:59:589600:22:486001:24:5814.8301:47:4613600:12:120:00:000:00:00
63 1784JOSEP MATEU ARBOT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:00:035300:21:426901:27:4514.3601:49:275500:10:360:00:000:00:00
64 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESJNM02:00:233000:20:557601:29:1214.1301:50:073900:10:160:00:000:00:00
65 696ORIOL DELBLANCH SOLERCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM02:00:598600:22:356501:27:0814.4601:49:439400:11:160:00:000:00:00
66 3624JOSE BACARDI MAYORCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M02:00:593300:21:047701:29:2714.0901:50:314800:10:280:00:000:00:00
67 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV2M02:01:099500:22:486701:27:3514.3901:50:236800:10:460:00:000:00:00
68 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM02:01:4710200:22:567301:28:4014.2101:51:363600:10:110:00:000:00:00
69 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:01:494900:21:328001:29:3714.0601:51:096200:10:400:00:000:00:00
70 1462JOSE MANUEL VILLANUEVA CAINDEPENDENTV1M02:01:516600:22:037901:29:3414.0701:51:373800:10:140:00:000:00:00
71 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM02:02:0116200:25:245901:24:5114.8501:50:1511500:11:460:00:000:00:00
72 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:02:0411000:23:186401:26:0914.6301:49:2715400:12:370:00:000:00:00
73 6012XAVIER DIAZ NIETOLLICENCIA DE DIAV2M02:02:0711400:23:316601:27:1714.4401:50:489600:11:190:00:000:00:00
74 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:02:399800:22:517401:28:4514.2001:51:368500:11:030:00:000:00:00
75 3003ALEX PLA LORENTECERDANYOLA CHABM02:02:448100:22:306801:27:3914.3801:50:0915100:12:350:00:000:00:00
76 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M02:03:316700:22:048401:31:0813.8301:53:124300:10:190:00:000:00:00
77 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNABM02:03:419700:22:507201:28:3914.2101:51:2913500:12:120:00:000:00:00
78 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM02:04:1413500:24:087801:29:2914.0801:53:375700:10:370:00:000:00:00
79 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:04:2514100:24:307101:28:2714.2501:52:5710100:11:280:00:000:00:00
80 206ALBERT ROCA VELAZQUEZPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:04:455600:21:479001:32:2513.6301:54:125300:10:330:00:000:00:00
81 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM02:04:576200:22:008901:32:1413.6601:54:146300:10:430:00:000:00:00
82 184FERRAN CALERO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:05:125700:21:478201:30:4613.8801:52:3315900:12:390:00:000:00:00
83 7011XAVI CLUA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM02:05:217400:22:177501:28:4914.1901:51:0618800:14:150:00:000:00:00
84 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM02:05:379400:22:467001:27:5014.3501:50:3619700:15:010:00:000:00:00
85 3284SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:05:489900:22:528301:30:5213.8701:53:4413100:12:040:00:000:00:00
86 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM02:05:528500:22:348701:32:0213.6901:54:369500:11:160:00:000:00:00
87 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM02:05:5610900:23:158601:31:3213.7701:54:479000:11:090:00:000:00:00
88 1887MERITXELL GIMENEZ DALMAUC.N. REUS PLOMSV1F02:06:3213300:23:598101:30:4213.8901:54:4111800:11:510:00:000:00:00
89 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 - SURALABM02:06:5010000:22:539301:33:0413.5401:55:577400:10:530:00:000:00:00
90 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M02:07:006900:22:099501:33:5313.4201:56:027900:10:580:00:000:00:00
91 2221XEVI CREUS ORRAC.N. VIC-ETBV1M02:07:078200:22:309801:34:0613.3901:56:365100:10:310:00:000:00:00
92 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:07:182900:20:5311101:36:4213.0301:57:352200:09:430:00:000:00:00
93 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M02:07:247700:22:229601:33:5713.4101:56:198600:11:050:00:000:00:00
94 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:08:1514000:24:179101:32:2713.6301:56:4410300:11:310:00:000:00:00
95 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:08:2713600:24:088801:32:0313.6901:56:1113800:12:160:00:000:00:00
96 5263MIGUEL LUCENA JUVEC.N. MATAROSUB23M02:08:3612300:23:439201:32:5613.5601:56:3912300:11:570:00:000:00:00
97 7020IVAN ROVIRA DOÑATELLICENCIA DE DIAABM02:09:1012200:23:419401:33:4613.4401:57:2711300:11:430:00:000:00:00
98 2496VICTOR SANCHO GARRIGACLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:09:208300:22:3110101:34:4713.2901:57:1812900:12:020:00:000:00:00
99 685ALEX GIL  NAVARROC.E. PICORNELLV1M02:09:309100:22:4410701:35:5913.1301:58:437000:10:470:00:000:00:00
100 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM02:09:3211500:23:359901:34:2013.3601:57:5511000:11:370:00:000:00:00
101 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM02:09:366400:22:0111301:36:5013.0101:58:516700:10:450:00:000:00:00
102 7018JOAQUIM COTS DALMAULLICENCIA DE DIAV1M02:09:447200:22:1411501:37:0112.9901:59:154900:10:290:00:000:00:00
103 1547DAVID LUIS PERELLOPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:09:527300:22:1510501:35:4613.1601:58:0112000:11:510:00:000:00:00
104 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:10:0610500:23:1010201:35:2413.2101:58:3410700:11:320:00:000:00:00
105 5147NURIA LAUCO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:10:1614600:24:409701:34:0113.4001:58:4110900:11:350:00:000:00:00
106 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM02:10:2410100:22:5510901:36:3113.0501:59:268000:10:580:00:000:00:00
107 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:10:2911100:23:1810401:35:4213.1701:59:0010200:11:290:00:000:00:00
108 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM02:10:5310800:23:1511001:36:3913.0401:59:548200:10:590:00:000:00:00
109 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M02:11:029000:22:4311401:36:5113.0101:59:3410000:11:280:00:000:00:00
110 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M02:11:2612900:23:5610801:36:0713.1102:00:039900:11:230:00:000:00:00
111 2294BERNAT VALLS MATEULA SALLE SPORTABM02:11:599200:22:4511601:37:1512.9602:00:0012600:11:590:00:000:00:00
112 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M02:12:028400:22:3212601:39:1112.7002:01:434200:10:190:00:000:00:00
113 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M02:12:0817600:26:168501:31:2113.7901:57:3719200:14:310:00:000:00:00
114 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRI-BUABM02:12:1310700:23:1312001:38:0412.8502:01:177700:10:560:00:000:00:00
115 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT DISTANCE TRIATLOV3M02:12:178800:22:3712401:38:4312.7602:01:207800:10:570:00:000:00:00
116 7016GUSTAVO TOMÁS SANZFEECV1M02:12:3813200:23:58000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
117 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM02:12:5614400:24:3510601:35:4913.1502:00:2414600:12:320:00:000:00:00
118 3875FREDERIC RABASA REGUANTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM02:13:1311600:23:3611801:37:4612.8902:01:2211900:11:510:00:000:00:00
119 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M02:14:0710400:23:1012801:39:5112.6202:03:018700:11:060:00:000:00:00
120 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:14:1017300:25:4710301:35:4013.1702:01:2716000:12:430:00:000:00:00
121 165ANDRES LUQUE MESACERCLE SABADELLES 1856V1M02:14:1213100:23:5712501:38:5512.7402:02:529700:11:200:00:000:00:00
122 5125CARLA ADALID MONGAYC.N. REUS PLOMSJNF02:14:1711800:23:3712301:38:4112.7702:02:1812700:11:590:00:000:00:00
123 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:14:3014300:24:3411901:37:5912.8602:02:3312400:11:570:00:000:00:00
124 7009GUILLERMO MACIAS GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:14:3911200:23:2212701:39:1712.6902:02:3912800:12:000:00:000:00:00
125 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:14:5016300:25:2511201:36:4613.0202:02:1115800:12:390:00:000:00:00
126 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV1M02:15:1915900:25:1411701:37:1712.9502:02:3116400:12:480:00:000:00:00
127 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:15:1913700:24:1312101:38:2812.8002:02:4115600:12:380:00:000:00:00
128 6016PEP GARCIA SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:15:2018500:26:4110001:34:2113.3502:01:0218900:14:180:00:000:00:00
129 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:15:2912100:23:4112901:40:3712.5202:04:189200:11:110:00:000:00:00
130 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M02:15:4611900:23:3813001:41:0012.4802:04:388900:11:080:00:000:00:00
131 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:15:5315200:24:5012201:38:3412.7802:03:2414400:12:290:00:000:00:00
132 3085MARC GUARDIOLA LUCASC.N. BADALONAABM02:16:519300:22:4514201:43:3612.1602:06:215000:10:300:00:000:00:00
133 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M02:17:1613400:24:0213201:41:1612.4402:05:1812500:11:580:00:000:00:00
134 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM02:17:3314700:24:4113401:41:3812.4002:06:199300:11:140:00:000:00:00
135 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:17:5112400:23:4414001:42:5912.2302:06:438800:11:080:00:000:00:00
136 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRI CLUB ESPORTIUABM02:17:5610600:23:1113601:42:2412.3002:05:3514100:12:210:00:000:00:00
137 7006NATXO CHALER SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:18:2811300:23:2913501:42:2312.3102:05:5215300:12:360:00:000:00:00
138 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV1M02:18:508700:22:3514901:45:5711.8902:08:324100:10:180:00:000:00:00
139 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:19:0312000:23:4014101:43:0312.2302:06:4314000:12:200:00:000:00:00
140 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:19:3517400:25:5713101:41:1512.4402:07:1214200:12:230:00:000:00:00
141 4679TONY SAYAGO RODRÍGUEZINDEPENDENTV1M02:20:0315800:25:0813701:42:2812.3002:07:3614300:12:270:00:000:00:00
142 1766EMILIO BLANCO NEBREDAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:20:5713000:23:5714701:45:2111.9602:09:1811200:11:390:00:000:00:00
143 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM02:21:287500:22:1815301:48:1611.6402:10:347500:10:540:00:000:00:00
144 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T. S.J. ABADESSESABF02:21:3017900:26:2313301:41:3512.4002:07:5817700:13:320:00:000:00:00
145 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M02:21:355800:21:5015201:47:5111.6802:09:4112100:11:540:00:000:00:00
146 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M02:21:468900:22:3813901:42:4412.2602:05:2220600:16:240:00:000:00:00
147 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M02:22:1016500:25:3114301:43:3812.1602:09:0916700:13:010:00:000:00:00
148 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:23:0712700:23:5114801:45:5111.9002:09:4217600:13:250:00:000:00:00
149 7015XAVI PARADELL CANOLLICENCIA DE DIAABM02:23:4515000:24:4715101:46:2411.8402:11:1114700:12:340:00:000:00:00
150 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:24:0614500:24:3915001:46:1111.8702:10:5017300:13:160:00:000:00:00
151 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF02:24:1917800:26:2214401:45:0212.0002:11:2416500:12:550:00:000:00:00
152 4227ANTONIO SOLIS JIMENEZT3R TRIATLOABM02:24:4912800:23:5315401:49:2511.5202:13:1810400:11:310:00:000:00:00
153 1673ROGER BOSCH SEGARRAT3R TRIATLOABM02:25:3011700:23:3615901:50:3111.4002:14:079800:11:230:00:000:00:00
154 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:26:2119100:27:0614501:45:1911.9602:12:2518500:13:560:00:000:00:00
155 7021LLUIS ANTOLIN AGUSTILLICENCIA DE DIAABM02:26:4318600:26:4314601:45:2111.9602:12:0419400:14:390:00:000:00:00
156 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:26:5515300:24:5015801:50:0911.4402:14:5912200:11:560:00:000:00:00
157 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:27:4914200:24:3116001:50:4711.3702:15:1814500:12:310:00:000:00:00
158 1658MANUEL RUANO RODRÍGUEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:28:1215600:24:5516201:51:0611.3402:16:0113400:12:110:00:000:00:00
159 4271JAVIER VILLAR VILLARW3TRI CLUB ESPORTIUV1M02:28:2617100:25:4215701:50:0011.4502:15:4216100:12:440:00:000:00:00
160 1664JOAN FONTANET GORDILLOCERCLE SABADELLES 1856SUB23M02:28:3714800:24:4316401:51:3611.2902:16:1913900:12:180:00:000:00:00
161 4225ALBERT CORTADA ALAINDEPENDENTV1M02:28:5618400:26:3815501:49:3111.5102:16:0916200:12:470:00:000:00:00
162 4082CATERINA CAPDEVILA BARREC.T. S.J. ABADESSESABF02:29:0319000:26:5515601:49:5311.4702:16:4813700:12:150:00:000:00:00
163 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:30:0120600:29:3513801:42:4012.2702:12:1520800:17:460:00:000:00:00
164 5743JOAQUIN ALVAREZ INGLESINDEPENDENTABM02:30:2015700:25:0416601:52:3811.1902:17:4215700:12:380:00:000:00:00
165 7013ALEJANDRO PONS SOLELLICENCIA DE DIAV1M02:30:2813900:24:1716901:54:0111.0502:18:1813300:12:100:00:000:00:00
166 7014JOFRE RIOS OSIALLICENCIA DE DIAABM02:30:4518300:26:3716101:50:5411.3602:17:3117200:13:140:00:000:00:00
167 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M02:31:034300:21:1718301:59:4710.5202:21:042900:09:590:00:000:00:00
168 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:31:1512500:23:4517601:55:5810.8702:19:4310600:11:320:00:000:00:00
169 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:31:2316100:25:2116801:53:5911.0502:19:2013000:12:030:00:000:00:00
170 4061NÚRIA GARCIA PÀRRAGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F02:31:3015100:24:4917301:54:5710.9602:19:4611400:11:440:00:000:00:00
171 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:31:4013800:24:1617201:54:3610.9902:18:5216300:12:480:00:000:00:00
172 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:31:4119300:27:3316301:51:3011.3002:19:0315500:12:380:00:000:00:00
173 5073MARTA SEGURA RIUSC.N. REUS PLOMSABF02:31:4317200:25:4717001:54:1011.0402:19:5711600:11:460:00:000:00:00
174 7012LLUÍS GARCIA ROMANLLICENCIA DE DIAABM02:32:255100:21:3317701:56:4610.7902:18:1918600:14:060:00:000:00:00
175 5245ABEL JOVÉ DOLZW3TRI CLUB ESPORTIUABM02:32:5715500:24:5417801:57:0010.7702:21:548400:11:030:00:000:00:00
176 4698LUIS GUIJARRO RUBINATT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:33:2518000:26:2717101:54:2411.0102:20:5114800:12:340:00:000:00:00
177 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:33:3618700:26:4316701:53:0511.1402:19:4818100:13:480:00:000:00:00
178 4057MONTSE MOLLET BOSCHPRAT DISTANCE TRIATLOV2F02:34:3120100:28:3616501:52:3111.2002:21:0717500:13:240:00:000:00:00
179 7010MANUEL ANGEL RODRÍGUEZ MOFEECV1M02:35:0917500:26:1217501:55:3810.9002:21:5017400:13:190:00:000:00:00
180 5123LAIA CUEVAS MARTÍCLUB VO2 - SURALABF02:35:4012600:23:5018201:59:4410.5202:23:3413200:12:060:00:000:00:00
181 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 - SURALABM02:36:5918200:26:3417901:57:2510.7302:23:5916600:13:000:00:000:00:00
182 6011SERGI RUIZ DIAZLLICENCIA DE DIAABM02:37:1017700:26:2118001:57:3710.7102:23:5817100:13:120:00:000:00:00
183 5988RUBÉN GARCÍA CANOC.E. SISTRELLSABM02:37:1815400:24:5218101:58:3610.6202:23:2818300:13:500:00:000:00:00
184 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:37:2719200:27:2117401:55:2610.9202:22:4719500:14:400:00:000:00:00
185 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:41:5516000:25:1918402:02:2810.2902:27:4718700:14:080:00:000:00:00
186 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRI CLUB ESPORTIUABM02:42:1218100:26:2918502:02:4110.2702:29:1016800:13:020:00:000:00:00
187 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 - SURALABM02:44:1518800:26:4418702:03:5610.1702:30:4017800:13:350:00:000:00:00
188 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F02:45:2316600:25:3218902:06:159.9802:31:4717900:13:360:00:000:00:00
189 7025DAVID VALLS VILLALONGALLICENCIA DE DIAV1M02:47:0219900:28:3018602:03:1210.2302:31:4219900:15:200:00:000:00:00
190 2218CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM02:48:3516700:25:3419002:07:039.9202:32:3720400:15:580:00:000:00:00
191 7007JORDI RICART ARIÑOLLICENCIA DE DIAV1M02:49:3816900:25:3719302:11:269.5902:37:0314900:12:350:00:000:00:00
192 7008ERNEST TEIXIDO GARCIAFEECV1M02:49:3816800:25:3619402:11:269.5902:37:0215200:12:360:00:000:00:00
193 5161LAURA LOPEZ CABRERACLUB NATACIO CALDESABF02:50:3519600:28:1118802:06:0310.0002:34:1420500:16:210:00:000:00:00
194 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M02:52:2518900:26:4519602:12:379.5002:39:2216900:13:030:00:000:00:00
195 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:52:4120500:29:1919202:08:549.7802:38:1319100:14:280:00:000:00:00
196 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:52:5214900:24:4719902:15:309.3002:40:1715000:12:350:00:000:00:00
197 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F02:52:5620900:30:4219102:07:139.9002:37:5519600:15:010:00:000:00:00
198 7005ANTONI REPRESA TOGORES LLICENCIA DE DIAV1M02:54:1617000:25:3819802:14:499.3502:40:2718200:13:490:00:000:00:00
199 4006FLORINA IVANOVA PETRINSKACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNF02:55:4116400:25:2820102:18:239.1102:43:5111700:11:500:00:000:00:00
200 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF02:56:3920400:28:4519702:14:459.3502:43:3017000:13:090:00:000:00:00
201 4048DIANA GARCIA SOGORBC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF02:57:0520800:30:3719502:11:509.5602:42:2719300:14:380:00:000:00:00
202 5823CARLES RODRIGUEZ FERNANDECERCLE SABADELLES 1856V1M03:03:0319500:27:5920302:19:159.0502:47:1420200:15:490:00:000:00:00
203 5991MARC MARTI MATALONGACERCLE SABADELLES 1856ABM03:03:0519400:27:5920202:19:159.0502:47:1420300:15:510:00:000:00:00
204 5952RUBEN FERNANDEZ ENCINASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM03:05:5020000:28:3220002:16:459.2102:45:1721000:20:330:00:000:00:00
205 1314CARLES GOMEZ LOPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM03:08:2620300:28:4420402:25:198.6702:54:0319000:14:230:00:000:00:00
206 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M03:16:4319800:28:2520602:32:558.2403:01:2020000:15:230:00:000:00:00
207 5218HUGO AGUADO CANOW3TRI CLUB ESPORTIUV1M03:17:0419700:28:1220702:33:248.2103:01:3620100:15:280:00:000:00:00
208 5022SUSAN HERNANDEZ HERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF03:17:5620200:28:4420902:35:268.1103:04:1018000:13:460:00:000:00:00
209 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F03:17:5621000:31:4920502:29:348.4203:01:2320700:16:330:00:000:00:00
210 7017DANIEL RIU AROMILLICENCIA DE DIAV1M03:19:2520700:30:1320802:34:048.1803:04:1719800:15:080:00:000:00:00
211 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANPRAT DISTANCE TRIATLOV1F03:32:5621100:37:0721002:35:328.1003:12:3920900:20:170:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32