RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
169 165 148 17 0 3800 180 42 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 163ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM08:50:003101:07:35104:38:0638.8305:45:41203:04:1900:01:3300:01:18
2 148ENRIQUE BARAJAS OJEDAPRAT TRIATLO 1994ABM08:58:54501:02:36404:44:4637.9305:47:22503:11:3200:01:4300:00:48
3 135ALIAKSEI TRAKHIMCHYKTRIATLO JOVENT 79ABM09:00:332301:05:53304:43:4538.0605:49:38403:10:5500:01:2300:01:21
4 157TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:03:581001:02:46804:57:1836.3306:00:04103:03:5400:02:0800:01:17
5 146JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M09:08:362201:05:05604:50:0837.2205:55:13603:13:2300:01:0900:00:41
6 75ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:12:512101:05:03904:59:5936.0006:05:02303:07:4900:01:1200:01:19
7 128SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:18:285401:12:43504:46:2637.7105:59:09703:19:1900:02:3800:01:21
8 45JON SALETA THOMENLLICENCIA DE DIAV1M09:25:393001:07:30704:56:2236.4406:03:52803:21:4700:02:0800:00:58
9 110CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. PICORNELLV1M09:37:081401:03:131605:02:5735.6506:06:101503:30:5800:01:2100:01:07
10 133SERGIO GONZALEZ SANTOSRICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M09:39:411301:03:121805:04:0435.5206:07:161603:32:2500:02:2200:02:06
11 103ROBERT MAYORAL SERRANOC.N. SABADELLV1M09:42:21100:58:421305:01:2835.8206:00:102403:42:1100:02:0000:02:48
12 151CHRISTIAN MÉNDEZ JAROTRIATLO JOVENT 79ABM09:44:07901:02:401105:01:0235.8806:03:422103:40:2500:02:0400:01:33
13 83GORKA ADOT JIMENEZHIRUKI VALLE DE EGUES TRIV1M09:46:048101:18:361905:04:1535.5006:22:51903:23:1300:03:2800:01:15
14 134MIGUEL BARRERO DURÁNINDEPENDENTV1M09:46:324201:09:401505:02:3235.7006:12:121703:34:2000:02:1900:01:23
15 101EKAIN ARAIZ RENTERIACLUB DEPORTIVO DE TRIATLOV1M09:49:35401:01:122205:09:3334.8906:10:451903:38:5000:01:4000:01:19
16 12FERNANDO MONTULL LABRADORTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM09:52:116501:15:322705:11:3534.6606:27:071103:25:0400:02:0700:01:17
17 70RAUL SÁNCHEZ ALCARAZC.E. PICORNELLV1M09:52:398601:19:161705:03:0135.6406:22:171303:30:2200:02:1800:01:57
18 16JON ARNEDO PALOMARESTRIDINOSV1M09:55:061101:02:502005:06:1135.2706:09:012603:46:0500:03:5200:01:38
19 76MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M09:55:272001:04:572405:09:4434.8706:14:412203:40:4600:01:2500:01:39
20 37ENRIC RIGAU BAULIDALLICENCIA DE DIAV1M09:56:074501:10:213505:20:0633.7406:30:271203:25:4000:03:1200:01:10
21 114ORIOL PALAU I FERNANDEZU.C. SANT CUGATABM09:57:24201:00:461005:00:0535.9906:00:513703:56:3300:01:2800:00:35
22 152DANIEL PERALES CARBONEROCLUB ATLETIC CASTELLARV1M09:59:456901:17:582505:10:5834.7306:28:561403:30:4900:03:1900:01:32
23 97SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M10:01:02701:02:382105:08:3135.0106:11:092803:49:5300:01:4400:00:55
24 106SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM10:03:012601:06:135305:32:1032.5106:38:231003:24:3800:03:0600:03:14
25 120CARLES SANTASUSANA BAYONAC.N. REUS PLOMSV1M10:03:023501:08:053305:18:0233.9606:26:071803:36:5500:02:0700:00:57
26 119OSCAR GOMEZ FERNANDEZTRIATLO JOVENT 79ABM10:08:043601:08:232905:13:3134.4506:21:542703:46:1000:02:2200:01:52
27 35ROB MULDERSLLICENCIA DE DIAABM10:13:051601:03:43204:40:5538.4505:44:387004:28:2700:01:0900:01:11
28 126ALEX CARRERAS FABREGATC.E. PICORNELLV1M10:14:017401:18:071405:01:5335.7806:20:003203:54:0100:03:2800:01:52
29 112FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M10:15:003301:07:452805:12:5334.5206:20:383303:54:2200:02:1800:01:01
30 107MIKEL LASA ERLEANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRV1M10:20:018901:19:333605:20:3133.7006:40:042003:39:5700:03:5600:01:10
31 33EUGENI PRIETO SORIALLICENCIA DE DIAV1M10:22:027201:18:032305:09:3634.8806:27:393403:54:2300:02:2700:01:22
32 127JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M10:23:021501:03:294005:26:1733.1006:29:463103:53:1600:03:1600:04:51
33 149VICENTE JOSE MARTIN GARCIBCNMAD TRIATLONV1M10:29:047801:18:194605:29:0232.8206:47:212303:41:4300:03:1100:02:52
34 162JORDI FERRERAS JEREZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM10:41:00601:02:376105:46:4731.1406:49:243003:51:3600:02:4300:02:34
35 124ENRIQUE DEL REY PEDREGOSAC.E. RAYOTEAMV1M10:42:033801:09:024505:27:4432.9506:36:464704:05:1700:03:5200:03:44
36 88MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLV1M10:42:036701:17:534105:26:4733.0506:44:403803:57:2300:03:0100:02:05
37 138MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM10:44:056001:14:124305:27:0533.0206:41:174304:02:4800:02:0000:01:15
38 150SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV2M10:46:024601:10:552605:11:0734.7106:22:026504:24:0000:02:3800:01:38
39 93TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M10:46:0410101:21:003105:15:4034.2106:36:405204:09:2400:01:4500:01:47
40 137DIDAC LORENTE GRACIALLICENCIA DE DIAABM10:48:014701:11:035205:32:0132.5306:43:044604:04:5700:05:2400:03:46
41 113CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M10:52:005201:12:066305:48:3230.9907:00:382903:51:2200:04:1500:02:33
42 81XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM10:54:041901:04:384205:26:4833.0506:31:266404:22:3800:05:1100:02:49
43 169RAÚL PÉREZ LIMONCHICHALLENGE SPAINABM10:54:045101:11:334805:30:5932.6306:42:325604:11:3200:02:4600:01:10
44 64DIEGO FERRIZ DEL REYDOCE TRIATLÓN VILLENAABM10:56:007301:18:074905:31:3932.5606:49:464904:06:1400:04:2400:03:08
45 87JORDI SERRANO MOLEROTRI2WINABM11:01:042801:06:456605:50:2230.8206:57:074404:03:5700:02:2900:02:39
46 164MANOLO MUÑOZ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM11:03:034401:09:526405:49:0430.9406:58:564504:04:0700:05:1400:03:38
47 116XAVIER GALLARDO ROMANC.N. SABADELLV1M11:05:0112001:27:093905:24:3633.2706:51:455804:13:1600:02:5600:01:37
48 60ARTUR CRUZ BARONLLICENCIA DE DIAABM11:10:00801:02:393205:15:5434.1906:18:3310104:51:2700:02:0400:01:15
49 40MARCO BUCCILLICENCIA DE DIAV1M11:10:055301:12:121205:01:1835.8406:13:3010904:56:3500:02:4700:01:05
50 102OSCAR BERTRAN AGUILARCLUB ATLETIC CASTELLARV1M11:13:004901:11:277405:53:2830.5507:04:555004:08:0500:02:3900:01:58
51 77JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M11:13:0210201:21:036705:51:1530.7507:12:184204:00:4400:03:3600:02:51
52 66PATRIK NIKLASSONLLICENCIA DE DIAABM11:13:046301:14:455405:32:4932.4506:47:346804:25:3000:02:1000:02:13
53 57PIETRO MERELLO COLOMÉLLICENCIA DE DIAABM11:16:002701:06:237505:53:5430.5207:00:176104:15:4300:06:2100:05:34
54 19PABLO LARTATEGUI ACLELLICENCIA DE DIASUB23M11:16:041201:02:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:3100:00:00
55 20RAUL SANCHEZ TORRESDOCE TRIATLÓN VILLENAABM11:18:033701:08:267005:52:1330.6607:00:396204:17:2400:03:2100:02:59
56 47MAURO MONACOLLICENCIA DE DIAV2M11:19:004801:11:253705:24:1033.3206:35:359304:43:2500:02:5100:01:45
57 25CARL NORDBECKLLICENCIA DE DIAV1M11:23:004101:09:393005:15:1034.2706:24:4911004:58:1100:02:2800:02:39
58 117IGNASI FÀBREGUES BARCELÓCLUB BTT MONTBIKEABM11:23:045701:13:345805:39:3131.8106:53:057404:29:5900:01:4400:01:46
59 8ANDRES BENITO GARZONCLUB TRIATLON SAMBURIELABM11:24:0011601:26:228405:59:2930.0407:25:514003:58:0900:04:4700:04:07
60 89ALBERT OLCINA PUIGDEVALLTGCBINNV1M11:29:049401:19:528305:59:2530.0507:19:175404:09:4700:04:0700:01:20
61 69LLUIS REY GOMEZC.N. REUS PLOMSV1M11:30:038401:19:068606:01:2829.8807:20:345304:09:2900:04:2000:05:42
62 167JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M11:32:006601:15:5011106:20:5628.3507:36:463503:55:1400:03:4700:02:55
63 141EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M11:32:054001:09:186805:51:1930.7407:00:377504:31:2800:05:5900:03:22
64 82HUGO FERRÁNDIZ SANROMÀ LLICENCIA DE DIAV1M11:33:057001:18:0010006:08:5129.2807:26:514804:06:1400:07:4100:02:13
65 170JORDI NOMDEDEU HERNANDEZC.N. SANTA PERPETUAV1M11:34:043901:09:126205:47:2231.0906:56:348504:37:3000:02:4200:02:15
66 52ENRIC MIQUEL PICÓLLICENCIA DE DIAABM11:35:038301:18:559506:06:5029.4407:25:455104:09:1800:04:2800:01:22
67 154JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM11:36:027101:18:038806:02:3929.7807:20:426004:15:2000:02:4500:02:48
68 136RAÚL PIÑA CASTETCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM11:36:029501:20:015705:36:5232.0606:56:538704:39:0900:04:3500:02:21
69 118DAVID LUARNA GARCIACLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM11:36:0211001:24:115605:35:1032.2206:59:218204:36:4100:02:0900:01:19
70 10ASIER GONZALEZ BAZAC.DEPORTIVO ATRI DE ASTRAV1M11:36:036101:14:1511906:26:0127.9807:40:163603:55:4700:04:5100:03:53
71 168ÓSCAR ABIZANDA ZUHEROSCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM11:39:019601:20:099106:04:4329.6107:24:525904:14:0900:04:5000:01:50
72 153FRANCISCO JAVIER ROMERO GTRIATLÓ SANTA EULÀRIAV2M11:41:045601:13:065505:34:1932.3006:47:2510504:53:3900:02:3000:03:17
73 15GAIZKA ARANBURU ERAÑAINDEPENDENTV1M11:43:002901:07:059206:06:0629.5007:13:117304:29:4900:03:0200:03:52
74 115JOAN BAPTISTA SUGRANYES LCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M11:43:0210901:23:409706:07:3029.3907:31:105704:11:5200:11:1800:03:04
75 29GOUJON XAVIER LUCIEN JEANLLICENCIA DE DIAV2M11:43:0312501:28:556505:49:5130.8707:18:466604:24:1700:03:3100:01:20
76 78FRANCESC MORA MARCHALLLICENCIA DE DIAABM11:46:0513501:32:294705:30:4732.6507:03:169204:42:4900:03:3200:02:11
77 155JUAN CARLOS MARIN SANCHEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM11:47:0011801:26:3010206:10:1029.1807:36:405504:10:2000:03:0900:02:07
78 71JAUME MORA MARSELLESLLICENCIA DE DIAABM11:47:051801:04:368105:56:4930.2707:01:259504:45:4000:05:2500:04:12
79 72VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLV1M11:48:019101:19:409006:04:0329.6707:23:436704:24:1800:07:2300:06:04
80 90RAIMON GARRIGAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M11:53:042501:06:126905:51:5430.6906:58:0610704:54:5800:03:4600:05:02
81 129ANTONIO SANCHEZ ESCRIBANOCLUB DEPORTIVO DE TRIATLOV1M11:55:034301:09:417105:52:2630.6407:02:0710304:52:5600:02:0200:03:25
82 92VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M11:57:0111901:26:435005:31:4332.5606:58:2611104:58:3500:02:5800:02:31
83 34HENRI BIJNENLLICENCIA DE DIAV2M11:59:0112801:30:257805:54:5430.4307:25:197804:33:4200:03:5100:03:12
84 160JORDI VENDRELL AUMATELLTG TRIATLO SITGESV1M12:01:009901:20:458906:03:3429.7107:24:198304:36:4100:06:4200:08:09
85 51DAVID MUIÑO TERRADASLLICENCIA DE DIAABM12:01:0110001:20:468205:59:1730.0607:20:038904:40:5800:03:4500:02:54
86 27MANUEL GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M12:02:018001:18:357305:53:2130.5607:11:569904:50:0500:04:1800:02:58
87 46RICARD BRULLICENCIA DE DIAABM12:02:0510801:23:078706:01:4329.8607:24:508404:37:1500:06:4600:07:59
88 30ENRIQUE COLLADO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM12:06:0110601:22:4313306:45:5026.6108:08:333903:57:2800:05:0800:04:53
89 9ANTONIO FERRER FERRERC.D. TRIATLON EL EJIDOV1M12:07:0110701:22:4410106:09:5729.1907:32:418004:34:2000:04:1400:02:54
90 99RAUL LOZANO GÁMEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM12:09:0012301:27:274405:27:0933.0106:54:3612405:14:2400:03:3900:02:24
91 108KEVIN TARANCON SANTOSINDEPENDENTABM12:09:049201:19:438005:56:1830.3107:16:0110404:53:0300:02:2700:01:38
92 166XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM12:10:003201:07:4312306:28:5727.7707:36:407704:33:2000:04:4700:04:00
93 145JUAN CARLOS OLAYA CUENCATRIAMICS SILLAV2M12:13:0212101:27:1212106:27:5827.8407:55:106304:17:5200:05:0500:02:17
94 14FRANCISCO MIGUEL AVILES MC.D. TRIATLON EL EJIDOV1M12:16:0312201:27:228505:59:4930.0207:27:119704:48:5200:04:3900:02:40
95 132XAVIER FARRÉ BALSÀLLICENCIA DE DIAABM12:16:0414201:40:209606:07:1329.4107:47:337104:28:3100:05:0000:03:48
96 44EDUARD OLLER PRIVATLLICENCIA DE DIAABM12:18:0011201:24:307205:52:5630.6007:17:2611605:00:3400:04:4600:01:59
97 23JOAN GIROL JASANADALLICENCIA DE DIAABM12:18:0014001:38:469306:06:2129.4807:45:077604:32:5300:05:2900:05:35
98 121MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M12:18:057701:18:1810306:11:5729.0407:30:159604:47:5000:02:3300:02:22
99 59ALBERT SANMARTI BAROLLICENCIA DE DIAV1M12:20:0213301:31:386005:43:3431.4307:15:1211905:04:5000:07:5600:05:17
100 49DANI VILLOLDO ROLDANLLICENCIA DE DIAABM12:20:0311301:24:3611006:19:1928.4707:43:558104:36:0800:07:0500:07:37
101 125ALBERT ALTEMIR SANCHOLLICENCIA DE DIAV1M12:21:025501:13:039906:08:1429.3307:21:1711404:59:4500:04:4900:02:25
102 67XAVI ALVAREZ ESTANYCLUB TRITRAININGABM12:24:045001:11:287905:56:1430.3207:07:4212505:16:2200:02:4000:01:09
103 85JUAN CARLOS SEMINARIO APETRILAGUNAKV2M12:25:047901:18:3410606:14:5128.8107:33:2510204:51:3900:04:3200:03:23
104 79ROBERTO RONCHERA RIBERAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV3M12:25:058701:19:257705:54:3230.4607:13:5712105:11:0800:04:3000:02:31
105 28LAUREN BARRIOS AGUILAR LLICENCIA DE DIAABM12:29:027601:18:1112406:29:0327.7607:47:149004:41:4800:03:2100:03:49
106 123VICTOR JIMENEZ SEVILLALLICENCIA DE DIAV1M12:29:059701:20:1810406:13:4828.8907:34:0610804:54:5900:04:5800:06:11
107 84CARLOS ANDRES RAMÍREZ DUACLUB TRIATLON TRES CANTOSV1M12:30:009301:19:465905:40:0331.7606:59:4913405:30:1100:03:4200:02:41
108 36JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M12:32:029001:19:3412506:30:3727.6507:50:119104:41:5100:04:5500:04:02
109 140JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M12:35:059801:20:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:06:0000:00:00
110 48ROBERT GERBERLLICENCIA DE DIAV1M12:37:0012701:29:369806:07:3629.3807:37:1211504:59:4800:04:5200:05:58
111 61DANIEL ESCUDERO COLOMINESLLICENCIA DE DIAABM12:38:0011501:26:1611406:22:3428.2307:48:509804:49:1000:05:3500:02:59
112 95ÁLVARO RIBAS I SELLARÉSLLICENCIA DE DIAV1M12:42:0114501:42:2011806:25:4128.0008:08:017904:34:0000:08:1400:05:51
113 111PEIO SASIAIN MARTINEZBAXURDE TXIKI USURBILV2M12:42:021701:04:1812606:38:4727.0807:43:0511204:58:5700:07:3800:09:49
114 22RUBÉN FERNÁNDEZ FERNÁNDEZCOMPLUTUM TRIATLONV1M12:42:0213701:35:1113006:41:0726.9208:16:186904:25:4400:04:0900:01:29
115 98ENRIQUE JIMENEZ SOLANESTRIATLÓ SANTA EULÀRIAV1M12:44:038501:19:119406:06:3929.4607:25:5012605:18:1300:04:1900:03:22
116 21REGINO ARENAS SEGUÍDOCE TRIATLÓN VILLENAABM12:44:0410301:21:1911206:21:3328.3107:42:5211705:01:1200:05:3100:02:55
117 144JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM12:46:0412401:27:3013506:49:1526.3908:16:457204:29:1900:03:4500:02:10
118 53MARC REY BERTRANLLICENCIA DE DIAABM12:48:0114101:38:5511606:24:2728.0908:03:229404:44:3900:04:1600:03:13
119 143AGUSTIN BEREZIBAR OIARTZAC.DEPORTIVO ESEPETRES (SPV2M12:52:046201:14:2812006:26:5227.9207:41:2012005:10:4400:04:1500:03:56
120 156ORIOL MACIA GARCIACEMEABM12:53:055901:13:5510506:14:0228.8707:27:5713005:25:0800:01:5400:02:17
121 139MARCIAL VÁZQUEZ MENDEZLLICENCIA DE DIAV1M12:56:0514301:41:1811506:23:5728.1308:05:1510004:50:5000:04:0700:04:28
122 41DAVID MENDEZ HORMIGOLLICENCIA DE DIAABM13:02:006401:15:0611706:25:3028.0207:40:3612705:21:2400:07:0200:08:41
123 158LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTV1M13:03:055801:13:533805:24:3633.2706:38:2914506:24:3600:05:4300:03:12
124 86ALEJANDRO RODRÍGUEZ OUTEILLICENCIA DE DIAABM13:07:023401:08:0114107:05:0225.4108:13:0310604:53:5900:04:3300:02:30
125 122LLUÍS PÉREZ MAÑÁLLICENCIA DE DIAABM13:12:0413901:37:5813706:56:3225.9308:34:308604:37:3400:05:4800:03:57
126 58FERNANDO FERREIRALLICENCIA DE DIAV2M13:13:0111101:24:2210906:18:3928.5207:43:0113305:30:0000:05:0800:06:18
127 65MAXIMILIANO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M13:13:052401:06:0714207:07:5525.2408:14:0211304:59:0300:06:4300:05:18
128 18JOSE HEREDIA CONTRERASTRIAMICS SILLAV1M13:16:0110401:21:3812906:40:4726.9508:02:2512305:13:3600:03:4600:03:52
129 96MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M13:17:017501:18:0810806:18:2728.5407:36:3514005:40:2600:02:5100:01:21
130 142SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M13:21:0211401:25:2610706:17:1128.6307:42:3713905:38:2500:07:4900:06:05
131 7AITOR EZPELETA CALVOINDEPENDENTV2M13:25:0012901:30:3712206:28:1327.8207:58:5013105:26:1000:03:3600:03:34
132 43CARLOS GARCIA RUIZLLICENCIA DE DIAV2M13:32:0213201:31:2214507:20:3124.5208:51:538804:40:0900:09:3400:06:43
133 54JUAN CAMPOY LOZANOLLICENCIA DE DIAV1M13:34:028201:18:4912806:40:2826.9707:59:1713605:34:4500:06:0300:03:07
134 104MANUEL REAL PEREZLLICENCIA DE DIAV3M13:37:0014801:51:0713106:41:4226.8908:32:4911805:04:1100:06:3300:02:19
135 26NUNO SOUSALLICENCIA DE DIAV1M13:42:0012601:29:0013907:00:2225.6908:29:2212205:12:3800:03:0200:01:59
136 100ROGER SALAT MIRETLLICENCIA DE DIAV1M13:48:0313801:36:1913206:43:1226.7908:19:3113205:28:3200:08:3900:08:51
137 105PEDRO JOSÉ PRADA SAN ROMÁINDEPENDENTV2M13:52:0011701:26:2212706:39:3327.0308:05:5514105:46:0500:05:5700:06:11
138 63ALVAR CASANOVA CURTOLLICENCIA DE DIAV2M13:56:0413401:31:4514007:02:4325.5508:34:2812805:21:3600:03:2200:02:04
139 13FRANCISCO JAVIER CONCHA PINDEPENDENTV1M14:12:0314701:49:1713806:59:1225.7608:48:2912905:23:3400:06:0200:03:32
140 62JOAQUIN TURON SALVADOLLICENCIA DE DIAV1M14:17:0113601:34:087605:54:1130.4907:28:1914606:48:4200:02:4700:02:40
141 24EDUARD PASCUAL PASCUAL GILLICENCIA DE DIAV2M14:17:0114601:45:2013606:55:3425.9908:40:5413805:36:0700:07:5000:03:39
142 55FERNANDO CARNICEROLLICENCIA DE DIAV2M14:21:0514401:41:4011306:22:1628.2508:03:5614406:17:0900:07:0900:07:35
143 31DOMÈNEC BOIX MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV2M14:36:0313001:30:5314407:10:4625.0708:41:3914305:54:2400:09:2700:06:50


NF 68DAVID GAS PANISELLOCLUB BTT MONTBIKEV1M00:00:00001:04:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5600:00:00
NF 73EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:00:00001:02:24004:49:2137.3305:51:45000:00:0000:01:2100:01:31
NF 74ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M00:00:00001:07:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4700:00:00
NF 80ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:00:00001:18:49004:47:0037.6306:05:49000:00:0000:04:2000:02:07
NF 91GERARD SALVADO BOTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:00:00001:36:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:06:4100:00:00
NF 109XAVIER LÁZARO SOLERCLUB TRIATLO PROSANV1M00:00:00001:03:36005:13:0134.5006:16:37000:00:0000:04:3000:02:52
NF 11BEÑAT ARNAIZ URIBARRENINDEPENDENTABM00:00:00001:03:21004:48:3637.4205:51:57000:00:0000:01:3500:01:06
NF 17JORGE CORONADO GALLEGOINDEPENDENTABM00:00:00001:31:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:06:2200:00:00
NF 130JESÚS GUILLORME GRAVALOSCLUB INFERNO TRIATLONABM00:00:00001:15:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:4300:00:00
NF 131ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM00:00:00001:05:51005:50:3830.8006:56:29000:00:0000:02:2100:02:19
NF 32LEONE PEZZIMENTILLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:12:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:0100:00:00
NF 39DAMIANO VEDOVALLICENCIA DE DIAV1M00:00:00001:03:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5100:00:00
NF 50JOSEP MIQUEL BUERA REBULLLLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:36:31005:57:2930.2107:34:00000:00:0000:03:4500:02:05
NF 165RAFA VICO FERNANDEZACTIVA CLUB BETRAININGV1M00:00:00001:26:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:4600:00:00
NF 159CARLOS RESTOY SALMERONC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M00:00:00001:07:55004:55:0536.6006:03:00000:00:0000:02:0300:01:41
NF 161SERGI VIDAL MARQUÈSLLICENCIA DE DIAABM00:00:00001:38:18006:53:4426.1008:32:02000:00:0000:06:2500:05:08




NP 94ERNESTO FALCON MARREROCLUB DE TRIATLÓN TEROR - ABM
NP 38MARTIN GUILLAUME LLICENCIA DE DIAV1M
NP 147ORIOL NOMEN ESCODAW3TRIBCNABM
NP 56ALBERTO GONZALEZ DE UBIETLLICENCIA DE DIAV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32