RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
245 215 196 9 10 750 20 5 17 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:08:32100:09:48500:42:4128.1100:52:29300:16:0300:00:0000:00:00
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:08:40700:10:47200:41:4628.7300:52:33400:16:0700:00:0000:00:00
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M01:09:45300:10:44700:43:2227.6700:54:06100:15:3900:00:0000:00:00
4 407JOAN WAGER PONSSALTOKI TRIKIDEAKJNM01:09:511400:10:59600:43:0027.9100:53:59200:15:5200:00:0000:00:00
5 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:11:402400:11:51400:42:2128.3400:54:121800:17:2800:00:0000:00:00
6 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:12:482500:12:01800:43:3427.5400:55:351300:17:1300:00:0000:00:00
7 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM01:13:093100:12:14900:43:4827.4000:56:021200:17:0700:00:0000:00:00
8 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:13:25400:10:441100:45:2526.4200:56:091600:17:1600:00:0000:00:00
9 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOINDEPENDENTCDM01:14:011000:10:541300:46:0426.0500:56:58900:17:0300:00:0000:00:00
10 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:14:271600:11:051000:45:0426.6300:56:093000:18:1800:00:0000:00:00
11 315JORDI FERNANDEZ JIMENEZC.N. MATAROABM01:14:39900:10:531800:46:4325.6900:57:361000:17:0300:00:0000:00:00
12 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:14:412800:12:091200:45:2526.4200:57:341100:17:0700:00:0000:00:00
13 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:14:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7001VÍCTOR RÍOSLLICENCIA DE DIAABM01:15:0510600:15:57100:39:2230.4800:55:196700:19:4600:00:0000:00:00
15 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:15:182100:11:362000:46:4625.6600:58:22800:16:5600:00:0000:00:00
16 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM01:15:261100:10:543500:48:2524.7800:59:19500:16:0700:00:0000:00:00
17 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:15:453000:12:121900:46:4625.6600:58:58700:16:4700:00:0000:00:00
18 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM01:15:501800:11:272100:46:4825.6400:58:152100:17:3500:00:0000:00:00
19 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:15:52800:10:512900:47:4625.1200:58:371500:17:1500:00:0000:00:00
20 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:15:532300:11:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E.T. DISTANCEABM01:16:07600:10:471400:46:0626.0300:56:535300:19:1400:00:0000:00:00
22 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:16:163200:12:171500:46:3125.8000:58:481900:17:2800:00:0000:00:00
23 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM01:16:221200:10:552800:47:4125.1700:58:362200:17:4600:00:0000:00:00
24 4785OSCAR ESTORACH SOLC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM01:18:164600:13:191600:46:3725.7400:59:563200:18:2000:00:0000:00:00
25 317DAVID IGNACIO PARRAGA VITCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV1M01:18:305600:13:311700:46:4225.7001:00:132900:18:1700:00:0000:00:00
26 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:18:355000:13:272200:47:0825.4601:00:352600:18:0000:00:0000:00:00
27 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM01:18:441500:11:034800:50:5523.5701:01:58600:16:4600:00:0000:00:00
28 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:18:473400:12:183100:48:0124.9901:00:193300:18:2800:00:0000:00:00
29 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M01:19:093300:12:182700:47:3925.1800:59:575200:19:1200:00:0000:00:00
30 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:19:186300:14:002400:47:1625.3901:01:162700:18:0200:00:0000:00:00
31 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:19:204400:13:133700:48:4624.6101:01:591700:17:2100:00:0000:00:00
32 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM01:19:315500:13:302500:47:1825.3701:00:483600:18:4300:00:0000:00:00
33 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:19:364500:13:152300:47:1425.4101:00:294700:19:0700:00:0000:00:00
34 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:19:38500:10:453300:48:1424.8800:58:598600:20:3900:00:0000:00:00
35 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:19:493800:13:013000:47:4725.1101:00:484500:19:0100:00:0000:00:00
36 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:20:093700:12:513400:48:1724.8501:01:084600:19:0100:00:0000:00:00
37 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM01:20:371300:10:565600:51:3523.2601:02:312800:18:0600:00:0000:00:00
38 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:21:514000:13:074400:49:5524.0401:03:024000:18:4900:00:0000:00:00
39 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:21:532900:12:115300:51:0823.4701:03:193400:18:3400:00:0000:00:00
40 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:22:005800:13:352600:47:3025.2601:01:059600:20:5500:00:0000:00:00
41 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:22:067500:14:333800:48:5524.5301:03:283500:18:3800:00:0000:00:00
42 8052JESUS ASENCIOLLICENCIA DE DIAABM01:22:207000:14:254500:50:0223.9801:04:272500:17:5300:00:0000:00:00
43 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M01:22:283600:12:464900:50:5723.5501:03:433800:18:4500:00:0000:00:00
44 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:22:369500:15:284300:49:5324.0601:05:211400:17:1500:00:0000:00:00
45 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:22:406400:14:014200:49:4624.1101:03:474100:18:5300:00:0000:00:00
46 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M01:23:034700:13:234600:50:1323.9001:03:365700:19:2700:00:0000:00:00
47 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:23:125400:13:296100:52:1123.0001:05:402000:17:3200:00:0000:00:00
48 1004JAUME LLOVET BARBEROINDEPENDENTABM01:23:155300:13:294000:49:3424.2101:03:037300:20:1200:00:0000:00:00
49 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:23:364800:13:255000:51:0023.5301:04:255100:19:1100:00:0000:00:00
50 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:23:549600:15:283900:49:3324.2201:05:014300:18:5300:00:0000:00:00
51 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:24:286000:13:515200:51:0623.4801:04:576100:19:3100:00:0000:00:00
52 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:24:348200:14:544700:50:3223.7501:05:264900:19:0800:00:0000:00:00
53 7026BERTOMEU PRYTZ ROMEULLICENCIA DE DIAABM01:24:3817000:19:53300:41:4628.7301:01:3913700:22:5900:00:0000:00:00
54 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:24:4811800:16:303200:48:0224.9801:04:327500:20:1600:00:0000:00:00
55 8031JORDI HERNÁNDEZ MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:24:555900:13:495500:51:3123.2901:05:206300:19:3500:00:0000:00:00
56 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:24:571700:11:258100:55:1321.7301:06:383100:18:1900:00:0000:00:00
57 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:25:065700:13:337300:53:4322.3401:07:162300:17:5000:00:0000:00:00
58 7011RICHARD BELOWLLICENCIA DE DIAABM01:25:1014500:17:323600:48:4524.6201:06:174200:18:5300:00:0000:00:00
59 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:25:108400:15:045400:51:2023.3801:06:243900:18:4600:00:0000:00:00
60 8040PABLO GIL LIANESLLICENCIA DE DIAJNM01:25:105100:13:286500:52:5722.6601:06:253700:18:4500:00:0000:00:00
61 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:25:434200:13:106600:52:5722.6601:06:076400:19:3600:00:0000:00:00
62 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:25:462000:11:347500:53:5622.2501:05:307400:20:1600:00:0000:00:00
63 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:25:524900:13:256700:52:5822.6601:06:235800:19:2900:00:0000:00:00
64 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:26:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:26:516200:13:566200:52:2922.8601:06:257900:20:2600:00:0000:00:00
66 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:27:1411000:16:045100:51:0323.5101:07:077000:20:0700:00:0000:00:00
67 7017JOSUÉ MARTÍN MEJIASLLICENCIA DE DIAABM01:27:3111500:16:276000:52:1023.0001:08:374400:18:5400:00:0000:00:00
68 2149JORDI ALSINA APARICIOINDEPENDENTV1M01:27:4211300:16:235900:52:0023.0801:08:235600:19:1900:00:0000:00:00
69 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:28:118500:15:065800:51:4323.2001:06:4910700:21:2200:00:0000:00:00
70 7009NIL LLORET GIRONESLLICENCIA DE DIAABM01:28:3913700:17:095700:51:3523.2601:08:446900:19:5500:00:0000:00:00
71 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM01:29:588800:15:118500:55:3321.6001:10:445400:19:1400:00:0000:00:00
72 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:30:1710300:15:506400:52:4422.7601:08:3411000:21:4300:00:0000:00:00
73 8039TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:30:2915700:18:096300:52:3622.8101:10:456500:19:4400:00:0000:00:00
74 338JORDI GUALLARCLUB ESPORTIU Z5ABM01:30:323500:12:199600:57:4320.7901:10:028100:20:3000:00:0000:00:00
75 2175JORDI PEREZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:30:5010900:16:026800:52:5922.6501:09:0111500:21:4900:00:0000:00:00
76 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:30:568300:14:587900:55:0721.7701:10:059100:20:5100:00:0000:00:00
77 5623CARLOS DURO ÁLVAREZA.D. RUNNING VIGIAABM01:31:119700:15:338200:55:1421.7301:10:477800:20:2400:00:0000:00:00
78 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:31:187800:14:417000:53:3022.4301:08:1114200:23:0700:00:0000:00:00
79 7033PAU AVINYO ARASALLICENCIA DE DIAABM01:31:266600:14:149100:56:5121.1101:11:057700:20:2100:00:0000:00:00
80 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:31:366500:14:129200:56:5321.1001:11:058200:20:3100:00:0000:00:00
81 8029DANIEL BRAVO SIERRALLICENCIA DE DIAABM01:32:2212600:16:388700:56:1421.3401:12:526000:19:3000:00:0000:00:00
82 8055JORDI GUIJARRO VALEROLLICENCIA DE DIAABM01:32:2513100:16:477700:54:4221.9401:11:299700:20:5600:00:0000:00:00
83 8038MIGUEL ÁNGEL CANO MARCOSLLICENCIA DE DIAABM01:32:5112400:16:358400:55:2221.6701:11:579300:20:5400:00:0000:00:00
84 8044ALBERTO GOMEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:32:5113200:16:497600:54:1522.1201:11:0411400:21:4700:00:0000:00:00
85 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:33:049800:15:368800:56:3421.2101:12:109500:20:5400:00:0000:00:00
86 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:33:1310000:15:418600:55:4821.5101:11:2911100:21:4400:00:0000:00:00
87 1592DANIEL GUTIÉRREZ MOYACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:34:247700:14:4110100:58:2920.5201:13:1010400:21:1400:00:0000:00:00
88 7022IGNACIO DOMINGO VIEYTESLLICENCIA DE DIAV2M01:35:0114000:17:188000:55:1121.7501:12:2912900:22:3200:00:0000:00:00
89 5469JOAN BORRAS GALLELC.E. VILA OLIMPICAABM01:35:0710400:15:539400:57:2020.9301:13:1311600:21:5400:00:0000:00:00
90 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M01:35:1113600:17:046900:52:5922.6501:10:0316700:25:0800:00:0000:00:00
91 8018CARLOS CASTÁN SÁENZLLICENCIA DE DIAV1M01:35:1612900:16:4410000:58:2220.5601:15:067100:20:1000:00:0000:00:00
92 8037GUILLEM ROSADO BATLLELLICENCIA DE DIAABM01:35:1811200:16:2210600:59:2620.1901:15:485900:19:3000:00:0000:00:00
93 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:35:229000:15:129500:57:2820.8801:12:4013200:22:4200:00:0000:00:00
94 7006GUILLERMO GALLEGO MAGESTELLICENCIA DE DIAABM01:35:296800:14:2310200:58:4220.4401:13:0512700:22:2400:00:0000:00:00
95 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:35:3711900:16:319000:56:4521.1501:13:1612400:22:2100:00:0000:00:00
96 8016OSKAR NEIRA PLALLICENCIA DE DIAV1M01:35:4615500:18:047100:53:3222.4201:11:3615600:24:1000:00:0000:00:00
97 7038PEP GOMEZ TORRENTALLELLICENCIA DE DIAABM01:35:5917200:20:057800:55:0121.8101:15:069200:20:5300:00:0000:00:00
98 8047ALEX BATAN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:36:3610100:15:4310300:58:4620.4201:14:2912000:22:0700:00:0000:00:00
99 2597FRANCISCO DAMASO GOMERAA.D. RUNNING VIGIAV2M01:36:407100:14:2810400:59:0420.3201:13:3214300:23:0800:00:0000:00:00
100 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:36:5510500:15:539700:57:5920.7001:13:5213900:23:0300:00:0000:00:00
101 158JUAN LOPEZ CHAVESW3TRIBCNV2M01:37:0116100:18:2510700:59:2920.1701:17:544800:19:0700:00:0000:00:00
102 3948MARIO LOBERA VIZCAINOSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:37:2417400:20:069900:58:0820.6401:18:145000:19:1000:00:0000:00:00
103 7023MANUEL FERNANDEZ-ROCA SANLLICENCIA DE DIAABM01:38:138100:14:5312201:02:2619.2201:17:199400:20:5400:00:0000:00:00
104 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:38:318000:14:5011901:01:5719.3701:16:4711200:21:4400:00:0000:00:00
105 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:38:334300:13:1113601:03:2418.9301:16:3511900:21:5800:00:0000:00:00
106 7018IÑIGO GURREALLICENCIA DE DIAV1M01:38:3713000:16:4511001:00:0719.9601:16:5211300:21:4500:00:0000:00:00
107 8026IGNACIO FERRERESLLICENCIA DE DIAJNM01:38:5116500:19:1310900:59:5420.0301:19:076600:19:4400:00:0000:00:00
108 8028SEBASTIÀ ROMAN I SABORITLLICENCIA DE DIAV2M01:39:1715100:17:5611401:00:4419.7601:18:408500:20:3700:00:0000:00:00
109 446ÀLEX GARCIA MARTÍNEZTRICBMV1M01:39:233900:13:0712101:02:2119.2501:15:2815200:23:5500:00:0000:00:00
110 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:39:289200:15:2513901:03:3018.9001:18:558300:20:3300:00:0000:00:00
111 7021ALFONSO-D. MARTINEZ EZPELLLICENCIA DE DIAABM01:39:287400:14:3312801:02:5719.0601:17:3011800:21:5800:00:0000:00:00
112 3966RUBÉN CAMPOS BLANCOCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:39:2814200:17:2111701:01:3419.4901:18:558400:20:3300:00:0000:00:00
113 7002PERE MARTI FRIGOLÉLLICENCIA DE DIAABM01:40:1412500:16:3614201:03:5018.8001:20:266800:19:4800:00:0000:00:00
114 7036DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:41:1810200:15:4514701:04:3318.5901:20:189900:21:0000:00:0000:00:00
115 7015IGNASI AYALA MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:41:2011400:16:2513701:03:2818.9101:19:5310800:21:2700:00:0000:00:00
116 7034J. LUIS DORADO MORILLASLLICENCIA DE DIAABM01:41:367900:14:4714001:03:3218.8901:18:1914400:23:1700:00:0000:00:00
117 8020MARC GIL RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:42:3213900:17:1412701:02:5519.0701:20:0912500:22:2300:00:0000:00:00
118 8023JOSE DIEGO PARRADO SOJOLLICENCIA DE DIAV1M01:42:4015200:17:5611801:01:4719.4201:19:4313600:22:5700:00:0000:00:00
119 8045MANEL JIMENEZ MARINLLICENCIA DE DIAABM01:42:5212300:16:3313401:03:1918.9501:19:5213800:23:0000:00:0000:00:00
120 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM01:43:0116600:19:1313101:03:0619.0201:22:198900:20:4200:00:0000:00:00
121 7005FERNANDO ZARRALUQUI CATALLICENCIA DE DIAABM01:43:1911700:16:2912001:02:1519.2801:18:4416000:24:3500:00:0000:00:00
122 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:43:3616300:18:4411601:01:0719.6301:19:5115000:23:4500:00:0000:00:00
123 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:43:4113400:16:5412401:02:3919.1501:19:3315500:24:0800:00:0000:00:00
124 598PEDRO JOSÉ PRADA SAN ROMÁCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV2M01:43:4610700:16:0015501:07:3517.7601:23:357200:20:1100:00:0000:00:00
125 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M01:43:519300:15:2714301:04:0418.7301:19:3115700:24:2000:00:0000:00:00
126 8009ALEJANDRO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:44:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
127 8007PAU CORTADAS GUASCHLLICENCIA DE DIAV1M01:44:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
128 8004LLUIS HOMSLLICENCIA DE DIAV1M01:44:2317100:19:5513501:03:2018.9501:23:1510200:21:0800:00:0000:00:00
129 7019LUIS MARTÍNEZ RUBIOLLICENCIA DE DIASUB23M01:44:576100:13:5215201:06:0418.1601:19:5616500:25:0100:00:0000:00:00
130 534VICTOR VALVERDE RIVASTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:45:0815900:18:1712501:02:4619.1201:21:0315400:24:0500:00:0000:00:00
131 551JACINTO CANA JIMENEZINDEPENDENTV1M01:45:5818400:20:5512301:02:2619.2201:23:2113000:22:3700:00:0000:00:00
132 7007ARTURO GARCÍA LLAMESLLICENCIA DE DIAABM01:47:0118900:22:3713301:03:1818.9601:25:5510100:21:0600:00:0000:00:00
133 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:47:035200:13:2815901:08:4217.4701:22:1016300:24:5300:00:0000:00:00
134 7029BORJA HIDALGO TOCALLICENCIA DE DIASUB23M01:47:1718000:20:3815101:05:5218.2201:26:309000:20:4700:00:0000:00:00
135 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM01:47:578700:15:1015301:07:2017.8201:22:3017100:25:2700:00:0000:00:00
136 8030MAX MARCÓ BRUGUÉSLLICENCIA DE DIAABM01:49:3713800:17:1116201:10:2917.0301:27:4011700:21:5700:00:0000:00:00
137 8049CRISTIAN BOJ LACRUZLLICENCIA DE DIAABM01:49:4514900:17:4615801:08:3017.5201:26:1614800:23:2900:00:0000:00:00
138 8021MARC GARDON RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:51:2912700:16:4116301:10:5816.9101:27:3915100:23:5000:00:0000:00:00
139 8005DAVID PASTOR COMALLICENCIA DE DIAABM01:51:3915800:18:1416001:10:2217.0501:28:3614000:23:0300:00:0000:00:00
140 8042PAU FILELLALLICENCIA DE DIAV1M01:52:1616900:19:5113001:03:0519.0201:22:5618500:29:2000:00:0000:00:00
141 7012EUGENI MAJÓ MARTÍNLLICENCIA DE DIAV3M01:54:0417700:20:1914801:05:2818.3301:25:4718400:28:1700:00:0000:00:00
142 7013PABLO MAJÓ BOTERLLICENCIA DE DIAABM01:54:0415000:17:5115601:07:5617.6601:25:4718300:28:1700:00:0000:00:00
143 7020MARC CEPERO I AZNARLLICENCIA DE DIAV1M01:54:2612800:16:4116101:10:2717.0301:27:0818000:27:1800:00:0000:00:00
144 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M01:54:4212200:16:3216501:11:5516.6901:28:2717600:26:1500:00:0000:00:00
145 7024RAFAEL MOLINA ROMEROLLICENCIA DE DIAV2M01:55:2319000:22:5116401:11:3416.7701:34:259800:20:5800:00:0000:00:00
146 8002FCO. JAVIER FERNANDEZ SORLLICENCIA DE DIAV2M01:55:349900:15:4017501:17:2615.5001:33:0612800:22:2800:00:0000:00:00
147 8041JORDI ANGUERA CAMOSLLICENCIA DE DIAV1M01:56:4616200:18:4016701:13:2316.3501:32:0316200:24:4300:00:0000:00:00
148 8014EMILIO MARILL SANTANALLICENCIA DE DIAABM01:57:1615600:18:0716901:14:1416.1701:32:2116400:24:5500:00:0000:00:00
149 7008RAUL MORENO CASTELLANOLLICENCIA DE DIAABM01:59:1510800:16:0217901:18:0815.3601:34:1016600:25:0500:00:0000:00:00
150 7004IGNASI DOY BLANCHARLLICENCIA DE DIAV1M01:59:4314700:17:3317101:16:3315.6801:34:0617300:25:3700:00:0000:00:00
151 8006EDUARDO ALEMANY ROMAGOSALLICENCIA DE DIAV1M01:59:4314600:17:3317201:16:5215.6101:34:2516800:25:1800:00:0000:00:00
152 7014VICTOR GARDONLLICENCIA DE DIAABM01:59:5812100:16:3217801:18:0615.3601:34:3816900:25:2000:00:0000:00:00
153 8027IGNASI MALLÉN ALBERDILLICENCIA DE DIAJNM02:00:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
154 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:00:4819100:23:0116601:12:1916.5901:35:2017200:25:2800:00:0000:00:00
155 8011RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAV2M02:01:3617900:20:2816801:14:0716.1901:34:3517900:27:0100:00:0000:00:00
156 7030JAVIER GONZALEZ IGLESIASLLICENCIA DE DIAABM02:01:5818700:21:5217001:16:2915.6901:38:2114900:23:3700:00:0000:00:00
157 8048TATIANA SALAZAR RINCONLLICENCIA DE DIAABM02:05:1817300:20:0618001:18:1415.3401:38:2017800:26:5800:00:0000:00:00
158 535LUCAS CANELO INFANTESCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M02:05:5117800:20:2018101:18:5115.2201:39:1117700:26:4000:00:0000:00:00
159 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M02:08:1514800:17:4218801:25:5613.9601:43:3816100:24:3700:00:0000:00:00
160 8001JOAN CARLES PAPIOL HERRANLLICENCIA DE DIAV1M02:08:5718500:21:0918701:24:2114.2301:45:3014600:23:2700:00:0000:00:00
161 8036ÒSCAR TINTURÉ VILLEGASLLICENCIA DE DIAV1M02:09:5417600:20:1818301:20:0914.9701:40:2718600:29:2700:00:0000:00:00
162 7016SEBASTIA LLORENSLLICENCIA DE DIAV1M02:18:5118200:20:4718901:26:3013.8701:47:1718700:31:3400:00:0000:00:00
163 8025EDU GUERREROLLICENCIA DE DIAV1M02:18:5218100:20:4719001:26:3013.8701:47:1718800:31:3500:00:0000:00:00


NF 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM00:00:00000:15:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3325OLIVIER JAMETINDEPENDENTV1M00:00:00000:13:41000:50:5823.5401:04:39000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM00:00:00000:15:14000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:00:00000:16:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:00:00000:10:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7037EROS ESQUERRE LAMADLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:09:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8046JOSEP GUARDIOLALLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:20:26000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8051CRISTOBAL GARCIA MONTOYALLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:15:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 2980MARC CABISTAÑ BARRIENDOSINDEPENDENTABM
NP 7010JOAN NAVARRO ROVIRALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7028EDU VERDIAL MARQUÉSLLICENCIA DE DIAABM
NP 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M
NP 183ÀLEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 203ERIC MONTEMAYOR MASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM
NP 274DAVID NOGUERADO CANTABRANINDEPENDENTABM
NP 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM
NP 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRICBMV2M
NP 5883SAMUEL ESPARCIA MIELGOVILADECANS TRIATLOABM
NP 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM
NP 870JORDI MILLAN ARRANZGAVA TRIATLOABM
NP 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLOCDM
NP 345PEDRO BERNABE C.E.T. DISTANCEV1M
NP 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM
NP 520DAVID SANCHEZ GONZALEZC.N. MOLINS DE REIABM
NP 8003SERGI ADRIÀ MARTELLLLICENCIA DE DIAABM
NP 8008CARLOS GAMBERO TORRENTSLLICENCIA DE DIAABM
NP 8013FERNANDO MUÑOZ HERNANEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8053PERE FRANCITORRA FERRERLLICENCIA DE DIAV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32