RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
331 295 276 18 1 1900 72 20 24 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:42:20100:23:27302:01:2135.6002:24:48901:17:3200:00:2800:00:55
2 1090RICARD MARI FERRERC.E. RAYOTEAMABM03:45:16700:27:38402:02:3935.2202:30:17401:14:5900:00:5100:00:57
3 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM03:45:493200:30:16101:59:5936.0102:30:15601:15:3400:00:3000:00:35
4 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM03:48:343700:30:29602:03:4434.9102:34:13301:14:2100:00:4800:00:29
5 844DANIEL LUCENA BUSTOSITRIATLETES SOLIDARISSUB23M03:49:30600:27:361702:06:4834.0702:34:24501:15:0600:00:3700:02:07
6 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO OLOTV1M03:50:13200:24:31202:01:0835.6602:25:394601:24:3400:00:4300:01:10
7 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM03:51:391500:28:24802:04:3034.7002:32:541101:18:4500:00:4200:00:42
8 4122CARLOS VIVES GASENIINDEPENDENTABM03:53:202400:29:433102:11:3732.8202:41:20101:12:0000:00:3700:01:15
9 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:55:002800:29:513002:11:1232.9302:41:03201:13:5700:00:3700:01:50
10 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM03:55:162000:29:331002:04:5234.6002:34:252201:20:5100:00:4200:00:51
11 170ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM03:56:323800:30:321202:05:1934.4702:35:512001:20:4100:00:4500:00:49
12 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM03:57:18900:27:541402:05:4234.3702:33:364101:23:4200:00:4200:00:53
13 756VICTOR ESTEPA FONTANACLUB NATACIO SALLENTABM03:58:01400:27:273302:12:1532.6702:39:421001:18:1900:00:5800:01:16
14 7026ALBERTO GOMEZ PEREZCDE ZAGROS TRIATHLON (ZAGABM03:59:1212000:35:16702:04:0534.8202:39:211701:19:5100:01:2400:01:05
15 5965RAUL COLL NOGUETEAM CALELLA TRIATHLONABM03:59:28800:27:522002:08:0533.7302:35:574001:23:3100:00:4900:00:45
16 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZCLUB TRIATLO PALAFRUGELLABM03:59:545200:31:191902:07:5433.7802:39:132101:20:4100:01:0200:00:32
17 974JONATHAN LÓPEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM04:00:32300:27:112902:11:0632.9502:38:173001:22:1500:01:1200:00:54
18 7020YERAY ARTEAGA JEREZINDEPENDENTABM04:00:461800:29:252602:09:5433.2602:39:192701:21:2700:00:4000:00:58
19 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:01:155100:31:09502:03:2635.0002:34:356401:26:4000:00:5700:01:04
20 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM04:01:422100:29:402302:08:5233.5202:38:323801:23:1000:00:4400:00:46
21 4514DIEGO RIBAO RODRIGUEZTGCBINNABM04:02:049400:34:292702:10:0633.2102:44:35801:17:2900:00:4700:01:04
22 2922JOSEP BADIA CALDERONGRUP ESPORTIU ESTEVEABM04:02:227700:33:341502:05:4934.3402:39:233401:22:5900:00:5700:00:52
23 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M04:03:008300:34:031102:05:0734.5302:39:104301:23:5000:00:5400:00:34
24 1980SERGIO GONZALEZ CAÑALC.E. EVOLUTRION SANT BOIV1M04:03:118500:34:071302:05:2034.4702:39:274201:23:4400:01:3100:01:07
25 3691ARTUR CUÑAT PELLICERC.N. SABADELLABM04:03:311300:28:174902:15:4031.8402:43:571501:19:3400:00:3700:01:16
26 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:03:394300:30:481602:06:3334.1402:37:216101:26:1800:00:3800:01:05
27 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM04:04:462500:29:493202:12:0332.7102:41:523301:22:5400:00:4900:01:30
28 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:05:091000:27:592502:09:4733.2902:37:467201:27:2300:00:3800:01:06
29 8031ALIAKSEI TRAKHIMCHYKLLICENCIA DE DIAABM04:05:4314100:35:582102:08:1933.6702:44:172601:21:2600:01:0200:01:02
30 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:05:519800:34:33902:04:4734.6202:39:206301:26:3100:00:3600:00:47
31 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM04:05:533400:30:185102:16:0431.7502:46:221401:19:3100:01:0800:01:13
32 1226ADRIÀ MARÍN BATETFLOR DE TRIATLOABM04:06:526300:31:523702:13:2732.3702:45:192901:21:3300:01:0200:01:16
33 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:07:114700:30:564602:15:0731.9702:46:032401:21:0800:00:4000:01:57
34 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M04:08:199900:34:343502:12:4332.5502:47:172301:21:0200:01:0000:01:30
35 5809ALBERT GARCIA BERTRANC.N. VILAFRANCA ABM04:09:061200:28:093602:13:1932.4002:41:287401:27:3800:00:3800:00:45
36 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM04:09:072300:29:424402:15:0032.0002:44:424501:24:2500:00:4800:00:40
37 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM04:09:314800:30:564502:15:0431.9802:46:003901:23:3100:00:4400:01:05
38 7027THOMAS ROHDELLICENCIA DE DIAV1M04:10:5415600:36:372802:10:1133.1802:46:484401:24:0600:00:5400:01:30
39 7028RUBEN DE LA FUENTE RODRIGLLICENCIA DE DIAABM04:10:54000:00:00000:00:000.0002:49:262801:21:2800:00:0000:01:02
40 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM04:11:222900:29:528202:21:0830.6102:51:001801:20:2200:00:5700:02:01
41 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:11:321600:28:447702:19:4730.9002:48:313501:23:0100:00:3200:00:41
42 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:11:365600:31:256102:17:5131.3402:49:163101:22:2000:00:3900:01:58
43 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M04:12:231100:28:056502:18:1631.2402:46:215601:26:0200:00:4100:01:02
44 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM04:12:292200:29:406202:17:5731.3202:47:374701:24:5200:00:4300:00:51
45 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM04:12:296000:31:334302:14:5132.0402:46:245801:26:0500:00:5900:00:55
46 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM04:12:4112900:35:365702:17:2431.4402:53:001601:19:4100:00:4900:01:22
47 3819JOSE MARIA ESQUINAS RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M04:12:4510400:34:456902:18:5931.0802:53:441201:19:0100:02:0700:01:34
48 8029MARIUS ZORRILLA NEBOTLLICENCIA DE DIAABM04:13:431900:29:297002:19:0431.0602:48:334901:25:1000:00:4600:01:48
49 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM04:13:5913000:35:374702:15:1431.9402:50:513701:23:0800:01:3800:01:02
50 1219GERARD SORIA RODRIGUEZINDEPENDENTABM04:14:084100:30:462202:08:4933.5402:39:3513601:34:3300:00:4800:00:56
51 3271ISRAEL TURULL   FORNSC.E. PICORNELLV1M04:14:393000:29:595902:17:4631.3602:47:456901:26:5400:01:3900:02:45
52 179GUILLEM LLADO GARRIGAC.E. PICORNELLV2M04:15:071700:29:002402:09:4633.2902:38:4614501:36:2100:00:4000:01:09
53 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM04:15:4116300:36:485802:17:2931.4202:54:172501:21:2400:00:4400:02:15
54 5505DAVID RIVERA PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM04:15:5716700:36:535202:16:3131.6402:53:243201:22:3300:01:3800:02:25
55 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBABM04:16:032600:29:505502:17:1231.4902:47:028801:29:0100:00:4600:01:57
56 8026SERGI CINCA MORROSLLICENCIA DE DIAV1M04:16:126500:32:229202:23:1330.1602:55:351901:20:3700:01:2100:01:20
57 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M04:16:336800:32:483902:13:4032.3202:46:289901:30:0500:00:3600:00:56
58 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:17:0610500:34:484802:15:2331.9102:50:117001:26:5500:00:3900:00:46
59 661DAVID GALLEGO LOPEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:17:4013600:35:484002:14:0232.2302:49:507601:27:5000:02:0200:01:11
60 1101OSCAR DOMENECH SAGARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M04:18:0317200:36:584102:14:3732.0902:51:356201:26:2800:00:5100:00:53
61 7019ROBERT COMAMALA SERRANOLLICENCIA DE DIAABM04:18:52500:27:3611002:25:5029.6202:53:265001:25:2600:01:4100:01:12
62 1338EDUARD DE QUINTANA TUEBOLTGCBINNABM04:19:038100:33:577402:19:2930.9702:53:265301:25:3700:01:4000:01:15
63 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM04:19:435700:31:266802:18:4231.1502:50:089401:29:3500:00:4800:01:46
64 2840DANI RIVERA MONGEFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:19:433100:30:008302:21:1130.6002:51:118601:28:3200:01:1400:00:45
65 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:19:512700:29:505002:15:4931.8102:45:3913401:34:1200:00:3300:02:05
66 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM04:20:478600:34:073802:13:3432.3402:47:4112001:33:0600:01:1500:00:49
67 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM04:21:0213100:35:375602:17:2131.4502:52:588201:28:0400:01:3800:00:59
68 8022EDUARDO OÑATE MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM04:21:4520100:38:369402:23:4530.0503:02:211301:19:2400:02:1400:01:31
69 7025JOSE ANTONIO PEÑA SALCEDOMEDIA LEGUA BAENAABM04:21:539200:34:284202:14:4432.0602:49:1211601:32:4100:02:4400:01:42
70 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:22:069500:34:317302:19:1231.0302:53:438401:28:2300:01:0900:00:43
71 1678ALBERT ACOSTA VÁZQUEXRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:22:0812100:35:178602:21:1630.5802:56:335201:25:3500:01:5600:01:33
72 3665RAFAEL FERNANDEZ RAMIREZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM04:22:119600:34:316602:18:2131.2302:52:529201:29:1900:00:5500:00:40
73 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:22:3811300:35:096702:18:2431.2102:53:338901:29:0500:00:4300:01:25
74 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:22:4013200:35:386402:18:1631.2402:53:548701:28:4600:01:2200:01:03
75 4185SERGIO JAREÑO CUADROSSBR OPEN TEAMV1M04:23:179300:34:297202:19:1031.0402:53:399601:29:3800:02:0900:01:24
76 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M04:23:3121200:39:356302:18:0431.2902:57:395501:25:5200:01:3900:01:14
77 213GUILLAUME CAMILLE GRATTECLUB ESPORTIU GIGGATRIABM04:23:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
78 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM04:23:5619300:38:167502:19:3030.9702:57:466001:26:1000:00:5300:02:01
79 1421MIQUEL TEIXIDO JULIANCLUB TRIATLO SABADELLV1M04:24:035300:31:216002:17:5031.3402:49:1113701:34:5200:00:5000:01:50
80 5740ELOI PALA RAMOSFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:24:128000:33:4710102:24:3429.8802:58:215401:25:5100:01:2200:01:23
81 7029MIA MIRET COSTABELLALLICENCIA DE DIAABM04:24:4110200:34:427902:19:5730.8702:54:399801:30:0200:01:2600:01:43
82 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM04:24:487200:33:0010502:25:0829.7702:58:086501:26:4000:01:1300:00:54
83 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M04:24:5414900:36:2415702:31:3828.4903:08:02701:16:5200:02:0300:01:05
84 349JULIO CARDO CAÑADASC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M04:25:031400:28:197102:19:0631.0602:47:2515901:37:3800:00:4600:01:43
85 4236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGASCLUB VO2 TEAMABM04:25:5512600:35:258802:22:2930.3202:57:548001:28:0100:01:5600:01:04
86 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M04:26:145900:31:315402:17:0531.5102:48:3616001:37:3800:00:4800:01:09
87 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM04:26:559700:34:328402:21:1230.5902:55:4410701:31:1100:00:4900:01:33
88 8035ARITZ ARANGURENLLICENCIA DE DIAV1M04:27:3218600:38:073402:12:2332.6302:50:3015301:37:0200:02:1900:01:52
89 730LUCAS TUDO SANDESTRIATLO PALLEJAABM04:27:3212400:35:229802:23:5930.0002:59:218301:28:1100:01:3600:01:15
90 5640JOSEP BOATELLA BRAVOC.N. CATALUNYAABM04:27:3520300:38:378702:22:0930.3903:00:466701:26:4900:01:2800:01:32
91 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M04:27:563900:30:411802:07:1833.9402:37:5922901:49:5700:01:0300:00:54
92 613FRANCESC PUJADES LLOMBARTCLUB TRIATLO PROSANABM04:28:214900:30:5712702:27:0129.3802:57:5810101:30:2300:01:0900:00:51
93 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM04:28:584500:30:5414502:29:4128.8603:00:358501:28:2300:01:1000:00:59
94 5491DANIEL GONZALEZ LOZOYASBR OPEN TEAMV1M04:29:0410000:34:3712802:27:0429.3703:01:417301:27:2300:02:1500:02:00
95 2556XAVI CASTILLERO LOPEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M04:29:2516400:36:4810202:24:3629.8803:01:248101:28:0100:00:5600:01:39
96 8041JAVIER VALÈNCIA VIGARALLICENCIA DE DIAV1M04:29:3121100:39:1812902:27:1129.3503:06:293601:23:0200:01:5500:01:29
97 1871DANIEL DORADO FERNÁNDEZC.N. SABADELLABM04:29:427100:32:575302:16:3831.6202:49:3517601:40:0700:01:1100:01:15
98 8032JOAQUIN LAVADO TRASMONTELLICENCIA DE DIAV1M04:29:4721500:39:428002:20:5030.6703:00:329001:29:1500:00:4500:01:17
99 3029EDGAR GAIG DIEGUEZA.C. PARETS RAVET BIKEV1M04:30:037800:33:3510002:24:0329.9902:57:3811501:32:2500:02:0800:01:33
100 5401MARC BAIGET GALLEGOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:30:3017800:37:1013002:27:1329.3403:04:235901:26:0700:02:1200:03:11
101 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M04:30:4519900:38:318502:21:1630.5802:59:4710501:30:5800:02:5200:01:25
102 8007ALFONS NAVARRO DELGADOLLICENCIA DE DIAABM04:30:5712500:35:2413502:27:3929.2603:03:037801:27:5400:01:3900:02:12
103 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM04:30:5711000:35:0212302:26:3929.4603:01:419101:29:1600:01:1600:01:10
104 8003DAVID DEL AMO PERALTALLICENCIA DE DIAABM04:31:346200:31:3616902:33:0428.2203:04:406801:26:5400:01:5200:00:55
105 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M04:31:449100:34:239602:23:5730.0102:58:2012501:33:2400:02:0100:01:04
106 4410ANGEL VALERA MUÑOZSBR OPEN TEAMV1M04:32:0214700:36:1915002:30:1128.7603:06:305101:25:3200:01:4000:01:29
107 8058JESÚS ALBERTO ALONSO ABADTONIBIKE-TRIATLON PARACUEV2M04:32:238900:34:139902:24:0030.0002:58:1313301:34:1000:01:0900:01:33
108 5875JOSEP PLANAS VICENTEINDEPENDENTV2M04:32:278700:34:098102:20:5730.6502:55:0615601:37:2100:01:4900:01:52
109 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB VO2 TEAMV1M04:32:3420400:38:4311502:26:0529.5703:04:487501:27:4600:01:1500:01:31
110 7030CARLOS BURILLO CARCELLERCLUB TRIATLON EUROPAV1M04:32:4715400:36:349102:22:5230.2402:59:2612301:33:2100:01:0700:01:06
111 3889OSCAR GOMEZ FERNANDEZTRIATLO JOVENT 79ABM04:32:527300:33:1011702:26:1229.5502:59:2212701:33:3000:01:2000:01:09
112 682ISMAEL LALUEZA GEGUNDEZT3R TRIATLOV1M04:33:1714400:36:029702:23:5730.0102:59:5912201:33:1800:01:4600:01:13
113 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:33:3114600:36:1813302:27:3329.2803:03:519701:29:4000:01:5100:01:23
114 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM04:33:463600:30:2610902:25:3829.6602:56:0416101:37:4200:00:5500:01:52
115 3262JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:34:208800:34:1216202:32:1628.3703:06:287701:27:5200:01:0200:01:31
116 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M04:34:407600:33:317602:19:3230.9602:53:0318901:41:3700:01:2900:01:32
117 5318IVAN FERNANDEZ PONFERRADAA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM04:35:1910700:34:5514002:28:5629.0103:03:5111101:31:2800:01:0300:01:05
118 7003ALVARO TORNERO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM04:35:5621800:39:5014102:28:5829.0003:08:487101:27:0800:01:5600:01:46
119 4787SANTIAGO MOLINA ALAMOSCERDANYOLA CHABM04:36:053500:30:2217602:34:2727.9703:04:4910901:31:1600:01:3400:01:10
120 2020MANUEL ALCAZAR MATEOSTRIATLO JOVENT 79V1M04:36:1516900:36:5610302:24:5429.8103:01:5013501:34:2500:01:4500:01:01
121 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:36:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
122 8051ROGER REGUANT CODINALLICENCIA DE DIAABM04:36:5614200:35:5814802:30:0328.7903:06:0110401:30:5500:01:4100:02:19
123 2838JAVIER RUIZ SALVADORINDEPENDENTABM04:37:0017900:37:1211902:26:2329.5103:03:3512601:33:2500:01:1200:01:33
124 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M04:37:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
125 4550PAULO PORTILLO SEVAIOTRIATLO JOVENT 79ABM04:37:1719200:38:1616302:32:1828.3703:10:346601:26:4300:02:0000:01:43
126 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:37:4814500:36:1614902:30:0628.7803:06:2211001:31:2600:01:2100:02:42
127 536JOAQUIM BRUNED ADRAU.C. SANT CUGATV1M04:38:1714000:35:5611202:25:5829.6003:01:5414601:36:2300:01:3600:01:00
128 983EMILI VALERO ROVIRAU.C. SANT CUGATV1M04:38:3711700:35:1412602:26:5629.4003:02:1014701:36:2700:01:1700:01:18
129 2354ALBERTO BERMEJO GOMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:38:567900:33:3811302:26:0029.5902:59:3816701:39:1800:01:5400:01:07
130 4170RUBEN FERNANDEZ MARTINEZADDICT BIKES TEAM C.E.ABM04:39:1223100:40:3812402:26:4729.4303:07:2511301:31:4700:01:2700:01:41
131 266JORDI ARRIBAS VALENCIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M04:39:1912200:35:1814702:30:0328.7903:05:2113101:33:5800:01:4500:02:31
132 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:39:2313500:35:4315302:30:3928.6803:06:2211901:33:0100:00:4500:01:54
133 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M04:39:255000:31:0510402:25:0729.7702:56:1220001:43:1300:01:2500:01:07
134 4970JOSE MARIN SOSPEDRATRIATLO JOVENT 79V3M04:39:2522400:40:1111802:26:1329.5503:06:2411801:33:0100:02:5300:01:54
135 8017JOSEP FABREGAS I GELABERTLLICENCIA DE DIAV2M04:39:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
136 7022GUILLEM VIDAL VILAROLLICENCIA DE DIAABM04:39:5613400:35:439302:23:3730.0802:59:2018101:40:3600:02:5500:01:11
137 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M04:40:0513900:35:5315202:30:1928.7403:06:1212901:33:5300:01:1300:00:52
138 8040RICARD PEDRERO CODERCHLLICENCIA DE DIAABM04:40:076400:32:0413802:28:3329.0803:00:3716801:39:3000:01:4600:01:17
139 8002ALBERT ALTEMIR SANCHOLLICENCIA DE DIAV1M04:40:385400:31:2411102:25:5429.6102:57:1820101:43:2000:01:5800:01:34
140 8001RAMON ULLDEMOLINS SANTISLLICENCIA DE DIAV1M04:40:4715800:36:4116002:31:5128.4503:08:3211401:32:1500:01:0500:01:28
141 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM04:40:5811400:35:1011602:26:0729.5703:01:1717201:39:4100:01:3700:01:05
142 5754ANTONIO ESCRIBANO MARTINECLUB TRITRAININGV1M04:41:0022100:40:0113402:27:3729.2603:07:3812401:33:2200:01:4300:03:02
143 7024EDUARD OLLER PRIVATLLICENCIA DE DIAABM04:41:2218500:38:0712002:26:2429.5103:04:3115201:36:5100:01:3300:01:11
144 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M04:42:3017100:36:5710602:25:2829.7003:02:2517401:40:0500:01:0100:01:30
145 7018CARLOS MANUEL PEREZ GIMENLLICENCIA DE DIAABM04:42:3811100:35:0615902:31:4028.4803:06:4614101:35:5200:01:4800:01:18
146 5687PACO GÓMEZCLUB ESPORTIU Z5ABM04:42:534000:30:4414202:29:0128.9902:59:4519801:43:0800:01:3400:01:27
147 8008ALBERTO GARCIALLICENCIA DE DIAABM04:43:1620800:38:5617402:33:3028.1403:12:2610301:30:5000:01:3300:00:57
148 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M04:43:4223700:41:437802:19:5630.8703:01:3919201:42:0300:01:3100:01:52
149 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM04:43:5119100:38:159502:23:5530.0203:02:1019001:41:4100:02:0300:00:51
150 8023SERGIO BURGOS URBANOLLICENCIA DE DIAV1M04:44:0124000:42:0219602:36:5827.5203:19:004801:25:0100:02:0400:01:37
151 1667JUAN LUIS QUERO GUERREROCLUB NATACIO SITGESV1M04:44:107500:33:2920202:37:2927.4303:10:5812101:33:1200:01:3200:01:22
152 5424JUAN CORONADO BORREGOINDEPENDENTABM04:44:365500:31:249002:22:5130.2402:54:1523201:50:2100:03:1200:01:35
153 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M04:44:597400:33:268902:22:4830.2502:56:1422401:48:4500:00:5000:01:13
154 1192DANIEL JUAN ROGERAC.E. PICORNELLV1M04:45:078400:34:0519002:35:4527.7403:09:5013901:35:1700:00:5800:00:55
155 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M04:45:1922300:40:0818802:35:3427.7703:15:429501:29:3700:02:0100:01:20
156 7021JOSE MARI VAZQUEZ MASGRAULLICENCIA DE DIAABM04:45:5810900:34:5810702:25:3429.6803:00:3220901:45:2600:01:5600:01:20
157 3146JORDI JOU OLIVERAST3R TRIATLOV1M04:46:136100:31:3422002:40:3826.8903:12:1213201:34:0100:01:2400:01:13
158 8033PABLO PEREZ CALDAYALLICENCIA DE DIAABM04:46:3810100:34:4017802:34:3527.9503:09:1515701:37:2300:01:2000:01:45
159 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M04:46:406600:32:2912502:26:5429.4102:59:2321801:47:1700:00:5800:01:03
160 7023ANTONIO CORPASLLICENCIA DE DIAV2M04:47:0615200:36:2617502:33:5128.0803:10:1715101:36:4900:02:1900:01:30
161 5369DAVID QUER GUICHTGCBINNV1M04:47:2110600:34:4918202:35:0427.8603:09:5315801:37:2800:01:1200:01:07
162 777ANTONIO M. ARCO TORRESC.E.E. SANT GERVASIV1M04:47:4023900:41:5618302:35:1827.8203:17:1410201:30:2600:01:3900:01:29
163 8016MARC CASATORRES VALENCIALLICENCIA DE DIAV1M04:47:545800:31:2715102:30:1528.7503:01:4221201:46:1200:01:3000:01:54
164 7004JOSE VIGO LARALLICENCIA DE DIAABM04:48:0112800:35:2919102:35:5627.7003:11:2514801:36:3600:01:1500:01:36
165 3843FRANCESC POVEDA UBACHCERDANYOLA CHV1M04:48:1426000:46:1813602:28:0029.1903:14:1813001:33:5600:01:3800:01:50
166 5727DANIEL MELLADO COMACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:48:2124200:42:1810802:25:3629.6703:07:5417801:40:2700:01:3800:01:37
167 4997SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA V1M04:48:2218400:38:0613202:27:2729.3003:05:3319501:42:4900:01:1200:00:49
168 2596ANDRES GONZALEZ ORTIZCLUB TRITRAININGABM04:48:4818700:38:1016402:32:2028.3603:10:3016301:38:1800:01:4100:01:18
169 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M04:49:3221000:39:1415602:31:3528.5003:10:4916501:38:4300:01:4700:02:39
170 8047DAVID GILLLICENCIA DE DIAV1M04:51:0920700:38:5519302:36:2427.6203:15:1914001:35:5000:01:0100:01:32
171 8025ALEJANDRO MARTÍN SANZLLICENCIA DE DIAABM04:51:1310300:34:4413102:27:1929.3203:02:0322601:49:1000:03:1400:02:14
172 8013JORDI CABALL REIGLLICENCIA DE DIAV1M04:51:2419800:38:2717202:33:2228.1703:11:4916901:39:3500:02:5200:02:06
173 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM04:51:4710800:34:5617302:33:2228.1703:08:1820301:43:2900:01:4300:01:12
174 8027GERARD LANUZA CERVERALLICENCIA DE DIAABM04:52:1923600:40:5421702:40:1826.9503:21:1210601:31:0700:03:0600:02:04
175 7013CRISTIAN CORPAS VALENZUELLLICENCIA DE DIAABM04:52:2115300:36:2714402:29:2128.9303:05:4821401:46:3300:02:3600:01:27
176 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:52:2516800:36:5424202:47:3125.7903:24:257901:28:0000:02:3900:02:46
177 3154DANIEL SANCHEZ COBOC. TRIATLO MONTORNESABM04:52:5122200:40:0814602:29:5328.8203:10:0119601:42:5000:02:4000:01:56
178 1640MARC JUNYENT LAVADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM04:53:1221700:39:5019502:36:4627.5603:16:3614901:36:3600:01:5700:01:07
179 3817MARC CORDOBA CASANOVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M04:53:2617000:36:5715802:31:4028.4803:08:3720701:44:4900:01:3400:01:26
180 7016JUAN CAMPOY LLICENCIA DE DIAABM04:53:4222800:40:2818602:35:3227.7803:16:0016201:37:4200:02:4200:01:11
181 5806DAVID JORQUES BACETEINDEPENDENTABM04:53:48000:00:00000:00:000.0003:20:5711701:32:5100:00:0000:02:00
182 8059MIGUEL ANGEL RUBIO ESPEJOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAV1M04:54:4414300:36:0120902:38:3727.2403:14:3817501:40:0600:01:2900:01:24
183 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M04:54:5916600:36:5220302:37:3127.4303:14:2318001:40:3600:02:2600:01:39
184 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M04:55:198200:34:0021802:40:2026.9403:14:2018301:40:5900:01:5600:01:46
185 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM04:55:2713800:35:5222502:42:5526.5203:18:4715001:36:4000:02:1000:01:10
186 2454DAVID DESQUENS PALACIOSCLUB NATACIO CALDESABM04:55:3620000:38:3420102:37:2727.4403:16:0117001:39:3500:02:1200:01:14
187 1080RAMON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:56:0214800:36:2321402:39:1227.1403:15:3517701:40:2700:01:1800:02:17
188 1135JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM04:56:0725000:42:5621502:39:3227.0803:22:2812801:33:3900:01:2800:00:55
189 1076JORDI MARTÍ SAN JOSÉC.E. RAYOTEAMABM04:56:5219500:38:1812102:26:2729.5003:04:4524201:52:0700:01:1900:01:03
190 8055CARLOS GORINALLICENCIA DE DIAABM04:56:546900:32:5111402:26:0329.5802:58:5425301:58:0000:02:0200:01:28
191 1622ORIOL SOLÀ GRANCHAC.A. LES TORTUGUESV1M04:56:5616200:36:4615502:30:5228.6303:07:3822701:49:1800:00:5200:01:16
192 1990PAU MATAS PERICASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M04:57:0320600:38:5118902:35:4227.7503:14:3319301:42:3000:01:2500:01:47
193 5838JUAN JOSE SANCHEZ BUSTOSCLUB ATLETIC CASTELLARV1M04:58:0711600:35:1317702:34:3427.9503:09:4722101:48:2000:02:2900:03:50
194 8024ALBERTO BRAVO GARCÍALLICENCIA DE DIAABM04:58:4025100:43:0223202:45:2826.1103:28:3010001:30:1000:02:2000:01:21
195 3104DAVID RODRIGUEZ GARROFECLUB NATACIO SITGESV1M04:59:4124700:42:3421002:38:4027.2303:21:1416401:38:2700:01:1500:01:12
196 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M04:59:5320200:38:3722102:40:4226.8803:19:1917901:40:3400:02:2700:01:15
197 2075ALBERT PANELLA UBEDATGCBINNABM05:00:1919600:38:2215402:30:4028.6703:09:0223901:51:1700:02:2100:01:31
198 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M05:00:1925400:43:1516502:32:2628.3403:15:4120501:44:3800:01:0300:02:24
199 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V2M05:00:2024500:42:2318402:35:1927.8103:17:4219401:42:3800:02:1800:02:48
200 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM05:00:2221600:39:4918502:35:2827.7903:15:1720801:45:0500:02:3900:02:07
201 636FRANCISCO JAVIER JAIME NOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M05:01:1118000:37:3416802:33:0128.2303:10:3523501:50:3600:01:3600:01:31
202 8030XAVIER SERRADESANFERM VALLLICENCIA DE DIAV1M05:01:5419000:38:1323002:43:5026.3703:22:0317301:39:5100:02:2800:02:38
203 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDENTV2M05:03:1023200:40:3914302:29:2128.9303:10:0024701:53:1000:02:0400:01:59
204 5562ALBERTO BARREDOINDEPENDENTV1M05:03:1718900:38:1122602:43:0826.4803:21:1919101:41:5800:01:2000:01:47
205 1042JOAN RECASENS ROSELLC.N. VILAFRANCA V2M05:03:2916100:36:4518002:34:5627.8803:11:4124101:51:4800:01:2900:01:58
206 1133MARC ESTEVE I GARCIAINDEPENDENTABM05:03:3525300:43:0917902:34:5627.8803:18:0521001:45:3000:00:5500:00:48
207 455XAVIER JUIDIAS QUINTANACLUB NATACIO BANYOLESABM05:03:4220500:38:4924302:48:5425.5803:27:4314201:35:5900:03:4200:01:45
208 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMABM05:04:1715700:36:3822702:43:2826.4303:20:0620401:44:1100:01:4800:01:24
209 1205ORIOL FONT BELLARTU.C. SANT CUGATV1M05:04:4015000:36:2420702:38:1527.3003:14:3923001:50:0100:02:0500:01:19
210 1877DANIEL SIMON TOSCANOADDICT BIKES TEAM C.E.ABM05:05:0025500:43:1823102:44:2826.2703:27:4615501:37:1400:03:0500:02:35
211 8010JOSEP CORTS CREIXELL LLICENCIA DE DIAV1M05:05:0316000:36:4221602:39:5327.0203:16:3522201:48:2800:01:5300:01:18
212 8045GUILLERMO ESCUDERO VALVERLLICENCIA DE DIAV1M05:07:4820900:39:1319902:37:1127.4803:16:2424001:51:2400:01:3100:01:32
213 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M05:08:0018200:38:0421202:38:4527.2103:16:4923801:51:1100:01:1200:02:02
214 7014CARLOS SERRANO VAZQUEZLLICENCIA DE DIAABM05:08:3917300:37:0323402:45:4526.0603:22:4821101:45:5100:02:2200:02:18
215 8006JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXLLICENCIA DE DIAV1M05:08:5324100:42:0920002:37:1627.4703:19:2522801:49:2800:01:5100:02:09
216 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M05:09:0022000:39:5819402:36:3927.5803:16:3724501:52:2300:01:1900:01:51
217 8009MARC MINGUELLALLICENCIA DE DIAV1M05:09:2326200:46:2624002:46:5125.8903:33:1714301:36:0600:02:1400:01:27
218 8036FRANCESC OLIVARES BAILENLLICENCIA DE DIAABM05:09:3623300:40:3924402:49:4025.4603:30:1916601:39:1700:01:4700:02:19
219 8004XAVIER DELGADO DE TORRES LLICENCIA DE DIAV1M05:09:3924300:42:2023502:45:5726.0303:28:1718701:41:2200:02:5100:01:21
220 1435ORIOL PISOS TABERNERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM05:09:4621900:39:5221102:38:4427.2203:18:3623701:51:1000:02:1400:02:36
221 8048MARC RUBIO DIAZLLICENCIA DE DIAV1M05:10:3015100:36:2423602:46:0726.0103:22:3122001:47:5900:02:5000:02:58
222 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M05:12:2017400:37:0419702:37:0127.5103:14:0525501:58:1500:01:1100:01:53
223 8034JOSEP MARIA CERCÓS MUSLLICENCIA DE DIAV1M05:13:0716500:36:4925802:59:1524.1003:36:0415401:37:0300:01:2900:01:23
224 8014FLORENCI ARIAS CONCHELLOLLICENCIA DE DIAV1M05:13:2626300:46:3422802:43:4526.3803:30:1919701:43:0700:01:5300:03:05
225 7001ANTON RAMOS BOSCHLLICENCIA DE DIAABM05:13:2622600:40:2618702:35:3427.7703:16:0025201:57:2600:01:5100:01:09
226 8044JOAN MARC RAMON CORDEROLLICENCIA DE DIAABM05:13:4215500:36:3522402:42:2326.6003:18:5824901:54:4400:04:5800:01:43
227 2041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALCLUB VO2 TEAMABM05:13:5123000:40:3720502:37:4127.4003:18:1825001:55:3300:01:2300:01:42
228 8049LLUIS MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM05:13:52000:00:00000:00:000.0003:21:3424401:52:1800:00:0000:02:24
229 2656SANTIAGO ROYO GINERCLUB TRITRAININGV2M05:15:0724600:42:3024902:51:0825.2403:33:3818801:41:2900:01:5800:02:11
230 2823SERGIO OLEAGA PÉREZ DE MEINDEPENDENTV1M05:18:0525800:46:0124702:50:5725.2703:36:5818601:41:0700:01:1900:01:21
231 4637ISAAC FONTELLES CODERCHGOO SPORT CLUBABM05:18:4121300:39:3623702:46:2625.9603:26:0224601:52:3900:02:2700:01:50
232 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM05:18:4324800:42:4426203:04:4723.3803:47:3110801:31:1200:02:4800:01:45
233 8020ROGER BRUNALLICENCIA DE DIAV1M05:20:5826500:47:4123802:46:4025.9203:34:2121501:46:3700:01:3900:01:26
234 2029MIQUEL MARTORELL SANSOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM05:21:0317500:37:0620402:37:3827.4103:14:4426002:06:1900:01:3800:01:46
235 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:21:2023400:40:4122202:41:2126.7703:22:0225601:59:1800:01:3100:02:28
236 8050OSCAR GRACIA LLICENCIA DE DIAV2M05:24:589000:34:1621902:40:2526.9303:14:4126602:10:1700:03:1500:04:06
237 8052XAVIER MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM05:25:47000:00:00000:00:000.0003:42:2220201:43:2500:00:0000:02:21
238 7008IÑAKI LORENTE AZCAITURRIELLICENCIA DE DIAABM05:31:5511200:35:0724102:47:0425.8603:22:1126502:09:4400:02:4700:03:02
239 7015JOAQUIN TURON SALVADOLLICENCIA DE DIAV1M05:36:3125900:46:0923902:46:4325.9103:32:5225802:03:3900:01:5000:01:49
240 7010QUICO SALA SABRAZESLLICENCIA DE DIAV2M05:45:1226100:46:2124802:51:0325.2603:37:2426302:07:4800:01:5100:01:40
241 8012MARIO LÓPEZ EGEALLICENCIA DE DIAV2M05:45:5326400:46:5426503:10:1122.7103:57:0522501:48:4800:04:1000:03:17
242 8057MICHEL SERRANO MARTINC.T. MURCIA UNIDATAV2M05:51:4822500:40:1726103:04:3723.4003:44:5426202:06:5400:01:4400:02:05
243 7007JUAN JOSE SILLA MORENOLLICENCIA DE DIAABM05:55:2021400:39:3726403:09:3222.7903:49:0925902:06:1100:02:0500:01:10
244 7005JORDI BORRELL MARTILLICENCIA DE DIAV2M05:56:2713700:35:5225502:55:5924.5503:31:5127102:24:3600:03:2000:02:14
245 5751DIDAC MARQUÈS ROZASCLUB ESPORTIU Z5ABM05:57:1422900:40:3326003:02:3723.6603:43:1026902:14:0400:03:4000:02:14


NF 696ORIOL DELBLANCH SOLERCLUB VO2 TEAMABM00:00:00000:36:53002:17:4431.3602:54:37000:00:0000:01:1400:00:45
NF 796ROBERT MONTALVO CUMICLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:00:00000:46:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0200:00:00
NF 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:00:00000:33:24002:19:2330.9902:52:47000:00:0000:01:5200:00:44
NF 842JAVIER CATASUS BRISEC.N. CATALUNYAV2M00:00:00000:30:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:0700:00:00
NF 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM00:00:00000:26:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:17:4400:00:00
NF 4359JORDI PARDINA LESEDUARTEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M00:00:00000:36:34002:31:1628.5603:07:50000:00:0000:01:2100:01:29
NF 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASGRUP ESPORTIU ESTEVEABM00:00:00000:27:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
NF 8054IVAN MARIN DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:34:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:3300:00:00
NF 8060MARC DINARES LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:40:34002:47:3425.7803:28:08000:00:0000:02:4500:02:50
NF 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:00:00000:24:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
NF 1128HUGO MENDEZ MARTINEZC.E. PICORNELLABM00:00:00000:34:57002:17:5931.3102:52:56000:00:0000:00:3700:01:09
NF 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM00:00:00000:28:19002:11:4132.8102:40:00000:00:0000:00:5000:00:38
NF 3361JORDI MARTI HORCAJADAINDEPENDENTV1M00:00:00000:35:43002:28:1329.1503:03:56000:00:0000:00:5300:02:55




NP 702JOAN SERRA PONSCLUB VO2 TEAMABM
NP 1478VICTORIANO CARRASCO PRIETC.E. RAYOTEAMV1M
NP 1762XAVIER CERVANTES CASADOCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 2898FRANCESC SOLER ROMAGOSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M
NP 5517DAVID VIVAR LABRADORCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 8046PERE VILELLA I MARQUILLESLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8056JOSEP FRANCESC ARAN PEREZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8015BORJA MARCOSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8018ALEXIS HERVAS GINERLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8019JORDI HEREDIA POVEDALLICENCIA DE DIAABM
NP 8021POL SANSLLICENCIA DE DIAABM
NP 8028DAVID GOMEZ VALBUENALLICENCIA DE DIAV1M
NP 8037ALBERT RANDÉ PUIGLLICENCIA DE DIAABM
NP 8038DANIEL DOMINGUEZ RUBIOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8039NICO CASTRO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8043JORDI BROCA I CASALSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 304ALBERT TORRENT MARTINEZTRICBMABM
NP 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 1194RAFAEL FORCADELL SANCHEZCLUB NATACIO BARCELONAV2M
NP 1305JOSE ANTONIO MARTINEZ SÁNCERDANYOLA CHABM
NP 1979UNAI SANCHEZ GIBELLOC.T. PARETS DEL VALLESABM
NP 2068EMILI HERNANDEZ ROVIRAESSENCIAL TRIATLOABM
NP 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M
NP 2972EUSEBI OCAÑA ALCOBECLUB ATLETIC CASTELLARV1M
NP 3233MIKEL LAKA URQUIDITEAM CALELLA TRIATHLONABM
NP 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79V1M
NP 4474SVEN KEIMERINDEPENDENTV1M
NP 4919ALBERT PLANAS MARTINEZCLUB TRITRAININGABM
NP 5893OSCAR MORADELL FRANCHCLUB NATACIO BANYOLESV1M
NP 7002OSKAR ORTEGA BALLESTEROSLLICENCIA DE DIAABM
NP 7006ORIOL FARRES PINEDALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7011ALEJANDRO IÑARWTA SERRALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7012TOMAS MAHONYLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7017IGNACIO NAVARRO EZQUERROLLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32