RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
57 52 50 2 0 2 1000 2 19 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:23:18400:04:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:23:28100:04:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:23:43500:04:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:24:30300:04:47000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:24:381200:05:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:24:591100:05:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:25:03200:04:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:25:19900:05:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:26:11800:05:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:26:21700:04:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:26:402600:06:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:27:001500:05:22000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2280DAVID PRESAS GUTIÉRREZTGCBINNV1M00:27:021400:05:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:27:082500:06:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:27:142900:06:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 744MARC ROURA BARNÉSC.A. XALOCABM00:27:461300:05:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:28:051600:05:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M00:29:073600:06:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:30:023800:06:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:30:032400:06:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:30:252800:06:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:30:293900:06:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:30:293300:06:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 166FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M00:30:323400:06:32000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:30:432200:05:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:30:542700:06:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:31:203700:06:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM00:34:324700:08:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:34:544800:08:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:36:073100:06:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM00:36:324400:07:03000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M00:36:374600:07:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM00:36:404900:09:39000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 535LUCAS CANELO INFANTESCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M00:43:015000:10:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NF 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:00:00000:04:52000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM
NP 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32