RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
131 115 16 0 750 24 5 25 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:20:17400:11:24400:47:5230.0801:00:17100:20:000:00:000:00:00
2 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:20:58500:12:35100:45:4231.5100:59:18500:21:400:00:000:00:00
3 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:23:01300:11:17600:48:2129.7801:00:42900:22:190:00:000:00:00
4 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:23:56100:11:191900:50:2428.5701:02:30300:21:260:00:000:00:00
5 7033SERGI MATEU VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:25:262300:14:33200:46:5430.7001:02:391500:22:470:00:000:00:00
6 1139ALBERT VALLS CALVOINDEPENDENTV1M01:25:271600:13:36500:47:5330.0701:02:441300:22:430:00:000:00:00
7 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:25:332000:14:20300:47:2130.4101:02:401600:22:530:00:000:00:00
8 5602JONATHAN MARQUEZ GARCIAC.N. TARRACOABM01:25:55700:13:031000:49:4428.9501:03:45600:22:100:00:000:00:00
9 330RAÚL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:26:39600:12:351400:50:0528.7501:04:051000:22:340:00:000:00:00
10 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:26:56200:11:161700:50:1828.6301:02:312500:24:250:00:000:00:00
11 6001MARC COSTA SITJALA NEVERA ROJA TRIADDICTSABM01:29:131800:12:271600:50:1228.6901:05:152100:23:580:00:000:00:00
12 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM01:29:364100:16:201300:50:0128.7901:07:24800:22:120:00:000:00:00
13 7015PAU VILAR ROSANASLLICENCIA DE DIAABM01:29:522700:14:36700:48:5229.4701:04:593200:24:530:00:000:00:00
14 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:30:073600:15:222100:50:3428.4801:07:311100:22:360:00:000:00:00
15 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M01:30:155000:16:221500:50:0928.7101:08:04700:22:110:00:000:00:00
16 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERINDEPENDENTABM01:30:257000:17:171200:49:5928.8101:08:51400:21:340:00:000:00:00
17 6017GUILLEM ERRA NOGUERLLICENCIA DE DIAABM01:30:444000:15:472000:50:2728.5401:07:461700:22:580:00:000:00:00
18 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:30:462200:14:212400:51:1828.0701:06:442200:24:020:00:000:00:00
19 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:31:181100:13:222300:50:3828.4401:05:084200:26:100:00:000:00:00
20 6009RAUL SAYAGO VILLARRAZOLLICENCIA DE DIAABM01:31:408500:16:27800:49:1329.2601:09:021200:22:380:00:000:00:00
21 7023DANI CUENCA SOLDADOLLICENCIA DE DIAABM01:31:476700:17:15900:49:2929.1001:08:131900:23:340:00:000:00:00
22 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:32:074200:15:463600:53:3126.9101:11:02200:21:050:00:000:00:00
23 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:32:305300:16:571100:49:4528.9401:07:562700:24:340:00:000:00:00
24 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM01:32:35800:12:553700:53:4326.8101:07:562800:24:390:00:000:00:00
25 3750DANIEL AUTET GUBIERASTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:33:251200:13:092200:50:3528.4701:05:106300:28:150:00:000:00:00
26 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:461400:13:413900:54:3226.4101:09:182600:24:280:00:000:00:00
27 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:34:378200:17:532800:52:1827.5301:11:511400:22:460:00:000:00:00
28 158JUAN LOPEZ CHAVESA.D. RUNNING VIGIAV1M01:34:483400:14:334400:54:5426.2301:11:261800:23:220:00:000:00:00
29 7002RAFAEL CEREZUELA LORENZOLLICENCIA DE DIAABM01:35:498600:17:212700:51:5527.7401:11:522000:23:570:00:000:00:00
30 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:35:534900:16:213200:53:1627.0301:11:083000:24:450:00:000:00:00
31 7012OSCAR CREIX NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:36:184400:15:113000:52:5527.2101:10:403500:25:380:00:000:00:00
32 552JUAN CARLOS GARCIA GALINDINDEPENDENTV1M01:36:223800:15:18000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
33 2638CARLES FARRES CISTEROINDEPENDENTABM01:36:276800:17:042500:51:4227.8501:10:304000:25:570:00:000:00:00
34 4683JESUS GONZALEZ FARRESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:36:292500:14:313500:53:2926.9201:09:334700:26:560:00:000:00:00
35 5958BERNAT VINYALS VILARNAUC.A. IGUALADAABM01:36:513000:14:503100:53:0627.1201:09:205100:27:310:00:000:00:00
36 7017JORDI MEMBRIVES BARNIOLLLICENCIA DE DIAABM01:37:036600:16:261800:50:1928.6201:09:015600:28:020:00:000:00:00
37 2291DANIEL FABREGA COLOMER CLUB NATACIO OLOTABM01:37:182400:14:164000:54:4026.3401:10:324600:26:460:00:000:00:00
38 7029JULIAN MARTÍNEZ FRIASLLICENCIA DE DIAABM01:37:415100:16:324200:54:4726.2901:12:553100:24:460:00:000:00:00
39 2113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉRTG TRIATLO SITGESABM01:37:591900:14:164700:56:1025.6401:11:264300:26:330:00:000:00:00
40 3396FROILAN TUTUSAUS LOPEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:38:30900:12:294100:54:4226.3301:08:577300:29:330:00:000:00:00
41 3658ALBERT ALQUEZAR PRATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLSUB23M01:38:421700:13:554800:56:1125.6301:11:035300:27:390:00:000:00:00
42 1560JORDI DOMENECH ANDREUC.A. IGUALADAABM01:39:104500:16:233800:54:2226.4901:12:094800:27:010:00:000:00:00
43 2035JOSEP LECHUGA ALONSOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:39:246900:17:004300:54:5226.2501:13:433600:25:410:00:000:00:00
44 7016JULI FERRER MONTIELLLICENCIA DE DIAABM01:39:565200:16:123300:53:1727.0301:11:266500:28:300:00:000:00:00
45 7003JORDI SANS MONCLUSLLICENCIA DE DIAABM01:40:083500:14:344600:56:0825.6501:12:594900:27:090:00:000:00:00
46 6010DAVID LLOP ROIGLLICENCIA DE DIAV1M01:40:102600:14:405700:58:0624.7801:14:114100:25:590:00:000:00:00
47 7028DANIEL MARÍN SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:40:206100:16:465100:57:2525.0801:16:002400:24:200:00:000:00:00
48 7024ANTONIO MANUEL ARCO TORRELLICENCIA DE DIAV1M01:40:268900:17:55000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
49 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:41:073200:14:324900:56:2825.5001:12:576100:28:100:00:000:00:00
50 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM01:41:085400:16:294500:55:3225.9301:13:455000:27:230:00:000:00:00
51 7013XAVI ASCASO MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:41:1210200:18:51000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
52 4872DIDAC MEMBRIVES BARNIOLCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:41:418000:17:272900:52:3627.3801:12:017400:29:400:00:000:00:00
53 420MARC UBACH MORERAC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:42:023700:15:455200:57:3125.0401:14:305200:27:320:00:000:00:00
54 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTABM01:42:212800:15:01000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
55 6025RAMON CODINA JUANUIXLLICENCIA DE DIAV1M01:42:249800:18:532600:51:4427.8401:12:317500:29:530:00:000:00:00
56 3711ALBERTO TORIJA DE LA VEGAJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:42:549200:18:10000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
57 6030DAVID GARCIA CRUZLLICENCIA DE DIAV1M01:43:3710700:15:29000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
58 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM01:43:416200:17:223400:53:2926.9201:12:068200:31:350:00:000:00:00
59 1040DÍDAC OSET CÉSPEDESINDEPENDENTSUB23M01:44:101300:12:565400:57:4424.9401:12:258300:31:450:00:000:00:00
60 7005JORDI ROCA BUSQUETSLLICENCIA DE DIAABM01:44:145500:16:376701:00:0623.9601:18:233700:25:510:00:000:00:00
61 7014ORIOL DRAPER MUNT LLICENCIA DE DIAABM01:44:245600:15:31000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
62 6015RUBEN LUQUE RUEDALLICENCIA DE DIAABM01:44:2710100:18:255600:57:5224.8801:19:023300:25:250:00:000:00:00
63 6012JUAN CARLOS RODRIGUEZ PALLLICENCIA DE DIAABM01:44:2710300:19:095800:58:3124.6101:19:472900:24:400:00:000:00:00
64 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:465900:17:076300:59:3424.1701:18:064500:26:400:00:000:00:00
65 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:45:287200:16:566901:00:4123.7301:19:353800:25:530:00:000:00:00
66 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:45:489400:19:03000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
67 1461DAVID FERNANDEZ CORTADAC. BIKE AREA LLAGOSTERAV1M01:45:532900:14:525900:58:4324.5201:14:527900:31:010:00:000:00:00
68 6003SERGI HERRAEZ MARIMONLLICENCIA DE DIAV1M01:46:254800:15:20000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
69 6014MARC SIEIROLLICENCIA DE DIASUB23M01:46:447100:16:206500:59:4524.1001:18:385900:28:060:00:000:00:00
70 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:47:106300:17:076200:59:2824.2201:18:067000:29:040:00:000:00:00
71 3829ROGER PEIXÓ FITÉCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:47:1211300:22:185500:57:4924.9101:21:173900:25:550:00:000:00:00
72 6008MIQUEL LLUCH CASTILLONLLICENCIA DE DIASUB23M01:47:299700:18:116000:58:4924.4801:19:275500:28:020:00:000:00:00
73 6021JORDI HEREDIA POVEDALLICENCIA DE DIAABM01:47:447500:17:066801:00:2923.8101:19:415700:28:030:00:000:00:00
74 6027DAVID FANES RAMÍREZLLICENCIA DE DIAABM01:47:539100:18:037001:00:5723.6301:21:194400:26:340:00:000:00:00
75 6013MIGUEL ANGEL VERA RUANOLLICENCIA DE DIAABM01:47:569900:18:446100:58:5024.4801:19:476000:28:090:00:000:00:00
76 705MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM01:48:3910500:18:327701:03:0522.8301:24:372300:24:020:00:000:00:00
77 279JORDI GRAU VILLAESCUSATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:48:4110000:18:50000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
78 7027FELIPE RODRIGUEZ LORENTELLICENCIA DE DIAABM01:48:494600:16:177101:01:0723.5601:18:557600:29:540:00:000:00:00
79 6016JORDI COMPTE COLOMLLICENCIA DE DIAABM01:49:006500:15:59000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
80 7034GONZALO MANZANEDA TUDELALLICENCIA DE DIAABM01:50:337300:16:057401:02:2923.0501:21:267100:29:070:00:000:00:00
81 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M01:50:5911200:21:516600:59:4724.0901:23:105400:27:490:00:000:00:00
82 2622RAFAEL CHUECA BLASCOABSOLUT SPORTV2M01:51:3111000:20:43000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
83 7030JOSEP TEIXIDÓ RECORDÀLLICENCIA DE DIAV1M01:51:342100:13:37000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
84 6031LLUÍS PLANS PALAULLICENCIA DE DIAV1M01:51:433100:14:18000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
85 6005SERGI BARGALLO ABADLLICENCIA DE DIAV1M01:52:114700:15:448301:05:3821.9401:23:276700:28:440:00:000:00:00
86 6024NARCÍS MORATÓLLICENCIA DE DIAABM01:52:451500:13:239001:08:3221.0101:23:197200:29:260:00:000:00:00
87 7010JOSE LUIS MUÑOZ ARENASLLICENCIA DE DIAV1M01:53:014300:15:158601:06:1721.7201:24:006900:29:010:00:000:00:00
88 285GABRIEL ÁLVAREZ CABATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:53:037400:16:518201:05:2921.9901:24:306600:28:330:00:000:00:00
89 6011IVAN OTIN LAMIELLLICENCIA DE DIAABM01:54:259600:18:49000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
90 7011PERE MURILLO ARANDALLICENCIA DE DIAABM01:55:248100:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
91 7008DAVID MORALES RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:55:5310800:19:147301:01:5023.2901:24:018400:31:520:00:000:00:00
92 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:56:455800:16:198101:05:2322.0201:23:538600:32:520:00:000:00:00
93 7031AITOR GARCIA ORTEGALLICENCIA DE DIAABM01:57:0010400:18:457801:04:3722.2901:25:548100:31:060:00:000:00:00
94 7021MARIO IVAN AVILA MANTILLALLICENCIA DE DIAABM01:57:2111400:20:07000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
95 7019XAVIER FERRER BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M01:58:1011100:20:447601:03:0422.8301:26:138500:31:570:00:000:00:00
96 1330FRANCESC FREIXAS CARBONELCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:58:189500:18:548701:07:1121.4301:27:467800:30:320:00:000:00:00
97 7025CARLES MOLINA ESCRIBÀLLICENCIA DE DIAV1M01:59:447600:16:48000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
98 6026LLUÍS MELENDEZ BELTRILLICENCIA DE DIAABM02:01:529300:16:55000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
99 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M02:04:448400:17:089101:08:4020.9701:28:259100:36:190:00:000:00:00
100 6029SALVADOR ROS AGUSTÍLLICENCIA DE DIAV2M02:05:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32