RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
38 38 0 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.N. VIC-ETBABM00:52:59200:15:45200:29:3338.5800:45:18200:07:410:00:000:00:00
2 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:53:10100:15:45500:29:4538.3200:45:30100:07:400:00:000:00:00
3 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:53:13400:15:45300:29:4138.4100:45:26300:07:470:00:000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:53:26500:15:45400:29:4238.3800:45:27600:07:590:00:000:00:00
5 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:53:44700:15:47100:29:3338.5800:45:201900:08:240:00:000:00:00
6 503DANIEL GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROSUB23M00:53:48300:15:45600:29:4638.3000:45:311500:08:170:00:000:00:00
7 1084GUILLEM ROJAS MORENOTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:54:15600:15:46700:29:4938.2300:45:352300:08:400:00:000:00:00
8 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M00:54:461200:16:111100:30:3837.2100:46:49400:07:570:00:000:00:00
9 2957ORIOL ARGUDO CAMPSUNIO ATLETICA RUBIABM00:54:542100:16:151500:30:4137.1500:46:56500:07:580:00:000:00:00
10 639ALBERT FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM00:54:551600:16:131600:30:4237.1300:46:55800:08:000:00:000:00:00
11 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:54:561900:16:141400:30:4137.1500:46:55900:08:010:00:000:00:00
12 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:54:581800:16:131000:30:3837.2100:46:511100:08:070:00:000:00:00
13 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:54:59800:16:022300:30:5036.9700:46:521200:08:070:00:000:00:00
14 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:55:012000:16:142100:30:4837.0100:47:02700:07:590:00:000:00:00
15 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:55:03000:00:00000:00:000.0000:47:011000:08:020:00:000:00:00
16 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFASTTRIATLON CLUBABM00:55:111000:16:082400:30:5236.9300:47:001300:08:110:00:000:00:00
17 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:55:12900:16:082200:30:5036.9700:46:581400:08:140:00:000:00:00
18 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:55:161100:16:101800:30:4437.0900:46:541700:08:220:00:000:00:00
19 329GERARD MOLIST PALOMERASC.T. S.J. ABADESSESABM00:55:291700:16:131700:30:4337.1100:46:562000:08:330:00:000:00:00
20 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM00:55:332300:16:29900:30:2137.5600:46:502600:08:430:00:000:00:00
21 2391CARLOS GALINDO ROONEYPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:55:341400:16:122000:30:4637.0500:46:582100:08:360:00:000:00:00
22 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:55:461500:16:131900:30:4637.0500:46:592900:08:470:00:000:00:00
23 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM00:55:562400:16:29800:30:0537.8900:46:343600:09:220:00:000:00:00
24 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:56:191300:16:121200:30:3937.1900:46:513700:09:280:00:000:00:00
25 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM00:56:292900:16:492700:31:2236.3400:48:111600:08:180:00:000:00:00
26 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. TARRACOABM00:56:312700:16:353000:31:3336.1300:48:081800:08:230:00:000:00:00
27 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:56:343500:17:051300:30:4037.1700:47:453000:08:490:00:000:00:00
28 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.E. TRIATHLONBCNABM00:56:393100:16:532500:30:5236.9300:47:453200:08:540:00:000:00:00
29 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:56:442200:16:243400:31:4135.9800:48:052200:08:390:00:000:00:00
30 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM00:56:493200:16:542600:31:1336.5200:48:072500:08:420:00:000:00:00
31 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M00:56:532600:16:343200:31:3836.0400:48:122400:08:410:00:000:00:00
32 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM00:56:563000:16:502800:31:2236.3400:48:122700:08:440:00:000:00:00
33 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON CLUBABM00:57:002500:16:333300:31:4036.0000:48:132800:08:470:00:000:00:00
34 388ELOY SERRANO RODRIGUEZC.N. REUS PLOMSABM00:57:453300:16:543100:31:3636.0800:48:303500:09:150:00:000:00:00
35 5507CLAUDIO DI PIETROPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:58:112800:16:482900:31:2636.2700:48:143800:09:570:00:000:00:00
36 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM00:59:253600:17:173500:33:1734.2500:50:343100:08:510:00:000:00:00
37 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:59:423400:17:013600:33:3433.9600:50:353400:09:070:00:000:00:00
38 4342JAUME GONZALEZ INSENSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:063700:17:253700:33:4033.8600:51:053300:09:010:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32