RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
108 105 2 1 750 22 5 0 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:31:261500:11:14101:01:5921.3001:13:13100:18:130:00:000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:08500:09:58201:03:1620.8601:13:14400:18:540:00:000:00:00
3 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:36:46700:10:24401:06:2419.8801:16:481400:19:580:00:000:00:00
4 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:37:233700:12:24301:05:4920.0601:18:13600:19:100:00:000:00:00
5 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:38:011000:10:38501:06:5819.7101:17:362000:20:250:00:000:00:00
6 427SEBASTIÀ CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:38:131900:11:25801:07:5719.4301:19:22300:18:510:00:000:00:00
7 222ALBERT ROVIRA CENARCLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:211400:11:05701:07:2319.5901:18:281100:19:530:00:000:00:00
8 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:524000:12:33601:07:1519.6301:19:48500:19:040:00:000:00:00
9 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:40:18400:09:281001:09:3218.9801:19:003000:21:180:00:000:00:00
10 5297QUIM SANCHEZ ORDUÑAPRAT TRIATLO 1994ABM01:41:59200:09:002001:14:4017.6801:23:40200:18:190:00:000:00:00
11 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM01:42:142800:11:381101:10:2918.7301:22:071700:20:070:00:000:00:00
12 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:42:217100:13:50901:09:0219.1201:22:52700:19:290:00:000:00:00
13 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:43:372400:11:331201:10:5318.6201:22:262700:21:110:00:000:00:00
14 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM01:44:052000:11:271501:12:5618.1001:24:23900:19:420:00:000:00:00
15 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM01:44:392100:11:311401:12:2818.2201:23:592200:20:400:00:000:00:00
16 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:45:273400:12:091301:11:5818.3401:24:073100:21:200:00:000:00:00
17 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:444200:12:431601:13:0318.0701:25:461300:19:580:00:000:00:00
18 1784JOSEP MATEU ARBOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:46:582300:11:321901:14:2817.7301:26:002400:20:580:00:000:00:00
19 1549RAMIRO CASTROPRAT TRIATLO 1994ABM01:47:071600:11:192401:16:1317.3201:27:32800:19:350:00:000:00:00
20 259ORIOL PLANS ROSSELLÓC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:47:301200:10:472601:16:5217.1701:27:391000:19:510:00:000:00:00
21 2527JOSEP MIQUEL SALVADO RODRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:48:181700:11:232101:14:5817.6101:26:214000:21:570:00:000:00:00
22 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:48:263000:11:412501:16:1517.3101:27:562100:20:300:00:000:00:00
23 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:48:375200:13:121801:14:2717.7301:27:392500:20:580:00:000:00:00
24 223MARC RELAÑO GUILLENCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:48:55900:10:322701:17:1017.1101:27:422800:21:130:00:000:00:00
25 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:49:05300:09:103901:19:5616.5101:29:061500:19:590:00:000:00:00
26 5785JESUS SORROCHE GOMERANATS SPORT SAABM01:49:157200:13:532201:15:2717.5001:29:201200:19:550:00:000:00:00
27 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:49:277500:14:011701:13:3517.9401:27:363900:21:510:00:000:00:00
28 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:49:541800:11:242301:16:0917.3301:27:334600:22:210:00:000:00:00
29 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:51:274700:12:553101:18:1316.8801:31:081900:20:190:00:000:00:00
30 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:52:155000:13:072901:17:3917.0001:30:463400:21:290:00:000:00:00
31 149ENRIC SALVANS MORATOC.N. VIC-ETBABM01:52:203100:11:423701:19:2316.6301:31:052900:21:150:00:000:00:00
32 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:52:263300:11:543401:18:4816.7501:30:423800:21:440:00:000:00:00
33 3458JESUS TORRES PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:52:414400:12:493301:18:3016.8201:31:193200:21:220:00:000:00:00
34 4199SERGIO LOPEZ MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:53:018600:14:373001:18:0516.9101:32:421800:20:190:00:000:00:00
35 7002JORDI TRUYOLS MORETOLLICENCIA DE DIAABM01:53:062700:11:384501:21:2716.2101:33:051600:20:010:00:000:00:00
36 6110MARC LÓPEZ TALARNLLICENCIA DE DIAV1M01:53:594500:12:504001:20:0216.4901:32:522600:21:070:00:000:00:00
37 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:54:426400:13:334101:20:1816.4401:33:512300:20:510:00:000:00:00
38 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:55:024300:12:463201:18:2216.8401:31:087100:23:540:00:000:00:00
39 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:55:118900:15:122801:17:3517.0101:32:474800:22:240:00:000:00:00
40 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M01:55:22800:10:255101:22:3715.9801:33:024500:22:200:00:000:00:00
41 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:55:237800:14:073501:19:0016.7101:33:074300:22:160:00:000:00:00
42 4317CARLOS CARRASCO RODRIGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:55:321300:11:024801:21:5316.1201:32:555200:22:370:00:000:00:00
43 3268ADRIÀ GÓMEZ GRAUTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:55:423600:12:204701:21:4416.1501:34:043700:21:380:00:000:00:00
44 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV2M01:55:554900:13:054201:20:5016.3301:33:554100:22:000:00:000:00:00
45 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:56:112200:11:314601:21:3516.1801:33:065900:23:050:00:000:00:00
46 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:56:536100:13:263801:19:4016.5701:33:066800:23:470:00:000:00:00
47 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:57:075400:13:155001:22:1816.0401:35:333600:21:340:00:000:00:00
48 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:57:21100:08:595601:25:3815.4101:34:375500:22:440:00:000:00:00
49 3284SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:58:397700:14:034901:22:1216.0601:36:154900:22:240:00:000:00:00
50 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:59:393200:11:494401:21:1516.2501:33:048800:26:350:00:000:00:00
51 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM01:59:531100:10:425801:27:3915.0601:38:213500:21:320:00:000:00:00
52 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:00:185800:13:215201:23:1615.8501:36:376600:23:410:00:000:00:00
53 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:00:365500:13:155301:23:3515.7901:36:506700:23:460:00:000:00:00
54 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM02:01:037300:13:545401:24:1315.6701:38:075700:22:560:00:000:00:00
55 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:01:273500:12:184301:20:5216.3201:33:109400:28:170:00:000:00:00
56 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M02:03:548300:14:266101:28:0115.0001:42:273300:21:270:00:000:00:00
57 3110ERIC VENDRELL MUNSPRAT TRIATLO 1994ABM02:04:252900:11:406801:30:3314.5801:42:134200:22:120:00:000:00:00
58 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:06:182600:11:377101:31:1014.4801:42:476300:23:310:00:000:00:00
59 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M02:06:425300:13:136401:29:2514.7601:42:387200:24:040:00:000:00:00
60 6108DAVID CABRERA BORREGOLLICENCIA DE DIAABM02:07:329200:15:376501:29:2814.7501:45:055000:22:270:00:000:00:00
61 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M02:08:379100:15:306601:30:1614.6201:45:465600:22:510:00:000:00:00
62 3951JORDI MARTI LOBATOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM02:08:506600:13:387201:32:1014.3201:45:485800:23:020:00:000:00:00
63 2535DAVID MARTINEZ GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM02:09:305100:13:097401:33:4314.0901:46:525300:22:380:00:000:00:00
64 3829ROGER PEIXÓ FITÉCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM02:10:4610000:17:445701:27:3015.0901:45:148100:25:320:00:000:00:00
65 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM02:10:598700:14:476201:28:4314.8801:43:309100:27:290:00:000:00:00
66 1604MATTEO MASTRONARDIINDEPENDENTV1M02:11:019700:16:437001:30:5214.5301:47:356000:23:260:00:000:00:00
67 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:11:148800:14:506701:30:1814.6201:45:088300:26:060:00:000:00:00
68 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:12:024600:12:546301:29:2314.7701:42:179900:29:450:00:000:00:00
69 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM02:12:2510100:18:046001:27:4415.0501:45:488900:26:370:00:000:00:00
70 7005XAVI TORRENT MARTÍLLICENCIA DE DIAABM02:12:327600:14:027701:36:1313.7201:50:154400:22:170:00:000:00:00
71 3281JOAN TARRATS BAGETCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:12:562500:11:367901:37:3113.5401:49:076900:23:490:00:000:00:00
72 7003CARLOS GREGORI SALSELLICENCIA DE DIAV1M02:14:409000:15:187501:34:1914.0001:49:377800:25:030:00:000:00:00
73 4439MOISES CERVERA CAMPSCERRR IGUALADAV1M02:15:587400:14:007601:35:3013.8201:49:308700:26:280:00:000:00:00
74 6106NIL ALBETS MINGUELLLLICENCIA DE DIASUB23M02:16:1910500:21:137301:32:4414.2301:53:574700:22:220:00:000:00:00
75 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:17:243800:12:268201:39:5013.2201:52:168000:25:080:00:000:00:00
76 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:21:2410400:19:127801:36:3713.6601:55:498200:25:350:00:000:00:00
77 7006FRANCESC ALMIRA PUJOLLLICENCIA DE DIAABM02:21:409400:16:118301:40:5313.0801:57:047700:24:360:00:000:00:00
78 7009TONI MATEO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:22:127900:14:108801:45:2012.5301:59:305400:22:420:00:000:00:00
79 6102RUBEN OLIVA ALIBAULLICENCIA DE DIAV1M02:24:399900:17:178401:42:1712.9101:59:347900:25:050:00:000:00:00
80 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:25:2610200:18:288701:43:3112.7502:01:596200:23:270:00:000:00:00
81 7008ADRIÀ VENDRELL CUÑATLLICENCIA DE DIAABM02:26:02600:10:109001:48:1312.2001:58:239200:27:390:00:000:00:00
82 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:30:256000:13:259401:53:3311.6202:06:586100:23:270:00:000:00:00
83 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM02:32:038500:14:309201:51:1511.8702:05:458400:26:180:00:000:00:00
84 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM02:33:009500:16:139101:48:2912.1702:04:429500:28:180:00:000:00:00
85 6111MARC MARTÍ GONZÁLEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:34:028400:14:269601:55:0211.4702:09:287600:24:340:00:000:00:00
86 6103TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M02:35:289300:15:449301:53:2411.6402:09:088500:26:200:00:000:00:00
87 7007JOSEP CARDONA ALMACELLASLLICENCIA DE DIAV2M02:35:586700:13:439501:54:3111.5302:08:149300:27:440:00:000:00:00
88 6101DANIEL LASA CAICEDOLLICENCIA DE DIASUB23M02:39:285900:13:249701:55:3311.4202:08:5710000:30:310:00:000:00:00
89 562ROGER TRILLA OLIVACERRR IGUALADAABM02:48:518200:14:239902:01:0410.9002:15:2710400:33:240:00:000:00:00
90 6104JOSE MANUEL FERNÁNDEZ ALALLICENCIA DE DIAABM02:49:5910300:18:5310102:01:5710.8202:20:509800:29:090:00:000:00:00
91 6105JOSEP-MARIA VAZQUEZ MASGRLLICENCIA DE DIASUB23M02:51:458100:14:1910302:05:3810.5102:19:5710200:31:480:00:000:00:00
92 6107JACINT SOLÉ VILAJOSANALLICENCIA DE DIAV2M02:51:459800:16:5210202:04:0810.6302:21:0010100:30:450:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32