RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
238 230 230 0 0 2 1000 2 30 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:33:194500:08:261600:16:113707.5200:24:373500:08:4200:00:0000:00:00
2 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:33:567800:08:591000:15:353850.2700:24:347300:09:2200:00:0000:00:00
3 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF00:34:284300:08:253900:17:273438.4000:25:522800:08:3600:00:0000:00:00
4 6238PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLJNF00:34:418200:09:011700:16:163688.5200:25:177500:09:2400:00:0000:00:00
5 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:35:239100:09:062700:16:493567.8900:25:558300:09:2800:00:0000:00:00
6 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:35:386300:08:474500:17:413393.0300:26:285900:09:1000:00:0000:00:00
7 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:35:487100:08:544200:17:353412.3200:26:296600:09:1900:00:0000:00:00
8 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:36:3112000:09:313700:17:243448.2800:26:559600:09:3600:00:0000:00:00
9 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF00:36:5110300:09:235300:17:523358.2100:27:159800:09:3600:00:0000:00:00
10 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:37:0712100:09:315100:17:483370.7900:27:1911000:09:4800:00:0000:00:00
11 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:37:2911200:09:266700:18:353228.7000:28:018400:09:2800:00:0000:00:00
12 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:398800:09:057800:19:113127.7200:28:167400:09:2300:00:0000:00:00
13 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:37:5916100:10:114700:17:463377.1100:27:5712800:10:0200:00:0000:00:00
14 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:38:0313800:09:525900:18:113299.7300:28:0312500:10:0000:00:0000:00:00
15 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:38:1614800:09:596300:18:283249.1000:28:2711100:09:4900:00:0000:00:00
16 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:38:3110100:09:209700:19:383056.0300:28:589000:09:3300:00:0000:00:00
17 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:38:407600:08:5811600:20:412900.8900:29:395300:09:0100:00:0000:00:00
18 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF00:39:1016500:10:163400:17:203461.5400:27:3620300:11:3400:00:0000:00:00
19 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:39:1112400:09:388900:19:323071.6700:29:1012700:10:0100:00:0000:00:00
20 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:39:418500:09:0213900:21:242803.7400:30:266400:09:1500:00:0000:00:00
21 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:39:5916700:10:197200:19:033149.6100:29:2216100:10:3700:00:0000:00:00
22 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:40:1315600:10:098600:19:223098.1100:29:3116600:10:4200:00:0000:00:00
23 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:40:2013500:09:5110900:20:322922.0800:30:2311800:09:5700:00:0000:00:00
24 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:40:3614000:09:535700:18:073311.8700:28:0021600:12:3600:00:0000:00:00
25 483MERCÈ GIRALT MARTINEZPRAT TRIATLO 1994CDF00:40:3917300:10:269000:19:323071.6700:29:5816500:10:4100:00:0000:00:00
26 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:41:0317500:10:307500:19:083135.8900:29:3819700:11:2500:00:0000:00:00
27 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:41:0716900:10:2210400:20:122970.3000:30:3415900:10:3300:00:0000:00:00
28 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:41:1114300:09:5413000:21:082839.1200:31:0213500:10:0900:00:0000:00:00
29 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:41:3210500:09:2316200:22:442639.3000:32:077800:09:2500:00:0000:00:00
30 472ALBA PASTOR PESADOC.N. SABADELLCDF00:41:3519800:11:018200:19:143119.5800:30:1519300:11:2000:00:0000:00:00
31 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:41:5916200:10:1212600:20:572863.9600:31:0917400:10:5000:00:0000:00:00
32 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:42:4516600:10:1915100:22:002727.2700:32:1915500:10:2600:00:0000:00:00
33 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:42:4516000:10:1114100:21:272797.2000:31:3818300:11:0700:00:0000:00:00
34 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:42:5917800:10:3114800:21:512746.0000:32:2216200:10:3700:00:0000:00:00
35 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:43:1612300:09:3717900:23:532512.2100:33:3010800:09:4600:00:0000:00:00
36 2766PATRÍCIA MARTÍNEZ SOLÉCLUB NATACIO SITGESABF00:43:3511800:09:3018400:24:082486.1900:33:3811700:09:5700:00:0000:00:00
37 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:43:357400:08:5720200:25:192369.9800:34:166700:09:1900:00:0000:00:00
38 7001KAT ROBBLLICENCIA DE DIAV1F00:43:3617200:10:2516600:22:592610.5900:33:2413900:10:1200:00:0000:00:00
39 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E. VILA OLIMPICAABF00:43:539400:09:1318900:24:292450.6500:33:4213700:10:1100:00:0000:00:00
40 6277ARANZAZU DE LAMO VALVERDEGAVA TRIATLOABF00:44:2318300:10:3815700:22:282670.6200:33:0619000:11:1700:00:0000:00:00
41 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF00:44:2617700:10:3117700:23:452526.3200:34:1613600:10:1000:00:0000:00:00
42 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF00:44:4718600:10:4117800:23:482521.0100:34:2914600:10:1800:00:0000:00:00
43 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF00:44:5321100:11:3915200:22:102706.7700:33:4918100:11:0400:00:0000:00:00
44 8020MERITXELL MARTIN REINALLICENCIA DE DIAABF00:45:0519900:11:0616700:23:012606.8100:34:0717900:10:5800:00:0000:00:00
45 8012ESMERALDA ZARAGOZA SÁEZLLICENCIA DE DIAV1F00:45:1219200:10:5118300:24:032494.8000:34:5414500:10:1800:00:0000:00:00
46 475PAULA MALLADOC.N. SABADELLCDF00:46:0321900:12:2110800:20:242941.1800:32:4522000:13:1800:00:0000:00:00
47 6180ANNA ILLA GALERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDF00:46:4715100:10:0219500:24:482419.3500:34:5020500:11:5700:00:0000:00:00
48 7019TAMARA CORDOBA LUNALLICENCIA DE DIAABF00:46:5719000:10:4819100:24:372437.3700:35:2520100:11:3200:00:0000:00:00
49 8001ARIADNA MARTIN MARCELLICENCIA DE DIAABF00:47:0617100:10:2520700:25:462328.5900:36:1117700:10:5500:00:0000:00:00
50 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:47:1318200:10:3720400:25:242362.2000:36:0118800:11:1200:00:0000:00:00
51 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF00:47:4020900:11:3518100:23:592501.7400:35:3420700:12:0600:00:0000:00:00
52 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F00:48:1120800:11:3120000:25:162374.6700:36:4719600:11:2400:00:0000:00:00
53 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:48:5022600:13:1515400:22:162694.6100:35:3122100:13:1900:00:0000:00:00
54 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:48:5021200:11:4119900:25:102384.1100:36:5120600:11:5900:00:0000:00:00
55 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:48:5221700:12:0619200:24:392434.0800:36:4520800:12:0700:00:0000:00:00
56 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:49:3420500:11:1721600:26:452242.9900:38:0220200:11:3200:00:0000:00:00
57 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:49:3522500:13:1117300:23:322549.5800:36:4321700:12:5200:00:0000:00:00
58 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:49:4221300:11:4421500:26:272268.4300:38:1120000:11:3100:00:0000:00:00
59 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F00:50:2220200:11:1222000:27:462160.8600:38:5819500:11:2400:00:0000:00:00
60 6003MARI CARMEN GÓMEZ REALGAVA TRIATLOABF00:50:2620700:11:2021900:27:412167.3700:39:0119800:11:2500:00:0000:00:00
61 7015CARLA MARTIN TEJADALLICENCIA DE DIASUB23F00:50:4622300:12:4919600:24:522412.8700:37:4121900:13:0500:00:0000:00:00
62 7013LUCIENNE COLLET MONTESLLICENCIA DE DIAV1F00:53:2222200:12:4821800:27:402168.6700:40:2821800:12:5400:00:0000:00:00
63 6081MIREIA MCLEAN DANONC.N. SABADELLSUB23F00:54:5522000:12:3622200:28:172121.3900:40:5322300:14:0200:00:0000:00:00
64 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F00:55:5221800:12:1222300:31:111924.1000:43:2321400:12:2900:00:0000:00:00
65 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF00:56:3921400:11:4922700:32:191856.6300:44:0821500:12:3100:00:0000:00:00
66 7007NORMA ARTAL FONTLLICENCIA DE DIAABF01:00:4822700:13:3022800:32:351841.4300:46:0522800:14:4300:00:0000:00:00
67 7010FRANCIS EMPERADORLLICENCIA DE DIAV1F01:01:3723000:14:2322400:31:371897.7300:46:0023000:15:3700:00:0000:00:00






NP 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F
NP 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32