RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
361 326 29 6 3000 90 20 17 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF04:54:448100:47:3712902:36:5734.4103:24:3411601:30:100:00:000:00:00
2 1859VERÓNICA ANDREA AVENI RAPC.N. VIC-ETBABF05:04:484500:45:5523702:49:5631.7803:35:519401:28:570:00:000:00:00
3 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF05:05:5115900:52:0315902:40:1833.6903:32:2115101:33:300:00:000:00:00
4 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:06:5423600:55:4418102:43:1133.0903:38:558001:27:590:00:000:00:00
5 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF05:11:1518500:53:3321502:47:2532.2503:40:5811801:30:170:00:000:00:00
6 7051NEUS VIDAL PUCHADESMORTES BIKES-VRP ELECTRICABF05:18:0614300:50:5512802:36:5734.4103:27:5227201:50:140:00:000:00:00
7 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF05:20:0812000:49:3519202:44:0632.9103:33:4125401:46:270:00:000:00:00
8 97YOLANDA LOPEZ RAMIREZCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF05:28:4525900:57:1615802:40:1633.6903:37:3227501:51:130:00:000:00:00
9 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F05:33:1324700:56:2528903:01:5329.6903:58:1816001:34:550:00:000:00:00
10 4013BEATRIZ AGUILAR PIQUEC.E. TRIATHLONBCNABF05:42:0331401:04:2729403:04:5929.1904:09:2614001:32:370:00:000:00:00
11 7030ELISABET GARCIA CREUS LLICENCIA DE DIAABF05:46:2312300:49:3824302:51:0431.5703:40:4230802:05:410:00:000:00:00
12 1873ALEJANDRA FERNANDEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F05:56:4129100:59:4630503:10:2828.3504:10:1425501:46:270:00:000:00:00
13 126BLANCA TRENAS HINOJOSATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F06:04:0830401:03:0930903:11:0028.2704:14:0927001:49:590:00:000:00:00
14 3502MARTA ALMUNI CALULLDAVID LLOYD LEISUREABF06:05:4728100:59:0530803:10:5428.2904:09:5928601:55:480:00:000:00:00
15 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.T. S.J. ABADESSESABF06:07:5327200:57:4631103:11:3328.1904:09:1929401:58:340:00:000:00:00
16 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F06:24:1531001:03:5331503:14:1127.8104:18:0430902:06:110:00:000:00:00
17 4036JUDITH PÉREZ SANSALONIT3R TRIATLOABF06:28:0527500:58:1932003:24:0726.4604:22:2630702:05:390:00:000:00:00
18 86LAURA CAMPS SOLÀCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF06:28:2822000:55:0631903:21:4426.7704:16:5031702:11:380:00:000:00:00
19 5103TERE GARRIGOSA CANTOC.E. TRILERCAVONS TERRES ABF06:28:3832201:09:2230603:10:4528.3104:20:0731202:08:310:00:000:00:00
20 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F06:48:5131101:04:0132103:24:5526.3504:28:5632002:19:550:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32