RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
139 127 2 10 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T. S.J. ABADESSESABF01:50:469100:27:438301:12:1116.6201:39:548200:10:520:00:000:00:00
2 1848CRISTINA ROTXES AMBROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:54:079000:27:429501:15:3615.8701:43:188000:10:490:00:000:00:00
3 1957BARBARA GINER HINTERMAYERC.N. PRAT-TRIATLOABF01:54:1611000:29:558501:13:0816.4101:43:039200:11:130:00:000:00:00
4 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:54:4010500:29:238901:13:5616.2301:43:199700:11:210:00:000:00:00
5 5003SUSANNA MOLAS CASACUBERTAC.N. PRAT-TRIATLOABF01:56:418000:26:3110401:19:5515.0201:46:266800:10:150:00:000:00:00
6 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:56:5610200:28:519901:17:0815.5601:45:598500:10:570:00:000:00:00
7 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:00:3711200:30:3510101:18:0215.3801:48:3710800:12:000:00:000:00:00
8 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F02:01:249600:27:5910901:22:0614.6201:50:059600:11:190:00:000:00:00
9 1958LOLA BRUSAU ALÓSC.A. IGUALADAV1F02:03:308800:27:1211401:25:4314.0001:52:557600:10:350:00:000:00:00
10 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:07:2411800:32:0811001:22:4614.5001:54:5411400:12:300:00:000:00:00
11 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF02:08:0910800:29:4911601:26:1013.9301:55:5911100:12:100:00:000:00:00
12 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF02:08:2710300:28:5311901:29:0613.4701:57:597400:10:280:00:000:00:00
13 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF02:09:3811500:30:5811501:25:4713.9901:56:4511700:12:530:00:000:00:00
14 1896ESTER VALLEJO I COSTAC.N. VIC-ETBABF02:14:0711900:32:2811701:28:1313.6002:00:4112000:13:260:00:000:00:00
15 6005DIANA GARCÍA SOGORBFEECABF02:20:1512300:35:1812001:30:5413.2002:06:1212300:14:030:00:000:00:00
16 1944SÍLVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:22:0211700:31:5412401:37:0812.3502:09:0211800:13:000:00:000:00:00
17 1947PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:22:5612400:35:2112101:33:1312.8702:08:3412400:14:220:00:000:00:00
18 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV1F02:27:0212000:32:4612501:41:0611.8702:13:5211900:13:100:00:000:00:00
19 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:30:2912600:38:5512301:36:5512.3802:15:5012500:14:390:00:000:00:00
20 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F02:30:5912200:33:5212701:43:2511.6002:17:1712200:13:420:00:000:00:00
21 5171AINA CASES ESPUGACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:35:4912700:41:5412201:35:5312.5202:17:4712600:18:020:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32