RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
340 312 294 18 0 6 34 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 04:32:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT BUDAI01:29:00
25551FIDEL DIAZ 01:31:14
36208LEON MARTIN DRAJER 01:32:17

2. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 04:34:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER01:31:09
25249JORDI RELATS MORENO01:31:26
32026NIL PUCHOL SOTERAS01:31:40

3. - C.A. IGUALADA - 04:35:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13078ALBERT MORENO MOLINS01:28:32
25233ALBERT SOLE SALCEDO01:31:58
35794FERRAN CARRERAS LAVILA01:34:51

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:36:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15656DANIEL ALVAREZ DE LA CRUZ01:31:02
23673MARC CUNYAT CARBALLAL01:31:10
32791DANIEL RATERA RAMOS01:33:55

5. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 04:36:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11189ALBERT SABATER MOLL01:31:54
24851EMILIO TIZÓN VALVERDE01:31:55
31090RICARD MARI FERRER01:32:48

6. - C.E. RAYOTEAM - 04:37:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:31:29
2971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:31:33
34128PERE BIFET VERGE01:34:40

7. - FLOR DE TRIATLO - 04:47:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12761CARLES BLANCO CONDE01:31:51
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:34:42
33982RAFA PRADO GARCIA01:41:19

8. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 04:51:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1618RAUL LORENZO MASEDA01:35:41
21813DAVID RODRIGUEZ PEREZ01:37:03
35896SALVADOR GRAN ESTEVE01:38:40

9. - C.E. KATOA BARCELONA - 04:51:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15492MARC GALLARDO LOMBARTE01:35:40
22497VICTOR HERNANDEZ ROMERO01:37:53
33130MARC CANET01:37:53

10. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:51:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES01:35:23
24594ORIOL ALONSO SERRANO01:36:56
34816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRAZA01:39:35

11. - TRICBM-CALELLA - 04:53:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET01:34:54
24321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINO01:38:14
35837ROGER RIERA BOZZO01:40:37

12. - CLUB NATACIO BARCELONA - 04:53:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ01:32:04
24775ALEX COSANO BOFILL01:39:47
33297SERGI ALIAGA TORRENS01:41:58

13. - CLUB NATACIO OLOT - 04:55:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12503ABEL SERRA SUCARRATS01:33:27
23311MARC MALLARACH GUINART01:40:29
35002ALBERT CAMPMANY ROIG01:41:30

14. - CLUB ESPORTIU Z5 - 04:56:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVAN BUSTOS LARA01:35:11
25581VICENTE MARTINEZ MATEA 01:39:50
35787PERE RECHE QUINTANA01:41:01

15. - TRI+9 EL MASNOU - 04:57:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE01:35:50
26296ALBERTO VARON REDONDO01:38:28
35685SERGI PRADO GARCIA01:43:38

16. - C.N. MATARO - 04:59:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
14690ORIOL GILI RICO01:38:10
24458MARCEL ARAGONES I MAS01:39:13
35901ADRIA DE MOYA DALMAU01:42:28

17. - CLUB PROAM - 05:01:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14393JORDI ALBA ROBLEDO01:35:19
24193MARTI LLOP SAUQUE VILA01:41:30
34195PEDRO AGUILERA01:44:22

18. - TEAM TRIRELAY - 05:01:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12755DAVID GARCIA RODRIGUEZ01:39:42
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:40:01
34414ALBERTO DIAZ LOPEZ01:41:35

19. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:03:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13989ROGER VILLAR ARJONA01:40:16
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:40:25
34121GERARD ROMAGOS VILA01:42:32

20. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 05:04:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15647FERRAN COLL ARXER01:35:07
22453OSCAR MARTINEZ LARIOS01:35:12
3989ROGER SEGUI SARDA01:53:43

21. - CLUB NATACIO CALDES - 05:05:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15798IGNASI BASSAS BUJ01:35:20
22727NOEL FORNE VALENCIA01:41:42
32253JOSEP SANMARTÍ PUJOL01:48:13

22. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:08:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15785MARC DONADEU PERARNAU01:35:56
2239JOSEP MARTI COROMINAS01:45:22
31493JOAN ALARCON VILA01:46:47

23. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:08:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14342JAUME GONZALEZ INSENSE01:38:13
25846SERGIO MORENO TORRECILLAS01:40:46
34959JOSE MANUEL MONTIJANO ROMERO01:49:20

24. - C.E. NO TE PARES - 05:09:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:35:14
21548ISRAEL SANCHEZ RAMOS01:39:06
35466SERGIO LÓPEZ MOYA01:55:06

25. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:11:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLADO01:39:03
23657JORDI CHECA TRABAL01:43:45
34794TONI FONT MARTÍ01:48:49

26. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 05:13:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR01:42:26
21718ALEX MARTÍNEZ RAMOS01:44:33
34112ALEJANDRO TORO TOMAS01:46:04

27. - TGCBINN - 05:15:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11708JOSÉ MANUEL ROSA CAMPOS01:42:14
21403JORDI FORTIA BATALLE01:45:41
35989ALBERT SOLA COLOMERA01:47:13

28. - C.N. SABADELL - 05:18:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13173MARC DONIGA MARTINEZ01:42:43
25930OSCAR BERTRAN AGUILAR01:42:44
35644ALBERT MOIX VALLRIBERA01:52:37

29. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 05:20:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12804VICENTE BLASCO LUZ01:42:39
24773FRANK GARCIA SOLER01:48:31
35486DAVID URETA LOPEZ01:49:05

30. - CLUB NATACIO RUBI - 05:20:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ01:38:49
23880CARLOS PARDOS MARIN01:47:38
34436FRANCESC MARTINEZ RIDAURA01:53:52

31. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 05:25:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:44:08
25622ARNAU GRAU FERRER01:47:57
34216CARLES SIERRA NOGUERAS01:53:29

32. - GAVA TRIATLO - 05:26:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZ01:47:34
25825JESUS NIÑO PRUANO01:49:05
33871CRÍSTOFER REGALADO TAPIA01:50:17

33. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:26:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1163ENRIC ALTAYO VINYALS01:42:45
22231JOSE REY GIMENEZ01:52:06
33154DANIEL SANCHEZ COBO01:52:06

34. - CLUB NATACIO SITGES - 05:39:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
14080MARIO PRIETO CONESA01:44:28
26290VÍCTOR MOISÉS FRAGOSO CARRIÓN01:53:56
35472TIM EHLERS02:00:36

35. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:55:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
14725SALVADOR MARTINEZ GUTIERREZ01:45:33
21168MARIANO MENDEZ CABRAS01:57:39
34712JORDI SERRA LOPEZ02:11:48

36. - C.N. BADALONA - 06:01:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15690FRANCISCO JAVIER MERLO GRAU01:51:46
25471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑO02:04:08
32698ROGER PUIG ANTUNEZ02:05:14

37. - C.N. VILAFRANCA - 06:03:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
12011ALBERT SARDA GIMENO01:53:35
25583JOSEP FERNANDEZ SASTRE01:57:01
32469JOAN LLUCH CALMO02:13:15

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32