RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
221 200 200 0 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - TRICBM-CALELLA - 02:40:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:52:03
22337NADIR BOURAS MOUSSAOUI00:52:23
35837ROGER RIERA BOZZO00:56:08

2. - C.E.T. DISTANCE - 02:41:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15551FIDEL DIAZ 00:51:51
22606JOSEP VILADOMS BELLART00:54:41
31580ANTOLI FAURIA TORRENT00:55:14

3. - C.N. MATARO - 02:48:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14235ROBERT DE MOYA DALMAU00:56:07
24690ORIOL GILI RICO00:56:12
3543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA00:56:28

4. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 02:48:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14714DAVID SERRA TERMENS00:55:06
23958JORDI LINARES HERNANDEZ00:56:19
32271IAN PEREZ LOZANO00:57:22

5. - CLUB VO2 TEAM - 02:49:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO00:54:38
24917POL BADIA CASALS00:57:20
32744RAIMON SANJAUME I FARRES00:57:33

6. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:50:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA00:54:59
23425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ00:57:14
33201SERGIO JURADO GOMEZ00:57:56

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:54:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11493JOAN ALARCON VILA00:55:57
23073ARNAU MONZONIS ADAME00:56:59
35867ALAN TEIXIDO SARAROLS01:01:08

8. - CLUB NATACIO CALDES - 02:54:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15798IGNASI BASSAS BUJ00:55:56
22727NOEL FORNE VALENCIA00:59:08
31240RAUL SILVESTRE TIENZA00:59:41

9. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:55:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:51:49
22861RICARDO MONASTERIO VIVES01:01:39
33156JOAQUIN LAZARO DIAZ01:01:44

10. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 02:57:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15647FERRAN COLL ARXER00:54:51
2989ROGER SEGUI SARDA00:58:46
3490ALBERT LOPEZ ANTON01:03:31

11. - TRANSTRIATLON - 02:57:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14526JOEL ALCARAZ PEREZ00:57:37
21145NACHO ALCARAZ RUBIO00:59:54
35816LUCAS SAENZ DIAZ01:00:25

12. - TEAM TRIRELAY - 02:59:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12755DAVID GARCIA RODRIGUEZ00:57:14
25673JORDI ROYES YUBERO00:59:21
32081IGNASI PIÑEIRO ADELL01:03:20

13. - C.N. VIC-ETB - 03:00:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15827ELIAS ASSKALI00:57:13
22707MARC VILA MIARONS00:59:52
32413MARC SERRA MARIMON01:03:00

14. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:05:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14947ALBERTO MONTES OLIVA00:56:37
24642SERGI MARZO VENTURA01:02:51
3858JOAN PEREZ LOPEZ01:05:46

15. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:06:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES00:59:57
2365JERO FERRER MARQUEZ01:03:16
32733MARC LORENZO01:03:22

16. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:16:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1457AMAND REDONDO BRUNET01:02:36
24725SALVADOR MARTINEZ GUTIERREZ01:06:51
34726YERAY MARTINEZ SALA01:06:51

17. - C.E. MEDITERRANI - 03:23:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134JOSE OROZCO TIRADO01:02:56
23390JOAN RUIZ MURES01:07:53
33128JAIRO MURCIA CORTES01:12:34

18. - TRI+9 EL MASNOU - 03:43:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15696EDUARD VERA GONZALEZ01:09:13
24317MANEL VAQUERO DURAN01:16:49
35738ENRIC MUDARRA HERRERA01:17:42

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32