RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
160 154 6 0 5 21 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:15:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15779ALI LACHHEB CANALS01:24:15
21265ALBERT CAMPS SERRA01:25:20
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:25:49

2. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:21:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15614ISRAEL NUÑEZ BATICÓN01:24:54
23612DAVID MALAGON LOPEZ01:26:36
34371BIEL FARRE CANADELL01:29:48

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:24:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15625ERIC DIAZ MARTIN01:27:31
25804GUILLEM SOLANAS MUNTADAS01:28:18
35295IVAN MARTINEZ OSUNA01:28:26

4. - C.E. RAYOTEAM - 04:27:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:22:38
2971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:25:46
3709GERMA BARROSO I PUJOL01:38:43

5. - C.A. IGUALADA - 04:31:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15233ALBERT SOLE SALCEDO01:29:58
22487DAVID SEREROLS TORRAS01:30:06
35794FERRAN CARRERAS LAVILA01:31:03

6. - CLUB NATACIO OLOT - 04:32:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12503ABEL SERRA SUCARRATS01:28:21
25886JOEL VILA FARRE01:31:21
35792MARIUS ALSIUS VIVES01:33:05

7. - CLUB ESPORTIU Z5 - 04:41:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAS01:24:10
22993IVAN BUSTOS LARA01:38:36
35253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:38:48

8. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 04:51:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA01:25:45
24805ANDRES BARBERO SANCHEZ01:40:42
33422TRISTAM KNOPH01:44:44

9. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 04:51:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:33:41
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:36:12
34199SERGIO LOPEZ MARTIN01:42:02

10. - TEAM TRIRELAY - 04:55:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:35:08
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:37:33
35225MARC SOLER BLASCO01:42:34

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:00:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO01:38:40
2163ENRIC ALTAYO VINYALS01:40:19
35786ARNAU PLA ALVAREZ01:41:12

12. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 05:07:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15235RICARD JORDA AMOR01:37:27
21274XAVIER GISPERT PORCAR01:43:09
34269ALBERTO AGUILERA GOMEZ01:46:49

13. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 05:08:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13492CARLOS GIMENEZ HOYAS01:42:22
23839RAUL SANCHEZ ALCARAZ01:42:27
33334GREGORIO SAINZ PARDO01:43:11

14. - C.E.T. DISTANCE - 05:09:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ 01:40:01
2374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:40:09
35577FERRAN GARRIGOSA CARRERAS01:49:05

15. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:09:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:38:23
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:41:58
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:49:22

16. - CLUB NATACIO RUBI - 06:19:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12618EDUARD GONZALEZ GARCIA01:56:28
21399JOSE MENDEZ SANCHEZ02:06:41
32126JOSE LUIS LOPEZ PINEDO02:16:30

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35