RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
147 112 110 2 0 2 1000 2 26 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 01:36:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:31:58
21997ADRIA MUÑOZ ILLANA00:31:59
35249JORDI RELATS MORENO00:32:04

2. - FLOR DE TRIATLO - 01:45:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15594MARC SANCHO ESPASA00:34:13
23649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:34:46
31493JOAN ALARCON VILA00:36:50

3. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:46:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ00:33:00
24775ALEX COSANO BOFILL00:35:11
35879ROGER PETIT GOZALVEZ00:37:54

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:47:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:35:20
2985POL SIMON SANCHEZ00:35:38
35346ORLANDO AGUILERA MAESTRO00:36:09

5. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 01:47:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS00:34:58
25904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO00:35:31
35903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO00:36:53

6. - CLUB NATACIO SITGES - 01:55:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1385ENRIC BUCH RIPOLL00:37:00
24500FREDERIC CORDERAS IBARZ00:38:49
34858RAFAEL LLAMAS URBANO00:39:12

7. - CLUB TRIATLO BLANES - 01:57:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14719SERGI RONDON ROCH00:38:24
22941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON00:39:15
31044RICARD ARANYO REGAS00:39:47

8. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 02:01:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1852VICTOR CORTINA HONRADO00:37:02
24346ANTONIO JARAICES JIMENEZ00:39:56
34301DANIEL ESTEVEZ POZO00:44:17

9. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 02:01:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13297SERGI ALIAGA TORRENS00:35:56
21449ALBERT GISBERT BRULL00:41:05
34583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VARGAS00:44:50

10. - C.N. SABADELL - 02:01:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14913FRANCESC MOLANO SUAGE00:38:57
24078ARNAU AGUILAR PAYA00:39:44
33950FERNANDO SANCHEZ RECHE00:43:16

11. - C.A. IGUALADA - 02:02:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:38:14
2879ALEIX CARBONELL GARCIA00:39:41
3754JOSEP MARTINEZ CORTES00:44:25

12. - CLUB TRIATLO SABADELL - 02:02:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:36:48
22733MARC LORENZO00:41:16
34985PAU ARENAS PUJOL00:44:38

13. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 02:05:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15365ERNEST LARA SANCHEZ00:40:37
25413KILIAN GUTIERREZ GARCIA00:42:30
31274XAVIER GISPERT PORCAR00:42:37

14. - C.N. BADALONA - 02:06:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14410ANGEL VALERA MUÑOZ00:40:32
22698ROGER PUIG ANTUNEZ00:42:18
32683MANEL CALERO SEGURA00:43:39

15. - TRI+9 EL MASNOU - 02:06:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12183GERMAN GARROTE BORRULL00:38:20
24125ADRIAN MEZA00:39:36
32428ORIOL MARTINEZ PICO00:48:41

16. - CLUB NATACIO RUBI - 02:07:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12618EDUARD GONZALEZ GARCIA00:38:46
25427NICOLAS FRICOU00:43:17
33884JUAN JOSE SANCHEZ TEBAR00:45:21

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32