RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
369 323 318 3 2 750 20 5 23 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 03:05:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
15343FLAVIO MORANDINI01:00:24
23601PEDRO BALDANTONI01:02:28
31311LUCAS CHIRICO01:02:46

2. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:15:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO01:03:13
23326SERGI SAEZ DAMAS01:04:06
33341JORDI CANTO CESPEDES01:07:48

3. - C.E. RAYOTEAM - 03:15:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1809ORIOL PADROS VERA01:04:37
25329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ01:04:39
31362DAVID PARRA VILLALOBOS01:06:08

4. - TRICBM-CALELLA - 03:20:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12337NADIR BOURAS MOUSSAOUI01:02:13
21463ADRIA RIERA GOMEZ01:07:08
33806AYOUB EL OUAHBI01:11:03

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:22:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1666ALBERT TORRES CARLES 01:06:14
24836ROGER ALBALADEJO CASTANY01:06:47
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:09:45

6. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:24:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:04:59
24770CARLES SENDRA MANAUT01:08:28
33277JOEL JARO LOPEZ01:10:51

7. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:32:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:08:06
22733MARC LORENZO01:11:20
32520ANTONIO MARTOS GARCIA01:12:39

8. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:33:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12464KAY ECKELT01:08:20
23384RODOLPHE BAYLON01:08:45
35326CHRISTOPHER ROSSA JOEL01:16:30

9. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:35:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15676RAUL RUIZ JIMENEZ01:05:52
24347FRANCISCO JOSE JARAICES JIMENEZ01:13:52
34301DANIEL ESTEVEZ POZO01:15:42

10. - TGCBINN - 03:36:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:02:50
21917OLEGUER BOSCH CARREIRAS01:03:24
35302DAVID MARTÍ CAMPMAJOR01:30:30

11. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:39:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:07:39
21120ISIDRE ALBA OJEDA01:08:42
31044RICARD ARANYO REGAS01:23:27

12. - C.N. SABADELL - 03:42:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13173MARC DONIGA MARTINEZ01:09:44
21013MIGUEL SANCHEZ RECHE 01:15:29
34078ARNAU AGUILAR PAYA01:17:11

13. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:42:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15346ORLANDO AGUILERA MAESTRO01:06:35
23837PEDRO HARO ORTEGA01:10:06
33983JAVIER BAQUEDANO LOPEZ01:26:18

14. - C.A. LES TORTUGUES - 03:43:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12361XAVIER DIAZ BADIA01:12:22
2824XAVIER FONTSERE ROVIRA01:14:45
33638DANIEL CORVO ROJAS01:16:03

15. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:44:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12686ALEIX RIBERA FLORES01:09:13
24607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZ01:17:23
31381ALEX CAMINS ADSERIAS01:17:32

16. - CLUB TRIATLO ARENYS - 03:55:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15255CHRISTIAN REINA MUÑOZ01:15:46
24936CARLES JUNCÀ MIR01:16:58
31864SALVADOR DE VAL SOLER01:22:56

17. - TRI2WIN - 03:58:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
15634ALVARO ESPEJO GARRIDO01:11:11
2699ISAAC BRIONES01:17:19
33287IVAN RAMOS GALLEGO01:29:50

18. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 04:35:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13195DAVID DELLUNDE MARTINEZ01:15:07
25226ANTONIO PEREZ CONEJO01:39:57
35345MANUEL BARRERA MANZANERA01:40:31

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32