RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
144 132 128 2 2 5 2000 5 28 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:17:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11997ADRIA MUÑOZ ILLANA01:05:19
2300ALBERT PARREÑO SAMPER01:05:28
35558SERGI MATAS LARGO01:06:17

2. - FLOR DE TRIATLO - 03:36:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1201AARON PAGES URBANO01:09:20
25594MARC SANCHO ESPASA01:12:04
31493JOAN ALARCON VILA01:15:11

3. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:36:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ01:06:48
24775ALEX COSANO BOFILL01:11:27
32305VICTOR ANGLADA ROBERT01:18:41

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:37:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ01:05:34
25346ORLANDO AGUILERA MAESTRO01:15:10
3354VICTOR DOBAÑO LAZARO01:16:22

5. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:38:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15421RAUL MARTIN NUÑEZ01:09:23
2618RAUL LORENZO MASEDA01:13:23
35415ADRIA GOMEZ GRAU01:15:38

6. - CLUB NATACIO SITGES - 03:51:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15426BRIAN MONT-ROIG CARME01:15:25
2385ENRIC BUCH RIPOLL01:17:56
34858RAFAEL LLAMAS URBANO01:18:00

7. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:52:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS01:10:54
25904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO01:13:39
35330LLUIS CRIADO RUEDA01:27:38

8. - C.A. IGUALADA - 03:58:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS01:13:44
2337CARLOS CERVERA GARCIA01:20:42
3879ALEIX CARBONELL GARCIA01:23:42

9. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 04:04:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
14880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO01:17:42
25365ERNEST LARA SANCHEZ01:23:17
31274XAVIER GISPERT PORCAR01:23:40

10. - C.N. SABADELL - 04:07:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14913FRANCESC MOLANO SUAGE01:18:41
21013MIGUEL SANCHEZ RECHE 01:24:03
34078ARNAU AGUILAR PAYA01:24:20

11. - CLUB ESPORTIU Z5 - 04:07:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15687PACO GOMEZ01:19:27
25692JAVIER MARCO LOPEZ01:20:18
33277JOEL JARO LOPEZ01:27:24

12. - CERRR IGUALADA - 04:10:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13194JOEL SIBILA DE TENA01:22:17
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS01:22:57
34711ANTONIO ROMERO BELTRAN01:24:51

13. - C.N. BADALONA - 04:19:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14410ANGEL VALERA MUÑOZ01:22:23
22698ROGER PUIG ANTUNEZ01:25:19
32683MANEL CALERO SEGURA01:31:52

14. - CLUB NATACIO MINORISA - 04:22:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14622JORDI BADIA SOLER01:17:37
21053ALFONS MARTINEZ VALLS01:30:49
3738JOSEP SOLE VALLDAURA01:34:02

15. - GOO SPORT CLUB - 04:23:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14692OSCAR SALCEDO YEPES01:23:56
2386RAFAEL RUIZ DELGADO01:26:19
31757LLUIS BORRAS CONTRERAS01:33:29

16. - CLUB NATACIO RUBI - 04:24:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14436FRANCESC MARTINEZ RIDAURA01:28:05
21585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ01:28:06
35427NICOLAS FRICOU01:28:15

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32