RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
180 171 171 0 0 2 1000 2 24 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FLOR DE TRIATLO - 01:38:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:31:29
2851ALBERT BERROCAL CABALLERO00:32:06
35594MARC SANCHO ESPASA00:34:25

2. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 01:39:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:31:51
21670DANIEL ANTUNEZ TIRADO00:32:15
34678POL SENABRE SUÑER00:35:08

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:40:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ 00:31:55
23609MIQUEL ANTUNEZ TIRADO00:33:18
35346ORLANDO AGUILERA MAESTRO00:34:53

4. - C.N. BADALONA - 01:43:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:33:40
23018ALEX PEREZ GOMEZ00:33:55
33906IGNASI FIBLA FIGUEROLA00:35:32

5. - C.A. IGUALADA - 01:47:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:34:42
22070DAVID SEVILLA CASTILLO00:36:10
3337CARLOS CERVERA GARCIA00:36:55

6. - CLUB NATACIO SITGES - 01:48:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1385ENRIC BUCH RIPOLL00:36:01
24858RAFAEL LLAMAS URBANO00:36:15
34453DAVID MARTINEZ MARTINEZ00:36:40

7. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 01:50:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14581POL FERNANDEZ HERNANDEZ00:35:34
21652JOAN RODRIGUEZ GOMEZ00:36:29
33864XAVI MARIA ASIN00:38:40

8. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 01:52:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14846MARTI MORENO PRATS 00:35:39
2655XAVIER MARTINEZ MUÑOZ00:38:03
32439MARC MOLINA ROIG00:38:53

9. - CERRR IGUALADA - 01:54:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1223MARC RELAÑO GUILLEN00:37:19
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS00:38:13
33194JOEL SIBILA DE TENA00:38:38

10. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 01:54:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES00:37:08
2853MANOLO GONZALEZ CUEVAS00:37:58
34773FRANK GARCIA SOLER00:39:06

11. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:54:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11034IGNACIO MUÑOZ MENA00:37:46
2239JOSEP MARTI COROMINAS00:38:09
31287JORDI MIRO I PEREZ00:38:35

12. - CLUB NATACIO MINORISA - 01:55:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14622JORDI BADIA SOLER00:36:32
24372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOT00:39:11
3519JOAN FELIU BADAL00:39:19

13. - C.N. SABADELL - 02:02:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14078ARNAU AGUILAR PAYA00:39:52
24081ERNEST AGUILAR SORIANO00:40:14
33950FERNANDO SANCHEZ RECHE00:42:53

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 02:04:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:35:52
24985PAU ARENAS PUJOL00:40:39
33698MIGUEL ANGEL MALLADO MOYA00:48:06

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32