RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
301 193 190 2 1 750 18 5 13 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 01:20:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:26:47
21997ADRIA MUÑOZ ILLANA00:26:49
3493ANDRES EDUARDO DIAZ00:26:52

2. - FLOR DE TRIATLO - 01:30:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390JUAN GONZALEZ GARCIA00:28:27
24899CESC LLAURADO VERNET00:28:49
31493JOAN ALARCON VILA00:33:08

3. - C.E.T. DISTANCE - 01:31:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:28:44
2353JOAN CUCURELL RAVETLLAT00:30:50
31311LUCAS CHIRICO00:31:36

4. - CLUB NATACIO MINORISA - 01:33:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12326MIQUI RIERA BLESA00:28:10
2457AMAND REDONDO BRUNET00:31:53
32686ALEIX RIBERA FLORES00:33:24

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:33:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:29:30
2666ALBERT TORRES CARLES 00:30:43
3820ROGER ARIBAU GISBERT00:33:35

6. - CLUB NATACIO OLOT - 01:36:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14772NIL ROIG AGEA00:31:08
23311MARC MALLARACH GUINART00:31:51
34759MARC CODONY VENTURA00:33:25

7. - C.N. MATARO - 01:36:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA00:31:06
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:32:01
34454ALEJANDRO LARRACHEA00:33:52

8. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 01:40:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13205DAVID ROYO CALAVERA00:33:07
24910ROGER FARRUS MORELL00:33:13
33866ALBERT CODINA URGELES00:33:52

9. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 01:40:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11720MARC NIETO JUSTRIBO00:30:49
22791DANIEL RATERA RAMOS00:33:26
31730ERNEST SERRED MARTINEZ00:36:04

10. - C.N. VIC-ETB - 01:41:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1398ARNAU BELLAPART LAS HERAS00:31:34
22119PAU GONZALEZ TOR00:33:18
33182PAU MOLIST PUJADAS00:36:38

11. - C.N. SABADELL - 01:43:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14913FRANCESC MOLANO SUAGE00:34:05
23170ARNAU CASTRO GARCIA00:34:33
33173MARC DONIGA MARTINEZ00:34:59

12. - CLUB ESPORTIU Z5 - 01:44:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI00:33:43
23277JOEL JARO LOPEZ00:33:51
34592XAVI DUEÑAS CASAMAYOR00:36:58

13. - CLUB TRIATLO SABADELL - 01:45:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO00:33:01
2886ALVARO CLERICO RODES00:35:23
32520ANTONIO MARTOS GARCIA00:36:45

14. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 01:47:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1377XAVIER CODONY RUAIX00:34:38
23485MARC VILAREGUT I SOLER00:35:03
34794TONI FONT MARTÍ00:37:54

15. - TGCBINN - 01:50:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET00:29:37
25009ARNAU SACOT BISBE00:39:46
34914NARCÍS BARTINA 00:41:12

16. - C.E. VILA OLIMPICA - 01:52:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12344ALEJANDRO SANCHEZ LIMON00:35:40
21476XAVIER NAVARRO CIURANA00:36:53
35285ALBERTO MELGOSA GARCIA00:39:32

17. - CLUB TRIATLO ATLES - 01:55:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTET00:33:41
24682DANIEL LEON ALONSO00:39:00
35082ABEL MOLERO LOPEZ00:42:42

18. - CLUB NATACIO BANYOLES - 01:57:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14121GERARD ROMAGOS VILA00:37:45
23989ROGER VILLAR ARJONA00:38:31
35289F. XAVIER AVELLANA REVUELTA00:41:01

19. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 02:11:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12052XAVIER SERRANO BELLAVISTA00:40:40
2424PABLO GUTIERREZ BUENO00:45:12
33864XAVI MARIA ASIN00:45:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32