RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
248 214 203 8 3 5 20 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E. RAYOTEAM - 03:02:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15334CHRISTIAN TELLEZ MARCO00:57:02
2601ALBERT OLIVERAS LLUNELL01:00:48
33966RUBEN CAMPOS BLANCO01:04:36

2. - CLUB TRIATLO ATLES - 03:05:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTET01:00:37
24682DANIEL LEON ALONSO01:00:45
35014ANDREU GENESTAR PONCIANO01:04:21

3. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:06:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15692JAVIER MARCO LOPEZ01:00:54
23277JOEL JARO LOPEZ01:01:59
35687PACO GOMEZ01:03:33

4. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 03:08:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13993ERIC GALOBART SAMPIETRO01:00:35
23864XAVI MARIA ASIN01:03:20
34126JAVIER BUISAN GUARGA01:04:06

5. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:09:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14444DANIEL LLAMBRICH GABRIEL00:57:53
22861RICARDO MONASTERIO VIVES01:04:34
34617JORDI APARICIO CORBELLA01:07:11

6. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 03:11:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11070JOAN GOMILA ANGLADA00:56:51
24737ORIOL ROBADOR I MUÑOZ01:06:42
34733ANDREU ESCATLLAR CABARROCAS01:07:29

7. - ABSOLUT SPORT - 03:11:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14647ADRIA BARO BIOSCA01:01:24
25005ANDRÉS PROHENS BENITO01:03:49
34323DANIEL DE LA TORRE FELGUERA01:06:25

8. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:12:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12497VICTOR HERNANDEZ ROMERO00:59:03
2225ARNAUD BASSON01:04:45
32695ROGER CALSINA FIGOLS01:08:53

9. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:16:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1425SERGIO SANCHEZ PEDROSA01:03:02
24890JOAQUIN DE ABREU NAVAS01:06:52
35917DAVID ROMERO MOYANO01:06:52

10. - U.C. SANT CUGAT - 03:20:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12277ROGER TURRO JOVER01:05:01
21578FRANCESC OTEO MARTIN01:06:40
33340MARC URIARTE CULLERE01:08:27

11. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:21:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11327ANTONIO ENCINAS GAMEZ01:05:44
24306VICTOR SANCHEZ OLMO01:06:31
34301DANIEL ESTEVEZ POZO01:09:28

12. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:30:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13200IVAN BARRIL SANCHEZ01:04:35
25312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZ01:11:32
35357PEDRO TALAVERA ROMERO01:14:18

13. - C.N. BADALONA - 03:31:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13815EMILIO ARTURO MARILL SANTANA01:08:35
23285PAU AVINYO ARASA01:08:50
35013CARLES TEIXIDO VIVES01:13:53

14. - C.A. IGUALADA - 03:35:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12580GERARD BATET XAUS01:04:44
25050RICARD SOLÉ FIGUERAS01:11:06
31499ANTONI SALANOVA ROCA01:19:23

15. - CLUB PROAM - 03:54:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
15068CARLOS DIAZ MONTERO01:11:18
24511JOSE MARIA CALVO AYORA01:21:47
3232JOSEP MARIA FRAILE 01:21:47

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32