RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
222 215 206 9 0 5 21 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:21:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13970ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:25:49
23895XAVIER MADRONA VILA01:26:04
35295IVAN MARTINEZ OSUNA01:29:36

2. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:34:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14264MARIO SINUES MICO01:24:20
25409PEP TATCHE LLONCH01:33:53
3436JORDI BONET NIETO01:36:43

3. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:35:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14984RICARD COSTA PUIGPELAT01:29:42
23447FERRAN BALCELLS PICART01:29:43
3129ALEIX TORRENT RAMAL01:35:50

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:38:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:29:46
22131ORIOL FORNS NADAL01:33:59
3666ALBERT TORRES CARLES 01:35:14

5. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:42:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:26:33
25898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:35:45
33471CARLOS DELGADO GARCIA01:39:49

6. - C.E.T. DISTANCE - 04:47:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13998CRISTIAN COFINÉ GARCIA 01:33:31
24268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ 01:36:14
33984MARCEL CARRERAS SOLER01:37:20

7. - C.A. IGUALADA - 04:48:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
136CARLOS LARIOS JIMÉNEZ01:30:16
22487DAVID SEREROLS TORRAS01:35:50
34433SERGI PUJABET SOLANICH01:42:09

8. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:49:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14260FERNANDO DIETSHCE01:34:51
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:35:58
32850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:39:04

9. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:53:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:34:43
22835CESAR CASTAÑO VICENTE01:38:05
32612ABEL ALMODOVAR MORALES01:40:13

10. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:58:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:30:45
22121MARC VALLMAJO MICALO01:42:04
33989ROGER VILLAR ARJONA01:45:46

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:01:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:36:25
2175JAUME SOLER SERRANO01:37:52
33699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO01:47:19

12. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:02:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:39:26
25253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:41:21
34363RUBEN GARCIA CANO01:41:47

13. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:05:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:36:05
22946NARCIS DOMINGO MAS01:43:28
31451JAVI TRENCHS ALFONSO01:45:35

14. - C.N. VIC-ETB - 05:07:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:31:02
24330XAVIER RELATS MOLINA01:46:42
3723ARCADI ROMERA PASCUAS01:49:32

15. - C.E. RAYOTEAM - 05:11:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1709GERMA BARROSO I PUJOL01:35:00
22644MIQUEL IZQUIERDO DELGADO01:46:08
33697JORDI GIMENEZ BELLOBI01:50:13

16. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:13:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:36:30
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:46:53
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:49:54

17. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 05:20:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
13003ALEX PLA LORENTE01:37:40
2368MIQUEL MORALES ROLDAN01:49:06
33993ERIC GALOBART SAMPIETRO01:53:31

18. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 05:28:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14350CRISTIAN MARTINEZ MEDINA01:45:07
23196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZ01:51:00
33195DAVID DELLUNDE MARTINEZ01:52:33

19. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 05:29:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:43:45
24269ALBERTO AGUILERA GOMEZ01:51:36
35413KILIAN GUTIERREZ GARCIA01:54:35

20. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 05:30:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUIS AMAT TARDIU01:47:46
2153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:50:37
33253OSCAR FERNANDEZ01:51:53

21. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 05:34:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14364ALBERTO LOPEZ SERNA01:41:07
24112ALEJANDRO TORO TOMAS01:52:51
33379ANDREU GARCIA PUEYO 02:00:34

22. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 05:44:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14773FRANK GARCIA SOLER01:51:11
23914JOEL MOYANO HERRERO01:54:02
3714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:59:36

23. - CLUB NATACIO RUBI - 05:48:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12608SAMUEL MADRID GIMENEZ01:46:14
22477RAFAEL HIERRO PEREZ01:51:46
31399JOSE MENDEZ SANCHEZ02:10:19

24. - CLUB NATACIO SITGES - 06:06:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE01:43:20
24858RAFAEL LLAMAS URBANO01:48:38
32226JURI FARRUS ROCA02:34:59

25. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:07:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:47:07
25627MARTI MONFERRER BARBERÀ01:49:57
3288DAVID FERNANDEZ FUGAROLES02:30:48

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32