RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
176 171 5 0 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:43:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:31:18
25295IVAN MARTINEZ OSUNA01:35:46
34351IÑAKI GOENAGA ARISTI01:36:19

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:58:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:32:19
23471CARLOS DELGADO GARCIA01:42:56
35898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:42:57

3. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:58:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14984RICARD COSTA PUIGPELAT01:36:17
23447FERRAN BALCELLS PICART01:36:51
3129ALEIX TORRENT RAMAL01:45:09

4. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:13:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15409PEP TATCHE LLONCH01:40:12
2436JORDI BONET NIETO01:45:02
34360ALEX ALBALA TOLDRA01:47:55

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:15:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:36:51
22131ORIOL FORNS NADAL01:47:18
35454JONATHAN BERROCAL LOPEZ01:50:51

6. - C.A. IGUALADA - 05:15:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
136CARLOS LARIOS JIMÉNEZ01:36:09
22487DAVID SEREROLS TORRAS01:47:48
34433SERGI PUJABET SOLANICH01:51:07

7. - C.E. RAYOTEAM - 05:15:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1709GERMA BARROSO I PUJOL01:44:27
2809ORIOL PADROS VERA01:44:52
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:46:34

8. - TEAM TRIRELAY - 05:19:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14260FERNANDO DIETSHCE01:45:07
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:47:06
32850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:47:32

9. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:26:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:42:08
22835CESAR CASTAÑO VICENTE01:48:01
3249JORDI CELDRAN OTERO01:56:04

10. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:28:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:45:35
2175JAUME SOLER SERRANO01:45:43
33699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO01:56:54

11. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 05:30:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:44:44
24199SERGIO LOPEZ MARTIN01:51:17
31451JAVI TRENCHS ALFONSO01:54:15

12. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:31:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:38:11
22121MARC VALLMAJO MICALO01:54:35
3916ALBERT ROURA POL01:58:48

13. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:36:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:49:38
24363RUBEN GARCIA CANO01:50:20
34906NOEL MUÑOZ NADAL01:56:13

14. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:36:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:45:37
21543JESUS MANUEL SONO RAZURI01:50:25
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO02:00:48

15. - TRICBM-CALELLA - 05:42:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14340SERGI MILLARUELO ANGULO01:42:09
22408CRISTIAN ARMENGOL GARCIA01:58:08
34321MIGUEL ANGEL PEREZ ALAMINO02:01:50

16. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 05:43:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13003ALEX PLA LORENTE01:48:25
22447GREGORY FIERENS01:50:59
31171RAMON PEREZ LINDE02:03:46

17. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 05:57:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14350CRISTIAN MARTINEZ MEDINA01:53:42
23196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZ02:01:02
33195DAVID DELLUNDE MARTINEZ02:03:15

18. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 06:02:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA02:00:10
2161LLUIS AMAT TARDIU02:00:55
33253OSCAR FERNANDEZ02:01:31

19. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 06:02:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:56:57
25446ROGER SALVADOR GIMENO02:00:02
34269ALBERTO AGUILERA GOMEZ02:05:54

20. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 06:08:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14364ALBERTO LOPEZ SERNA01:50:35
24112ALEJANDRO TORO TOMAS02:01:24
31676JAUME ARNALOT GARCIA02:16:26

21. - CLUB NATACIO SITGES - 06:37:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE01:54:10
24858RAFAEL LLAMAS URBANO02:09:29
32759MARC GASPAR GUARDIOLA02:34:11

22. - CERRR IGUALADA - 06:49:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1223MARC RELAÑO GUILLEN01:53:20
2877MANEL VIVANCOS GONZALEZ02:17:11
3192JORGE LOPEZ JUAREZ02:39:07

23. - C.N. BADALONA - 07:00:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
13015DANIEL REDONDO CARDOSO02:07:38
24349ALBERT REVERTE PRUNEDA02:26:22
32698ROGER PUIG ANTUNEZ02:26:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32