RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
273 343 330 13 0 1500 40 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 06:16:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA02:02:27
2300ALBERT PARREÑO SAMPER02:05:38
3493ANDRES EDUARDO DIAZ02:08:01

2. - C.A. IGUALADA - 06:18:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13078ALBERT MORENO MOLINS02:01:28
23649ORIOL MARIMON CASTELLTORT02:07:42
3182HECTOR COLOM CASASSANYES02:09:48

3. - C.E.T. DISTANCE - 06:24:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI02:05:51
2626ROBERT ZSOLT BUDAI02:08:15
31311LUCAS CHIRICO02:10:02

4. - CLUB NATACIO MINORISA - 06:25:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO02:02:09
21195JORDI VIDAL MONCUNILL02:10:50
31074XAVIER NUÑEZ FAUSTE02:12:11

5. - C.N. MATARO - 06:25:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALINAS02:06:31
24690ORIOL GILI RICO02:09:19
34248IVAN ROCA TORRENTE02:10:00

6. - PRAT TRIATLO 1994 - 06:26:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1806JOAQUIM GARCIA ROMERA02:06:34
22433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ02:09:27
31301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO02:10:16

7. - C.E. RAYOTEAM - 06:27:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG02:02:23
21090RICARD MARI FERRER02:10:42
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ02:14:12

8. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 06:29:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX02:08:11
21517POL PUEYO SOLÀ02:08:25
31512JOAN MERCADE CUADRAT02:13:21

9. - C.E. KATOA BARCELONA - 06:42:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR02:09:14
21218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS02:16:09
33191EDU MASSO GRABULOSA02:16:49

10. - TRICBM-CALELLA - 06:46:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO02:06:40
2926DANI BLANCHART LÓPEZ02:11:55
31463ADRIA RIERA GOMEZ02:27:25

11. - CLUB TRIATLO PROSAN - 06:47:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉ02:13:25
23086GERARD LOPEZ GOMEZ02:14:07
32356SERGI BERGA LLOVERA02:19:43

12. - FLOR DE TRIATLÓ - 06:55:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEZ02:07:20
21493JOAN ALARCON VILA02:20:14
31479DANIEL ALARCON VILA02:28:01

13. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:57:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA02:13:17
24836ROGER ALBALADEJO CASTANY02:20:15
33326SERGI SAEZ DAMAS02:23:35

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:57:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSA02:15:40
25896SALVADOR GRAN ESTEVE02:20:06
3673RAUL RAMIREZ ROLDAN02:21:23

15. - C.E. NO TE PARES - 07:01:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA02:16:43
25959ARNAU NÁJERA SANTANDREU02:17:46
31326RAUL COCA GARCIA02:26:32

16. - C. TRIATLO MONTORNES - 07:07:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ02:16:19
24342JAUME GONZALEZ INSENSE02:25:08
3993LUIS ARIAS GARCIA02:25:42

17. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 07:09:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO02:20:50
25904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO02:20:50
3105BERNAT MATEU POU02:27:26

18. - TGCBINN - 07:10:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET02:16:32
22827PERE LLADÓ SUREDA02:25:35
3959JORDI TRIADU BORRAS02:28:40

19. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 07:13:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11209JORDI MOLINS ROMERO02:21:40
22424MARC CARRERAS SALINAS02:25:50
31164FRANCESC CAPÓ MOLL02:26:27

20. - ABSOLUT SPORT - 07:17:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1383DANIEL VELASCO GARCIA02:08:38
21562ELOY JORGE DE LA FUENTE OLITE02:18:27
32468JORDI LARIOS SANCHIS02:50:27

21. - C.N. REUS PLOMS - 07:21:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
14912MARC BOVÉ BALLESTE02:19:51
22658JOSE RAMON MOTA MORENO02:29:37
33353SERGI SANCHEZ GRAU02:32:30

22. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 07:22:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11063ORIOL MAS ESPINALT02:12:36
22786RAUL GONZALEZ LOPEZ02:27:46
33306FRANK LINARES DIAZ 02:41:40

23. - CLUB TRIATLO SABADELL - 07:23:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMA02:23:47
2886ALVARO CLERICO RODES02:25:52
3163ENRIC ALTAYO VINYALS02:33:52

24. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 07:25:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1853MANOLO GONZALEZ CUEVAS02:22:07
21589ENOC NAVARRO VALLES02:23:22
35486DAVID URETA LÓPEZ02:39:38

25. - CLUB NATACIO BANYOLES - 07:28:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15262AITOR ESPINOSA VALERO02:19:22
21785GABRIEL CAMPISTOL PRUJA02:33:50
32239EDGAR COSTABELLA COSTA02:34:57

26. - CLUB NATACIO SITGES - 07:28:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1385ENRIC BUCH RIPOLL02:27:11
24858RAFAEL LLAMAS URBANO02:30:25
33349LUCAS SAIED WITTROCK02:30:59

27. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 07:31:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14730CARLOS GRACIA CALET02:19:24
2833DANIEL CAMPOS HUERTAS02:21:35
33678ELEAZAR PRIETO FUILLERAT02:50:05

28. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 07:31:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1334PAU DAVI ROCA02:22:42
21351JACINT HITOS CARMONA02:27:13
32875XAVIER CELMA GAMO02:41:24

29. - CLUB ESPORTIU Z5 - 07:43:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI02:26:13
23283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ 02:33:48
3233JUAN ANTONIO CRESPO02:43:47

30. - C.N. BADALONA - 07:45:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12694JAVIER BERTOS GONZÁLEZ02:29:35
24410ANGEL VALERA MUÑOZ02:35:13
32698ROGER PUIG ANTUNEZ02:40:53

31. - CLUB TRIATLO BLANES - 07:49:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12593IAGO RUBIO LUNA02:26:14
21044RICARD ARANYÓ REGÀS02:31:19
3408ANTONIO RUIZ CATALAN02:51:51

32. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 08:13:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO02:09:40
23024FRANCISCO JAVIER VEGA GUEDES02:41:01
31689FRANCISCO TORRES VERÓN03:22:29

33. - CLUB NATACIO RUBI - 08:16:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12618EDUARD GONZALEZ GARCIA02:44:36
23887RICARD VALENZUELA CRUZ02:44:47
31585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ02:46:57

34. - C.E. VILA OLIMPICA - 08:18:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15703ALBERTO SALVANS TORREDEMER02:38:28
22466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAX02:48:15
33319OSCAR JIMENEZ GALLEGO02:51:45

35. - TRANSTRIATLON - 08:18:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13335JOAN FERRE BALMON02:33:47
22149JORDI ALSINA APARICIO02:49:19
33943JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZ02:55:28

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32