RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
662 595 584 6 5 750 20 5 18 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:38:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO00:52:05
25682ARNAU MONTIEL MORENO00:52:31
32326MIQUI RIERA BLESA00:54:14

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:49:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:53:40
23673MARC CUNYAT CARBALLAL00:54:01
31146NOÉ RODIGUEZ LUQUE01:01:53

3. - C.E.T. DISTANCE - 02:50:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO00:55:49
2353JOAN CUCURELL RAVETLLAT00:57:01
3363ALEXANDRE ZANUY FANALS00:57:16

4. - C.N. REUS PLOMS - 02:52:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1618RAUL LORENZO MASEDA00:56:19
25872ALBERT TORRES CARLES 00:57:39
35594MARC SANCHO ESPASA00:58:44

5. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:52:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:53:52
25877JOAQUIN MOJICA BAQUERO00:59:03
32381CÈSAR ARAUZO LLOBET00:59:58

6. - C.N. MATARO - 02:52:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1315JORDI FERNANDEZ JIMENEZ00:55:37
2281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA00:57:38
31131LUIS DIOGO SILVA SANTOS00:59:40

7. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:57:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11247GUILLEM SAMANIEGO MULLER00:58:02
22026NIL PUCHOL SOTERAS00:59:16
33156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZ00:59:58

8. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 02:58:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA00:54:25
25770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO00:57:36
34102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS 01:06:29

9. - C.N. VIC-ETB - 02:58:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1398ARNAU BELLAPART LAS HERAS00:57:06
2648JOAN ALVAREZ TUBAU01:00:35
32707MARC VILA MIARONS01:01:00

10. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 02:59:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO00:59:17
23341JORDI CANTÓ CÉSPEDES01:00:10
35903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO01:00:10

11. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:00:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR00:59:46
25676RAUL RUIZ JIMENEZ01:00:05
35684MARC RUIZ JIMENEZ01:00:38

12. - C.N. VILAFRANCA - 03:03:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15809ALBERT GARCIA BERTRAN01:00:29
24864JORDI GUZMAN PASCUAL01:00:33
34255ERIC GARCIA PEREZ01:02:05

13. - CLUB NATACIO SITGES - 03:03:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1385ENRIC BUCH RIPOLL01:00:34
23349LUCAS SAIED WITTROCK01:01:14
34858RAFAEL LLAMAS URBANO01:01:22

14. - TRANSTRIATLON - 03:05:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:00:42
21145NACHO ALCARAZ RUBIO01:01:18
31303DAVID VILLAGRASA SANCHEZ01:03:05

15. - C.E. RAYOTEAM - 03:05:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13703JORDI LARRUY GILABERT01:00:28
23697JORDI GIMENEZ BELLOBI01:02:08
35334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCO01:02:34

16. - C.A. IGUALADA - 03:06:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:55:20
2754JOSEP MARTINEZ CORTES01:03:07
3516JOSEP CANTERO DURAN01:07:52

17. - CERDANYOLA CH - 03:07:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11652JOAN RODRIGUEZ GOMEZ01:00:37
24126JAVIER BUISÁN GUARGA01:03:11
3895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:03:22

18. - C.N. MOLINS DE REI - 03:08:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11079DANIEL AGUSTIN MANZANAL01:01:36
2742MARC MASSANA GARCIA01:03:00
33507ALBERT REDOLAD CANALDA01:04:23

19. - C.N. SABADELL - 03:09:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13170ARNAU CASTRO GARCIA01:00:29
21013MIGUEL SANCHEZ RECHE 01:02:52
33173MARC DÓNIGA MARTINEZ01:06:05

20. - TRICBM-CALELLA - 03:09:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:54:13
24246DAVID RAMIREZ GUILLAMON01:07:43
33806AYOUB EL OUAHBI01:07:52

21. - GAVA TRIATLO - 03:10:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12528MARC PUJADAS BUJALDÓN00:59:59
21061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZ01:04:45
31117RUBÉN REQUENA AMADOR01:05:19

22. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 03:14:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1566RUBÉN RIBERA MOYA01:01:28
25488DAVID BRUNET CANO01:04:58
31522ENRIC RIVERA PEREGRINA01:08:12

23. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:16:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1600SERGI MARTINEZ VALENTIN01:05:23
2419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZ01:05:26
33044LUIS DE LA CRUZ TAMAYO01:05:50

24. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:18:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13281JOAN TARRATS BAGET01:04:04
23026JOSÉ RAMON GONZÁLEZ REY01:05:52
3745DANIEL VILLENA FRESQUET01:08:32

25. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:18:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13808VICTOR LANGREO CERDÁN01:00:32
22188DAVID POYATO ANILLO01:06:49
32981JESUS DEL RIO GABAS01:11:34

26. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:22:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI00:59:06
22157J. DAVID FERNÁNDEZ MARTÍNEZ01:09:26
35939DAVID MUÑOZ CUADROS01:13:43

27. - U.C. SANT CUGAT - 03:22:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11205ORIOL FONT BELLART01:05:58
23357BERTRAN GUASCH PARERA01:07:55
33340MARC URIARTE CULLERÉ01:08:24

28. - C.E. MEDITERRANI - 03:23:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13133JORDI MIRÓ ACEDO01:03:23
23118AMIN EL AISSATI TAADOU01:08:44
33125IVÁN ROJO PÉREZ01:11:44

29. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:24:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11539RUBÉN CORPAS EXPÓSITO01:04:23
2934JOSE MOLINA SEGOVIA01:06:16
34629JAUME CAÑAS BERNABEU01:14:01

30. - C.A. LES TORTUGUES - 03:26:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1824XAVIER FONTSERE ROVIRA01:06:09
22097RAFAEL CEREZUELA LORENZO01:07:32
35914JOSEP SOLE RODRIGUEZ01:12:29

31. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:29:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:01:59
22733MARC LORENZO01:07:16
3890JOSEP MARIA CASAJUANA I VILLADELPRAT01:20:36

32. - CLUB NATACIO RUBI - 03:32:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA01:09:52
22670ADELARDO GALLEGO GIL01:10:40
33849GERARDO BLANCO RAMIREZ01:11:32

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32