RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
447 421 405 16 0 1500 40 10 23 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:47:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO01:53:48
22426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO01:54:49
32495PAU NOGUERA SALMERON01:58:48

2. - C.E.T. DISTANCE - 05:58:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13964IBRAHIM TUPAC ALUCIN 01:55:37
21311LUCAS CHIRICO02:00:57
3626ROBERT ZSOLT BUDAI02:02:09

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 06:04:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:59:50
23673MARC CUNYAT CARBALLAL02:02:16
31301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO02:02:27

4. - TRICBM-CALELLA - 06:05:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO02:00:21
22391CARLOS GALINDO ROONEY02:02:09
34870ISAM MOUNIR EL MRABET02:02:45

5. - FLOR DE TRIATLÓ - 06:09:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEZ01:59:25
22456JEREMIE CLEMENT02:04:38
3201AARON PAGES URBANO02:05:16

6. - C.E. RAYOTEAM - 06:10:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13785MARC MARIN GINESTA02:03:08
25329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ02:03:42
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ02:03:53

7. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 06:19:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13446JORDI MONTRAVETA MOYA01:58:16
25726JONATHAN GALAN CARRACEDO02:08:17
33384RODOLPHE BAYLON02:12:55

8. - C.N. MATARO - 06:20:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1282LLUIS LOPEZ CUADRADAS02:03:03
24248IVAN ROCA TORRENTE02:07:25
3543ORIOL BRUGUERA SUPERVIA02:10:20

9. - TGCBINN - 06:26:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET02:06:30
24388EUDALD BOSCH CARREIRAS02:09:52
32828XEVI GALLART GARANGOU02:10:25

10. - CLUB NATACIO BARCELONA - 06:27:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ02:00:26
23924GERARD CAPELLADES MARZO02:09:30
3170ALEX ROY TORNER02:18:01

11. - C.A. IGUALADA - 06:29:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1182HECTOR COLOM CASASSANYES02:02:19
25233ALBERT SOLÉ SALCEDO02:11:48
32194SERGIO BURON DE LA TORRE02:14:56

12. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:30:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA02:01:04
23326SERGI SAEZ DAMAS02:09:24
32131ORIOL FORNS NADAL02:19:38

13. - CLUB NATACIO BANYOLES - 06:30:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1899ENRIC GUSSINYER  COMA02:07:21
25262AITOR ESPINOSA VALERO02:10:22
3541FRANCESC PRAT VICENS02:13:11

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:33:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSA02:06:14
25896SALVADOR GRAN ESTEVE02:12:30
3673RAUL RAMIREZ ROLDAN02:14:32

15. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 06:37:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA02:02:25
25450FRANCESC ESCOLÀ RUIZ02:06:45
31695CARLES SILVA SANCHEZ02:28:41

16. - CLUB TRIATLO PROSAN - 06:43:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12356SERGI BERGA LLOVERA02:06:24
21167MARC MIRABALL GOMEZ02:17:18
3461ANGEL VIDAL BOLDÚ02:19:59

17. - CLUB NATACIO SITGES - 06:48:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13828XAVI VIVES VILA02:13:36
24858RAFAEL LLAMAS URBANO02:17:24
34453DAVID MARTINEZ MARTINEZ02:17:24

18. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 06:54:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11063ORIOL MAS ESPINALT02:04:10
22077JORDI IZQUIERDO MARTINEZ02:19:54
32786RAUL GONZALEZ LOPEZ02:30:43

19. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 06:55:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN02:08:16
2447RICARD BALAGUE CAVA02:13:14
3934JOSE MOLINA SEGOVIA02:34:02

20. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:56:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO02:15:27
25956MARIÀ GALVEZ I VALDERRAMA02:18:19
3886ALVARO CLERICO RODES02:22:47

21. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 06:56:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15676RAUL RUIZ JIMENEZ02:16:03
21552ALBERTO PRADOS CORREDOR02:16:24
34112ALEJANDRO TORO TOMAS02:24:20

22. - C.N. VIC-ETB - 06:58:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1648JOAN ALVAREZ TUBAU02:18:10
23221RUBÈN MASNOU RIBAS02:19:24
33182PAU MOLIST PUJADAS02:20:31

23. - TRANSTRIATLON - 06:58:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS SAENZ BRIASCO02:15:30
21145NACHO ALCARAZ RUBIO02:19:04
33335JOAN FERRE BALMON02:24:05

24. - CLUB ESPORTIU Z5 - 07:02:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI02:13:39
23283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ 02:20:26
35692JAVIER MARCO LOPEZ02:27:57

25. - TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES - 07:08:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11579JORGE LLORENTE QUIROGA02:13:43
2893FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZ02:26:01
3927EDUARD COLLADO ALSINA02:29:00

26. - CLUB TRIATLO BLANES - 07:09:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11120ISIDRE ALBA OJEDA02:16:14
21044RICARD ARANYÓ REGÀS02:21:06
34245DAVID BERROZPE RIVAS02:32:34

27. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 07:11:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13298TONI ORTEGA GARCIA02:15:35
2422OSCAR BARRIENTOS PELLICER02:20:20
33730XAVIER CARRERA NAVARRO02:35:37

28. - C.N. BADALONA - 07:12:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14410ANGEL VALERA MUÑOZ02:21:57
23087FR. XAVIER PI HEREDIA02:25:02
32698ROGER PUIG ANTUNEZ02:25:15

29. - C.N. CATALUNYA - 07:13:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11078SERGI PI BOLTA02:10:03
2970CARLES MATAS JOSE02:30:18
33005JUAN PI MIRA02:33:06

30. - C. TRIATLO MONTORNES - 07:20:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA02:11:32
22128CARLES MORENO ANDREU02:33:57
32472JORDI CALVO CERVERA02:35:06

31. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 07:20:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13334GREGORIO SAINZ PARDO02:13:05
22424MARC CARRERAS SALINAS02:20:06
32767DAMIÀ LARENA SANTIAGO02:47:43

32. - C.E. NO TE PARES - 07:23:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13990ANDRES GUERRERO SANCHEZ02:21:03
23660GIORDANO MORALES CALVET02:28:01
32235SERGI BUYOLO FREITAS02:34:27

33. - CERRR IGUALADA - 07:27:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13194JOEL SIBILA DE TENA02:16:23
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS02:19:39
32335SALVADOR PONCE ZAMUDIO02:51:31

34. - VILADECANS TRIATLO - 07:42:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12675DANIEL RODRÍGUEZ MATA02:29:04
23381JUAN PABLO VALLE GARCIA02:32:21
32676ALBERTO RODRIGUEZ MATA02:40:38

35. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 07:45:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12875XAVIER CELMA GAMO02:22:04
21712GHISLAIN ALBAN VARAINE02:36:43
32180JOAN CONESA BALAGUÉ02:46:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32