RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
262 241 233 5 3 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:58:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:59:20
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:59:22
3710ALEIX DOMENECH GUIX00:59:25

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:59:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:59:38
25941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:59:44
33673MARC CUNYAT CARBALLAL00:59:53

3. - TRICBM-CALELLA - 03:03:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:59:40
24870ISAM MOUNIR EL MRABET00:59:47
32337NADIR BOURAS MOUSSAOUI01:03:33

4. - FLOR DE TRIATLÓ - 03:03:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277ORIOL BARBANY BOFILL00:59:34
22632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEZ01:01:54
35778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁN01:02:05

5. - C.E.T. DISTANCE - 03:04:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:59:42
24850ALEIX BIEL BOLAÑO01:02:15
32273JOAN MONFORT GUIMERÀ01:02:15

6. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:05:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:00:01
24201BRU CALPE CAPELLADES01:02:22
3441DAVID BAELL OLIVERAS 01:02:50

7. - CLUB TRI5U - 03:09:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13841JORDI MIRANDA ALFRANCA01:02:08
22792ALBERTO CASADO AROCA01:02:08
3931ALBERT RIBA OCHOA01:04:47

8. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:10:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ01:02:04
2993LUIS ARIAS GARCIA01:03:13
33046DAVID JURADO GUILLEN01:05:02

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:10:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11037SERGI RUBIO GARRIDO01:02:55
23612DAVID MALAGON LOPEZ01:03:56
3705DAVID RIVERO PEREZ01:03:56

10. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:11:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:01:57
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:03:59
31557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSA01:05:19

11. - ABSOLUT SPORT - 03:11:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1384ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:02:09
2383DANIEL VELASCO GARCIA01:02:52
31562ELOY JORGE DE LA FUENTE OLITE01:06:16

12. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:12:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11172CARLES ALCARAZ RUIZ01:02:16
25450FRANCESC ESCOLÀ RUIZ01:02:31
31695CARLES SILVA SANCHEZ01:07:16

13. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:13:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
15681ROGER GUAL RUIZ01:03:57
22999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO01:04:24
34730CARLOS GRACIA CALET01:04:40

14. - C.N. REUS PLOMS - 03:14:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14912MARC BOVÉ BALLESTE01:02:43
2618RAUL LORENZO MASEDA01:05:56
35872ALBERT TORRES CARLES 01:06:05

15. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:18:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES01:04:12
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:05:50
32835CÉSAR CASTAÑO VICENTE01:07:58

16. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:18:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:04:34
22036DIEGO GALVEZ CASADO01:06:32
3853MANOLO GONZALEZ CUEVAS01:06:54

17. - C.E. RAYOTEAM - 03:18:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ01:04:19
22902DAVID FORN FRIAS01:07:11
33271ISRAEL TURULL   FORNS01:07:28

18. - T3R TRIATLO - 03:21:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15976ALEX MATESANZ SALVADO01:02:21
24273NICOLÁS DIAZ EXPOSITO01:06:59
3264GONZALO MARCHENA MARSET01:12:27

19. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:22:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:05:54
24876PATRICIO ROSSI01:06:30
35687PACO GÓMEZ01:09:50

20. - TRANSTRIATLON - 03:22:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13089IVAN SANCHEZ ALCARAZ01:05:15
2156LUCIANO FISCHER01:06:46
31145NACHO ALCARAZ RUBIO01:10:20

21. - CLUB NATACIO OLOT - 03:24:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13061JORDI ROURA CAPDEVILA 01:06:47
25886JOEL VILA FARRE01:07:41
35889MARC VILAMANYA LOPEZ01:09:46

22. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:24:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15262AITOR ESPINOSA VALERO01:04:49
22095ELOI COMPTA TARAFA01:06:39
35894GUILLEM QUER BURCH01:12:56

23. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:24:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRO OT PADILLA01:05:17
22445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZ01:06:06
32452SEBASTIÀ FERNÁNDEZ TORRAS01:13:23

24. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 03:24:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13071JOEL ZAPATER DOLZ01:06:50
21702JAUME CANELA MATEU01:08:11
35304SERGI PUIGFEL MORENO01:09:48

25. - C.N. BADALONA - 03:26:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12693ALEX VERA GUZMAN01:07:33
22694JAVIER BERTOS GONZÁLEZ01:08:58
32663ALBERTO BRAVO GARCÍA01:09:42

26. - CLUB NATACIO SITGES - 03:26:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14858RAFAEL LLAMAS URBANO01:06:19
21516JESÚS LOPEZ SANTOS01:10:08
32759MARC GASPAR GUARDIOLA01:10:30

27. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 03:28:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
13334GREGORIO SAINZ PARDO01:07:07
22399JOAQUIM FERNÀNDEZ CLOTET01:07:07
32767DAMIÀ LARENA SANTIAGO01:14:06

28. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:29:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA01:05:07
24490IGNASI FREIXA FURIO01:07:12
32735SERGI CRISTIN MARTINEZ01:17:06

29. - CLUB NATACIO RUBI - 03:38:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ01:06:38
23880CARLOS PARDOS MARIN01:10:39
33886TONI TIENDA MARTINEZ01:20:51

30. - C.A. IGUALADA - 03:43:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1754JOSEP MARTINEZ CORTES01:03:34
24848FELIP CASTELLANO MAZO01:18:01
35918ENRIC GUIX MÁRQUEZ01:22:14

31. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:45:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11142FRANCESC MENOR DURAN01:12:41
22231JOSE REY GIMENEZ01:14:13
3211BRANKO PIEDRA DURAND01:18:49

32. - TG TRIATLO SITGES - 03:55:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13141BORJA PARRA ALBARES01:14:28
23063MARCOS IÑIGO PARRA ALBARES01:19:34
32482DAVID SUAREZ RODRIGUEZ01:21:26

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32