RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
239 220 216 4 0 5 20 2 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 02:50:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:55:48
2280RODRIGO TORRES HERNAN00:55:52
3785ROGER MANYÀ VALENZUELA00:59:18

2. - C.N. MATARO - 02:53:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO00:56:29
2941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALINAS00:58:32
31580ANTOLI FAURIA TORRENT00:58:36

3. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:53:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:56:28
22028DEHEZ AMAURY00:58:33
31997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA00:58:38

4. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 02:56:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11187ANGEL SERRAT GARCIA00:58:34
22249DAVID ROVIRA VALLEJO00:58:35
32929ANDREU HUIZINGA POL00:59:28

5. - FLOR DE TRIATLÓ - 02:57:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12300ANTONI LLULL AMER00:58:51
21493JOAN ALARCON VILA00:58:53
32855ANTONIO ROLDAN GOMEZ00:59:35

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:58:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1705DAVID RIVERO PEREZ00:58:44
22136KIRIAN MARTORELL CARBONELL00:59:53
32131ORIOL FORNS NADAL00:59:58

7. - CLUB TRI5U - 02:59:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12018PAU CAPDEVILA VERA00:58:39
23841JORDI MIRANDA ALFRANCA00:58:41
32481ALEIX MUÑOZ LÓPEZ01:01:45

8. - TRICBM-CALELLA - 02:59:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:55:47
2608MARC TORO GARCIA01:01:12
35765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:02:18

9. - CERDANYOLA CH - 03:00:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15843CRISTIAN CHAGUACEDA GALISTEO00:58:56
23958JORDI LINARES HERNANDEZ00:59:37
33016ORIOL MARTINEZ BAQUERO01:01:34

10. - CLUB VO2 TEAM - 03:01:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO00:59:20
24241RICARD BOIX00:59:45
32744RAIMON SANJAUME I FARRES01:02:36

11. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 03:03:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO00:59:20
25903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO00:59:22
35727DANIEL MELLADO COMA01:04:22

12. - C.N. VIC-ETB - 03:04:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR00:58:40
24465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA00:58:54
35464RUBEN LUIS MARTINEZ01:06:29

13. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:11:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN00:56:19
21475RAFAEL FORCADELL FARELL00:58:52
32595ALEXANDER AMILL GARCIA01:15:57

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:17:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:03:08
21142FRANCESC MENOR DURAN01:04:41
34985PAU ARENAS PUJOL01:09:30

15. - C.E. NO TE PARES - 03:18:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:58:47
23339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDO01:09:12
32235SERGI BUYOLO FREITAS01:10:01

16. - RIPOLLET UNIO ATLETICA - 03:19:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12542JORGE GIMENEZ ARNAL01:04:57
22730JAVIER VAREA RUSO01:05:01
32562DAVID QUIRANT RECORT01:09:41

17. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLÈS - 03:20:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:03:03
24000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZ01:07:24
35413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍA01:10:01

18. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:21:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15717QUIM GÜELL AGUT01:02:16
22081IGNASI PIÑEIRO ADELL01:06:55
35734ÒSCAR TORRUELLA LLOBET01:12:48

19. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:22:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA00:59:47
2490ALBERT LOPEZ ANTON01:10:00
32735SERGI CRISTIN MARTINEZ01:12:32

20. - C.A. IGUALADA - 03:28:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12479JORDI BADIA PEREA01:08:10
2412SERGI SÁNCHEZ CORDERO01:09:54
34848FELIP CASTELLANO MAZO01:10:36

21. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:41:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR01:04:56
22144SERGIO PULIDO PIÑA01:18:23
35405MIGUEL TRIGUERO MOLINA01:18:23

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32