RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
112 105 99 5 1 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:01:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:38:07
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:38:47
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:44:35

2. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:06:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
15997ISMAEL VENTURA SANCHEZ01:36:11
23612DAVID MALAGON LOPEZ01:42:09
35607MARC VILA VALLS01:48:15

3. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:18:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:39:10
2139GERARD SABATÉ AYMERICH01:40:26
35448LLUIS SALA CASELLAS01:58:59

4. - CLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVÀS - 05:20:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:43:53
24984RICARD COSTA PUIGPELAT01:44:28
3129ALEIX TORRENT RAMAL01:51:42

5. - FLOR DE TRIATLÓ - 05:37:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
15778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁN01:47:50
25608ARNAU PAGES LOPEZ01:49:34
32632ALEJANDRO LLAVERIA JIMÉNEZ01:59:37

6. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:38:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:51:39
25253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:53:02
3233JUAN ANTONIO CRESPO01:53:34

7. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:38:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:45:34
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:51:03
32946NARCÍS DOMINGO MAS02:02:13

8. - CLUB TRI5U - 05:40:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:47:57
24146SERGI VILA PIJOAN01:50:39
33043CARLOS ALBA ALONSO02:02:12

9. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 05:44:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:36:33
2128RAUL BARRIOS BRUFAU01:46:26
35515JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRÍGUEZ02:21:24

10. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 06:02:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:52:04
2161LLUÍS AMAT TARDIU02:02:02
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA02:08:50

11. - CERDANYOLA CH - 06:27:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13016ORIOL MARTINEZ BAQUERO01:56:38
22447GREGORY FIERENS02:03:14
34192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIA02:28:05

12. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:32:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1175JAUME SOLER SERRANO01:54:30
25956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA01:58:57
33230ANTONIO RUIZ ROMAN02:38:33

13. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 06:41:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13195DAVID DELLUNDE MARTINEZ02:04:49
23196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZ02:12:17
31282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORAGO 02:24:36

14. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLÈS - 06:43:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR02:01:18
25413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍA02:19:29
34000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZ02:22:37

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32