RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
220 200 190 9 1 6 20 3 3 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:32:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:25:29
2143JOSEP CASAS CASANOVA01:30:30
35295IVAN MARTINEZ OSUNA01:36:33

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:43:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:28:42
23471CARLOS DELGADO GARCIA01:37:09
35898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:38:07

3. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 04:44:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:28:24
2130IVAN MENCHÓN VELASCO01:34:22
3128RAUL BARRIOS BRUFAU01:41:22

4. - C.N. REUS PLOMS - 04:45:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:29:54
23903MARC CIRERA CASELLAS01:37:19
3565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ01:38:33

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:46:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:32:30
21484ORIOL AGUILERA AGUSTÍ01:36:55
35607MARC VILA VALLS01:37:02

6. - CLUB TRIATLÓ L`EIX DE NAVÀS - 04:48:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:32:53
24984RICARD COSTA PUIGPELAT01:34:13
3129ALEIX TORRENT RAMAL01:41:24

7. - C.A. IGUALADA - 04:51:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
136CARLOS LARIOS JIMÉNEZ01:32:47
2290JOSEP RAMON MONTANER SOLÀ01:34:16
34433SERGI PUJABET SOLANICH01:44:31

8. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:55:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀ01:36:20
21543JESUS MANUEL SONO RAZURI01:38:09
3867SANTI BARRERA MARTINEZ01:40:49

9. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:55:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1139GERARD SABATÉ AYMERICH01:32:42
2436JORDI BONET NIETO01:34:03
33410DAVID LÓPEZ POMA01:48:35

10. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:07:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:40:25
2175JAUME SOLER SERRANO01:40:59
34186ALEIX CHUECOS TORRAS01:45:47

11. - CERRR IGUALADA - 05:10:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:30:17
2223MARC RELAÑO GUILLEN01:45:30
34711ANTONIO ROMERO BELTRAN01:54:22

12. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:10:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:39:41
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:41:07
35225MARC SOLER BLASCO01:49:58

13. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:11:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:34:23
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:48:22
3707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:48:51

14. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:16:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:43:16
25253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:45:19
3233JUAN ANTONIO CRESPO01:48:01

15. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:21:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:39:30
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:44:33
33854OSCAR ARIAS01:57:22

16. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 05:31:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:40:06
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:55:11
33253ÒSCAR FERNÁNDEZ01:55:50

17. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 05:36:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:48:30
24596CRISTIAN PRESAS MARTINEZ01:50:49
3105BERNAT MATEU POU01:57:14

18. - CERDANYOLA CH - 05:58:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12447GREGORY FIERENS01:52:32
25661ENRIQUE PÉREZ JIMÉNEZ02:02:15
34212MIGUEL MORILLO POLEY02:03:44

19. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 06:08:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1142VICTOR SANCHO GARRIGA01:56:13
25358JORDI PELEGRI CUENCA01:58:01
371FRANCESC ALBUERA REVERTE02:14:42

20. - TRIACTIVA L`AMETLLA DEL VALLÈS - 06:18:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11274XAVIER GISPERT PORCAR01:56:06
25446ROGER SALVADOR GIMENO02:00:30
3132FRANC CAPEL RUBIO02:21:28

21. - GAVÀ TRIATLÓ - 06:21:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13336JORDI GARCIA BERMÚDEZ01:35:20
2119JUANJO GALLARDO GONZALEZ02:07:56
31110ADRIÀ GONZÁLEZ COPADO02:38:30

22. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 07:06:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14479DANIEL SERRANO COLL01:51:45
2294XAVI SERRANO COLL02:08:05
3775PACO CHAVEZ RODRIGUEZ03:06:26

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32