RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
264 247 238 4 5 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:07:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:01:58
23425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ01:02:30
3993LUIS ARIAS GARCIA01:02:46

2. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:08:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES01:02:31
23924GERARD CAPELLADES MARZO01:02:36
34795POL CLEMENTE GONZALEZ01:03:16

3. - C.N. SABADELL - 03:10:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1171MIQUEL BLANCHART TINTO01:01:24
23691ARTUR CUÑAT PELLICER01:02:15
32929ANDREU HUIZINGA POL01:06:52

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:11:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:02:02
23326SERGI SAEZ DAMAS01:03:08
35795CLARET ROSSET HIDALGO01:06:22

5. - CLUB TRIATLO PROSAN - 03:16:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
13086GERARD LOPEZ GOMEZ01:02:19
21167MARC MIRABALL GOMEZ01:06:14
31298EDUARD PALAU BORREGUERO01:08:20

6. - DIMENSION3 CLUB TRIATLO - 03:24:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14834GUILLEM FERNANDEZ VILALTA01:05:29
24896ADRIÀ DALMAU GÓMEZ01:09:17
31500JORDI TOLEDANO BRAVO01:09:27

7. - CLUB NATACIO RUBI - 03:25:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ01:07:02
25774FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ01:08:09
33880CARLOS PARDOS MARIN01:10:18

8. - CLUB ATLETIC CASTELLAR - 03:27:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14291JOSEP BLASCO ARIAS01:06:54
22104ELISEU ALOS MARIN01:09:20
35933FRANCESC PAUL GALCERAN01:10:47

9. - CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA - 03:27:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12731SIMÓN JIMÉNEZ MARIN01:02:39
23098ÓSCAR ABIZANDA ZUHEROS01:10:06
35767XAVI PALAU BALASCH01:14:41

10. - C.E. NO TE PARES - 03:29:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:05:49
25959ARNAU NÁJERA SANTANDREU01:06:09
31217FRANCISCO JAVIER MORENO MERINO01:17:09

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:29:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:06:56
21142FRANCESC MENOR DURAN01:09:06
32556XAVI CASTILLERO LOPEZ01:13:15

12. - TRI2WIN - 03:29:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12750ALBERT SALVANY PINEDA01:05:04
25634ALVARO ESPEJO GARRIDO01:11:01
32258ÓSCAR SABATER ARMENGOL01:13:25

13. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:31:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1160FRANCESC GODOY CONTRERAS01:00:03
22861RICARDO MONASTERIO VIVES01:11:41
35482JAUME POBLET TORRES01:19:24

14. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:33:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS01:02:39
22461PELAYO CORONADO BLASCO01:08:39
35312FEDE MARTÍNEZ RODRÍGUEZ01:21:58

15. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:43:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14112ALEJANDRO TORO TOMAS01:09:23
21327ANTONIO ENCINAS GAMEZ01:16:35
31552ALBERTO PRADOS CORREDOR01:17:14

16. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:50:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:11:50
21169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZ01:18:19
31125JOSE LUIS ANMELLA SUBIAS01:20:14

17. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 04:00:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15446ROGER SALVADOR GIMENO01:11:23
24000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZ01:18:09
31575WILLIAM GISPERT JONES01:30:28

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32