RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 184 160 24 0 1900 90 21 20 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - TRICBM - 14:10:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET04:35:58
2637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY04:38:19
3678DAVID MARQUEZ VERDE04:56:42

2. - C.E. RAYOTEAM - 14:44:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11095IVAN HERRUZO FERNANDEZ04:39:42
22024JORDI MATOS PARDO04:57:10
35618OSCAR PASTOR IGLESIAS05:08:04

3. - TGCBINN - 15:11:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET04:51:34
22807CARLES RIBOT BERNABÉ05:05:59
32806XAVIER VILLASEVIL PAU05:13:36

4. - W3TRIBCN - 15:22:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12378JON ANDER URIBARRI ORMAZA04:43:55
2809ORIOL PADRÓS VERA05:09:07
3173JORDI OLIVELLA PUJOL05:29:39

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 15:31:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS05:00:16
23354XAVIER LÓPEZ FERNÁNDEZ05:07:03
3980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSA05:24:12

6. - CLUB TRIATLO PROSAN - 15:34:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉ04:37:52
2461ANGEL VIDAL BOLDÚ05:19:49
35631MARC BERGÉS PEIRÓ05:37:13

7. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 15:38:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA04:35:19
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ04:52:42
31225DANIEL LOPEZ VICTORI06:10:56

8. - TRIATLO JOVENT 79 - 15:46:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13785MARC MARIN GINESTA04:31:20
22020MANUEL ALCAZAR MATEOS05:37:05
34550PAULO PORTILLO SEVAIO05:37:46

9. - C.N. VIC-ETB - 15:54:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1791MARTI QUER PUJOL04:36:55
23792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA05:06:37
34152ANDREU MESAS DONNAY06:10:49

10. - C.A. IGUALADA - 16:00:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1182HECTOR COLOM CASASSANYES04:45:16
24343JOAN MONTANER SOLÀ05:27:19
3327XAVI PERDIGUER ROVIRA05:47:46

11. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 16:10:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN05:08:20
23140TONI MADRID MORENO05:27:44
35896SALVADOR GRAN ESTEVE05:34:35

12. - CLUB NATACIO SITGES - 16:22:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRA05:20:35
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO05:26:04
34687FRANCISCO JESUS TOMAS CASTELLSAGUE05:35:29

13. - CLUB TRIATLO BLANES - 16:29:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14414ALBERTO DIAZ LOPEZ05:12:27
24947ALBERTO MONTES OLIVA05:18:47
35925CARLES RAMOS ABELLAN05:58:41

14. - CERRR IGUALADA - 16:30:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
13194JOEL SIBILA DE TENA05:13:51
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS05:32:45
34711ANTONIO ROMERO BELTRAN05:44:17

15. - CLUB ATLETIC CASTELLAR - 16:52:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14291JOSEP BLASCO ARIAS05:25:02
23965DANIEL PERALES CARBONERO05:34:52
35930OSCAR BERTRAN AGUILAR05:52:25

16. - GAVA TRIATLO - 17:04:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11098JUAN MANUEL CÁRDENAS MAESTRE04:51:45
25518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIZ05:51:40
33075MANEL GUTIERREZ RODRIGUEZ06:21:15

17. - C.N. REUS PLOMS - 17:17:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1454JORDI SANCHEZ PADILLA05:01:42
24846MARTÍ MORENO PRATS 05:58:29
31278ARNAU GUILLEMAT NOVO06:17:46

18. - CLUB NATACIO RUBI - 18:08:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZ05:48:03
23887RICARD VALENZUELA CRUZ05:50:45
33886TONI TIENDA MARTINEZ06:29:22

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32