RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
55 266 248 13 5 750 24 5 30 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 04:53:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13446JORDI MONTRAVETA MOYA01:12:06
21997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA01:12:48
3493ANDRES EDUARDO DIAZ01:13:11
45249JORDI RELATS MORENO01:15:22

2. - C.E.T. DISTANCE - 04:56:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1357LUCIANO FRANCO TACCOME01:11:17
2356FLAVIO MORANDINI01:12:31
3626ROBERT ZSOLT BUDAI01:15:10
41311LUCAS CHIRICO01:17:24

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:05:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15654MICHELE SARZILLA01:11:49
2806JOAQUIM GARCIA ROMERA01:15:50
34863JOSÉ SANTOS GARCÉS01:15:56
4686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:21:34

4. - FLOR DE TRIATLO - 05:05:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:11:56
28061ANTONI LLULL AMER01:16:15
32456JEREMIE CLEMENT01:17:43
41132EDGAR RUESCAS URBINA01:20:05

5. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:07:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO01:12:47
22426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO01:14:00
32495PAU NOGUERA SALMERON01:19:55
4876MARC COMELLAS GONZALEZ01:20:31

6. - C.A. IGUALADA - 05:13:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13078ALBERT MORENO MOLINS01:11:27
23649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:18:56
34427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA01:19:53
4182HECTOR COLOM CASASSANYES01:22:46

7. - CLUB NATACIO BARCELONA - 05:14:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:16:43
24795POL CLEMENTE GONZALEZ01:17:16
3434VICENTE ZANABRIA JACQUES01:18:42
43924GERARD CAPELLADES MARZO01:21:53

8. - C.N. MATARO - 05:15:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11580ANTOLI FAURIA TORRENT01:16:22
25741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:18:27
3366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:18:53
4315JORDI FERNANDEZ JIMENEZ01:21:22

9. - C.E. RAYOTEAM - 05:20:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET01:15:31
21095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:20:57
31529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ01:21:55
43148JORDI RIERA VARGAS01:22:35

10. - ABSOLUT SPORT - 05:24:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1851ALBERT BERROCAL CABALLERO01:19:13
2383DANIEL VELASCO GARCIA01:19:36
33130MARC CANET01:22:46
4384ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:23:08

11. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 05:24:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN01:12:28
2785ROGER MANYÀ VALENZUELA01:16:16
35496ADRIAN ARRUFAT PEÑA01:23:49
41712GHISLAIN ALBAN VARAINE01:32:21

12. - C.N. REUS PLOMS - 05:30:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
15872ALBERT TORRES CARLES 01:20:54
2618RAUL LORENZO MASEDA01:21:09
33903MARC CIRERA CASELLAS01:23:18
41138SERGI BERMEJO BARNILS01:25:08

13. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:34:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11187ANGEL SERRAT GARCIA01:20:23
22798FRANCESC MOLAS TARRES01:23:35
32518JACOB SANCHEZ PAREJA01:24:48
42151ÈRIC GAY JIMÉNEZ01:25:55

14. - CLUB NATACIO SITGES - 05:37:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI01:19:29
22985ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTE01:25:01
33218SERGI RIBA MASSANA01:26:10
44453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:27:19

15. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 05:39:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11084GUILLEM ROJAS MORENO01:18:43
2311ALBERT ARIAS GASCH01:18:54
32650JONATHAN MENDEZ LÓPEZ01:29:18
42434OSCAR VIDAL MOLINA01:32:22

16. - C.N. SABADELL - 05:39:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
15928PAU CASAS SERRATS01:24:28
22539POL FARELL GONZALO01:24:32
32566JOAN CARLES GARCIA CARPENA01:24:50
43456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:25:48

17. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 05:40:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:19:19
21517POL PUEYO SOLÀ01:21:06
32375JOEL FARRÀ CALVET01:23:54
42192DÍDAC JIMÉNEZ VIÓZQUEZ01:36:08

18. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:46:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:19:30
2993LUIS ARIAS GARCIA01:26:07
31493JOAN ALARCÓN VILA01:29:01
43217JONATAN ALCARAZ CLUA01:32:20

19. - C.E. NO TE PARES - 05:52:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:22:32
25959ARNAU NÁJERA SANTANDREU01:27:46
31150FERRAN BONELL TORRES 01:30:48
43339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDO01:31:09

20. - TGCBINN - 05:54:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:21:04
22806XAVIER VILLASEVIL PAU01:27:11
32828XEVI GALLART GARANGOU01:27:11
42809DANIEL RAMOS JIMENEZ01:39:08

21. - CLUB TRIATLO PROSAN - 05:54:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15946JOSEP M CASTELLÓ BALAGUÉ01:20:10
21167MARC MIRABALL GOMEZ01:24:59
35631MARC BERGÉS PEIRÓ01:31:38
41201PERE PORTA SANUY01:37:58

22. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:55:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11430GOYO JURADO NAVAS01:27:05
21434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:27:53
3624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:29:14
4549ALEX DIAZ LEON01:31:11

23. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:56:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:22:27
22095ELOI COMPTA TARAFA01:28:30
31789JORDI CASANOVA CLUSELLS01:29:34
45894GUILLEM QUER BURCH01:35:45

24. - CLUB TRIATLO BLANES - 05:57:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14947ALBERTO MONTES OLIVA01:24:46
22593IAGO RUBIO LUNA01:29:51
31120ISIDRE ALBA OJEDA01:30:57
44155DANI PONS PEREZ01:32:00

25. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 05:59:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:22:49
2437RICARD SOLA ABAD01:25:43
33914JOEL MOYANO HERRERO01:34:55
45486DAVID URETA LÓPEZ01:36:02

26. - CLUB TRI5U - 06:04:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:21:58
22630CARLES PONS PEREZ01:23:31
32514JORDI MARTIN TARRÉS01:34:44
45771MARC RIBO AVILA01:43:56

27. - CLUB ESPORTIU Z5 - 06:05:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:25:24
24906NOEL MUÑOZ NADAL01:25:31
3233JUAN ANTONIO CRESPO01:30:58
4338JORDI GUALLAR01:43:26

28. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:09:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1346PAU CARRANZA SANGRÀ01:29:45
21034IGNACIO MUÑOZ MENA01:30:31
31287JORDI MIRO I PEREZ01:33:41
45607MARC VILA VALLS01:35:59

29. - CLUB TRIATLO ATLES - 06:11:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13334GREGORIO SAINZ PARDO01:21:18
21164FRANCESC CAPÓ MOLL01:34:14
32909CARLOS BENITEZ ANDREU01:37:17
41328VICTOR BERMUDEZ MELLADO01:38:30

30. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:30:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:30:09
24534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:30:41
35311PAU BERGADA CUDOS01:38:03
42614FRANCISCO BASCON PINTO01:51:27

31. - C.E. VILA OLIMPICA - 06:42:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15814GABRIEL PONS MOJENA01:22:42
25703ALBERTO SALVANS TORREDEMER01:38:10
32365CARLES LOMBARTE PEREZ01:47:40
41109FRANCESCO FERRO01:53:58

32. - TG TRIATLO SITGES - 06:43:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11052SIMON LOBERA  JONES01:32:53
23141BORJA PARRA ALBARES01:35:06
35472TIM EHLERS01:42:41
42092HUGO SANCHEZ01:53:07

33. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 06:50:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRO OT PADILLA01:24:52
22989ALFONSO PLAZA GIMENEZ01:37:46
38042ISIDRE LORENZO COSP01:45:38
42224JUAN FERNANDEZ ORTIZ02:02:36

34. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 06:58:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11491ALEX RUEDA DIAZ01:39:28
23723JOSEP AMADOR IGLESIAS MOLINA01:42:00
32046DANIEL DOMÈNECH RODRIGUEZ01:48:05
43719ILDEFONS TERUEL SANCHEZ01:48:34

35. - C.A. LES TORTUGUES - 06:58:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11622ORIOL SOLÀ GRANCHA01:30:44
2824XAVIER FONTSERE ROVIRA01:39:44
35679DAVID CARRION GARCIA01:44:52
4459DANNY LANGE02:02:48

36. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 07:03:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:28:51
24925JOAN GORDILLO GARCÍA01:49:43
35352TONI TORTOSA PEREZ01:51:49
4534VICTOR VALVERDE RIVAS01:53:08

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32