RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
331 295 276 18 1 1900 72 20 24 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 11:42:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11084GUILLEM ROJAS MORENO03:42:20
2311ALBERT ARIAS GASCH03:55:00
3278ROMAIN MONTAGARD04:05:09

2. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 11:55:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12028DEHEZ AMAURY03:45:49
25726JONATHAN GALÁN CARRACEDO03:57:18
33819JOSE MARIA ESQUINAS RUIZ04:12:45

3. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 12:17:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15965RAUL COLL NOGUE03:59:28
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN04:05:51
32408CRISTIAN ARMENGOL GARCIA04:12:29

4. - C. TRIATLO MONTORNES - 12:19:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ04:01:42
2993LUIS ARIAS GARCIA04:08:19
35322MANUEL PEDRO CARO PALMA04:09:07

5. - C.E. RAYOTEAM - 12:20:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER03:45:16
22644MIQUEL IZQUIERDO DELGADO04:05:53
32742ROGER PAGES BARGALLO04:28:58

6. - C.N. VIC-ETB - 12:20:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1791MARTI QUER PUJOL03:51:39
24465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA04:12:41
3138MARIUS BLANCH PLANAS04:16:03

7. - CLUB NATACIO SALLENT - 12:25:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1756VICTOR ESTEPA FONTANA03:58:01
2974JONATHAN LÓPEZ GARCIA04:00:32
3971ALEIX SELLARÉS GONZALEZ04:26:55

8. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 12:27:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ04:03:39
22612ABEL ALMODOVAR MORALES04:07:11
31556TONI MONTERO ROMERO04:17:06

9. - TGCBINN - 12:33:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14514DIEGO RIBAO RODRIGUEZ04:02:04
22828XEVI GALLART GARANGOU04:12:29
31338EDUARD DE QUINTANA TUEBOLS04:19:03

10. - CLUB NATACIO SITGES - 12:44:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13828XAVI VIVES VILA04:09:31
23089IVAN SANCHEZ ALCARAZ04:11:22
3362RODRIGO CARRIL MORALES04:23:56

11. - C.E. PICORNELL - 12:49:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13271ISRAEL TURULL   FORNS04:14:39
2179GUILLEM LLADO GARRIGA04:15:07
3728ALBERTO VIZCAINO NICOLAS04:19:43

12. - RICHARD CALLE TRIATLO CLUB - 13:08:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13166SERGIO GONZALEZ SANTOS04:11:36
21678ALBERT ACOSTA VÁZQUEX04:22:08
33262JOAQUIN GIL GARCIA04:34:20

13. - C.N. VILAFRANCA - 13:09:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15809ALBERT GARCIA BERTRAN04:09:06
2330RAÜL CARRIZOSA PEDROL04:12:23
34997SERGI POMÉS CENTELLA04:48:22

14. - C.N. SABADELL - 13:13:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER04:03:31
21871DANIEL DORADO FERNÁNDEZ04:29:42
31039CARLES SABATER CASALS04:40:05

15. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 13:18:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS04:19:51
21430GOYO JURADO NAVAS04:22:38
35514CARLOS RECIO GALOBARDES04:36:23

16. - TRIATLO PALLEJA - 13:20:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12442MARC OLLÉ ALDEGUER04:22:06
2730LUCAS TUDO SANDES04:27:32
32219DAVID LEMOS ARIZA04:30:57

17. - DIMENSION3 CLUB TRIATLO - 13:24:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12522ANDREU DE JUAN BARDES04:01:15
22354ALBERTO BERMEJO GOMEZ04:38:56
32052XAVIER SERRANO BELLAVISTA04:43:51

18. - SBR OPEN TEAM - 13:24:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14185SERGIO JAREÑO CUADROS04:23:17
25491DANIEL GONZALEZ LOZOYA04:29:04
34410ANGEL VALERA MUÑOZ04:32:02

19. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 13:28:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1661DAVID GALLEGO LOPEZ04:17:40
25708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ04:33:31
32875XAVIER CELMA GAMO04:37:48

20. - CERDANYOLA CH - 13:29:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1795ANTONI HERENA MONTULL04:04:46
24787SANTIAGO MOLINA ALAMOS04:36:05
33843FRANCESC POVEDA UBACH04:48:14

21. - CLUB VO2 TEAM - 13:43:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGAS04:25:55
23054JORDI PUJOL BELLALTA04:32:34
33971JORDI MAÑÉ CRUZ04:45:19

22. - TRIATLO JOVENT 79 - 13:46:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13889OSCAR GOMEZ FERNANDEZ04:32:52
22020MANUEL ALCAZAR MATEOS04:36:15
34550PAULO PORTILLO SEVAIO04:37:17

23. - CLUB TRIATLO SABADELL - 13:48:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11421MIQUEL TEIXIDO JULIAN04:24:03
22556XAVI CASTILLERO LOPEZ04:29:25
3965LINO MONGE MIRO04:54:59

24. - CLUB TRITRAINING - 14:06:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14642SERGI MARZO VENTURA04:37:07
25754ANTONIO ESCRIBANO MARTINEZ04:41:00
32596ANDRES GONZALEZ ORTIZ04:48:48

25. - U.C. SANT CUGAT - 14:21:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1536JOAQUIM BRUNED ADRA04:38:17
2983EMILI VALERO ROVIRA04:38:37
31205ORIOL FONT BELLART05:04:40

26. - C.A. LES TORTUGUES - 14:38:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12097RAFAEL CEREZUELA LORENZO04:49:32
23023ORIOL DRAPER MUNT04:51:47
31622ORIOL SOLÀ GRANCHA04:56:56

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32