RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
305 274 264 8 2 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - ABSOLUT SPORT - 03:00:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1383DANIEL VELASCO GARCIA00:58:15
23130MARC CANET01:00:36
3384ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:01:52

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:10:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11195JORDI VIDAL MONCUNILL01:00:10
2457AMAND REDONDO BRUNET01:00:34
3519JOAN FELIU BADAL01:09:23

3. - W3TRIBCN - 03:10:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID00:58:26
25411JORDI ALBA SANTAMARIA01:01:45
32315HECTOR MOLINA GIMENEZ01:10:46

4. - TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES - 03:13:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11579JORGE LLORENTE QUIROGA01:02:05
2893FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZ01:03:52
3647RABE DAKI BENABOUD01:07:35

5. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:16:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12023PEDRO AVELLO GOROSTIDI01:01:25
22014RAFAEL BEAUS IRANZO01:06:46
34763JON SANCHEZ VILLABA01:07:52

6. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:18:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:01:36
24760OSCAR CLEMENTE VIDAL01:05:52
31146NOÉ RODIGUEZ LUQUE01:10:44

7. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:18:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14201BRU CALPE CAPELLADES01:01:32
25877JOAQUIN MOJICA BAQUERO01:06:38
35879ROGER PETIT GOZALVEZ01:10:19

8. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:20:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:01:14
22865TONI SOLA SANCHEZ01:06:31
34402SERGIO FUENTES ROSALES01:12:25

9. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:22:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:05:10
24773FRANK GARCIA SOLER01:06:19
32804VICENTE BLASCO LUZ01:10:38

10. - CLUB NATACIO RUBI - 03:23:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA01:02:35
24549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZ01:08:11
35761JORDI GARCIA TEY01:12:28

11. - C.N. MATARO - 03:24:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12926ORIOL BRUGUERA SUPERVIA01:05:13
2289OSCAR TORRES LLORENTE01:09:31
32672ENRIC SUBIÑA COLL01:10:00

12. - CERDANYOLA CH - 03:27:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:07:19
24126JAVIER BUISÁN GUARGA01:08:48
32266JOAN GONZALEZ CAPARROS01:11:40

13. - C.E. RAYOTEAM - 03:28:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12499ALEX MARTÍNEZ RUIZ01:08:16
25334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCO01:09:55
31076JORDI MARTÍ SAN JOSÉ01:09:55

14. - CLUB TRI5U - 03:29:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15974AARON CATALAN PEREA01:02:19
22630CARLES PONS PEREZ01:03:14
31424TONI CABRERA GALLEGO01:23:53

15. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:31:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11287JORDI MIRO I PEREZ01:05:22
22063ALEX COLL QUINTANA01:12:12
3250FRANCESC RUBIO BARCELO01:13:49

16. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:34:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1790MARCOS PÉREZ REDONDO01:09:46
21435ORIOL PISOS TABERNER01:12:12
3288DAVID FERNANDEZ FUGAROLAS01:12:36

17. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:40:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:05:47
22859ADRIÀ MITJÀ CABEZOS01:14:53
3534VICTOR VALVERDE RIVAS01:19:24

18. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:41:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12081IGNASI PIÑEIRO ADELL01:09:33
25734ÒSCAR TORRUELLA LLOBET01:15:35
3523MANEL RODRIGUEZ SANCHO01:16:48

19. - C.N. SABADELL - 03:43:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11014AARON VENEGAS LARA01:11:01
2984JOSEP COLOME SOMOZA01:12:37
32411AGUSTI QUINTILLA RIBAS01:19:41

20. - C.A. LES TORTUGUES - 03:50:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
15679DAVID CARRION GARCIA01:13:53
2824XAVIER FONTSERE ROVIRA01:14:34
35914JOSEP SOLE RODRIGUEZ01:21:45

21. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:53:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRO OT PADILLA01:02:00
22054PATRICIO COBO LEON01:22:48
33743JAVIER NICOLAS GARCIA01:29:06

22. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:55:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13432ADAM GOLDTHORP01:11:54
2532CARLES BOU MIRÓ01:20:15
3890JOSEP MARIA CASAJUANA VILLADELPRAT01:23:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32