RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
404 376 355 9 12 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:58:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13890ERNEST LOPEZ PUIGVERT00:58:51
23446JORDI MONTRAVETA MOYA00:59:32
3493ANDRES EDUARDO DIAZ00:59:49

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:04:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:58:46
2806JOAQUIM GARCIA ROMERA00:59:16
35341ALBERT MARTINEZ SEDO01:06:07

3. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:04:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO00:56:35
22495PAU NOGUERA SALMERON01:01:59
3457AMAND REDONDO BRUNET01:05:42

4. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:07:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN00:58:24
2785ROGER MANYÀ VALENZUELA01:01:32
31367JAVIER BONNIN JORDI01:07:34

5. - C.E. RAYOTEAM - 03:07:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:59:15
25509ROGER CAMPRUBI GALLET01:00:03
31070JOAN GOMILA ANGLADA01:08:37

6. - C.N. MATARO - 03:10:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:02:38
2133FRANCESC JUAREZ ROSELLO01:03:22
3313DAVID ROVIRA DOÑATE01:04:56

7. - GRUP ESPORTIU ESTEVE - 03:11:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13187GERARD FIGUERAS DOMENECH01:00:59
23675JOSE SANCHEZ SIERRA01:04:46
32922JOSEP BADIA CALDERON01:05:29

8. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:12:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:03:30
2170ALEX ROY TORNER01:04:39
34569PAUL LUCAS MAURUS MAYORAL01:04:41

9. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:15:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:03:44
22124IÑAKI MORET MARTINEZ01:05:25
35322MANUEL PEDRO CARO PALMA01:05:56

10. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:15:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO01:03:10
22791DANIEL RATERA RAMOS01:05:19
32503ABEL SERRA SUCARRATS01:06:49

11. - C.E. PICORNELL - 03:16:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 01:01:05
21189ALBERT SABATER MOLL01:05:38
32176DAVID ALDEA PERONA01:09:17

12. - CLUB TRI5U - 03:16:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12018PAU CAPDEVILA VERA01:05:12
22630CARLES PONS PEREZ01:05:46
35974AARON CATALAN PEREA01:05:46

13. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:19:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO01:03:26
21752CARLES PRAT ARANDA01:05:17
3771OSCAR ARNALOT PORTELLA01:11:13

14. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:20:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:02:01
21517POL PUEYO SOLÀ01:04:38
33866ALBERT CODINA URGELÉS01:13:34

15. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:20:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:06:02
24957FABIÁN HUERTAS JUDERIAS01:06:04
3239JOSEP MARTI COROMINAS01:08:53

16. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:24:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:03:57
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:08:57
32095ELOI COMPTA TARAFA01:11:11

17. - C.A. IGUALADA - 03:24:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:01:36
22304SAMUEL DELGADO NIETO01:10:26
32919RAMON LLADO RIBA01:12:49

18. - C.N. VIC-ETB - 03:26:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13221RUBÈN MASNOU RIBAS01:08:02
24539JOAN SOLER GÜELL01:08:53
34465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA01:09:33

19. - C.N. REUS PLOMS - 03:26:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14846MARTÍ MORENO PRATS 01:07:58
23353SERGI SANCHEZ GRAU01:08:14
32971RAUL LARROSA CASTAN01:10:42

20. - CLUB NATACIO OLOT - 03:30:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13311MARC MALLARACH GUINART01:05:24
25886JOEL VILA FARRE01:12:33
35889MARC VILAMANYA LOPEZ01:12:40

21. - TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES - 03:34:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11579JORGE LLORENTE QUIROGA01:07:57
21572PAU FAJOL PRATS01:10:52
3647RABE DAKI BENABOUD01:15:43

22. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:35:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:08:57
21426GENÍS PURTÍ GRAU01:10:38
3287SERGI IGLESIAS CLAPÉS01:16:23

23. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:36:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13102JAUME WÄGER PONS01:03:22
25681ROGER GUAL RUIZ01:07:55
3845JOSUE FERNANDEZ ARIAS01:24:56

24. - CLUB ATLETIC PALAFRUGELL - 03:36:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALVO01:07:51
22802RAMON FIGUERAS MONER01:10:13
35677RAUL ALMENDROS SALAS01:18:19

25. - C.T. LA BISBAL D´EMPORDA - 03:37:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12665FRANCESC VIDAL RODRIGUEZ01:08:09
24963ALEJANDRO GIL BAYO01:13:54
34962ANDREU JAILE ANDRES01:15:41

26. - C.E.T. DISTANCE - 03:40:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLES01:03:59
21492MARC LUENGO BLANCO01:15:55
3292ALBERT TRAVERIA ESTANY01:20:20

27. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:43:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15925CARLES RAMOS ABELLAN01:13:36
21477ANTONI PAREJA CARRILLO01:15:10
35265JESUS JIMENEZ LUIS01:15:11

28. - C.N. SWIMFASTER TRIATLO - 03:45:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1659EDUARD ARADAS01:12:35
22154ARNAU PALOU VICENS01:14:07
35379DAVID PUIG ALAY01:19:15

29. - C.N. SABADELL - 03:50:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON01:04:08
2984JOSEP COLOME SOMOZA01:19:16
32411AGUSTI QUINTILLA RIBAS01:26:42

30. - CLUB NATACIO CORNELLA - 03:51:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO01:10:00
2590ERIK CUEVAS MASSAGUÉ01:14:03
31689FRANCISCO TORRES VERÓN01:27:02

31. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 03:53:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12077JORDI IZQUIERDO MARTINEZ01:14:54
21685ANIOL FONT SALA01:17:08
34993ANTOINE MALAUD PRAT01:21:20

32. - GAVA TRIATLO - 03:53:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11117RUBÉN REQUENA AMADOR01:14:49
21616JORDI JIMENEZ OLMEDO01:17:34
34491MARC ZNAIDA GONZÁLEZ01:21:14

33. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:55:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRO OT PADILLA01:06:04
22088ISIDRE LORENZO COSP01:23:05
32087IBAN CONESA LARA01:26:20

34. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:06:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12783ARCADI VILÀ SERRAT01:16:59
21502JOAN VILÀ SOTO01:19:32
34407ANTONI SANCHEZ LAPLAZA01:29:52

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32