RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
247 224 219 5 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 02:56:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO00:58:17
25741GUILLERMO CORTIJO ROMEU00:58:34
34690ORIOL GILI RICO00:59:14

2. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 02:59:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN00:56:35
2785ROGER MANYÀ VALENZUELA00:59:55
35496ADRIAN ARRUFAT PEÑA01:02:35

3. - C.E. RAYOTEAM - 03:01:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:57:29
21619MARC GARCIA SERRAS00:59:47
31362DAVID PARRA VILLALOBOS01:03:48

4. - C.E. PICORNELL - 03:02:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO00:57:49
22462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 00:59:48
32176DAVID ALDEA PERONA01:04:37

5. - CLUB TRIATLO PROSAN - 03:02:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11617ALBERT REIG FLORENSA00:58:01
23086GERARD LOPEZ GOMEZ01:01:52
31167MARC MIRABALL GOMEZ01:02:33

6. - MARLINS TRIATLON MADRID - 03:03:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13825JAN MISSE XANDRI00:59:10
22310ALEX SAURA BENAZET01:01:09
38085IGNACIO ORTIZ MARTINEZ01:03:07

7. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:03:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12124IÑAKI MORET MARTINEZ01:00:29
23244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:00:59
32855ANTONIO ROLDAN GOMEZ01:02:04

8. - C.N. VIC-ETB - 03:03:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH00:59:17
21528TONI MANZANEQUE GUITART01:00:20
33792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA01:04:16

9. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:05:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA00:57:44
21179ALBERT BONILLA SOLER01:02:25
32398JAVIER BELTRAN GARGALLO01:05:30

10. - CLUB TRI5U - 03:06:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15974AARON CATALAN PEREA01:00:45
22018PAU CAPDEVILA VERA01:01:26
32630CARLES PONS PEREZ01:04:17

11. - CLUB NATACIO SITGES - 03:14:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1156LUCIANO FISCHER01:04:19
24687FRANCISCO JESUS TOMAS CASTELLSAGUE01:05:05
34453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:05:07

12. - C.N. REUS PLOMS - 03:17:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAMEZ01:03:57
23353SERGI SANCHEZ GRAU01:06:01
32973CRISTÓBAL AÑEZ DE MOLINA01:07:05

13. - C.A. IGUALADA - 03:24:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12304SAMUEL DELGADO NIETO01:03:35
2337CARLOS CERVERA GARCIA01:06:04
35521JOSEP MARIA PLANELL01:14:43

14. - C.N. SABADELL - 03:25:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15928PAU CASAS SERRATS01:04:57
2863JOAN CALABUIG I GASPAR01:05:40
3984JOSEP COLOME SOMOZA01:14:37

15. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:25:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL01:01:04
23270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:01:41
31174DAVID MAS PERMANYER01:22:41

16. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:26:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12760EDMON MARTINEZ MARTI01:05:57
2830SALVADOR PEREZ CAYUELA01:06:41
31169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZ01:13:45

17. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:32:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ01:04:20
25637ANDREU MARSAL FORTUNY01:08:18
35239ANTON SABATE NUÑEZ01:19:29

18. - GAVA TRIATLO - 03:33:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11117RUBÉN REQUENA AMADOR01:08:29
2574ARTURO SEPULVEDA BRAVO01:09:44
34491MARC ZNAIDA GONZÁLEZ01:15:04

19. - C.E. TREVOL LLEIDA - 03:38:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14322PAU GALLART SIRVENT01:09:27
21618ALBERT JIMENEZ CAMPOS01:12:36
31586AMADEU CASSANYE SALA01:16:12

20. - VILADECANS TRIATLO - 03:40:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12675DANIEL RODRÍGUEZ MATA01:12:17
22034MARC CASAS SEGURA01:13:06
32035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOS01:15:30

21. - CLUB PROAM - 03:46:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15920RAFAEL BUCCIERO ARAUJO01:13:11
24337ORIOL MARTI ALTES01:15:14
35527FERNANDO SÁNCHEZ ALVAREZ01:17:35

22. - C.E. NO TE PARES - 03:49:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDO01:06:50
25476DAVID MOLINA SANCHEZ01:13:24
32152ENRIQUE FONTOBA ESPIMAL01:29:01

23. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 04:01:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15725RAFAEL VICIANA MORALES01:15:15
25557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUEZ01:20:46
35847CARLES ILA JUAREZ01:25:13

24. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 04:02:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRO OT PADILLA01:02:46
22054PATRICIO COBO LEON01:22:02
33743JAVIER NICOLAS GARCIA01:37:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32