RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 195 195 0 0 2 1000 2 23 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 01:25:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:27:48
21997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA00:27:53
3300ALBERT PARREÑO SAMPER00:30:07

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:32:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
18021RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:30:22
22433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:30:47
35341ALBERT MARTINEZ SEDO00:31:09

3. - CLUB NATACIO MINORISA - 01:34:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO00:27:50
21195JORDI VIDAL MONCUNILL00:32:54
3457AMAND REDONDO BRUNET00:33:42

4. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 01:37:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN00:28:31
2785ROGER MANYÀ VALENZUELA00:32:30
31367JAVIER BONNIN JORDI00:36:08

5. - C.N. REUS PLOMS - 01:38:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15594MARC SANCHO ESPASA00:31:37
2618RAUL LORENZO MASEDA00:33:06
35872ALBERT TORRES CARLES 00:33:31

6. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:40:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15877JOAQUIN MOJICA BAQUERO00:33:00
25908MARIO HUGUET SAN AGUSTIN00:33:01
31475RAFAEL FORCADELL FARELL00:34:18

7. - C.N. MATARO - 01:41:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1282LLUIS LOPEZ CUADRADAS00:32:55
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:33:21
34454ALEJANDRO LARRACHEA00:35:34

8. - C.N. SABADELL - 01:44:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:32:56
21331BIEL FARELL GONZALO00:34:33
3166FERNANDO SANCHEZ RECHE00:36:53

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:45:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:31:31
2667JORDI GARCIA BERCIAL00:32:10
31186IVAN VICEDO BARRIENTOS00:41:38

10. - C. TRIATLO MONTORNES - 01:45:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12124IÑAKI MORET MARTINEZ00:33:47
21493JOAN ALARCÓN VILA00:33:55
33046DAVID JURADO GUILLEN00:37:59

11. - CLUB NATACIO CALDES - 01:48:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1623PEDRO ROLDÁN VILLAR00:34:40
2968JOAN JOFRESA BARBANY00:36:33
35798IGNASI BASSAS BUJ00:37:39

12. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 01:50:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR00:35:56
24346ANTONIO JARAICES JIMENEZ00:36:06
34347FRANCISCO JOSÉ JARAICES JIMENEZ00:38:49

13. - CERDANYOLA CH - 01:51:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1905ALEX DOT PIULACHS00:35:09
2895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA00:37:32
32633RAFA MELENDEZ LOPEZ00:38:25

14. - CLUB ESPORTIU Z5 - 01:53:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12865TONI SOLA SANCHEZ00:35:47
25692JAVIER MARCO LOPEZ00:37:25
35750JAUME GRANÉ SÁNCHEZ00:39:56

15. - TRI+9 EL MASNOU - 02:06:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15685SERGI PRADO GARCIA00:39:35
21614ALEJO ANDRE RIOS IGLESIAS00:41:29
35376DANIEL GIL GARCIA00:45:32

16. - C.E. VILA OLIMPICA - 02:08:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11270MARC MONTALBAN ESPAÑOL00:34:42
22365CARLES LOMBARTE PEREZ00:44:04
31015GUILLERMO PALUZIE AVILA00:50:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32