RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
295 335 324 11 0 5 20 2 18 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:49:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1160FRANCESC GODOY CONTRERAS00:55:57
25249JORDI RELATS MORENO00:56:39
33890ERNEST LOPEZ PUIGVERT00:56:42

2. - C.E. RAYOTEAM - 02:56:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET00:58:18
21090RICARD MARI FERRER00:58:30
32910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:59:17

3. - FLOR DE TRIATLO - 02:56:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277ORIOL BARBANY BOFILL00:56:47
2639ALBERT FERNANDEZ CANO00:58:26
35593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALL01:01:40

4. - C.N. MATARO - 02:57:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12708VICENÇ CASTELLA SERRA00:58:33
21580ANTOLI FAURIA TORRENT00:58:43
34690ORIOL GILI RICO01:00:18

5. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:58:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ00:58:34
23425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ01:00:02
3993LUIS ARIAS GARCIA01:00:16

6. - TGCBINN - 02:58:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1339NAN OLIVERAS I FONT00:55:37
22807CARLES RIBOT BERNABÉ01:00:44
32806XAVIER VILLASEVIL PAU01:02:33

7. - W3TRIBCN - 02:58:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID00:58:25
25411JORDI ALBA SANTAMARIA01:00:09
35976ALEX MATESANZ SALVADO01:00:24

8. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 02:59:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12172JORDI URÓ MOMPEL00:58:20
21187ANGEL SERRAT GARCIA01:00:10
32151ÈRIC GAY JIMÉNEZ01:00:34

9. - CLUB TRI5U - 03:00:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA00:58:40
22018PAU CAPDEVILA VERA01:00:08
32630CARLES PONS PEREZ01:01:41

10. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:00:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
15954ARNAU TURON00:56:17
24779FERRAN ANGUERA GARCIA00:58:51
3686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:05:35

11. - CERRR IGUALADA - 03:01:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1147JOAN FREIXA MARCELÓ00:57:13
25423DAVID ADÁN FREIXES01:00:28
33395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJO01:04:02

12. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:02:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12495PAU NOGUERA SALMERON00:58:43
25364SERGI SOTILLO COSTA01:00:04
3457AMAND REDONDO BRUNET01:03:47

13. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:04:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS01:00:06
23612DAVID MALAGON LOPEZ01:00:46
33020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:03:24

14. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:05:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:00:16
21512JOAN MERCADE CUADRAT01:02:06
31517POL PUEYO SOLÀ01:02:45

15. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:05:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO00:58:17
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:03:37
31789JORDI CASANOVA CLUSELLS01:03:42

16. - C.N. VIC-ETB - 03:05:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
13385XAVIER SOLÀ RUBIO01:00:38
24465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA01:01:55
33416XAVI PADRÓS FRANQUESA01:03:05

17. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:05:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:58:15
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:01:10
32946NARCÍS DOMINGO MAS01:06:27

18. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:06:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14414ALBERTO DIAZ LOPEZ01:00:27
21378JAUME SALVADOR LOPEZ01:03:07
34947ALBERTO MONTES OLIVA01:03:18

19. - ABSOLUT SPORT - 03:06:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1384ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:00:35
23130MARC CANET01:02:11
32610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROIG01:04:06

20. - C.N. SABADELL - 03:09:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:02:30
22929ANDREU HUIZINGA POL01:03:03
32566JOAN CARLES GARCIA CARPENA01:04:13

21. - CLUB NATACIO SITGES - 03:10:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12312JOSEBA ARANA ESCALADA01:00:41
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:04:06
33089IVAN SANCHEZ ALCARAZ01:05:20

22. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:10:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1311ALBERT ARIAS GASCH01:03:12
24206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGUEZ01:03:43
31101OSCAR DOMENECH SAGARRA01:03:51

23. - C.E.T. DISTANCE - 03:10:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:57:06
21285GUNTHER ELOY BLEY CERERO01:06:17
35507CLAUDIO DI PIETRO01:07:26

24. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:11:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:03:36
2233JUAN ANTONIO CRESPO01:03:37
31210PERE RECHE QUINTANA01:04:09

25. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:12:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:02:17
25765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:03:39
32408CRISTIAN ARMENGOL GARCIA01:06:19

26. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:14:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO01:02:40
25681ROGER GUAL RUIZ01:03:29
32461PELAYO CORONADO BLASCO01:08:48

27. - CERDANYOLA CH - 03:16:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14652ANTONIO GARCIA GARCIA01:03:03
25230MARC FRAGOSO BRUIX01:05:29
31171RAMON PEREZ LINDE01:08:25

28. - CLUB NATACIO OLOT - 03:17:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11027JOAN REIXACH ABRIL01:04:20
23311MARC MALLARACH GUINART01:05:06
35889MARC VILAMANYA LOPEZ01:08:23

29. - C.A. LES TORTUGUES - 03:18:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12355CARLES TABERNE BARRI 01:04:55
25819IU BENET DURAN01:05:10
35719OSCAR FERNANDEZ CARRO01:08:04

30. - CLUB TRIATLO ATLES - 03:18:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13334GREGORIO SAINZ PARDO01:02:48
21209JORDI MOLINS ROMERO01:05:45
31204JORGE CASTRO ALVAREZ01:10:18

31. - C.A. IGUALADA - 03:21:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15408MARC MEDEL BALBOA01:04:16
24655JORDI JOSE BARRERA01:07:26
35538MARC SERNA MEDIEL01:09:18

32. - TRI+9 EL MASNOU - 03:21:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE01:02:19
25695ABEL CASTRO AGUILAR01:08:26
35685SERGI PRADO GARCIA01:11:11

33. - DIMENSION3 CLUB TRIATLO - 03:22:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15210ALEJANDRO REAL SALANOVA01:00:33
25932NICOLAS MADRID HERNANDEZ01:09:13
35755ALEX VERA GUZMAN01:13:01

34. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 03:24:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11207JOSE AÑÓ BÁEZ01:04:22
21796JAVIER SANCHEZ AMIGO01:05:59
32046DANIEL DOMÈNECH RODRIGUEZ01:13:52

35. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:28:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ01:00:14
25727DANIEL MELLADO COMA01:13:29
31435ORIOL PISOS TABERNER01:15:09

36. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:30:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:00:06
25663FRANCESC CUADRAT CRUZ01:13:07
35486DAVID URETA LÓPEZ01:16:49

37. - VILADECANS TRIATLO - 03:54:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSA01:12:02
22035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOS01:13:14
35873SERGIO CONESA NAVARRO01:29:39

38. - TG TRIATLO SITGES - 03:56:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13141BORJA PARRA ALBARES01:11:01
25472TIM EHLERS01:19:46
34580JORGE VON JESS SANCHEZ01:25:32

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32