RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
261 237 233 3 1 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - TGCBINN - 03:27:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1339NAN OLIVERAS I FONT01:06:06
22830SERGI LASHERAS RABIONET01:10:44
32820DIEGO CAMPOS MEDRANO01:11:01

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:28:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO01:07:01
22495PAU NOGUERA SALMERON01:08:31
35938SERGI ALVAREZ CARACUEL01:12:42

3. - CLUB TRI5U - 03:30:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:08:58
22018PAU CAPDEVILA VERA01:10:27
32630CARLES PONS PEREZ01:11:13

4. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:34:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14342JAUME GONZALEZ INSENSE01:08:55
25665JOSE LUIS LORENTE FERNÁNDEZ01:10:55
33217JONATAN ALCARAZ CLUA01:14:51

5. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:35:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13191EDU MASSO GRABULOSA01:09:29
25635RICARD ALVAREZ HERMS01:10:53
35826CARLOS CLARÀ FERRER01:14:52

6. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:35:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYÀ VALENZUELA01:08:25
21367JAVIER BONNIN JORDI01:12:56
35496ADRIAN ARRUFAT PEÑA01:14:22

7. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:35:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14947ALBERTO MONTES OLIVA01:10:52
21378JAUME SALVADOR LOPEZ01:11:38
31097IGNASI SANTAFE VENTEO01:13:17

8. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:36:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1493ANDRES EDUARDO DIAZ01:07:16
21997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA01:10:28
3957PAU SÁNCHEZ GARCIA01:18:40

9. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:37:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:10:45
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:11:12
33049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZ01:15:51

10. - CLUB NATACIO SITGES - 03:38:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12312JOSEBA ARANA ESCALADA01:08:52
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:13:01
3156LUCIANO FISCHER01:16:13

11. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:40:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:11:58
22072ALBERTO DÍAZ MARTINEZ01:12:47
35607MARC VILA VALLS01:16:11

12. - DIMENSION3 CLUB TRIATLO - 03:42:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12522ANDREU DE JUAN BARDES01:08:58
25210ALEJANDRO REAL SALANOVA01:10:44
32842ALBERT LOPEZ FAU01:23:13

13. - C.E. RAYOTEAM - 03:43:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11619MARC GARCIA SERRAS01:11:07
21070JOAN GOMILA ANGLADA01:13:16
32742ROGER PAGES BARGALLO01:19:00

14. - C.N. VIC-ETB - 03:44:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
14465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA01:10:44
21714ORIOL VILAREGUT PRAT01:14:50
32031ENRIC GIL MARÈS01:18:44

15. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:44:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:09:13
25895ALEJANDRO GARCIA GIMENEZ01:11:04
31002PAU PÉREZ ESPINOSA01:24:25

16. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 03:44:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALINAS01:07:20
23648SANTI CHINCHILLA CANO01:18:10
32573ADRIAN VERA ORTIZ01:19:28

17. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:45:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA01:12:42
24490IGNASI FREIXA FURIO01:15:36
32283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONT01:17:14

18. - CLUB NATACIO OLOT - 03:46:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11027JOAN REIXACH ABRIL01:14:48
25886JOEL VILA FARRE01:15:52
35889MARC VILAMANYA LOPEZ01:15:54

19. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:47:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:12:54
23979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ01:15:58
31142FRANCESC MENOR DURAN01:18:23

20. - W3TRIBCN - 03:47:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID01:08:50
2680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMPANO01:19:07
32315HECTOR MOLINA GIMENEZ01:19:50

21. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:49:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:12:24
22095ELOI COMPTA TARAFA01:14:34
35894GUILLEM QUER BURCH01:22:39

22. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:50:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS01:08:21
2686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:14:16
31162MARC LABRADA BOSCH01:27:28

23. - G. E. ESPORTIU GIRONI GEIEG - 03:54:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS01:10:34
22316FÉLIX FERNÁNDEZ LÓPEZ01:21:59
33777GERARD MUÑOZ CASTRO01:22:08

24. - C.A. IGUALADA - 04:00:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12977MIGUEL ANGEL CERRO RUIZ01:17:09
25538MARC SERNA MEDIEL01:21:26
34848FELIP CASTELLANO MAZO01:21:34

25. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:03:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1438JOAN SOLE CANAL01:14:29
22783ARCADI VILÀ SERRAT01:24:30
35924JOSE FRANCISCO MARTÍNEZ HERRERO01:24:30

26. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 04:04:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12755DAVID GARCIA RODRIGUEZ01:14:00
25951EDUARDO SANTAMARÍA JUAN01:23:06
31282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORAGO 01:27:50

27. - CLUB CICLISTA BANYOLES - 04:12:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
13037TONI LOPEZ CRUZ01:17:12
2670DANIEL JUNCA BAREA01:19:45
33025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERA01:35:41

28. - TG TRIATLO SITGES - 04:18:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11052SIMON LOBERA  JONES01:20:30
24767CARLOS MALDONADO ESTBAN01:28:38
33867TONI ARNAL LOPEZ01:29:30

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32