RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
254 386 340 44 2 3000 90 20 18 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 14:02:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA04:17:36
21138SERGI BERMEJO BARNILS04:43:10
3322ROBERT MAYORAL SERRANO05:01:18

2. - C.N. VIC-ETB - 14:07:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1791MARTI QUER PUJOL04:36:42
23949ADRIA BRUNET PORTET04:41:41
3398ARNAU BELLAPART LAS HERAS04:48:44

3. - C.N. MATARO - 14:16:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA04:35:26
22599SANTIAGO ABAD DE AGUEDA04:49:37
33481EDU LOPEZ BARRANCO04:51:29

4. - C.E. RAYOTEAM - 14:26:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12024JORDI MATOS PARDO04:32:01
21095IVAN HERRUZO FERNANDEZ04:50:21
32902DAVID FORN FRIAS05:04:19

5. - CLUB NATACIO BANYOLES - 14:39:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13142MARC FERRES BUSQUETS04:44:26
23775MARC CASADEVALL GAYA04:49:49
31438XAVI GARCIA COSTA05:05:10

6. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 14:56:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ04:52:55
21363TONI PALLARES GRIMA04:55:08
32612ABEL ALMODOVAR MORALES05:08:55

7. - CLUB TRIATLO PROSAN - 15:20:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11617ALBERT REIG FLORENSA04:33:25
22299JESUS PORTA SANUY05:13:40
34286JOSEP BONET OLIVART05:33:05

8. - AZKOITRI TRIATLOI KLUBA - 15:29:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
18050GARIKOITZ UZKUDUN ASTIASARAN04:39:48
28048ANDONI IBARBIA AIZPURU04:50:39
37025IBAN URBIETA CAMPOS05:58:57

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 15:30:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER04:37:19
2236RUBEN SANCHEZ NACIMIENTO05:23:27
34414ALBERTO DIAZ LOPEZ05:29:41

10. - CLUB NATACIO SITGES - 15:31:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12312JOSEBA ARANA ESCALADA04:53:38
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO05:16:38
31145NACHO ALCARAZ RUBIO05:21:09

11. - CLUB NATACIO MINORISA - 15:31:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1458JOAN CAPDEVILA GÓMEZ04:35:43
24517ARTUR CRUZ BARON05:08:34
34394SERGI VILCHEZ MUDARRA05:47:42

12. - ESSENCIAL TRIATLO - 15:35:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12895TONI MANCHÓN GONZÁLEZ05:03:54
23812XAVIER ESPINOSA ORTIZ05:13:03
34142ZEUS PEREZ LINERO05:18:15

13. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 15:37:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA04:58:24
2799EDGAR SARABIA BALDOMÀ05:06:01
32473GERMAN HIDALGO LIGERO05:33:10

14. - ABSOLUT SPORT - 15:37:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11562ELOY JORGE DE LA FUENTE OLITE05:03:00
25722JOSE LOPEZ SALMERON 05:12:28
3380MARC BENAGES DUCH 05:22:17

15. - CLUB NATACIO CALDES - 15:50:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15798IGNASI BASSAS BUJ05:12:24
21565XAVI VALLRIBERA RIERA05:14:37
32727NOEL FORNE VALENCIA05:23:09

16. - RICHARD CALLE TRIATLO CLUB - 15:55:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12584DANIEL ROYO TORRES04:43:25
23166SERGIO GONZALEZ SANTOS05:03:18
31290EUSEBIO CARASUSAN PEREZ06:08:36

17. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 15:56:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1438JOAN SOLE CANAL05:13:43
22265MARC COSTA FORTUNY05:15:12
33000JOSEP MOLINS ANGULO05:27:53

18. - C.N. SABADELL - 15:56:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12292MODESTO DURAN RIQUELME04:50:49
2787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ05:22:08
31238MANUEL BODEGO LOPEZ05:44:01

19. - CLUB TRIATLÓ TARRAGONA - 15:57:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13027ENRIQUE BARAJAS OJEDA05:00:29
23736ROBERTO MARTÍN MORA05:27:52
31624SANTIAGO ANGUERA TARRAGÓ05:28:50

20. - CERRR IGUALADA - 15:57:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1872MARCOS RASTRILLA05:12:39
23194JOEL SIBILA DE TENA05:13:57
31780JOAN RAMON PUJOL BANUS05:30:54

21. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 16:06:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12799JORDI PADROS GOMEZ05:08:44
22796JOAN ESCARRABILL TIO05:13:05
35645MIQUEL AULADELL DORDAL05:44:55

22. - TRICBM - 16:08:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1304ALBERT TORRENT MARTINEZ04:48:05
2628JORDI POU CAMPS05:23:40
3926DANI BLANCHART LÓPEZ05:56:45

23. - W3TRIBCN - 16:14:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12378JON ANDER URIBARRI ORMAZA05:01:23
21209JORDI MOLINS ROMERO05:15:06
3202JOSEP RUBIO PALAU05:58:15

24. - C.D.CICLISTA VIBIKE - 16:17:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
18054DAVID MENDES MERCADO05:05:36
27028ALBERTO JOSE GONZALEZ BARRIOS05:30:40
38057ROBERT ALBIR SANZ05:41:05

25. - C.T. JIJI-JAJA VINARÒS - 16:25:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
18017MARCOS TOLOS SALVADOR05:25:17
28016SANTIAGO MATAMOROS CENTELLES05:26:40
38018JOSEP MANUEL POMADA ANTICH05:33:36

26. - CLUB GASSS TRIATLO - 16:40:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS05:17:12
23936JAVIER VALLESPÍ CAÑADILLAS05:22:12
3828MARC BAQUERO FÀBREGAS06:01:31

27. - CLUB TRIATLÓ SERRADELLS ANDORRA - 16:47:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11302RUBEN CAMINAL SALLENT05:17:34
22894ERIC SALLES GARET05:37:45
33413ANDRES HERRERA MAZANA05:51:44

28. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 16:53:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1447RICARD BALAGUE CAVA05:21:29
22267ÀNGEL GABÁS POLO05:30:55
33388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRA06:00:40

29. - PRAT TRIATLO 1994 - 16:58:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12523RUBEN NAVARRO GARCIA05:16:05
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA05:36:02
3186IVAN BERROCAL MALDONADO06:05:58

30. - CLUB NATACIO RUBI - 17:03:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12441LLUIS GARCIA PAREDES05:38:13
23887RICARD VALENZUELA CRUZ05:39:05
33880CARLOS PARDOS MARIN05:45:49

31. - C.E. TRILERCAVONS TERRES DE L´EBRE - 17:26:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1759MIQUEL ALIMBAU REVERTE05:33:21
22417LLUIS GALLARDO MAURI05:53:21
35504VICENÇ ALBIOL ALBESA05:59:32

32. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 17:26:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11533LLUIS ALBERT VILAGINES I ROMERO05:16:18
21774ALEIX BOLLO SANVISEN05:44:51
3162DANIEL BANZO RIERA06:25:20

33. - U.C. SANT CUGAT - 17:33:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11578FRANCESC OTEO MARTÍN05:28:20
22223ORIOL PALAU I FERNANDEZ06:01:29
3749EMILI VALERO ROVIRA06:03:17

34. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 17:36:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA05:13:52
25708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ05:59:12
31268ISRAEL PEREZ MACAYA06:23:14

35. - GAVA TRIATLO - 19:07:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1467DAVID CERVERA MARTINEZ06:18:58
23885JAVIER RASCHE CASTILLO06:23:19
34882JORDI ZABALETA GASCO06:24:51

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32