RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
437 383 361 22 0 10 40 5 8 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 05:59:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11580ANTOLI FAURIA TORRENT01:59:35
2281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA01:59:48
32599SANTIAGO ABAD DE AGUEDA01:59:59

2. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:02:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO01:54:49
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER02:03:36
31037SERGI RUBIO GARRIDO02:03:51

3. - C. TRIATLO MONTORNES - 06:07:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:57:47
23244JORDI TRUYOLS MORETÓ02:04:16
34342JAUME GONZALEZ INSENSE02:05:26

4. - W3TRIBCN - 06:11:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15411JORDI ALBA SANTAMARIA02:03:46
25976ALEX MATESANZ SALVADO02:03:51
34849SERGI LIZ MADRID02:03:57

5. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 06:13:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13446JORDI MONTRAVETA MOYA01:57:05
22028DEHEZ AMAURY02:05:15
32021ANTONIO CARLOS CAPARROS ORTEGA02:11:35

6. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 06:20:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1933PAUL CAIL02:05:41
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ02:05:55
32815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN02:09:05

7. - CLUB NATACIO SITGES - 06:22:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI02:00:22
23764IÑIGO LAMBARRI YAGÜE02:05:58
31516JESÚS LOPEZ SANTOS02:16:18

8. - C.N. VIC-ETB - 06:24:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO01:58:51
2791MARTI QUER PUJOL02:00:05
32097RAFAEL CEREZUELA LORENZO02:25:48

9. - ABSOLUT SPORT - 06:25:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12888MOHAMED BENKTIB DAHBI02:05:49
23191EDU MASSO GRABULOSA02:08:18
32781HÉCTOR GIRALDO MARTÍNEZ02:11:13

10. - CLUB TRI5U - 06:27:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14905FRANCESC TORRES02:06:46
21712ALBERT RIBA OCHOA02:06:53
3488JOAN FABRE JORDAN02:14:11

11. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 06:33:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15409PEP TATCHÉ LLONCH02:06:01
24896ADRIÀ DALMAU GÓMEZ02:11:32
32966PABLO LAPREA BARROSO02:15:44

12. - C.E.T. DISTANCE - 06:39:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
15507CLAUDIO DI PIETRO02:05:44
2363ALEX ZANUY FANALS02:12:21
32637CARLOS ARGÜELLO FERRER02:21:32

13. - TRIATLO JOVENT 79 - 06:39:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13785MARC MARIN GINESTA02:01:53
22824VICTOR PEÑA GOMEZ02:05:47
33889OSCAR GOMEZ FERNANDEZ02:32:03

14. - CLUB NATACIO RUBI - 06:42:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA02:07:44
22036DIEGO GALVEZ CASADO02:08:40
32477RAFAEL HIERRO PEREZ02:25:40

15. - C.E. PICORNELL - 06:42:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER01:59:55
2172XAVIER MARTIN ENSENYAT02:11:47
31570FELIX CARMONA POU02:31:02

16. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 06:42:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11203XAVIER GARCIA MONELL02:11:52
25259ANGEL GALVEZ LINEROS02:14:52
35579ROBERTO NICOLÁS FERNÁNDEZ02:16:04

17. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:43:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO02:03:16
21686CARLOS MOLINA ROBLES02:14:34
31754CARLOS DIEZ FERRER02:25:40

18. - CLUB VO2 - SURAL - 06:44:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12728SANTI PELLEJERO GACIA02:01:16
25470FERNANDO MORENO BARRANTES02:16:02
33498ALBERTO CANAL VEGA02:26:56

19. - CLUB NATACIO CALDES - 06:44:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1469RUBEN RODRIGUEZ SEGURA02:13:00
2623PEDRO ROLDÁN VILLAR02:14:32
34597DAVID RUIZ SANTOS02:16:43

20. - U.C. SANT CUGAT - 06:44:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14778RICARD PÉREZ BISBAL02:08:24
2539MANEL MONTEYS VILANOVA02:15:34
32210MARC LLOVERA SUBIRATS02:20:25

21. - CERDANYOLA CH - 06:53:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12591JOSE LUIS MORENO RAMIREZ02:17:00
22448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZAN02:18:18
32447GREGORY FIERENS02:18:35

22. - CLUB ATLETISME OLESA - 06:55:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1382FERNANDO FERNANDEZ RODRIGUEZ02:11:01
2309POL NIN MORAN02:19:13
32295CARLOS LACORT ARTERO02:25:36

23. - TRICBM - 06:57:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15621JOHN MANUEL GALINDO ROONEY02:00:29
23091XAVIER TURON MIRANDA02:26:54
32683SAMUEL HARO CHAVANEL02:29:41

24. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 07:05:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12415CRISTIAN MARTÍNEZ MEDINA02:17:56
22755DAVID GARCIA RODRIGUEZ02:18:22
33195DAVID DELLUNDE MARTINEZ02:29:06

25. - UNIO ATLETICA RUBI - 07:06:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14773FRANK GARCIA SOLER02:14:04
23844FEDERICO HABA MARTINEZ02:25:32
3714SANTI SANCHEZ ALMAZAN02:26:49

26. - BARCELONA DRAGONS TRIATHLON CLUB - 07:16:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12914NANO LOPEZ DOMINGUEZ02:18:34
25477POL GELABERT PALOMARES02:28:17
31122MIGUEL ANGEL HERNÁNDEZ ARTEAGA02:29:27

27. - CLUB TRIATLO SABADELL - 07:27:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11142FRANCESC MENOR DURAN02:24:13
22437DANIEL CARRASCO LUQUE02:26:46
33432ADAM GOLDTHORP02:36:15

28. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 07:27:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12155EDUARD SADURNI DE LA TORRE02:14:09
25323LUIS ROMERO PORTA02:32:25
34265SERGIO BARTOLOME LOPEZ02:41:04

29. - C.A. IGUALADA - 07:29:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1337CARLOS CERVERA GARCIA02:16:46
22544ISIDRE ROCA LOPEZ02:35:09
34616TONI CAÑAS GUILLEN02:37:29

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32