RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
791 656 634 7 15 750 20 4 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:03:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13673MARC CUNYAT CARBALLAL01:00:58
25558SERGI MATAS LARGO01:01:03
31301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO01:01:23

2. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:07:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:59:11
22117POL SENABRE SUÑER01:03:14
3299CARLES LERÍN MARTÍN01:04:39

3. - C.E. PICORNELL - 03:08:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO01:01:58
22462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 01:02:55
31772MARC ABULI LLUCH01:03:09

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:11:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:03:28
23326SERGI SAEZ DAMAS01:03:35
3366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:04:49

5. - C.N. MATARO - 03:13:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:01:46
2505ORIOL FARRE I BOSCH01:05:55
3313DAVID ROVIRA DOÑATE01:06:05

6. - C.N. TARRACO - 03:15:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO01:02:12
23672OSCAR MARTÍNEZ CASTRO01:06:03
34912MARC BOVÉ BALLESTE01:07:02

7. - C.E. RAYOTEAM - 03:15:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG01:04:18
23148JORDI RIERA VARGAS01:05:23
33639PABLO DURAN URBAN01:05:39

8. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:17:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO01:00:07
2457AMAND REDONDO BRUNET01:05:16
34372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOT01:12:08

9. - CLUB NATACIO OLOT - 03:18:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1899ENRIC GUSSINYER  COMA01:04:21
22416IHOR PRISSIAJNYI01:05:19
33311MARC MALLARACH GUINART01:08:39

10. - CLUB NATACIO SITGES - 03:19:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12456JEREMIE CLEMENT01:03:00
23156JUAN CARLOS SERRAT GURRERA01:07:52
31145NACHO ALCARAZ RUBIO01:08:09

11. - C.N. REUS PLOMS - 03:19:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS01:04:28
25872ALBERT TORRES CARLES 01:04:52
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:10:30

12. - CERRR IGUALADA - 03:20:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:02:34
22304SAMUEL DELGADO NIETO01:09:04
32194SERGIO BURON DE LA TORRE01:09:20

13. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:22:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:05:13
22495PAU NOGUERA SALMERON01:06:04
3438JOAN SOLE CANAL01:11:20

14. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:27:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15654MICHELE SARZILLA01:00:49
23644MIQUEL SOLÉ VIVES01:09:48
32861RICARDO MONASTERIO VIVES01:16:46

15. - GAVA TRIATLO - 03:27:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ01:05:41
2485OSCAR MARTINEZ BAILAC01:10:48
33328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:11:20

16. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:28:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:05:11
22504BERNAT MARCILLA JIMENEZ01:10:42
31707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:12:20

17. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:28:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO01:04:32
24826ISAAC PUIG LOPEZ01:07:56
31752CARLES PRAT ARANDA01:16:16

18. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:29:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA01:05:53
21179ALBERT BONILLA SOLER01:07:48
35363CESAR POZAS HERNANDEZ01:15:40

19. - C.N. VIC-ETB - 03:30:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13221RUBÈN MASNOU RIBAS01:09:29
2648JOAN ALVAREZ TUBAU01:09:50
33416XAVI PADRÓS FRANQUESA01:11:16

20. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:32:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15409PEP TATCHÉ LLONCH01:03:42
21274XAVIER GISPERT PORCAR01:11:27
32052XAVIER SERRANO BELLAVISTA01:16:58

21. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:34:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14201BRU CALPE CAPELLADES01:08:27
24569PAUL LUCAS MAURUS MAYORAL01:11:52
32382ROGER PEREZ BETORET01:14:01

22. - C.A. IGUALADA - 03:35:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1337CARLOS CERVERA GARCIA01:08:40
2789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:13:05
34623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS01:13:48

23. - TRIATLO PALLEJA - 03:36:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:09:26
22219DAVID LEMOS ARIZA01:13:21
31343BERNAT TERMES COLL01:13:32

24. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 03:39:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13852TRISTAM KNOPH01:09:29
24479DANIEL SERRANO COLL01:11:02
32149JORDI ALSINA APARICIO01:18:51

25. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:39:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15637ANDREU MARSAL FORTUNY01:12:08
2442GUSTAVO CUEVAS GARCIA01:13:26
33281JOAN TARRATS BAGET01:13:52

26. - CLUB NATACIO SALLENT - 03:40:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1513JONATHAN LÓPEZ GARCIA01:08:14
24713ALEIX SELLARÉS GONZALEZ01:14:52
34788ELOI MASSÓ FONT01:17:31

27. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:41:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:11:32
23979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ01:13:58
33942MIQUEL BALLARIN LAPIEDRA01:16:00

28. - C.E. SISTRELLS - 03:42:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:06:51
21210PERE RECHE QUINTANA01:12:44
34402SERGIO FUENTES ROSALES01:22:59

29. - C.N. SABADELL - 03:42:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13830ANTONIO LARA CASADO01:10:33
22929ANDREU HUIZINGA POL01:11:28
33470IGNASI BARBARROJA CLARAMUNT01:20:41

30. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:44:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11270MARC MONTALBAN ESPAÑOL01:09:08
25703ALBERTO SALVANS TORREDEMER01:15:38
3512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORTAL01:19:25

31. - CERDANYOLA CH - 03:46:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14126JAVIER BUISÁN GUARGA01:13:38
2895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:16:09
33798JORDI GIL NAVAS01:16:14

32. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 03:46:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13665RAFAEL FERNANDEZ RAMIREZ01:10:28
2566RUBÉN RIBERA MOYA01:15:58
32623MARC PURULL DURAN01:20:01

33. - TRI2WIN - 03:52:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14348CESAR CAÑELLAS CLIMENT01:13:24
22127VÍCTOR OLIVE VIVANCOS01:13:27
33600DANIEL MIRÓ FUENTES01:25:52

34. - T3R TRIATLO - 03:55:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1264GONZALO MARCHENA MARSET01:13:56
24229OSCAR TORRADES LOPEZ01:17:21
33143AITOR FERNÁNDEZ GARCÍA01:24:35

35. - CLUB NATACIO RUBI - 04:03:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA01:12:17
22670ADELARDO GALLEGO GIL01:20:10
34837FREDDY CHILAN SANTANA01:30:59

36. - TG TRIATLO SITGES - 04:04:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13865JORDI VENDRELL AUMATELL01:19:38
23141BORJA PARRA ALBARES01:20:16
34767CARLOS MALDONADO ESTBAN01:25:04

37. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 04:06:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15323LUIS ROMERO PORTA01:19:29
23955TONI GONZALEZ RODRIGUEZ01:20:27
32997DAVID SOLER RABASA01:26:31

38. - CLUB TRITRAINING - 04:17:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14637ISAAC FONTELLES CODERCH01:20:13
22179ALEIX CAMINAL BOBET01:25:48
3578JAVIER GALVAN CABAÑERO01:31:22

39. - I3 TRIATHLON - 04:29:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12777VÍCTOR SANTOS EZQUERRO01:26:44
22699JOAQUIN MELERO CABRERA01:27:00
34562FRANCISCO PEREZ PEREZ01:35:47

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32